Reitingu grāvējam

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Klausies, tu, mazsmadzeņu indivīd- tak pacenties un vienā dienā man samazini to reitingu, ko velc garumā?

Pizģec, varu iedomāties tā cilvēciņa smadzenīšu uzbūvi- nav cita mērķa, kā dirnēt pie datora un spaidīt dekstera reitinga pazemināšanas pogu.

Tu toč esi dīvains alnis, ko te piebilst. Smieklīgs.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu ja, hipobankā palika 2 firmas un es kā privātpersona. Kredīti pietiekami lieli. Uz Swed pārgāja firma, kurai vispār nav kredīta un mazs apgrozījums. Baigi izdevīgi tam Swdam

Pirmais, tu esi reāls tukšpairis doģiks ar savām sazvērestības teorijām

PS. Tu TO gredzenu TAI meitenei arī uz krīta parāvi?

tu kā privātpersona paliki tikai tāpēc, ka esi saistīts ar tiem kredītiem... TIE kredīti ir izsniegti kautkādas attīstības programmas ietvaros

baigi tev palīdz tas, ka esi hipnoklients, bet hipnobanka vairs nesniedz komercpakalpojumus - tas nozīmē, ka tev hipnobankā nav pieejami šādi pakalpojumi :

"norēķini, kartes, noguldījumi, privātpersonu aizdevumi, aizdevumi uzņēmējdarbībai ārpus valsts atbalsta programmām. "

čoma firma (kurā tu strādā par zicpriekšēdētāju, ja tu zini, kas tas ir) var turpināt maksāt hipnokredītus, bet hipnokredītkarti tai neviens nedos

samierinies tak ar domu, ka viss vārošais bizness ir ne pārāk skaļi notirgots ganzenei....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

da Pirmajam tak pohui....

bet vadons var pamēģināt paraut kādu jaunu krītu hipnobankā - jams tak lielījās, ka esot gribējis celt māju un hipnobanka jau esot akceptējusi krītu....

tad sapratīs kas īsti ir pārdots hanzenei

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hipnobankā - jams tak lielījās, ka esot gribējis celt māju un hipnobanka jau esot akceptējusi krītu....

parādi, kur es to teicu, ka ir akceptējusi.

Bet jā, krītu paņemt LHZB var joprojām.

PS. Kas tev tā par tādu mshveidīgu manieri kropļot vārdus? Diezgan trula,jāsaka .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu ja, hipobankā palika 2 firmas un es kā privātpersona. Kredīti pietiekami lieli. Uz Swed pārgāja firma, kurai vispār nav kredīta un mazs apgrozījums. Baigi izdevīgi tam Swdam

Pirmais, tu esi reāls tukšpairis doģiks ar savām sazvērestības teorijām

PS. Tu TO gredzenu TAI meitenei arī uz krīta parāvi?

tu kā privātpersona paliki tikai tāpēc, ka esi saistīts ar tiem kredītiem... TIE kredīti ir izsniegti kautkādas attīstības programmas ietvaros

baigi tev palīdz tas, ka esi hipnoklients, bet hipnobanka vairs nesniedz komercpakalpojumus - tas nozīmē, ka tev hipnobankā nav pieejami šādi pakalpojumi :

"norēķini, kartes, noguldījumi, privātpersonu aizdevumi, aizdevumi uzņēmējdarbībai ārpus valsts atbalsta programmām. "

čoma firma (kurā tu strādā par zicpriekšēdētāju, ja tu zini, kas tas ir) var turpināt maksāt hipnokredītus, bet hipnokredītkarti tai neviens nedos

1. Man kā privātpersonai joprojām ir Hipo bankas norēķinu karte, internetbanka.

2. Firma ir mana.

Ek tu, melotāj puisēn.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un es tev varu pateikt vēl vienu noslēpumu- man LHZB nav nekāda attīstības kredīta, pajoliņ.

Šis viss pierāda, cik tu un tev veidīgie esat tālu no realitātes. Beidz tak balstīt savus pieņēmumus uz kaut kur dzirdētām baumām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hipnobankā - jams tak lielījās, ka esot gribējis celt māju un hipnobanka jau esot akceptējusi krītu....

parādi, kur es to teicu, ka ir akceptējusi.

Bet jā, krītu paņemt LHZB var joprojām.

PS. Kas tev tā par tādu mshveidīgu manieri kropļot vārdus? Diezgan trula,jāsaka .

nedirs..... nevar paņemt parastu krītu.... hipotēkubankās (internetOS) var paņemt tikai attīstības krītu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:....

2. Firma ir mana.

....

protams, ka juridiski tā ir tava..... nevar tak čoms zīmēties un pēc tam sēdēt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:....

2. Firma ir mana.

....

protams, ka juridiski tā ir tava..... nevar tak čoms zīmēties un pēc tam sēdēt

Kā tur ar to gredzenu bija,ko?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hipnobankā - jams tak lielījās, ka esot gribējis celt māju un hipnobanka jau esot akceptējusi krītu....

parādi, kur es to teicu, ka ir akceptējusi.

Bet jā, krītu paņemt LHZB var joprojām.

PS. Kas tev tā par tādu mshveidīgu manieri kropļot vārdus? Diezgan trula,jāsaka .

*******..... nevar paņemt parastu krītu.... hipotēkubankās (internetOS) var paņemt tikai attīstības krītu

Es tak neņemšu, man tas jau ir.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un es tev varu pateikt vēl vienu noslēpumu- man LHZB nav nekāda attīstības kredīta, pajoliņ.

Šis viss pierāda, cik tu un tev veidīgie esat tālu no realitātes. Beidz tak balstīt savus pieņēmumus uz kaut kur dzirdētām baumām.

tās BAUMAS ir publiski pieejami uzrakstītas hipnobankas mājas lapā

īsumā - hipotēku bankā ir palikuši tikai tie klienti, kuriem ir kautkāda saistība ar valsts bīdītajiem "attīstības" kredītiem

a par tālumu no realitātes.....

visi ir dzidrējuši vai pat paši saskārušies ar gansubankas nekorekto attieksmi pret tiem pašiem overdraftiem.... tikai viens pats vadonis tam netic

un vēl - Pirmais jau neapgalvo, ka banka ir kaut ko pārkāpusi..... jamā tikai 5 reizes pagarināja overdraftu bez nekādiem jautājumiem - un pat palielināja summas.... a te pēkšņi vienā dinā viņiem krīze un visi overdrafti mēneša laikā jāatdod

līdzīgi bija ar pareksbankas amex zilajām kartēm - viņi izsniedz karti uz X latiem, pēc pāris mēnešiem palielina limitu uz XX latiem un vēl pēc gada uz XXX latiem - pie kam, ja tu nevēlies lai tev palielina, tad tev pašam ir jāiet uz banku un jāatsakās.... a kurš tad atsakās no pieejama kāposta.... un tad vienā piektdienas vakarā tu kā normāls cilvēks paņem pāris alus.... tad šņabjus.... tad dosju... tad izdomā uzspēlēt spēļu automātus..... īsāk sakot, kautkad trešdien no rīta pamosties ar smagu galvu, sāpošu pakaļu un tukšu amexkarti....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: hipnobankā - jams tak lielījās, ka esot gribējis celt māju un hipnobanka jau esot akceptējusi krītu....

parādi, kur es to teicu, ka ir akceptējusi.

Bet jā, krītu paņemt LHZB var joprojām.

PS. Kas tev tā par tādu mshveidīgu manieri kropļot vārdus? Diezgan trula,jāsaka .

*******..... nevar paņemt parastu krītu.... hipotēkubankās (internetOS) var paņemt tikai attīstības krītu

Es tak neņemšu, man tas jau ir.

hipotēkubankĀS ir palikuši tikai tie klienti, kuriem ir kaut kāda saistība ar attīstības krītiem - piemēram kopīga ķīla.... normālie klienti ir pārdoti svedbankai....

ja tu apgalvo, ka man nav taisnība, tad zvani uz hipotēkubankĀM un sūdzies tur

p.n.

interesanti vai vienotības lācītis ar sievu skaitās attīstītāji... vai tomēr jamos notirgoja hanzenei

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:....

2. Firma ir mana.

....

protams, ka juridiski tā ir tava..... nevar tak čoms zīmēties un pēc tam sēdēt

Pirmais , negribi būt "sēdētājdirektors" ?

Man te viens čoms tādu meklē..

sākumā 2 gadus sēdēsi pie direktora galda,

pēc tam 8 gadus pie parašas...

P.S.

solīja maksāt labi!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bomārus nesēdina ne vienā, ne otrā vietā. tik atmet kādas kripatas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

īsumā - hipotēku bankā ir palikuši tikai tie klienti, kuriem ir kautkāda saistība ar valsts bīdītajiem "attīstības" kredītiem

a par tālumu no realitātes.....

visi ir dzidrējuši vai pat paši saskārušies ar gansubankas nekorekto attieksmi pret tiem pašiem overdraftiem.... tikai viens pats vadonis tam netic

Stulbeni, man kā privātpersonai NAV attīstības kredīts, iekal savā tupajā paurī šito vienreiz.

Un kas ir visi? Visi dīvaiņi iekš iAuto? Vai visi Latvijas iedzīvotāji?

Es jau sen zinu, ka tu vienkārši tupa melo un dirs šķidru, te tas pierādās atkal un atkal no jauna.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:....

2. Firma ir mana.

....

protams, ka juridiski tā ir tava..... nevar tak čoms zīmēties un pēc tam sēdēt

Pirmais , negribi būt "sēdētājdirektors" ?

Man te viens čoms tādu meklē..

sākumā 2 gadus sēdēsi pie direktora galda,

pēc tam 8 gadus pie parašas...

P.S.

solīja maksāt labi!

Pie parašas jau viņš tak sēž patlaban, kur viņam ko citu meklēt?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, kā tur tad ir- kas es esmu? Par ko un kā es te strādāju? Firma ir mana vai nav?

Kam tas purvs pieder? Kuram čomam? Cik purvam ir īpašnieki? Vai tiesa, ka viens no astoņiem ir arābs?

Nu, melu paraugmeistariņ?

Par mani tu figu ko zini, tikai stum trulus melus.

Programmistelis herovs, ja tu ko jēgtu, nerakstītu te darba laikā garos palagus ar kaut kādām mistiskām tēmām, kur labi ja 10% ir patiesība.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

tas ka viens no īpašniekiem ir arābs, tas jau nav nekāds brīnums...

Atradis ar ko lielīties!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadon, vienreiz tak saproti, ka viss ir uzrakstīts

www.hipo.lv/...

ja tu uzskati, ka tev nav nekādas saistības ar tiem "attīstības" kredītiem, tad pasūdzies pašā bankā un noziedo vienotībai

man nekas nav jāzina par tevi..... es taču ļoti labi tevi personīgi pazīstu... tu esi pilnīgs āzis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

pirmais,saderam uz smuku summiņu,ka es esmu Hipo bankas klients,man tur ir kredīts, bet tas nav attīstības krīts.

Ko, mīsli?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: tas ka viens no īpašniekiem ir arābs, tas jau nav nekāds brīnums...

Atradis ar ko lielīties!

Bet kādsizdevīgums !! Nafta, daudzas sievas utt. Viņš nemaz nav skopulis, ja kas .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

programmists. Ja rakstīts, tad tā ir

Un beidz tak vienreiz tik ļoti par to izdrāzto tavu līgaviņu pārdzīvot, nu !

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kaut kādi mistiski jums visiem tie stāsti, kautkāda dīvainu cilvēku grupa,kategorija. Tie, kuriem kaut kā bankas sazvērējušās, kuriem par kaut kādu kabeļu ( nav zinams kādu, nav zināms cik vērtu) pazaudēšanu pēc pusotra gada jāmaksā 300 lati...

Cilvēks neatdod bankai naudu, kad paprasa atpakaļ, tad apvainojas

Es tik tiešām visus šitos nesaprotu.

Esmu Lattelekomam bijis vairākās vietās klients, pie aparatūras atdošanas sastāda aktu un viss.

Man gan kā privātpesonai gan kā juridiskai ir saistības pret LHZB un jau sen, es kaut kā NEKAD neesmu saskāries ar to,ka viņi kaut ko palielinātu,kas nav paredzēts līgumā un ko neparedz savstarpējā vienošanās.

Ak šie latvji, kuriem visi citi vienmēr pie vainas...Un tas tantuks par to it kā vadu vienkārši visticamāk ******* un nav samaksājis kaut kādus reķinus. Ja ne-dod studijā dokumentus, citādi ZB šitā jūsu tukšā *******ana par to, cik visi apkārt briesmīgi jūs apjāj. Paši iet uz bankām, aizņemas, neatdod...tad uzmet lūpu,paņem visādus pakalpojumus,kurus neatceras un tad, protams, slikts ir Lattelekoms.

Sekundārie pajoļi.

Nu, par aprīkojuma neatdošanu vari pats paprasīt lattelekomam, kādas ir soda naudas. Un kāda starpība, cik vērts? Kaut 10 santīmi, atdots nav, pēc līguma sods jāmaksā. Un, kā jau minēju, nekā pretlikumīga jau nav (izņemot paus konsults uzrēķinātie piedziņas izdevumi), jautājums ir par ētisko pusi.

Bet tad pēc tavas loģikas man jāsaka, ka par tām nebūšanām CSDD tu arī vienkārši ..rs, jo man tādas tur nav bijušas.

Par tantuku runājot, rēķini visi bija apmaksāti. Pretenzija bija tikai par neatdotu aprīkojumu. Tavi "visticamāk" ir tādi baltiem diegiem šūti. Bet, nu jā, interesanta, filozofija, ja tā nenotiek ar mani, tātad nenotiek vispār...

Un vēlreiz, lai saprastu, ja tas līdz šim nav izdevies - neiet runa par to, kas slikts un kas labs. Parāds tiek atzīts, lattelekoms juridiski ne pie kā vainots netiek. Vai tiešām tev tāds filtrs uz acīm, ka tu spēj izlasīt tikai to, ko gribi izlasīt?

Viss, pietiek par šo. Neredzu jēgu apspriest to ar cilvēku, kurš spēj lasīt tikai starp rindām.

P.S. Ja ZB, neviens jau neliek lasīt. Pats lasa un pēc tam uzvelkas... Un tūlīt sāksies attaisnojumi, ka "es jau neko, tikai ierēkt atnācu..."

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu bļā vadoni.... kaut kas neiet kopā...

banka pati paziņo, ka ir ieplānojusi visu komercdarbību pārdot, atstāt tikai to, kas ir tiešā saistībā ar mistisku "izaugsmi"

tu saki, ka nev nekāda sakara ar izauKsmi, bet tu joprojām esi bankas klients....

tev vajag steidzami vai nu uz tvaiceni, vai meklēt saistību starp taviem kredītiem un izaugsmes krdītiem (tā varētu būt saistīta ķīla vai tamlīdzīgi) vai arī sūdzēties bankā, ka tevi kārtējo reizi ir appisuši

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tu par kādu līgavu visu laiku murgo????

nekad neesmu solījis tevi precēt..... tas, kas starp mums bijis labāk lai paliek starp mums

ne jau es tev biksēs līdu pjaņi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reitings pāri visam

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti