Vēl 3 kuģus var pieteikt kuģu griešanai

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012

Vēl trīs kuģus var pieteikt kuģu griešanas programmai uzzināja Lauku atbalsta dienestā (LAD).

LAD informēja, ka ir izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana Eiropas Zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas pasākuma "Zvejas aktivitāšu pilnīga pārtraukšana" septītajai un pēdējai kārtai.

Septītās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir 817 102 lati.

kāds negrib pieteikties ko sagriezt? var dabūt 817102 latus!

 
1 2 3
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

wtf!!! kas te notiek?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vispārējs stulbums, Šīri.

Un tas viss no tevis, diemžēl.

Otrais Reģ.: 27.11.2012
0 0 Atbildēt

es zinu- miezis ir kaksis!

Otrais Reģ.: 27.11.2012
0 0 Atbildēt

on že marčiks!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Otrais rakstīja: es zinu- miezis ir kaksis!

Nav, kaksis-marčiks ir debloīds, šis raksta pavisam citādi.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

ehh,,, būtu man laiva es savai Astrai noņemtu ratus un piekarinātu tos laivas malai, auto ieliktu laivā, piemetinātu tai, izvilktu izpūtēju caur jumtu un aizvestu nodot , tādu naudu var vēl dabūt, 3-is vietas vēl ir...

Jāizdomā tik kuģim nosaykums.. kādu jūs ieteiktu,,,???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

un vēl laikam gauss arīdzan..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bet pasākuma visai ienesīgs. Dabū naudu no ES, ko var pārdot, to pārdod (atkal nauda) un beigās sagriež metālā un atkal nauda.

Kad kautko līdzīgu izveiks uz pārējo tehniku?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Kā cilvēks, kas ilgāku laiku strādājis zvejniecības nozarē, teikšu, ka, pateicoties Eiropas naudai par kuģu sagriešanu, Latvijas vietējie palikušie zvejnieki ir tikai ieguvuši. Kuģus uz sagriešanu centās dabūt visas sīkfirmiņas, kuras vairāk zaga, nekā godīgi zvejoja. Palikušajiem zvejniekiem vairs nav īpašas vajadzības šmaukties, limitu pietiek efektīvai darbībai, jūrniekiem ir samērā labas algas, firmas, ja labi saimnieki, spēj attīstīties. Kāds sakars ar iauto? Varbūt tāds, ka sagriezto kuģu jūrnieki saņēma uz rokas ap 7000eiro, un gan jau kāds nopirka kādu autiņu. Krietna daļa bijušo Latvijas zvejnieku atkal ir uz kuģiem, strādā gan citās jūrās, un labi strādā. Un Latviju nav pametuši, jo te viņi atgriežās pēc darba.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Kā cilvēks, kas ilgāku laiku strādājis zvejniecības nozarē,

Eu, cilvēk, dabon man lašu mātīti ar ikriem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev opelim ne tikai pečka nesilda, bet vējstikla arī nav?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Kā cilvēks, kas ilgāku laiku strādājis zvejniecības nozarē,

Eu, cilvēk, dabon man lašu mātīti ar ikriem.

Aizbrauc uz Ventspili, konkrēti Staldzeni, atrodi tur vīru vārdā Vilnis, pasveicini no manis un pasūti lašu mammu. Ja kas - viss oficiāli!

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Miezis_69 rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Kā cilvēks, kas ilgāku laiku strādājis zvejniecības nozarē,

Eu, cilvēk, dabon man lašu mātīti ar ikriem.

Aizbrauc uz Ventspili, konkrēti Staldzeni, atrodi tur vīru vārdā Vilnis, pasveicini no manis un pasūti lašu mammu. Ja kas - viss oficiāli!

paldies, tas gan tālu ir, vai Vilnis uz Rīgas pusi nebrauc?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kad vares pieteikt sabus sagriesanai?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kad vares pieteikt sabus sagriesanai?

Naaksies uzgaidiit, rindaa jau staav kakukraasas opel astra ar shkjuunja diskiem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: kad vares pieteikt sabus sagriesanai?

Naaksies uzgaidiit, rindaa jau staav kakukraasas opel astra ar shkjuunja diskiem

PAjoliņ, tie ir friča likti oridžin diski. Knāb sūdā un osti savas humpalu krokodilādas tupeles.

FashistkayaMraz Reģ.: 22.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: kad vares pieteikt sabus sagriesanai?

Naaksies uzgaidiit, rindaa jau staav kakukraasas opel astra ar shkjuunja diskiem

PAjoliņ, tie ir friča likti oridžin diski. Knāb sūdā un osti savas humpalu krokodilādas tupeles.

Kāda vēl krokodīlāda? Parasta lopa miza... nekas vairāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: kad vares pieteikt sabus sagriesanai?

Naaksies uzgaidiit, rindaa jau staav kakukraasas opel astra ar shkjuunja diskiem

PAjoliņ, tie ir friča likti oridžin diski. Knāb sūdā un osti savas humpalu krokodilādas tupeles.

jaajaa, blinbling kurmi, pachots ar tadiem diskiem garenteets. shkjuuneris hahahaha!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tev jau rūp pačots, man pajāt. Man tāpat labi, zīmulīt genas tupelēs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tev jau rūp pačots, man pajāt. Man tāpat labi, zīmulīt genas tupelēs

dekster tu esi taka izljurakaata klauna kabata, baz cik reizes roku ieksha, tikai draza naak aaraa

tevi jau vajaa shkjuunings un gaumes truukums kaa izskataas, nejau mani

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tu esi apmaldījies tulkojumā, nu, kā jau tas pienākas gar augstskolu gājušam tulkošanas ģēnijam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Piedāvājiet man smilts sūkšanas kuģi labāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Piedāvājiet man smilts sūkšanas kuģi labāk.

gribi kautko atsuukt? aizej un atsuuc Pirmajam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Piedāvājiet man smilts sūkšanas kuģi labāk.

gribi kautko atsuukt? aizej un atsuuc Pirmajam

Satraucies, pīrādziņu cepēj?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Kā cilvēks, kas ilgāku laiku strādājis zvejniecības nozarē, teikšu, ka, pateicoties Eiropas naudai par kuģu sagriešanu, Latvijas vietējie palikušie zvejnieki ir tikai ieguvuši. Kuģus uz sagriešanu centās dabūt visas sīkfirmiņas, kuras vairāk zaga, nekā godīgi zvejoja. Palikušajiem zvejniekiem vairs nav īpašas vajadzības šmaukties, limitu pietiek efektīvai darbībai, jūrniekiem ir samērā labas algas, firmas, ja labi saimnieki, spēj attīstīties. Kāds sakars ar iauto? Varbūt tāds, ka sagriezto kuģu jūrnieki saņēma uz rokas ap 7000eiro, un gan jau kāds nopirka kādu autiņu. Krietna daļa bijušo Latvijas zvejnieku atkal ir uz kuģiem, strādā gan citās jūrās, un labi strādā. Un Latviju nav pametuši, jo te viņi atgriežās pēc darba.

+1

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti