Reitingu grāvējam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Klausies, tu, mazsmadzeņu indivīd- tak pacenties un vienā dienā man samazini to reitingu, ko velc garumā?

Pizģec, varu iedomāties tā cilvēciņa smadzenīšu uzbūvi- nav cita mērķa, kā dirnēt pie datora un spaidīt dekstera reitinga pazemināšanas pogu.

Tu toč esi dīvains alnis, ko te piebilst. Smieklīgs.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tas patēriņa kredīts bija beztermiņa? Kaut kā tādus neesmu manījis. Tas tikpat ir no sērijas 'mans čoms stāstīja' Un ja nu viņam sūtīja vēstules uz vietu, kur viņš nemaz nav bet uzrādījis kā savu pasta adresi? Ja nu viņš ******* kā Pirmā govs? Nu neticu es,ka banka 2 gadi neko un pēkšņi bams, vienkārši neticu.

Arī šādi tomēr notiek, lai kā tev negribētos ticēt. Jo visi šie smskredīti, parādpiedzinēji, kuriem pārdod parādus, ir ieinteresēti novilkt laiku, jo tādējādi viņi vairāk naudas saņem soda pročos. Es kāreiz pirms kāda mēneša palīdzēju vienai kolēģei uzrakstīt vēstuli par viņas mammu-pensionāri, kura vienkārši aizmirsa kaut kādu dekodera vadu lattelekomam atdot, laužot līgumu. Līgums tika lauzts, ja nemaldos, pirms pusotra gadījuma a paus konsults viņai uzgāja virsū tikai tagad, protams, kad soda nauda ir sasniegusi apmēram pamatparādu. Un te nevar būt runa par nepareizām adresēm. Tantukam tajā vietā bija pieslēgts TV, tā ir viņas deklarētā adrese jau n-desmit gadus un citur dzīvojusi nav. Jā, šajā gadījumā tā nav banka, bet piemērs ir diezgan uzskatāms. Ja vēl tam netici, parunā ar kādu juristu, kurš specializējas ar kredītņēmēju lietām. Daudz interesanta par banku u.c. aizdevēju/pakalpojumu sniedzēju darbības metodēm uzzināsi.

Kā tas ir-aizmirsa atdot vadu?? Aizmirsa atdot vadu un tāpēc tagad ir liels sods? Cik tas vads maksā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Pirmais rakstīja: vadonim paveicās......

bet kā vērtēt bankas absurdos piedāvājumus???? piemēram mans konkrētais gadījums - paņem biku vairāk par štuku, jāatdod gandrīz četras

tad jau izdevīgāk ir smskredīts

Nu Tu esi *******...

A nah štuka jāaizņemās? Papeles dēļiem?

palasi tepat iepriekš ir bankas piedavājums

par papeles dēļiem tur nav bazara.... ir par kautkādu mistiski drošības sajūtu uttttt....

kas ir, davaj paºauj štuku.... būs tev drošības sajūta, kad vaidzēs atdot cetras

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

par tiem overdraftiem es arī esmu dzirdējis - klientam bankā overdrafts ir jau daudzus gadus..... .

Es esmu dzirdējis, ka pasaules gals būšot un ka it kā Elviss esot dzīvs.

tas nu no ļoti ticamiem avotiem.... apmēram kā šīris rakstīja....

bija overdrafts.... visu laiku vairākas reizes tika pagarināts.... un pēkšņi kuj - viņiem politika tāda, ka visiem griež overi nost (bankai krīze)... ja var atdot, ir ok.... bet ja nav pie rokas kādam tās naudas, tad pārtaisa jamo par mistisku patētriņa kredītu uz komiskiem procentiem....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā un vēlreiz atkārtoju....

nav bazara par situāciju, kad klients MAKSĀ....

visa runa ir par to, kā banka uzvedās brīdī, kad klients nepiķo....

mana čoma gadījumā - 2 bankās apmēram vienādas saistības.... seb pasaka, labi - maksā procentus, pamatsummu pēc tam.... pie tam nemainot procentu likmi....

bet hanzene iegruzī procentu palielinājumu un pagarina kredīta termiņu.... rezultātā klientam par kameikām samazinās mēneša maksājums.... bet predīta teroi`mš palielinās teju divreiz....

klients labu kribēdans iet uz banku PARUNĀT PAR SAVU SĀPI.... patreiz nav kāposta, bet būs.... ķipa maksāšu cik varu.... a hanzene uzreiz iegruzī paaugstinātus procentus.....

pieļauju, ka Pirmā banka (dnb) arī (līdzīgi kā sebs manam čomam) panāca klientam (fartukam) pretī.... lai jamais varētu uzsliet pirti, nodedzināt to pa pjaņi un tikai tad tirgot ķošas hatonu

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā un vēlreiz atkārtoju....

nav bazara par situāciju, kad klients MAKSĀ....

visa runa ir par to, kā banka uzvedās brīdī, kad klients nepiķo....

mana čoma gadījumā - 2 bankās apmēram vienādas saistības.... seb pasaka, labi - maksā procentus, pamatsummu pēc tam.... pie tam nemainot procentu likmi....

bet hanzene iegruzī procentu palielinājumu un pagarina kredīta termiņu.... rezultātā klientam par kameikām samazinās mēneša maksājums.... bet predīta teroi`mš palielinās teju divreiz....

klients labu kribēdans iet uz banku PARUNĀT PAR SAVU SĀPI.... patreiz nav kāposta, bet būs.... ķipa maksāšu cik varu.... a hanzene uzreiz iegruzī paaugstinātus procentus.....

pieļauju, ka Pirmā banka (dnb) arī (līdzīgi kā sebs manam čomam) panāca klientam (fartukam) pretī.... lai jamais varētu uzsliet pirti, nodedzināt to pa pjaņi un tikai tad tirgot ķošas hatonu

Man pirts, aptšķirībā no Tavas papeļbūdas, nav krītā. Fartuks ar famīliju rukā ne pa jokam,lai kaut kāds kapis nāktu. Tas Tev nav būt šrota īpasniekam Laimes pļavā un pāris dzīvokļu pārvaldniekam.

psc kā pateicu; Papeļbūda Laimes pļavā.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu ja, vai tikai rukāt kārtīgi, un kāposts nāks griezdamies...

reku, piemēram kā LDz šefs..

pa dienu direktors, bet pa vakariem pastu izvadā,

ar sievu kopā

www.pietiek.com/... ,_kur_vien_velas

un arī rezultāts nav ilgi jāgaida

skat, alga Šam jau vairāk kā 400Ls dienā..

www.kasjauns.lv/...

Kā redzat,

vaig tikai būt čaklam un nav problēmas nopelnīt!

Viens Likums, viena taisnībā Visiem!

Urā!!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Nu ja, vai tikai rukāt kārtīgi, un kāposts nāks griezdamies...

reku, piemēram kā LDz šefs..

pa dienu direktors, bet pa vakariem pastu izvadā,

ar sievu kopā

www.pietiek.com/... ,_kur_vien_velas

un arī rezultāts nav ilgi jāgaida

skat, alga Šam jau vairāk kā 400Ls dienā..

www.kasjauns.lv/...

Kā redzat,

vaig tikai būt čaklam un nav problēmas nopelnīt!

Viens Likums, viena taisnībā Visiem!

Urā!!!

Bļin, nu kad varēs te normali linku ielikt?

pirmajā linkā bija domāts

"VAS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis vēlas arī turpmāk izmantot savu personisko 500. mersedesu un dienesta Audi A8L, lai „pārvadātu pasta sūtījumus” un līdz ar to tiktu pie iespējām šīs automašīnas atstāt, kur vien ienāk prātā, - tas izriet no Satiksmes ministrijas valsts sekretāra Anrija Matīsa oficiāla skaidrojuma. Kā izriet no Matīsa izvairīgā vēstījuma, speciālo „pasta caurlaidi” Magonis vēlas saglabāt arī biedrībai RE Autoklubs piederošajai automašīnai Porsche Cayenne, ar kuru pārvietojoties viņa dzīvesbiedre."

no pietiek,com

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā un vēlreiz atkārtoju....

nav bazara par situāciju, kad klients MAKSĀ....

visa runa ir par to, kā banka uzvedās brīdī, kad klients nepiķo....

mana čoma gadījumā - 2 bankās apmēram vienādas saistības.... seb pasaka, labi - maksā procentus, pamatsummu pēc tam.... pie tam nemainot procentu likmi....

bet hanzene iegruzī procentu palielinājumu un pagarina kredīta termiņu.... rezultātā klientam par kameikām samazinās mēneša maksājums.... bet predīta teroi`mš palielinās teju divreiz....

klients labu kribēdans iet uz banku PARUNĀT PAR SAVU SĀPI.... patreiz nav kāposta, bet būs.... ķipa maksāšu cik varu.... a hanzene uzreiz iegruzī paaugstinātus procentus.....

pieļauju, ka Pirmā banka (dnb) arī (līdzīgi kā sebs manam čomam) panāca klientam (fartukam) pretī.... lai jamais varētu uzsliet pirti, nodedzināt to pa pjaņi un tikai tad tirgot ķošas hatonu

Man pirts, aptšķirībā no Tavas papeļbūdas, nav krītā. Fartuks ar famīliju rukā ne pa jokam,lai kaut kāds kapis nāktu. Tas Tev nav būt šrota īpasniekam Laimes pļavā un pāris dzīvokļu pārvaldniekam.

psc kā pateicu; Papeļbūda Laimes pļavā.

šrots ne šrots. bet audī 80 turbodīzelis šodien aizgāja....

palika micugalants un autobūves virsotne - otrais dīzeļgolfs pa nieka 295 latiem

varbūt to golpu man tam dzelzceļa pastniekam pārdot.... nu par dažu dienu algu.... golpu tak arī var atstāt kur vēlies

p.n. Pirmais diemžēl nav neviena dzīvokļa pārvaldnieks

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Nu ja, vai tikai rukāt kārtīgi, un kāposts nāks griezdamies...

reku, piemēram kā LDz šefs..

pa dienu direktors, bet pa vakariem pastu izvadā,

ar sievu kopā

un arī rezultāts nav ilgi jāgaida

skat, alga Šam jau vairāk kā 400Ls dienā..

Kā redzat,

vaig tikai būt čaklam un nav problēmas nopelnīt!

Viens Likums, viena taisnībā Visiem!

Urā!!!

"VAS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis ar 500. mersedesu un dienesta Audi A8L, un sievas Porsche Cayenne,

nõrmāls autoparks, neviena sāāba vai cita nelikvīda

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadonim - lai ir ko palasīt par hipnobanku - www.hipo.lv/...

nav jau brīnums, ka vadons nezina.... jams tak lasa tikai vienotības reklāmbukletus

2012.gada 26.novembrī veiksmīgi noslēgusies Hipotēku bankas komercdaļas klientu datu pārnese uz Swedbank, un šo klientu apkalpošanu turpina Swedbank. Attīstības bankas klientu apkalpošanu turpina Hipotēku banka.

vispār latvijā jau ir pieņemts, ka valsts izpērk parādos nokļuvušus uzņēmumus un izpārdod pelnīt spējīgus biznesus

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmajam būtu jābūt vismaz Latvijas prezidentam Tik zinošs vīrs un stāv malā no procesiem

PS. Vadonis arī kā privātpersona joprojām ir LHZB klients Neskaitot 2 uzņēmumus, kuriem gan kredīti, gan, protams, konti ir LHZB.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

nõrmāls autoparks, neviena sāāba vai cita nelikvīda

sābu šis būs paslēpis krūmos nebaltai dienai

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tas patēriņa kredīts bija beztermiņa? Kaut kā tādus neesmu manījis. Tas tikpat ir no sērijas 'mans čoms stāstīja' Un ja nu viņam sūtīja vēstules uz vietu, kur viņš nemaz nav bet uzrādījis kā savu pasta adresi? Ja nu viņš ******* kā Pirmā govs? Nu neticu es,ka banka 2 gadi neko un pēkšņi bams, vienkārši neticu.

Arī šādi tomēr notiek, lai kā tev negribētos ticēt. Jo visi šie smskredīti, parādpiedzinēji, kuriem pārdod parādus, ir ieinteresēti novilkt laiku, jo tādējādi viņi vairāk naudas saņem soda pročos. Es kāreiz pirms kāda mēneša palīdzēju vienai kolēģei uzrakstīt vēstuli par viņas mammu-pensionāri, kura vienkārši aizmirsa kaut kādu dekodera vadu lattelekomam atdot, laužot līgumu. Līgums tika lauzts, ja nemaldos, pirms pusotra gadījuma a paus konsults viņai uzgāja virsū tikai tagad, protams, kad soda nauda ir sasniegusi apmēram pamatparādu. Un te nevar būt runa par nepareizām adresēm. Tantukam tajā vietā bija pieslēgts TV, tā ir viņas deklarētā adrese jau n-desmit gadus un citur dzīvojusi nav. Jā, šajā gadījumā tā nav banka, bet piemērs ir diezgan uzskatāms. Ja vēl tam netici, parunā ar kādu juristu, kurš specializējas ar kredītņēmēju lietām. Daudz interesanta par banku u.c. aizdevēju/pakalpojumu sniedzēju darbības metodēm uzzināsi.

Kā tas ir-aizmirsa atdot vadu?? Aizmirsa atdot vadu un tāpēc tagad ir liels sods? Cik tas vads maksā?

Tā arī ir, pendža neatdeva pilnu aprīkojumu. Kā zināms, pendži šajā ziņā ir diezgan akurāti un cenšas saistības pildīt, kaut vai ēst nav ko, tāpēc īsti pamata neticēt kolēgai nav. Vadu vai štekeri kādu, īsti neatceros, bet kaut kas tur pie tā dekodera trūka. Sīkāk neprasīju, nezināju, ka vajadzēs atskaitīties... A soda nauda bija kā par neatdotu aprīkojumu. Viss jau it kā kārtībā un likumīgi un cilvēks arī atzīst, ka pats vainīgs, ka tāds aizmārša un šobrīd cenšas rast kaut kādu nebūt risinājumu, bet... stāsts ir par to, ka parādu piedzinējs uzradās pēc vairāk kā gada, kad soda nauda jau bija iekrājusies. Precīzi pamatsummas un soda pročus neatceros, kopā ar "piedziņas izdevumiem" kantoris prasīja apm. 300 latus.

Un kāda starpība, cik vads maksā? Jauna vada nopirkšana jau no līgumsoda neatbrīvo.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kaut kādi mistiski jums visiem tie stāsti, kautkāda dīvainu cilvēku grupa,kategorija. Tie, kuriem kaut kā bankas sazvērējušās, kuriem par kaut kādu kabeļu ( nav zinams kādu, nav zināms cik vērtu) pazaudēšanu pēc pusotra gada jāmaksā 300 lati...

Cilvēks neatdod bankai naudu, kad paprasa atpakaļ, tad apvainojas

Es tik tiešām visus šitos nesaprotu.

Esmu Lattelekomam bijis vairākās vietās klients, pie aparatūras atdošanas sastāda aktu un viss.

Man gan kā privātpesonai gan kā juridiskai ir saistības pret LHZB un jau sen, es kaut kā NEKAD neesmu saskāries ar to,ka viņi kaut ko palielinātu,kas nav paredzēts līgumā un ko neparedz savstarpējā vienošanās.

Ak šie latvji, kuriem visi citi vienmēr pie vainas...Un tas tantuks par to it kā vadu vienkārši visticamāk dirš un nav samaksājis kaut kādus reķinus. Ja ne-dod studijā dokumentus, citādi ZB šitā jūsu tukšā diršana par to, cik visi apkārt briesmīgi jūs apjāj. Paši iet uz bankām, aizņemas, neatdod...tad uzmet lūpu,paņem visādus pakalpojumus,kurus neatceras un tad, protams, slikts ir Lattelekoms.

Sekundārie pajoļi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster tu tak esi degjiitis konkreetais. Tu ne tikai neesi informets par visparzinamam lietam, bet vel megjini apgalvot pretejo. Tas ciema duriks sheit esi tu, nevis mees.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmajam būtu jābūt vismaz Latvijas prezidentam Tik zinošs vīrs un stāv malā no procesiem

PS. Vadonis arī kā privātpersona joprojām ir LHZB klients Neskaitot 2 uzņēmumus, kuriem gan kredīti, gan, protams, konti ir LHZB.

a tu palasi to linku, tur ir rakstīts kāpēc tu paliki hipnobankā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

links bija šajā komentārā - www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tajā linkā ir linki uz visu informāciju

www.hipo.lv/...

pie attīstības daļas klientiem var atrast kāpēc tu paliki hipnobankā.....

hanzenei tu vienkārši neesi interesants kā komercklients

3. Kā es uzzināšu, vai esmu attīstības daļas vai komercdaļas klients? Aizvērt

Hipotēku bankas attīstības daļā paliks un Hipotēku banka joprojām būs sadarbības partneris tiem aizdevumu klientiem, kuriem aizdevums vēsturiski ir izsniegts kādā no valsts atbalsta programmām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

11. Pēc kāda principa Hipotēku bankas aktīvi ir sadalīti komercdaļā un attīstības daļā? Aizvērt

Attīstības daļā ir iekļauti aizdevumi, kas vēsturiski izsniegti valsts atbalsta programmu ietvaros. Attīstības daļā ietverti arī tie komerciālie aizdevumi, kuri ar nodrošinājumu/ķīlu ir saistīti ar attīstības aizdevumu un pēc apjoma lielākas saistības ir attīstības daļā.

Attīstības daļā nonāk arī ar attīstības aizdevumu saistītie klienti, kuriem ir tas pats nodrošinājums.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, raksti vēl!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

no visa tā var secināt, ka vadons uz kādu firmu ir parāvis kādu valsts garantēto attīstības vai eirokrītu.....

incanti cik bija jāmaksā atkatos?

p.n.

labāk nebūtu vēris muti vaļā.... tagad kāds šīris sāks rakt zem tā krīta un atkal pilns īauto būs ar topiciem - "kā man neiet, atkal vida pārbaude ir atnākusi"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Pirmais, raksti vēl!

bazars ir par faktu, ka vadons ir palaidis garām, ka hipnobankas pelnošā daļa (komencdaļa) ir ne pārāk skaļi pārdota svedbankai

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster tu tak esi degjiitis konkreetais. Tu ne tikai neesi informets par visparzinamam lietam, bet vel megjini apgalvot pretejo. Tas ciema duriks sheit esi tu, nevis mees.

Es tiešām nezinu visas lūzeru nedienas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu ja, hipobankā palika 2 firmas un es kā privātpersona. Kredīti pietiekami lieli. Uz Swed pārgāja firma, kurai vispār nav kredīta un mazs apgrozījums. Baigi izdevīgi tam Swdam

Pirmais, tu esi reāls tukšpairis doģiks ar savām sazvērestības teorijām

PS. Tu TO gredzenu TAI meitenei arī uz krīta parāvi?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: no visa tā var secināt, ka vadons uz kādu firmu ir parāvis kādu valsts garantēto attīstības vai eirokrītu.....

incanti cik bija jāmaksā atkatos?

p.n.

labāk nebūtu vēris muti vaļā.... tagad kāds šīris sāks rakt zem tā krīta un atkal pilns īauto būs ar topiciem - "kā man neiet, atkal vida pārbaude ir atnākusi"

Atkal neuzminēji Ļoti tev švakas tās secināšanas spējas, tāpēc arī programmers esi švaks un tev jāpērk māja lētajā rajona nostūrī, blakus sabrukušām fermām un jātirgojas ar sºotiem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti