Neliels izbrauciens

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Ir nobriedusi un materializējusies ideja par nelielu izbraucienu.

Braukšu ar auto ,izmantojot prāmi līdz Stokholmai. Tālāk mērķis ir Oslo ,pāris dienas tur, tad caur Dāniju uz Vāciju, Mārburga, pāris dienas Marburgā, tad Austrijas Alpi pilsētā Kitzbuhel ,slēpot pāris dienas un tad atpakaļceļš uz Latviju.

Par cik braucu viens, neesmu ierobežots nedz laikā nedz citu interesēs, varu braukt, kur sagribas.

Pirms pāris gadiem atpakaļceļš no Kitzbuhel bija caur Zalcburgu un Vīni, tālāk Slovākija un Polija, tad tagad varētu izbraukt caur Prāgu,kur neesmu bijis.

Par Marburgu varu ieteikt aplūkot netālu no tās esošo Valdekas pili, Ederas upes dambi un tā muzeju. Dambi II pasaules kara laikā uzspridzināja angļu lidmašīnu specoperācijā, nogalinot plūdos daudzus vāciešus.

Interesē citu pieredze par ko interesantu manis nosauktajā maršrutā.

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es sacerējos, ka būs tēma par Līvāniem ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es sacerējos, ka būs tēma par Līvāniem ...

Es varu izbraukt arī caur Līvāniem, nevajag uzreiz satraukties

S:akums tad būs Mārupe-Līvāni-Oslo

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Viss jau atkarīgs no tā, kādas ir tavas intereses un ko vēlies redzēt.

Man Dānijā patika Monas klintis, bet tur braucu vasarā un paliku pie jūras pa nakti, nezinu, vai šajā gadalaikā tur ir vērts braukt. Ja esi Kopenhāgenā, vari pastaigāt pa pilsētu pilsētā Kristiāniju. Bet, nu, tagad tā vairs nav tāda, kā, pēc aprakstiem spriežot, bija pirms gadiem 10-15.

No Dānijas uz Vāciju prāmis maksāja 25 EUR no cilvēka (2009. gadā).

Ja interesē autolietas, cik man ir teikuši, noteikti iesaka apmeklēt Mercedes muzeju Štutgartē, esot tā vērts. Pats esmu bijis Autostadt pilsētiņā Volfsburgā, arī tīri OK bija. Droši vien arī BMW muzeju Minhenē būtu vērts apmeklēt.

Slovākija/Polija - ja interesē kalni, vari uz Tatriem aizbraukt, tur ir iespēja arī ar gaisa tramvaju uzbraukt augšā. Es braucu no Zakopanes puses, bet esmu dzirdējis, ka no Slovākijas gala esot lētāk.

Prāga... nu, ko lai saka, sākot no tilta uz vecpilsētas pusi duj tik uz priekšu. Viskaukas ir, ko redzēt. Starp citu, Prāgā, ja nolaimējas, mašīnu centrā bez maksas drīkst atstāt jau no 18:00. Bet par Prāgu runājot, ieteiktu ieiet grāmatnīcā un pameklēt kādu grāmatu par apskates objektiem tur. Vai arī, droši vien, pilns internets ir.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ir nobriedusi un materializējusies ideja par nelielu izbraucienu.

Braukšu ar auto ,izmantojot prāmi līdz Stokholmai. Tālāk mērķis ir Oslo ,pāris dienas tur, tad caur Dāniju uz Vāciju, Mārburga, pāris dienas Marburgā, tad Austrijas Alpi pilsētā Kitzbuhel ,slēpot pāris dienas un tad atpakaļceļš uz Latviju.

Par cik braucu viens, neesmu ierobežots nedz laikā nedz citu interesēs, varu braukt, kur sagribas.

Pirms pāris gadiem atpakaļceļš no Kitzbuhel bija caur Zalcburgu un Vīni, tālāk Slovākija un Polija, tad tagad varētu izbraukt caur Prāgu,kur neesmu bijis.

Par Marburgu varu ieteikt aplūkot netālu no tās esošo Valdekas pili, Ederas upes dambi un tā muzeju. Dambi II pasaules kara laikā uzspridzināja angļu lidmašīnu specoperācijā, nogalinot plūdos daudzus vāciešus.

Interesē citu pieredze par ko interesantu manis nosauktajā maršrutā.

Atkal aizbēga, ja....

Nabadziņš, tagad bēdas slīcināsi dīzelī, ne... ampula sit pa kuņģi, ja...

Jebaķ, tīri žēl paliek. Aizlaid labāk uz Urāliem, brokastīs var apēst svaigu lasi, pusdienās losi, bet vakarā, protams, baņķa ar ģevkām...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es atkal štukoju aizšaut ar savu motorlaivu uz Floridu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Viss jau atkarīgs no tā, kādas ir tavas intereses un ko vēlies redzēt.

Man Dānijā patika Monas klintis

Tās klintis izskatās iespaidīgas, paldies par norādi.

Tasman patiktu. Pa muzejiem staigātājs gan neesmu, bet šitāds gan ir ļoti ok www.iwm.org.uk/...

Kaut kā patīk pat rudenī-ziemā paceļot. Nav karsts, cilvēku nekur nav gandrīz.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Prāgā esi modrs! sandraveinberga.lv/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Prāgā esi modrs! sandraveinberga.lv/...

Ja runa iet par Prāgu,

tad šiten apzaks vairāk..

www.stripclubs-europe.com/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Un ja būsi Prāgā, tad līdz šim kalnam vairs nebūs tālu

www.jested.cz/...

nobrauktie papildus km būs to vērti..

puse Čahijas, kā uz delnas..

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

ja jau laika dauhja, tad no Oslo (kur nav ko redzēt, tikai melņi un muzeji) iesaku braukt uz tuvākajiem apskates objektiem Kjerag un Preikestolen (uz Stavanger pusi). un tad ar prami no Kristiansand uz Hirtshal Dāniju.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Oslo jāapmeklē tāpēc, ka vajag, nevis tāpēc, ka tur gribētos ko aplūkot.. Pašu Norvēģiju jau ir sanācis diezgan spēcīgi izbraukāt un troļļus palūkot.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Viss jau atkarīgs no tā, kādas ir tavas intereses un ko vēlies redzēt.

Man Dānijā patika Monas klintis

Tās klintis izskatās iespaidīgas, paldies par norādi.

Tasman patiktu. Pa muzejiem staigātājs gan neesmu, bet šitāds gan ir ļoti ok www.iwm.org.uk/...

Kaut kā patīk pat rudenī-ziemā paceļot. Nav karsts, cilvēku nekur nav gandrīz.

Ja būsi Prāgā, iesaku uzkāpt mazajā Eifelī.

Arī Karlovivari no Prāgas nav tālu, bet ir ko redzēt.

Kaut kur pa vidu starp Olomouc un Brno ir Macohas bezdibenis ar Punkvas alu - plaša pazemes stalaktītu ala ar pazemes laivas braucienu un fotogēnisku atvērumu pazemes gājiena beigās uz Macohas bezdibeni.

Tad jau uz Rīgas pusi braucot vairs nav Tālu Krakova un tai blakus esošās Vieličkas sāls raktuves. Iesaku.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Es atkal štukoju aizšaut ar savu motorlaivu uz Floridu...

labāk uz Bagamu-mamu un atpakaļvojāžā uzkrāmēt pāris T ar K ok s.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Prāgā esi modrs! sandraveinberga.lv/...

Parīze 3. vietā... Kā reiz, pirms mēneša biju Parīzē. Man kaut kā likās diezgan droši, bet, nu, ja jau tā raksta...

Prāgā arī neradās iespaids, ka baigi apzog.

Bet, nu, jāuzmanās jau ir visur.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ar kādu auto brauksi ? Pikapu ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Ar kādu auto brauksi ? Pikapu ?

Nē, Astra Bertone

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Ar kādu auto brauksi ? Pikapu ?

Nē, Astra Bertone

brauc labak ar pikapu, jo opelis pa celjam lidz pragai var saruseet.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja: Ar kādu auto brauksi ? Pikapu ?

Nē, Astra Bertone

brauc labak ar pikapu, jo opelis pa celjam lidz pragai var saruseet.

Hā hā hā, vai nav varens joks?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tas nav nekads joks, nosmere apakshu ar buvanola/soljkja maisijumu, pirms dodies celjaa. vismar ka to labak izdarit zinas neruuseejosho fordu paveelnieks i-edgars no Liivaaniem

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: tas nav nekads joks, nosmere apakshu ar buvanola/soljkja maisijumu, pirms dodies celjaa. vismar ka to labak izdarit zinas neruuseejosho fordu paveelnieks i-edgars no Liivaaniem

I-Edgars škiet ka vairs neko negribēs ieteikt pēc tā, ka jūs Viņu te visi piesmaidījāt no visiem galiem un vēl nostučijāt Līvānu domē.....

Ah jā, Labrītt!

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

70km no Prāgas ir tāda pilsētiņa Kutna Hora, kur ir slavena kapliča, piebāzta ar cilvēku kauliem, galvaskausiem un visādām dekorācijām no tiem. Pilsētiņā ir norādes uz "Kostiliscje" vai kaut kā tamlīdzīgi. Pat iedeva lasāmo gidu latviešu valodā.

Ja sanāk braukt gar Lihenšteinu, tad

www.liechtensteinklamm.at/...

Iespaidīgi. Varu arī pastāstīt, kā tur iekļūt, ja gadījumā tur nonāc pēc apmeklējuma laika beigām , bet ziemā tas varētu būt neaktuāli, jo tāpat tumšs.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ā tā aiza kā reizi netālu no Kitzbūhel vai kā viņu tur sauc.

www.alpenfreaks.sohosted.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja:

Ja sanāk braukt gar Lihenšteinu, tad

www.liechtensteinklamm.at/...

Iespaidīgi. Varu arī pastāstīt, kā tur iekļūt, ja gadījumā tur nonāc pēc apmeklējuma laika beigām , bet ziemā tas varētu būt neaktuāli, jo tāpat tumšs.

Žuļiks

Izskatas iespaidīgi.

Bet man tad tuvāk būs tā, kas pie Kitzbuhel, likšu aiz auss,paldies.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Tā jau tā pati, vienkārši pats sāku skatīties, kur viņa īsti atrodas, vai vispār iznāk tuvumā.

Bet nu vispār būs ko rullēt uz ~5Tkm

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nedomaju ka miskastnieks kautkur aizbrauks, karteja zimessanas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti