ekonomisks ģimenes auto

keksiene Reģ.: 19.01.2013

sveiki

meklēju ekonomisku ģimenes auto bez liekām ekstrām elektronikā, bet svarīgi, lai ir plašs salons un liels bagažnieks (retiem utt), kā arī mīksts uz ceļa.

domāju par volvo v70, bet šim auto aizmugurē sēdošiem ir ļoti maz lietas, ja sēž pieaugušais, tad kājām nav vietas.

vai outlanders ir ērts un plašs?

kādi citi Jūsu ieteiktie varianti?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varu pārdot 1.6 dīzeļgolfu

ekAnomisks pēc velna...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varu pārdot 1.6 dīzeļgolfu

ekAnomisks pēc velna...

Viņš tev ir mīksts uz ceļa?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
1 0 Atbildēt

Varu tādu ieteikt - plašs un ērts salons, ekonomisks, labi darbojās gan ziemā, gan vasarā, gandrīz limuzīna klasē, bet caurgājamība labāka kā krietnai daļai džipu, uzticams ekspluatācijā. Bet neieteikšu, uzzināsi autiņa marku - tik un tā neņemsi. Stereotipi, rauj viņus jods!

keksiene Reģ.: 19.01.2013
0 0 Atbildēt

es teikšu ka tagad braucu ar ford mondeo 2001 gada, universals. viens liels masinas pluss- aizmugurē sēdošajiem ir vieta.

tagad skatos uz 2005 gada universāli vai mazo džipu.

vai v79

accordu

outlanderu

cr-v

kas labāk?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zaļš golfs ir vislabākais....

atnāks līvānu iņčiņers un izstāstīs, ka vispār jau vēl apskatīšanas vērts ir 82gada dīzeļskorpis

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

V70 aizmugurē nav vietas, grūti 2+ metrīgai ģimenei būt

Mazo džipu - wrangler?

Accord un CRV arī nav gluži vienas klases auto.

Mazsvarīgi jautājumi - cena, dzinēji, komplektācijas un pamatfunkcija. Pilsētai awd nevajag, minivens būtu jēdzīgaks, ja jau lieli ļauži aizmugurē jāvadā un grabažniekā vēl ratiņi. Bezceļam neviens no uzskaitītajiem neder

Priekšnieks (~60.g. ) no džipa grand šeroka uz outlanderu pārkāpa, komforts esot slikts, ciets, grabošs un mazs, bet pateicoties mazajam izmēram, viegli parkoties un salīdzinoši degvielu gandrīz netērējot.

keksiene Reģ.: 19.01.2013
0 0 Atbildēt

man pašai (1,7m) v70 iesēžoties šķita, ka maz vietas, varbūt priekšējie benķi bija līdz maksimumam atlaisti.. bet tāds man priekšstats palika, ka omulīgai omai tur būs maz vietas..

varbūt ir sedani ar tilpuma ziņā ļoti lieliem bagažnieiem, vienlaikus lieliem dīvāniem aizmugurē?

s60?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

keksiene rakstīja: man pašai (1,7m) v70 iesēžoties šķita, ka maz vietas, varbūt priekšējie benķi bija līdz maksimumam atlaisti.. bet tāds man priekšstats palika, ka omulīgai omai tur būs maz vietas..

varbūt ir sedani ar tilpuma ziņā ļoti lieliem bagažnieiem, vienlaikus lieliem dīvāniem aizmugurē?

s60?

sābu tev vajag

tikai kur mūsdienās tādu dabūt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

inženiera skorpis

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: varu pārdot 1.6 dīzeļgolfu

ekAnomisks pēc velna...

Eua ieskapē to Golpu inčeneram, lai šams var ielas mērīt, šiem tur atkal grandiozi remonti ielām briest.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

keksiene rakstīja: man pašai (1,7m) v70 iesēžoties šķita, ka maz vietas, varbūt priekšējie benķi bija līdz maksimumam atlaisti.. bet tāds man priekšstats palika, ka omulīgai omai tur būs maz vietas..

varbūt ir sedani ar tilpuma ziņā ļoti lieliem bagažnieiem, vienlaikus lieliem dīvāniem aizmugurē?

s60?

s60 kāreiz nav daudz vietas aizmugurē, s80 ir pietiekami, bet ratiņi neizjauktā veidā neieies.

Viens zināms krans atzīst tikai lētos renault espace diesel (pašlaik 05.g.), iekramēt var daudz, tērē salīdzinoši maz, brauc katru dienu, arī ziemā bez problēmam. Vairums saka - kaka, man tikai vizuāli nesaista

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: zaļš golfs ir vislabākais....

atnāks līvānu iņčiņers un izstāstīs, ka vispār jau vēl apskatīšanas vērts ir 82gada dīzeļskorpis

Skorpi sāka ražot 85. gadā, pirms tam bija Granada...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Outlanderā aizmugurē vietas atlikulikām, bagāžnieks arī gana ietilpīgs. Bet ciets gan, tas tiesa, bet toties stabils un labi vadās.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kuda mir katitsja??? nevienam no uzskaitītiem nav plaša salona. plašums sākas ar vojageri, espaisu un citiem ģimenes auto. tās mazizmēra kakas ko te uzskaita, nav ģimenes auto, ibitīt

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ņem hundaja terrakhanu - normāla cena, motors esot izturīgs, piekare izturīga, nekā visādiem outlanderiem, ietilpīgs kā Toyota landkruiseris, caurgājamība arī esot laba. Esmu braucis(sēdējis aizmugurē) pa šoseju - normāla gaita. Un vietas kājām ar galiem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir CR-V, 2008.gada. Ar uzlikto gāzes iekārtu tas no 2012.gada marta no vienkārši ērta, uzticama un ietlipīga ģimenes auto ir kļuvis arī par ekonomisku.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

baudāms auto ?

(vietas tajā cr-v nifiga nav)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: baudāms auto ?

(vietas tajā cr-v nifiga nav)

Nu tā es neteiktu. Protams, ar Multivan vai Voyager salīdzināt nevar, bet nu ar citiem līdzīgas klases auto salīdzināt var un tad nu nekāds mazais šis auto nesanāk.

Tāda sajūta, ka pats nekad ar CR-V neesi braucis, tikai bildēs aplūkojis.

Esam bieži braukuši, piemēram, arī vakar uz hokeja maču - 3 pieaugušie un divi bērni, kas sēž paliktnīšos. Visiem vietas pietiek. Arī pieci pieaugušie esam braukuši un nekāda vaina.

Var jau no Honda arī par 6-vietīgo FR-V padomāt. Ja vēl ieliek gāzes iekārtu, tad arī tas uzreiz iekļūst ekonomisko auto kārtā. Tāds man arī ir, tikai bez gāzes, jo nobraukums salīdzinoši neliels un tad nav nekāda ekonomiskā izdevīguma iekārtu uzstādīt

Esmui braucis vairākkārt arī ar Volvo V70. IMHO šāds Volvo kombinācijā ar dīzeļautomātu ir ļoti laba izvēle priekš ģimenes auto - gan ērts, gan ekonomisks.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sasēsties pieci cilvēki var arī 80-tajā auzī.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sasēsties pieci cilvēki var arī 80-tajā auzī.

Un pielikt piekabi pakaļā, būs gana ekonomiski un ietilpīgi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

90%-tos gadījumu šos "ģimenes" auto pilotē viens cilvēks. Līdz ar to kā ģimenes auto var izmantot jebkuru, kam teh.pasē uzrādīts ģimenei atbilstošs sēdvietu skaits. Jo tajos 10% gadījumu to neērtību var paciest.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sasēsties pieci cilvēki var arī 80-tajā auzī.

Polijā novēroju kā ar fiat 126 pie bāra 4 pieaugušie savaca divus kritušos biedrus. Nebija tā, ka pa minūti sasēdās, bet tomēr sanāca un aizbrauca.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Dacia Lodgy

dace lodžija?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti