Reitingu grāvējam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Klausies, tu, mazsmadzeņu indivīd- tak pacenties un vienā dienā man samazini to reitingu, ko velc garumā?

Pizģec, varu iedomāties tā cilvēciņa smadzenīšu uzbūvi- nav cita mērķa, kā dirnēt pie datora un spaidīt dekstera reitinga pazemināšanas pogu.

Tu toč esi dīvains alnis, ko te piebilst. Smieklīgs.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vienalgaman neviens tā kā nevar parādīt gadījuma, kad klients pildījis VISAS līgumā atrunātās saistības, bet tā sliktā banka viņam atņēmusi māju vai ko citu.

Vismaz es neapgalvoju, ka ir atņēmusi. Bet mēģinājumi novest klientus līdz maksātnespējai ir bijuši. Ja apgalvo, ka nav, tad acīmredzot dzīvo pamatīgā informācijas vakuumā.

Un otrs- vai kāda banka kādu ar varu ir spiedusi parakstīt līgumu?

Paši gāja, paši parakstīja tādus līgumus, paši nespēja maksāt un tagad bankas vainīgas

Nu..... ne tikai... Ja tu aiziesi nopirkt renaultu, kurš beigās izrādīsies plīstošs mēsls, tu arī teiksi, ka pats esi vainīgs vai tomēr kaut kāda daļa atbildības jāuzņemas arī pārdevējam, kurš tev to nekvalitatīvo preci ir iesmērējis? Es, protams, neapgalvoju, ka tikai bankas vainīgas. Mans viedoklis joprojām ir, ka atbildība solidāri ir 3 pusēs:

Kredītņēmēja - neizvērtēja savas iespējas, nesakalkulēja līdz galam, gribēja pārāk šiki dzīvot par nenopelnītu naudu utt;

Bankas - savā alkatībā dāļāja kredītus pa labi un kreisi, neizvērtēja riskus, kā arī apzināti meloja klientiem;

Valsts - redzot, ka abas pirmās puses debīlismā rok sev kapu, neiejaucās un nesaregulēja to visu. Būtībā, manuprāt, šī puse visvairāk nolažoja. Jo, ja vēl var saprast tautas vēlmi dzīvot labāk, pie tam, ja vēl tā nav pietiekami izglītota, ja var vēl saprast banku alkatību un gatavību naudas dēļ uz visu, tad kāpēc valsts jau laicīgi šajā visā neiejaucās... Nē, nu, var nojaust, kāpēc, bet attaisnojuma īsti tam nav.

Un mana pieredze liecina, kamēr tu visu maksā, kas līgumā paredzēts, ja kaut kas saķeras un laizīgi par to informē banku un sakārto lietas, neviens neko pret klientu nepasāks, nevajag stumt šķidru kaku.

Ar to arī apsveicu, bet tikai iesaku atcerēties, ka tava pieredze uz šīs zemes nav vienīgā. Gan jau, ja labi padomātu, atrastos kāda sfēra, kur man pieredze ir tikai pozitīva, bet tu esi "atrāvies". Kaut vai tā pati tehniskā apskate... Tāpēc jau nesaku, ka tu "CSDD kļūdas" topikā stum šķidru kaku.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, bet tirgus ekonomika taču. Pēc visu šo banku, tā teikt, izdarībām, tām jau sen vajadzēja būt bankrotējušām. Es, piemēram, dzīvē vairs nedomāju sadarboties ar bankām, kura manuprāt kaut ko netaisnīgi vai neētiski izdarījās. Bet krīzes gados tieši par swedbanku visvairāk sūdzības bija, bet tagad filiāles tāpat pilnas, ka bez pusstundas - 40 min. neiztikt. Kredītus atkal tauta ņem...

Apstāklis ir tajā, ka nauda=vara, un kā zināms - varu nenodod, varu pārņem. eicolab.com.au/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vara tam, kuram lielāks reitings?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

jā - un bija jau mēģinājums boikotēt staoilus kas no tā iznāca, katrs pats var redzēt....

Nu un kas tev Statoilā nepatīk? Neesmu nekad to boikotējis, tas jau tādiem grūtgalvjiem vajadzīgs. Būvē savu tanku tīklu un vāries.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Bet mēģinājumi novest klientus līdz maksātnespējai ir bijuši. Ja apgalvo, ka nav, tad acīmredzot dzīvo pamatīgā informācijas vakuumā.

Kam tieši, ir reāli gadījumi, kad klients ir maksājis visu pēc papīra, bet banka ir centusies līdz maksātnespējai? Es zinu vienu gadījumu, kur viens kungs skaļi to reklamēja, tikai pēc tam izrādījās, ka viņš bankai vienkārši nemaksā.

Iedod reālu piemēru ,kad banka ir mēģinājusi radīt maksātnespēju tīši, kaut klients maksā visu pēc grafika.

Un, klau, iztiksim bez sazvērestības teorijām, tas lai paliek grūtgalvjiem un muļķīšiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vara tam, kuram lielāks reitings?

youtu.be/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Bet mēģinājumi novest klientus līdz maksātnespējai ir bijuši. Ja apgalvo, ka nav, tad acīmredzot dzīvo pamatīgā informācijas vakuumā.

Kam tieši, ir reāli gadījumi, kad klients ir maksājis visu pēc papīra, bet banka ir centusies līdz maksātnespējai? Es zinu vienu gadījumu, kur viens kungs skaļi to reklamēja, tikai pēc tam izrādījās, ka viņš bankai vienkārši nemaksā.

Iedod reālu piemēru ,kad banka ir mēģinājusi radīt maksātnespēju tīši, kaut klients maksā visu pēc grafika.

Un, klau, iztiksim bez sazvērestības teorijām, tas lai paliek grūtgalvjiem un muļķīšiem.

financenet.tvnet.lv/...

Šie konkrētie gadījumi bija tieši maksātspējīgajiem klientiem, kuri nekavēja maksājumus. Par to jau arī tā šūmēšanās bija. Kaut kas līdzīgs bija arī hipotēku bankai. Uz ātru roku atradu šo

www.tvnet.lv/...

Bet, nu, vari jau apgalvot, ka tas viss ir meli un dzīvē nekas tāds nenotiek...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, nu ko tu te kasies. panjem par piemeru manu gadijumu. pasaki man kas bankai tur bija izdevigs taja fakta, mani megjinat iegruzit uz kautkadiem mistiskiem procentiem, par kuriem es nebiju parakstijis nekadu vienosanos, nekadu liigumu. taa vietaa, lai pagarinatu vienkarshi liigumu, piekam es tachu nebiju maksatnespejigs. man bija regulari ienakumi. nebiju nekados melnajos sarakstos. runa tachu bija par paaris simtiem.

un vel pec nepilna gada zvanit un piedavat to pashu pakalpojumu, var teikt uz tadiem pashiem nosacijumiem. tas tachu ir smiekliigi, neredzu tur nekadu jeegu.

zinu velvienu gadijumu, kad students ir izterejis savu paterinja kreditu, liigumaa ir punkts, ka var neatdot summu, bet maksaat tikai procentus. students maksaa procentus ar domu - pabeigs studijas, saaks straadaat, atdos pamatsummu.

Pec divu gadu procentu maksasanas studentam pazvana no kreditreform un pieprasa pilnu summu + paaris sotakus sodanaudinju. divu gadu laikaa banka neliekas ne zinis! ne rakstiski, ne mutiski. vai tas ir normali? es to varu izskaidrot tikai ar faktu, ka banka gribeja iekaseet procentu maksajumu, vilka gumiju pec iespejas ilgi + kreditreformas darbonjiem arii veel beigaas pelnja. luuk taa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu, tad beigu beigās-parādiet man vienu klientu,kurš visu maksājis termiņos un pilnā apjomā un kuram atņemta māja vai mašīna vai kaut kas cits.

Lūdzu,piemērus studijā !

nav bazara par to, ka maksā....

par tiem overdraftiem es arī esmu dzirdējis - klientam bankā overdrafts ir jau daudzus gadus..... vienmēr tika pagarināts.... bet te pēkšņi pļūtk (banlai krīze) un vairs nepagarina

par hipnobankas gadījumu jau te links bija - banka vienkārši paaugstina %tu likmi un atsaucās uz to, ka līgumā nebija ierakstīts, ka likmi palielināt netrīKst

ja klients maksā, neko jamam nost neņem....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jā - un bija jau mēģinājums boikotēt staoilus kas no tā iznāca, katrs pats var redzēt....

Nu un kas tev Statoilā nepatīk? Neesmu nekad to boikotējis, tas jau tādiem grūtgalvjiem vajadzīgs. Būvē savu tanku tīklu un vāries.

man statiolā patīk viss, tīras tualetes, ātri degvielas sūkņi, 2 saņi atlaide ar karti.... karoče, lejos statoilā.... bet bija tak visādas akcijas - tiesa gan krievu veidotas ar kļūdainā latviešu valodā uzrakstītu saukli "ne esi aita"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadonim paveicās......

bet kā vērtēt bankas absurdos piedāvājumus???? piemēram mans konkrētais gadījums - paņem biku vairāk par štuku, jāatdod gandrīz četras

tad jau izdevīgāk ir smskredīts

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Bļā... bīstams tas overdrafts... drošības pēc jānodzēš...

Nezinu ar kādām krūmu bankām jūs te pinaties, bet man ar DnB ir tikai laba pieredze.

8 gadus esmu klients. Sanāca arī pakavēt grūtā brīdī, bet banka zem tanka nepameta... ļoti daudz ko var sarunāt... tikai vajag runāt, nevis iebāzt galvu zemē, kā strausam...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vadonim paveicās......

bet kā vērtēt bankas absurdos piedāvājumus???? piemēram mans konkrētais gadījums - paņem biku vairāk par štuku, jāatdod gandrīz četras

tad jau izdevīgāk ir smskredīts

Nu Tu esi lašara...

A nah štuka jāaizņemās? Papeles dēļiem?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Bet mēģinājumi novest klientus līdz maksātnespējai ir bijuši. Ja apgalvo, ka nav, tad acīmredzot dzīvo pamatīgā informācijas vakuumā.

Kam tieši, ir reāli gadījumi, kad klients ir maksājis visu pēc papīra, bet banka ir centusies līdz maksātnespējai? Es zinu vienu gadījumu, kur viens kungs skaļi to reklamēja, tikai pēc tam izrādījās, ka viņš bankai vienkārši nemaksā.

Iedod reālu piemēru ,kad banka ir mēģinājusi radīt maksātnespēju tīši, kaut klients maksā visu pēc grafika.

Un, klau, iztiksim bez sazvērestības teorijām, tas lai paliek grūtgalvjiem un muļķīšiem.

financenet.tvnet.lv/...

Šie konkrētie gadījumi bija tieši maksātspējīgajiem klientiem, kuri nekavēja maksājumus. Par to jau arī tā šūmēšanās bija. Kaut kas līdzīgs bija arī hipotēku bankai. Uz ātru roku atradu šo

www.tvnet.lv/...

Bet, nu, vari jau apgalvot, ka tas viss ir meli un dzīvē nekas tāds nenotiek...

Cik atceros, tad Aizkraukles banku nolika pie vietas un nekādi 5 ls nebija jāmaksā. Bet var jau būt ka es neko nezinu. Pie tam līgums paredz bankai mainīt pakalpojumu cenas. Tāpat hanzene iemauca kaut kādas maksas par konta aplūkošanu bankomātos vai ko tādu. Arī daudzi brēca.

Par Hipobanku neko neesmu dzirdējis tādu, man pašam tur ir vairāki kredīti un neko tādu es piedzīvojis netiku. Visticamāk kaut kādas izrautas baumas no kādiem Pirmajam līdzīgiem klientiem.

Es vienkārši nesaprotu, kāpēc man nekā tāda nav, maniem sadarbības partneriem nav, bet lūk citiem pārpārēm tādu gadījumu. Dīvaini..

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Jāatzīst, ka tās kredītu reklāmas ir pretīgi uzbāzīgas... es aizliegtu ar likumu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

zinu velvienu gadijumu, kad students ir izterejis savu paterinja kreditu, liigumaa ir punkts, ka var neatdot summu, bet maksaat tikai procentus. students maksaa procentus ar domu - pabeigs studijas, saaks straadaat, atdos pamatsummu.

Pec divu gadu procentu maksasanas studentam pazvana no kreditreform un pieprasa pilnu summu + paaris sotakus sodanaudinju. divu gadu laikaa banka neliekas ne zinis! ne rakstiski, ne mutiski. vai tas ir normali? es to varu izskaidrot tikai ar faktu, ka banka gribeja iekaseet procentu maksajumu, vilka gumiju pec iespejas ilgi + kreditreformas darbonjiem arii veel beigaas pelnja. luuk taa.

Tas patēriņa kredīts bija beztermiņa? Kaut kā tādus neesmu manījis. Tas tikpat ir no sērijas 'mans čoms stāstīja' Un ja nu viņam sūtīja vēstules uz vietu, kur viņš nemaz nav bet uzrādījis kā savu pasta adresi? Ja nu viņš dirš kā Pirmā govs? Nu neticu es,ka banka 2 gadi neko un pēkšņi bams, vienkārši neticu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vadonim paveicās......

bet kā vērtēt bankas absurdos piedāvājumus???? piemēram mans konkrētais gadījums - paņem biku vairāk par štuku, jāatdod gandrīz četras

tad jau izdevīgāk ir smskredīts

Nē, Pirmais, vadonim nevis paveicās, vadonis vienkārši ir ar smadzenēm paurī nevis zāģu skaidām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

par tiem overdraftiem es arī esmu dzirdējis - klientam bankā overdrafts ir jau daudzus gadus..... .

Es esmu dzirdējis, ka pasaules gals būšot un ka it kā Elviss esot dzīvs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Bļā... bīstams tas overdrafts... drošības pēc jānodzēš...

Nezinu ar kādām krūmu bankām jūs te pinaties, bet man ar DnB ir tikai laba pieredze.

8 gadus esmu klients. Sanāca arī pakavēt grūtā brīdī, bet banka zem tanka nepameta... ļoti daudz ko var sarunāt... tikai vajag runāt, nevis iebāzt galvu zemē, kā strausam...

Tieši tā. Fartuk, tu tak esi viens prātīgs sivns tomēr.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Jāatzīst, ka tās kredītu reklāmas ir pretīgi uzbāzīgas... es aizliegtu ar likumu...

Taču tās nav gluži no bankām, lielākā daļa ir smskredīti un tamlīdzīgie. Ir viens kantoris, kuram ir reāli vairāk reižu mazāki % kā šitiem visiem, kas reklamējas, bet tas nereklamē sevi.

Nez kāpēc

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Bļā... bīstams tas overdrafts... drošības pēc jānodzēš...

Nezinu ar kādām krūmu bankām jūs te pinaties, bet man ar DnB ir tikai laba pieredze.

8 gadus esmu klients. Sanāca arī pakavēt grūtā brīdī, bet banka zem tanka nepameta... ļoti daudz ko var sarunāt... tikai vajag runāt, nevis iebāzt galvu zemē, kā strausam...

Pa lielam jā, ar DNB arī man pieredze ir visnotaļ pozitīva.

Īstenībā, cik nācies dzirdēt no paziņām, lasīt medijos vai arī pašam saskarties, vistizlākās no bankām ir swedbank, Aizkraukles (nu jau AB.LV) un hipo (nu jau swed). Un, protams, GE Money...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es vienkārši nesaprotu, kāpēc man nekā tāda nav, maniem sadarbības partneriem nav, bet lūk citiem pārpārēm tādu gadījumu. Dīvaini..

Gan jau ka ir, tikai nestāsta, zinot, kāda tev ir attieksme pret tiem, kas dzīvē mēdz kļūdīties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tas patēriņa kredīts bija beztermiņa? Kaut kā tādus neesmu manījis. Tas tikpat ir no sērijas 'mans čoms stāstīja' Un ja nu viņam sūtīja vēstules uz vietu, kur viņš nemaz nav bet uzrādījis kā savu pasta adresi? Ja nu viņš ******* kā Pirmā govs? Nu neticu es,ka banka 2 gadi neko un pēkšņi bams, vienkārši neticu.

Arī šādi tomēr notiek, lai kā tev negribētos ticēt. Jo visi šie smskredīti, parādpiedzinēji, kuriem pārdod parādus, ir ieinteresēti novilkt laiku, jo tādējādi viņi vairāk naudas saņem soda pročos. Es kāreiz pirms kāda mēneša palīdzēju vienai kolēģei uzrakstīt vēstuli par viņas mammu-pensionāri, kura vienkārši aizmirsa kaut kādu dekodera vadu lattelekomam atdot, laužot līgumu. Līgums tika lauzts, ja nemaldos, pirms pusotra gadījuma a paus konsults viņai uzgāja virsū tikai tagad, protams, kad soda nauda ir sasniegusi apmēram pamatparādu. Un te nevar būt runa par nepareizām adresēm. Tantukam tajā vietā bija pieslēgts TV, tā ir viņas deklarētā adrese jau n-desmit gadus un citur dzīvojusi nav. Jā, šajā gadījumā tā nav banka, bet piemērs ir diezgan uzskatāms. Ja vēl tam netici, parunā ar kādu juristu, kurš specializējas ar kredītņēmēju lietām. Daudz interesanta par banku u.c. aizdevēju/pakalpojumu sniedzēju darbības metodēm uzzināsi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Fartuks rakstīja: Bļā... bīstams tas overdrafts... drošības pēc jānodzēš...

Nezinu ar kādām krūmu bankām jūs te pinaties, bet man ar DnB ir tikai laba pieredze.

8 gadus esmu klients. Sanāca arī pakavēt grūtā brīdī, bet banka zem tanka nepameta... ļoti daudz ko var sarunāt... tikai vajag runāt, nevis iebāzt galvu zemē, kā strausam...

Pa lielam jā, ar DNB arī man pieredze ir visnotaļ pozitīva.

Īstenībā, cik nācies dzirdēt no paziņām, lasīt medijos vai arī pašam saskarties, vistizlākās no bankām ir swedbank, Aizkraukles (nu jau AB.LV) un hipo (nu jau swed). Un, protams, GE Money...

Nu re, atkal stāsti basņas.... Hipo ir hipo un nav nekāds Swed. Mana pieredze ar LHZB ir no kāda 1998. gada, neko sevišķi sliktu novērojis neesmu.

Laikam jau es tomēr liktu uz to, ka 'muļķis arī baznīcā dabū pērienu'.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es vienkārši nesaprotu, kāpēc man nekā tāda nav, maniem sadarbības partneriem nav, bet lūk citiem pārpārēm tādu gadījumu. Dīvaini..

Gan jau ka ir, tikai nestāsta, zinot, kāda tev ir attieksme pret tiem, kas dzīvē mēdz kļūdīties.

Nu par Swed bija no liela uzņēmuma, bet nekas tāds sevišķi slikts.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti