Reitingu grāvējam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Klausies, tu, mazsmadzeņu indivīd- tak pacenties un vienā dienā man samazini to reitingu, ko velc garumā?

Pizģec, varu iedomāties tā cilvēciņa smadzenīšu uzbūvi- nav cita mērķa, kā dirnēt pie datora un spaidīt dekstera reitinga pazemināšanas pogu.

Tu toč esi dīvains alnis, ko te piebilst. Smieklīgs.

 
1 2 3 4 5 6 ..9
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Smieklīgi, ka Tevi tas satrauc. Varētu padomāt, ka uzbudinājums no reitinga ceļas un tāpēc tāda sāpe...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Smieklīgi, ka Tevi tas satrauc. Varētu padomāt, ka uzbudinājums no reitinga ceļas un tāpēc tāda sāpe...

Nesatrauc mani kaut kāds grobannijs reitings. Izraisa smaidu tā jefiņa centioeni, ko arī viņam saku- centies, idiņ, droši.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Ja Tev nav reitings....

..tad tevis nav vispār!!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Mani uzjautrina sekojošais- man bija kaut kas ap 4500, cik laika un cik reižu jāspaida tā sūdzības poga, lai nodzītu uz tiem 1000, kas ir tagad?

Laikam es kaut ko nesaprotu...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Vot es atkal nesaprotu vienu citu lietu: Nakujam auto sludinājumos (piem.ss.lv) , pārdevēji raksta lieliem burtiem VISAS EXTRAS... bet tur pat sūda apsildāmie beņķi nav... bļe, tā ir viena no pirmajām extrām...

Un vēl šie izcilie nekustamo īpašumu sludinājumi... vienalga kas, māja, dzīvoklis, zemes gabals... Ekskluzīvs īpašums... a tur parasts dzīvoklis, zemes pleķis... bļe, ekskluzīvs tas būtu, ja tur būtu nogalināts Elvis, vai Brūs Vilis teltī nedēļu dzīvojis... es kjeju vnk no šitiem ekskluzīvajiem ar visām ekstrām...

Lai nav otofiks... man pokui uz reitungu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu, būs man šodien negatīvs?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu, būs man šodien negatīvs?

Ja vajag, tad jau pa visiem varam iespringt... tad toč būs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Vot es atkal nesaprotu vienu citu lietu: Nakujam auto sludinājumos (piem.ss.lv) , pārdevēji raksta lieliem burtiem VISAS EXTRAS... bet tur pat sūda apsildāmie beņķi nav... bļe, tā ir viena no pirmajām extrām...

nu nahren tad jāuzskaita kā aprīkojums tādas standarta lietas kā

Stūres pastiprinātājs, El. logu pacēlāji, Klimata kontrole, Salona gaisa filtrs, Jumta reliņi,

???

www.ss.lv/...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Ā, vot... par konīšiem gribēju izteikt savus secinājumus... no šiem trijiem: 1.Courvoisier, 2.Martell, 3. Otard...

Curvīts jau nu dikti smeķīgs bija...

Ko vēl varat ieteikt nogaršot?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Fartuks rakstīja: Vot es atkal nesaprotu vienu citu lietu: Nakujam auto sludinājumos (piem.ss.lv) , pārdevēji raksta lieliem burtiem VISAS EXTRAS... bet tur pat sūda apsildāmie beņķi nav... bļe, tā ir viena no pirmajām extrām...

nu nahren tad jāuzskaita kā aprīkojums tādas standarta lietas kā

Stūres pastiprinātājs, El. logu pacēlāji, Klimata kontrole, Salona gaisa filtrs, Jumta reliņi,

???

www.ss.lv/...

Bļe, Tu uz izlaiduma gadu apskaties!

05., 06. gada vāģim par stūres pastūzi nav pat jēgas ieminēties...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu, būs man šodien negatīvs?

Ja vajag, tad jau pa visiem varam iespringt... tad toč būs.

"Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek." (c)Rainis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Super ! Tas viss?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kāds nevar tam šaraškinam uz mīnus 43699 nodzīt?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

a par ko tā man? ko es sliktu izdarīju? dafai labāk jums abiem, lai nekad mūžā nespīd no pazemes pacelties!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

shito topiku biju palaidis garaam, vadonis jau dziivo internetaa, reitinga bojataj, nu jau pietiks, Kurmis citadi atkal nonaks tvaicenee

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

denyo launch var palaist. jāuzkreito kāds topiks lamāšanās zonā un tajā jāflūdo. pēc tam zem tā paša accounta jāflūdo kādam "slikts komentārs". bet nu man slinkums, kaut kā nav vairs tas vecums, kad ar šitiem niekojos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: shito topiku biju palaidis garaam,

Tas jau nav vienīgais, ko tu esi palaidis garām savā dzīvē. Ir daudz kas svarīgāks, piemēram, prātiņa atnešanu esi palaidis garām, kad to deva, biji izgājis.

Hā hā.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Ā, vot... par konīšiem gribēju izteikt savus secinājumus... no šiem trijiem: 1.Courvoisier, 2.Martell, 3. Otard...

Curvīts jau nu dikti smeķīgs bija...

Ko vēl varat ieteikt nogaršot?

Renault konjaku esi mēģinājis www.cognacrenault.com/... , cik zinu, šur tur Rīga var dabūt.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Vot es atkal nesaprotu vienu citu lietu: Nakujam auto sludinājumos (piem.ss.lv) , pārdevēji raksta lieliem burtiem VISAS EXTRAS... bet tur pat sūda apsildāmie beņķi nav... bļe, tā ir viena no pirmajām extrām...

Lai nav otofiks... man pokui uz reitungu.

Es tev ieteiktu ieiet parastā autosalonā un palūgt lai tev iedod piedāvājumu uz bāzes modeli. Tad kad tu ieraudzīsi cik tev ir jāpiemaksā par tām tavām "pašsaprotamā" lietām, tad tu sapratīsi, ka necxuij domāt ka no Vācijas dienvidiem atdzītam lietotam auto ir aktuāli olu vārāmie beņķi.

Man tikko darbs iegādājās Škodu Yeti. Papildaprīkojumu cenas šite:www.skoda.lv/...

*apsildāmi beņķi priekša 170 EUR

par katru sīkumu ir jāmaksā, bet dažus tu pat par naudu nevari dabūt, jo tas ir jau nākamajam līmenim

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

es izvēlējos labāk migliniekus priekša par to naudu.

Auduma beņķim apsilde nav vajadzīga.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: es izvēlējos labāk migliniekus priekša par to naudu.

Auduma beņķim apsilde nav vajadzīga.

Man ir , patīkami. Protams, var iztikt bez, bet nu slikti nav. Vai liktu,ja būtu jāpasūta salonā-nezinu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Fartuks rakstīja: Ā, vot... par konīšiem gribēju izteikt savus secinājumus... no šiem trijiem: 1.Courvoisier, 2.Martell, 3. Otard...

Curvīts jau nu dikti smeķīgs bija...

Ko vēl varat ieteikt nogaršot?

Renault konjaku esi mēģinājis www.cognacrenault.com/... , cik zinu, šur tur Rīga var dabūt.

Nu cik jūs varat dzert visādus sūdus?

Visticamāk, ka visi kaimiņi Fartuku aprēc, kad Šams ar to Courvoisier pudeli rokās vemj pagalma vidu, smilškastē...

un...

lai tādas lietas turpmāk nenotiktu...

iesaku dzert ko labāku...

piemēram šito..

www.bornrich.com/...

Rīgā, ja kas, arī to var nopirkt...

šeitan...

www.spiritsandwine.lv/...

iesācēji bļin savākušies!

Viss jāmāca un jāstāstā....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Nu cik jūs varat dzert visādus sūdus?

cūkai apelsīnus...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Fartuks rakstīja: Vot es atkal nesaprotu vienu citu lietu: Nakujam auto sludinājumos (piem.ss.lv) , pārdevēji raksta lieliem burtiem VISAS EXTRAS... bet tur pat sūda apsildāmie beņķi nav... bļe, tā ir viena no pirmajām extrām...

Lai nav otofiks... man pokui uz reitungu.

Es tev ieteiktu ieiet parastā autosalonā un palūgt lai tev iedod piedāvājumu uz bāzes modeli. Tad kad tu ieraudzīsi cik tev ir jāpiemaksā par tām tavām "pašsaprotamā" lietām, tad tu sapratīsi, ka nec*******j domāt ka no Vācijas dienvidiem atdzītam lietotam auto ir aktuāli olu vārāmie beņķi.

Man tikko darbs iegādājās Škodu Yeti. Papildaprīkojumu cenas šite:www.skoda.lv/...

*apsildāmi beņķi priekša 170 EUR

par katru sīkumu ir jāmaksā, bet dažus tu pat par naudu nevari dabūt, jo tas ir jau nākamajam līmenim

Diezgan maldies par to, kas Vācijas dienvidos ir pašsaprotams papildaprīkojums. Vācietis pērkot auto labi zina, kas ir tā nākamais pircējs - Austrumeiropietis, kas griba auto ar visām ekstrām. Līdz ar to auto tiek nokomplektēts, lai nodrošinātu tā tālākpārdošanas vērtību. Lietotu pliku bāzes modeli pēc ierastā 3 gadu līzinga termiņa visticamāk laimīgais īpašnieks varēs turpināt lietot pats. Un lietotu auto tirgū var ļoti labi šobrīd redzēt krīzes sekas - tie autiņi, kas jauni tika iegādāti krīzes laikā, ir nepatīkami "pliki".

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Ā, vot... par konīšiem gribēju izteikt savus secinājumus... no šiem trijiem: 1.Courvoisier, 2.Martell, 3. Otard...

Curvīts jau nu dikti smeķīgs bija...

Ko vēl varat ieteikt nogaršot?

vēl tu varētu iziet Juglā un salsīt visas suņa kakas.... tagad jau sniegs ir nokusis...

un tad sakārtor pēc garšas arī tās

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti