Vēl 3 kuģus var pieteikt kuģu griešanai

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012

Vēl trīs kuģus var pieteikt kuģu griešanas programmai uzzināja Lauku atbalsta dienestā (LAD).

LAD informēja, ka ir izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana Eiropas Zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas pasākuma "Zvejas aktivitāšu pilnīga pārtraukšana" septītajai un pēdējai kārtai.

Septītās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir 817 102 lati.

kāds negrib pieteikties ko sagriezt? var dabūt 817102 latus!

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu ja tu baigi gribi, ka tev uzdriš uz plesenes apzeltītu kaku, tad tev pašam vajadzēs tās kapsulas pirkt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nē, savas slimās fantāzijas atstāj savā čaiņikā. Tev taču ir Kamīns, varēsi uz tā izlikt apskatei

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmajsm ir ne tikai kamīns - www.iauto.lv/...

ar kamīna virsu - www.iauto.lv/...

kopā tas izskatās apmēram šitā - www.iauto.lv/...

bet arī duša - www.iauto.lv/...

jā un vēl ir kaktuss

Pirmais jamo apgraizīja, bet tāpat jams tūlīt atkal metīsies griestos

diemžēl jaunas bildes šajā dižportālā pievienot vairs nevar ;(

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

būdiņa arī vēl ir? uz riteņiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Droši vien Pirmais bērnībā ar pavērtu muti kaut kādā kolhozā bolījās uz šitādu jaunmūrētu kamīnu un sapņoja, ka izaugs liels, viņam tāds būs.

Nu un izauga, palika vecs un saņēmās tādu uzbliezt. Droši vien tagad baisi laimīgs un lepns par tādu varenu notikumu- Kamīnu no ķieģeļiem.

Tāpat kā daudzu būvniecības vēlmes mūsdienās. Paņem krītu un uzbūvē..... pag gadsimta 60 to gadu stila māju ar divslīpu jumtu un viegldzeltenām sienām.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

Nez, tas kamīns silda ar? Aizdomīgi maza mute. Kamīns pēc būtības ir ugunskurs istabā: jo lielāka kamīna mute, jo siltāk mājā. Vecās pilīs kamīna mute cilvēka augumā un platumā. Un šis gadienā nav pie ārsienas?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

tikko darbā pārrunājām kamīnus. Parādīju to kamīna bildi, atziņa bija 'ak dievs...'

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

Nez, tas kamīns silda ar? Aizdomīgi maza mute. Kamīns pēc būtības ir ugunskurs istabā: jo lielāka kamīna mute, jo siltāk mājā. Vecās pilīs kamīna mute cilvēka augumā un platumā. Un šis gadienā nav pie ārsienas?

Ir pie ārsienas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

1kārt- tā ir pirts

2kārt- man nepatīk vienkārši smuki noformēta buržuika.... kādas ir patreiz veikalā nopērkamās bleķa kastes.... man patīk tā atklātā liesma

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ... pag gadsimta 60 to gadu stila māju ar divslīpu jumtu un viegldzeltenām sienām.

ja pareizi atceros, tad mājā tu nemaz iekšā neesi bijis

p.n.

un kāds vēl divslīpu jumts????

DUŠA ir, patreiz vēsa.....nevis jumts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un šitas www.iauto.lv/... ir tieši tā pati telpa- kamīns ir fotografēts no trepēm...

p.n.

pieņemu dāvanā PALMU

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vakar kaut kādā degpunktā stāstīja par degvielas zagļiem, kuri no notikuma vietas aizbēguši ar sarkanu reno... Pirmais?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar renaultu nevarēja iedarbināt.... kur nu vēl aizmukt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vakar renaultu nevarēja iedarbināt.... kur nu vēl aizmukt...

Tad būs mukuši, stumjot renaultu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

stumj tikai opeļus.... tiem ir apsildāms pakaļējais stikls

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: stumj tikai opeļus.... tiem ir apsildāms pakaļējais stikls

Nu jā, renaultus velk, atceros.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

renaultiem apsildāms priekšējais bampers?

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

1kārt- tā ir pirts

2kārt- man nepatīk vienkārši smuki noformēta buržuika.... kādas ir patreiz veikalā nopērkamās bleķa kastes.... man patīk tā atklātā liesma

A cik augsta ir tā krāsns mute?

Iečurāt var bez problēmām, nav japietupjās?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

1kārt- tā ir pirts

2kārt- man nepatīk vienkārši smuki noformēta buržuika.... kādas ir patreiz veikalā nopērkamās bleķa kastes.... man patīk tā atklātā liesma

A cik augsta ir tā krāsns mute?

Iečurāt var bez problēmām, nav japietupjās?

jāpaslienās uz pirkstgaliem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Stirlich rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet nu šitais www.iauto.lv/... ir riktīgi no 1978. gada kolhoza brigadiera stila... cilvēki tā arī nevar iuzaugt no mūrēta ķieģeļa kamīna iekštelpās

1kārt- tā ir pirts

2kārt- man nepatīk vienkārši smuki noformēta buržuika.... kādas ir patreiz veikalā nopērkamās bleķa kastes.... man patīk tā atklātā liesma

A cik augsta ir tā krāsns mute?

Iečurāt var bez problēmām, nav japietupjās?

jāpaslienās uz pirkstgaliem

Īsi gan jums tie krāni...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti