Audi A4 1.8 imobilaizera problema

FTYKSER456 Reģ.: 27.01.2013

Sveiki. man liekas ka manam audi a4 1.8 ir bojats imobilaizers, jo salona imobilaizera lampina deg. ir iespeejams savienojot vadus apiet pashu imobilaizeri. Jo mashinaa reizeem pielec uz 2 sec un tad noslaapst. Ir idejas.

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kas jaa pamulkji. Atbiode ir nee.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Kas jaa pamulkji. Atbiode ir nee.

Kas tev neskaidrs, atejas podu menedžer? Protams,ka atbilde ir JĀ.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dirst mazaak vajag pajolinj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dirst mazaak vajag pajolinj.

Par daudz uz galvas krīt ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas ir "imobilaizeris" pacienta gadījumā?

ja tas ir audī dzimtā figņa (kas piesien atslēgās esošo čipu mašīnas spidometra panelim), tad šīrim ir taisnība - to nevar tiešā veidā apiet.... var pierakstīt tajā citu atslēgas čipu vai nomainīt pašu "imobilaizeri" un ar izoleni pietīt savām atslēgām tā imobilaizera atslēgas - tas atrodas "pulksteņu kastītē" - tobiš ir jānomaina tā kaste, kas MSH ir pietīta ar izoleni....

vadonim ir taisnība, ja tas imobilaizeris ir līkroču likta signalizācija, tad "imobilaizeris" parasti ir kāds pārgriezts vadiņš, ko signalizācija savieno - tas ir jāatrod un jāsalodē atpakaļ

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

FTYKSER456 rakstīja: Sveiki. man liekas ka manam audi a4 1.8 ir bojats imobilaizers, jo salona imobilaizera lampina deg. ir iespeejams savienojot vadus apiet pashu imobilaizeri. Jo mashinaa reizeem pielec uz 2 sec un tad noslaapst. Ir idejas.

Vadus diez vai, bet čipotāji gan var izslēgt imobilaizeri, lai gaisu nejauc.

Piemēram, www.kaross-chip.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Pirmais

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pirmais

vai tavs audī jau ir tik jauns, ka tam ir rfid atslēgās?

kad būs, tad sapratīsi par ko es runāju

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Pirmais

vai tavs audī jau ir tik jauns, ka tam ir rfid atslēgās?

kad būs, tad sapratīsi par ko es runāju

Audi tos lika no kaut kāda 1994. gada laikam. Tas tev skaitās jauns,pirmais?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

diez vai msh jau ir nobriedis 94 gada ķerrai

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Pirmais

vai tavs audī jau ir tik jauns, ka tam ir rfid atslēgās?

kad būs, tad sapratīsi par ko es runāju

Audi tos lika no kaut kāda 1994. gada laikam. Tas tev skaitās jauns,pirmais?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav jau obligāti 1994. gada mašīna - pietiktu ja man sagribētos ielikt 1.8 20vt lai gribot vai negribot komplektā varētu likt spidometru [starp citu, iespējams, nākotnē es to spidometru arī ielikšu - gan bez A4 motora ] un tur tos dažus pārējos krāmus

Vienam cilvēkam viņa 1985. B2 A80 GTEq motora maiņas sākumposms bija šitāds - divas atslēgas, neatceros tik vai B5 spidometrs arī kaut kur mētājās vai arī iztika bez viņa...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Vienam cilvēkam viņa 1985. B2 A80 GTEq motora maiņas sākumposms

izrādās, ka tu neesi lielākais dīvainis Liepājas apkārtnē... bez Tevis ir vēl citi, kas jājas ar cēl lielākiem lūžņiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vinam ir aizkritis ciet. tas tachu nav normaali, vinam jau laikam ir kautkur ap 25 gadu un vins veljoprojam sapnjo par shito hu.inju. taa ir kad nav ko darit un dzivo dziljos laukos, bet varbut ta ari ir labak, vismaz nesezh pieturaa ar bamsli rokaas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu, 25 gados sapņot par to, ka kaut kad savā leišu dāvātajā Audi šrotā varēs ielikt paneli no A4... nezinu, kas ir bamslis , bet tas droši vien ir kas līdzīgs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu, 25 gados sapņot par to, ka kaut kad savā leišu dāvātajā Audi šrotā varēs ielikt paneli no A4... nezinu, kas ir bamslis , bet tas droši vien ir kas līdzīgs.

Bamslis ir 2 litrigais alus plastmasas pudelee.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu, 25 gados sapņot par to, ka kaut kad savā leišu dāvātajā Audi šrotā varēs ielikt paneli no A4... nezinu, kas ir bamslis , bet tas droši vien ir kas līdzīgs.

Bamslis ir 2 litrigais alus plastmasas pudelee.

kas tas par pāķu slengu?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

S

kas tas par pāķu slengu?

kas tas par "kārklu" anglicismu ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

izrādās, ka tu neesi lielākais dīvainis Liepājas apkārtnē... bez Tevis ir vēl citi, kas jājas ar cēl lielākiem lūžņiem

Apbēdināšu, manis nosauktais cilvēks ir no valmieras apkārtnes.

Un man kārtējo reizi jāatgādina kurš no mums, nu labi, nevis jājas bet JĀJ ar lūzni...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti