Reitingu grāvējam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Klausies, tu, mazsmadzeņu indivīd- tak pacenties un vienā dienā man samazini to reitingu, ko velc garumā?

Pizģec, varu iedomāties tā cilvēciņa smadzenīšu uzbūvi- nav cita mērķa, kā dirnēt pie datora un spaidīt dekstera reitinga pazemināšanas pogu.

Tu toč esi dīvains alnis, ko te piebilst. Smieklīgs.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

www.apollo.lv/...

Katrā vietā gadās pa kādam pirmajam Nu, nejēgas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a tu par kādu līgavu visu laiku murgo????

nekad neesmu solījis tevi precēt..... tas, kas starp mums bijis labāk lai paliek starp mums

ne jau es tev biksēs līdu pjaņi

Nu to, kura no tevis pabēga un ielīda manā gultā, mīslīt.

Un kura,kā pēc tam izrādījās, tev ir ļoti dārga un kuru tu pēc tam tīri neveikli bildināji

Es tik tā, tādā sakarā, ka kopš tā laika tev ir baigais zobs. Nu,es jau saprotu, nav jau patīkami... bet ko darīt? Es jau tur ņipričom, es jau nezināju, ka tev tā Mīla.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a tu par kādu līgavu visu laiku murgo????

nekad neesmu solījis tevi precēt..... tas, kas starp mums bijis labāk lai paliek starp mums

ne jau es tev biksēs līdu pjaņi

Da ko jūs abi ņematies virtuāli?

Par naudu, par mīlestību?

Paraujat tak smskredītu

un bonusā dabūsiet šitās biļetes

www.smscredit.lv/...

un aizejat kopā uz to koncertu

"mīlestība īstajā brīdi"

vai nav piemērots nosaukums?

un atrisiniet visus neskaidros jautājumus,

turpat, pie vai uz skatuves!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu bļā vadoni.... kaut kas neiet kopā...

banka pati paziņo, ka ir ieplānojusi visu komercdarbību pārdot, atstāt tikai to, kas ir tiešā saistībā ar mistisku "izaugsmi"

Eu, cilvēk ar kantaino galvu- ieplānojusi nenozīmē ir pārdevusi

Bļā šitie atsevišķie programmisteļi...tupi bezgala.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Pirmais rakstīja: a tu par kādu līgavu visu laiku murgo????

nekad neesmu solījis tevi precēt..... tas, kas starp mums bijis labāk lai paliek starp mums

ne jau es tev biksēs līdu pjaņi

Da ko jūs abi ņematies virtuāli?

Par naudu, par mīlestību?

Paraujat tak smskredītu

un bonusā dabūsiet šitās biļetes

www.smscredit.lv/...

un aizejat kopā uz to koncertu

"mīlestība īstajā brīdi"

vai nav piemērots nosaukums?

un atrisiniet visus neskaidros jautājumus,

turpat, pie vai uz skatuves!

Nenāks viņš, baidās. Zvanīja man šis reiz un atzinās simpātijās, teicu,lai brauc un uz vietas pasaka...neparko, laikam negribēja dabūt to, ko par to solīju

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Par tantuku runājot, rēķini visi bija apmaksāti. Pretenzija bija tikai par neatdotu aprīkojumu. Tavi "visticamāk" ir tādi baltiem diegiem šūti. Bet, nu jā, interesanta, filozofija, ja tā nenotiek ar mani, tātad nenotiek vispār...

Nu tad ,ja reiz tā ir un uz tā tu balsti savus spriedumus un te tagad kladzini, ka redz bankas maitas, telekoms slikts utt, tad,lūdzu,iemet tā tantuka līgumu ar telekomu,iemet Pausa piedziņas vēstuli, visu smuki sakārto un parādi.

Citādi jūms te visiem tiem 'vissirslikti.lv' portāla pielūdzējiem kaut kā viss ir tik slikti,kaut citiem tā nešķiet.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es tiešām neticu,ka kaut kāda telekoma dekodera kabeļa neatdošanas dēļ tantukam tagad jāmaksā 300 ls.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šim gan var ticēt www.apollo.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vadoni, es savukart neticu, ka tu vairs neatgrieziisies tvaika ielaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu bļā vadoni.... kaut kas neiet kopā...

banka pati paziņo, ka ir ieplānojusi visu komercdarbību pārdot, atstāt tikai to, kas ir tiešā saistībā ar mistisku "izaugsmi"

Eu, cilvēk ar kantaino galvu- ieplānojusi nenozīmē ir pārdevusi

Bļā šitie atsevišķie programmisteļi...tupi bezgala.

katrs pats var izlasīt bankas mājas lapā visu informāciju un spriest par katra tupuma līmeni

banka publiski deklarēja plānus un pēc tam publiski paziņoja, ka ir pārdevusi un 2012. gada 24. novembrī tas IR noticis

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja runa iet par pauss, tad šami jau nu baigi interesanti

strāda, viena no metodēm ir ķert uz muļki...

respektīvi līst vidū ar saviem mistiskiem

"parādu piedziņas pakalpojumu izdevumiem"

un draudēt ar tiesām...

bez kāda reāla pamata pie tam...

mani arī te vienreiz piesējās par sen aizmirstu parādu

lattelekomam, kaut kādi 12Ls laikam bija,

nu tad pauss gribēja pie 40Ls...

es pateicu paldies, ka atgadināja,

un aizgāju uz lattelekomu un samaksāju tos

12Ls.

Tas pauss kādu brīdi ņēmās, zvanījās, īsziņas sūtīja..

es prasu, a uz kāda pamata jūs gribat no manīm naudu?

Viņiem redz esot kaut kāda vienošanās ar lattelekom,

es saku, nu tad vienojaties vien tālāk..

man nav saistošas jūsu vienošanās,

es ar lattelekom esmu norēķinājies un man ir šī norēķina apstiprinošs dokuments...

vēl kādu brīdi pazvanījās, bet tad es paprasīju, vai

šamiem ir ekskavātors...

teica ka nē, es teicu mēs Jums tūlīt atvedīsim akumulātoru no ekskavatora, un ja šami negribēs to pirkt, tad iešu par to sūdzēties tiesā...

šami teica ka tas nav normāli,

a es prasu, kāpēc tad viņi vēlas lai es maksāju par viņu pakalpojumu, kuru es neesmu pasūtījis?

vvienvārdsakot atsējās beigās....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu tad ,ja reiz tā ir un uz tā tu balsti savus spriedumus un te tagad kladzini, ka redz bankas maitas, telekoms slikts utt, tad,lūdzu,iemet tā tantuka līgumu ar telekomu,iemet Pausa piedziņas vēstuli, visu smuki sakārto un parādi.

Citādi jūms te visiem tiem 'vissirslikti.lv' portāla pielūdzējiem kaut kā viss ir tik slikti,kaut citiem tā nešķiet.

Kurā vietā es rakstīju, ka viss ir tik slikti, ka lattelekoms ir slikts, bankas maitas u.tml.? Konkrēti? Kad ieliksi, tad parunāsim par lattelekomo dokumentiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

katrs pats var izlasīt bankas mājas lapā visu informāciju un spriest par katra tupuma līmeni

Broblēma tajā, ka tu, kā jau programmistelis, redzi tikai to,kas uzrakstīts

Es zinu to,kas ir man un tas nav tas, ko tu tur apgalvo.

Iepūt man, loh.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu tad ,ja reiz tā ir un uz tā tu balsti savus spriedumus un te tagad kladzini, ka redz bankas maitas, telekoms slikts utt, tad,lūdzu,iemet tā tantuka līgumu ar telekomu,iemet Pausa piedziņas vēstuli, visu smuki sakārto un parādi.

Citādi jūms te visiem tiem 'vissirslikti.lv' portāla pielūdzējiem kaut kā viss ir tik slikti,kaut citiem tā nešķiet.

Kurā vietā es rakstīju, ka viss ir tik slikti, ka lattelekoms ir slikts, bankas maitas u.tml.? Konkrēti? Kad ieliksi, tad parunāsim par lattelekomo dokumentiem?

Par telekomu neteici, bet par bankām gan teici.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

vēl kādu brīdi pazvanījās, bet tad es paprasīju, vai

šamiem ir ekskavātors...

teica ka nē, es teicu mēs Jums tūlīt atvedīsim akumulātoru no ekskavatora, un ja šami negribēs to pirkt, tad iešu par to sūdzēties tiesā...

Tev ir ekskavatora akumulators??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

baigi tev palīdz tas, ka esi hipnoklients, bet hipnobanka vairs nesniedz komercpakalpojumus - tas nozīmē, ka tev hipnobankā nav pieejami šādi pakalpojumi :

"norēķini, kartes, noguldījumi, privātpersonu aizdevumi,

Klau, Kazladojev, davai tiekamies pie kāda bankomāta, es tev parādīšu,kā ar Hipobankas karti, kura ir uz mana vārda var izņemt naudu un hipotēku bankas ibankā parādīšu naudu un kredītkonta līguma atlikumus.

Pēc taviem vārdiem tam nevajadzētu būt iespējamam.

Kredīts ir hipotekārais un tas nav nekāda attīstība,privāta zeme.

Pakalpojums ir par maksu 200 Ls.

Ja tu noleksi,kas visticamāk arī tā būs, tu esi un paliec kantaingalvains muģila.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Nu ja runa iet par pauss, tad šami jau nu baigi interesanti

strāda, viena no metodēm ir ķert uz muļki...

respektīvi līst vidū ar saviem mistiskiem

"parādu piedziņas pakalpojumu izdevumiem"

un draudēt ar tiesām...

bez kāda reāla pamata pie tam...

mani arī te vienreiz piesējās par sen aizmirstu parādu

lattelekomam, kaut kādi 12Ls laikam bija,

nu tad pauss gribēja pie 40Ls...

es pateicu paldies, ka atgadināja,

un aizgāju uz lattelekomu un samaksāju tos

12Ls.

Tas pauss kādu brīdi ņēmās, zvanījās, īsziņas sūtīja..

es prasu, a uz kāda pamata jūs gribat no manīm naudu?

Viņiem redz esot kaut kāda vienošanās ar lattelekom,

es saku, nu tad vienojaties vien tālāk..

man nav saistošas jūsu vienošanās,

es ar lattelekom esmu norēķinājies un man ir šī norēķina apstiprinošs dokuments...

vēl kādu brīdi pazvanījās, bet tad es paprasīju, vai

šamiem ir ekskavātors...

teica ka nē, es teicu mēs Jums tūlīt atvedīsim akumulātoru no ekskavatora, un ja šami negribēs to pirkt, tad iešu par to sūdzēties tiesā...

šami teica ka tas nav normāli,

a es prasu, kāpēc tad viņi vēlas lai es maksāju par viņu pakalpojumu, kuru es neesmu pasūtījis?

vvienvārdsakot atsējās beigās....

Tikai nemuldi. Vadonim tā nav bijis, tātad, tā nav bijis vispār.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kurā vietā es rakstīju, ka viss ir tik slikti, ka lattelekoms ir slikts, bankas maitas u.tml.? Konkrēti? Kad ieliksi, tad parunāsim par lattelekomo dokumentiem?

Par telekomu neteici, bet par bankām gan teici.

Ak, tad tomēr neteicu par lattelekomu... Nu, vismaz pirmais solis tukšpļūtīšanas atzīšanā ir sperts. Vīrišķīgi. Prieks par tevi. Pateiksi, lūdzu, kurā vietā par bankām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kurā vietā es rakstīju, ka viss ir tik slikti, ka lattelekoms ir slikts, bankas maitas u.tml.? Konkrēti? Kad ieliksi, tad parunāsim par lattelekomo dokumentiem?

Par telekomu neteici, bet par bankām gan teici.

Ak, tad tomēr neteicu par lattelekomu... Nu, vismaz pirmais solis tukšpļūtīšanas atzīšanā ir sperts. Vīrišķīgi. Prieks par tevi. Pateiksi, lūdzu, kurā vietā par bankām?

Piemēram te

GB12 rakstīja: Domā, swed un pārējās bankas ir baigos secinājumus izdarījušas un tagad sāks baigi ētiski uzvesties?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

baigi tev palīdz tas, ka esi hipnoklients, bet hipnobanka vairs nesniedz komercpakalpojumus - tas nozīmē, ka tev hipnobankā nav pieejami šādi pakalpojumi :

"norēķini, kartes, noguldījumi, privātpersonu aizdevumi,

Klau, Kazladojev, davai tiekamies pie kāda bankomāta, es tev parādīšu,kā ar Hipobankas karti, kura ir uz mana vārda var izņemt naudu un hipotēku bankas ibankā parādīšu naudu un kredītkonta līguma atlikumus.

Pēc taviem vārdiem tam nevajadzētu būt iespējamam.

Kredīts ir hipotekārais un tas nav nekāda attīstība,privāta zeme.

Pakalpojums ir par maksu 200 Ls.

Ja tu noleksi,kas visticamāk arī tā būs, tu esi un paliec kantaingalvains *******.

kā es varu zināt vai tu nefigurē tajā bankā kāda valsts garantēta (vai tamlīdzīga) kredīta sakarā?

man tak kopux kam un cik tu esi parādā - vienkārši hipotēkubankAS publiski pieejamā informācija nesaskan ar taviem vārdiem.... man man ticēt? tev vai bankai? (banka pieder valstij, tātad tu apgalvo, ka tavas mīļotās vienotības vadītā valsts šķidri dirš!)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kurā vietā es rakstīju, ka viss ir tik slikti, ka lattelekoms ir slikts, bankas maitas u.tml.? Konkrēti? Kad ieliksi, tad parunāsim par lattelekomo dokumentiem?

Par telekomu neteici, bet par bankām gan teici.

Ak, tad tomēr neteicu par lattelekomu... Nu, vismaz pirmais solis tukšpļūtīšanas atzīšanā ir sperts. Vīrišķīgi. Prieks par tevi. Pateiksi, lūdzu, kurā vietā par bankām?

Piemēram te

GB12 rakstīja: Domā, swed un pārējās bankas ir baigos secinājumus izdarījušas un tagad sāks baigi ētiski uzvesties?

Sēdies, divi. Dekster, tu arī bieži neuzvedies ētiski, mēdz tukšpļūtīt, melot un visādi citādi nesmuki uzvesties, bet es tevi par sliktu cilvēku nesaucu. Ar bankām tieši tas pats - tas, ka to rīcība ne vienmēr ir ētiska, nenozīmē to, ka tās kopumā ir sliktas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

baigi tev palīdz tas, ka esi hipnoklients, bet hipnobanka vairs nesniedz komercpakalpojumus - tas nozīmē, ka tev hipnobankā nav pieejami šādi pakalpojumi :

"norēķini, kartes, noguldījumi, privātpersonu aizdevumi,

Klau, Kazladojev, davai tiekamies pie kāda bankomāta, es tev parādīšu,kā ar Hipobankas karti, kura ir uz mana vārda var izņemt naudu un hipotēku bankas ibankā parādīšu naudu un kredītkonta līguma atlikumus.

Pēc taviem vārdiem tam nevajadzētu būt iespējamam.

Kredīts ir hipotekārais un tas nav nekāda attīstība,privāta zeme.

Pakalpojums ir par maksu 200 Ls.

Ja tu noleksi,kas visticamāk arī tā būs, tu esi un paliec kantaingalvains *******.

kā es varu zināt vai tu nefigurē tajā bankā kāda valsts garantēta (vai tamlīdzīga) kredīta sakarā?

man tak kopux kam un cik tu esi parādā - vienkārši hipotēkubankAS publiski pieejamā informācija nesaskan ar taviem vārdiem.... man man ticēt? tev vai bankai? (banka pieder valstij, tātad tu apgalvo, ka tavas mīļotās vienotības vadītā valsts šķidri *******!)

Nu tad knāb sūdā.

PS. Es zināju, ka tu esi mī_zējs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ar bankām tieši tas pats - tas, ka to rīcība ne vienmēr ir ētiska, nenozīmē to, ka tās kopumā ir sliktas.

Palūkojies, kādā kontekstā to rakstīji.

Bet nu, lai tad paliek. Nedomā, nedomā, ko darīt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, tāpat kā es fanojot par ušakovu, bļaujot, cik viss ir slikti utt., kādus brīnumus tik neesi piedēvējis. Tu kontekstus labi proti tulkot...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Jā, tāpat kā es fanojot par ušakovu, bļaujot, cik viss ir slikti utt., kādus brīnumus tik neesi piedēvējis. Tu kontekstus labi proti tulkot...

Nu, ja tu piestāj bariņā, kurš stāsta, cik tās bankas sliktas , māj ar galvu un saki 'jā jā, labas nav gan' , tad nu neko.

Tāpat par Ušakovu bija, tieši nesaki, bet tā no maliņas piebildi, ka saiminieks jau nav slikts

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti