izstāde Auto 2013

Shooters Reģ.: 16.04.2013

Tuvojas lielākais nozares notikums - Auto 2013,

26.-28. aprīlī, Ķīpsalas izstāžu centrā.

Būs ko redzēt. Vairāk info:

www.bt1.lv/auto

 
iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Varbūt iAuto ņemt dalību ar savu stendu? Dzirdēju, ka 2005 gadā bija labs stends

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uzzini cik izmaksā stends vispirms. ātri pāries gribēšana.

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Mēs to varam pacelt. Varam ieguldīt naudu šajā projektā.

Bet, kas būs stendā?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja nezin, ko likt stendā, tad stendu nevajag.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Stendā varētu izvieto vw fanu ar visu merivu, Pirmo un Deksteru. Tos pēdējos abus arī ar visu aprīkojumu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviests javu varētu atstumt un patofonu atstiept .

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

izlejamo aliņu arī?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Taisiet stenda filiāli Juglas kanālmalā pie Sviestca ar Optima līniju un Paula ziņģēm!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār tā izstāde, salīdzinot ar to, kāda tā bija OICA laikā, tāda atrauga šobrīd vien ir.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iAutolv rakstīja: Mēs to varam pacelt. Varam ieguldīt naudu šajā projektā.

Bet, kas būs stendā?

cik es esmu bijis tādās izstādēs, tad tās reducējas uz izbraukuma tirdzniecību, kur klients var izlasīt mazmašīnītes reklāmbukletu un uzreiz blakus stendā var parakstīt līzinga papīrus.... Ķipa, kamēr vēl silts....

Ko tur tirgos īauto??? Reģistrāciju forumā???

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

iAutolv rakstīja: Mēs to varam pacelt. Varam ieguldīt naudu šajā projektā.

Bet, kas būs stendā?

cik es esmu bijis tādās izstādēs, tad tās reducējas uz izbraukuma tirdzniecību, kur klients var izlasīt mazmašīnītes reklāmbukletu un uzreiz blakus stendā var parakstīt līzinga papīrus.... Ķipa, kamēr vēl silts....

Ko tur tirgos īauto??? Reģistrāciju forumā???

No jaunajiem auto jau diezgan daudz būs www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iAutolv rakstīja:

Pirmais rakstīja:

iAutolv rakstīja: Mēs to varam pacelt. Varam ieguldīt naudu šajā projektā.

Bet, kas būs stendā?

cik es esmu bijis tādās izstādēs, tad tās reducējas uz izbraukuma tirdzniecību, kur klients var izlasīt mazmašīnītes reklāmbukletu un uzreiz blakus stendā var parakstīt līzinga papīrus.... Ķipa, kamēr vēl silts....

Ko tur tirgos īauto??? Reģistrāciju forumā???

No jaunajiem auto jau diezgan daudz būs www.iauto.lv/...

es tak saku - tā nebūs auto IZSTĀDE.... tas būs totāls TIRGUS....

tur varēs

1) iepirkt jaunu mizu un miziņu

2) priekš 1 punktā minētā varēs paraut ātro līzingu

3) noslēgt megalīgumu ar superservisu, kas to mizu mēģinās saremontēt

4) pie reizes servisisti (arī autorizētie) mēģinās iestāstīt klientiem (kam jau ir audī80 un kas ir laimīgs un netaisās izmantot 1 punktu), ka tagad kruta ir servisoties "pie mums"

tad nu mans jautājums nebija par to, kas būs tajā dižpārdošanas maratonā, bet KO TUR TIRGOS ĪAUTO?

reklāmas laukumus Pirmā Portālā? vai kā jau teicu reģistrāciju forumā

p.n. reiz 90 gadu sākumā braucu uz lietuvu uz datoru tehnoloģiju izstādi... precīzāk izstādēm.... jo tās tur bija divas vienā laikā.... vienā tiešām rādīja eksponātus (atceros, ka piemēram bezvadu tīkla kartes bija viens no tādiem eksponātiem.... nopirkt tur tās nevarēja, bet pataustīt varēja)... bet otrā bija parasta dzelžu lieltirgotava ar piegādi pēc mēneša

un tagad uz brīdi iedomājamies(piemēram) ženēvas autosaietu par tirgus placi, kur var dabūt opel meriva ar 20% atlaidi

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Jāskatās ir reāli uz lietām, es nevaru iedomāties autoražotāja motivāciju, kāpēc uz Latviju vest kādu koncepta auto.

Loģiski, ka tirgos auto un izcels jaunos modeļus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

iAutolv rakstīja: Jāskatās ir reāli uz lietām, es nevaru iedomāties autoražotāja motivāciju, kāpēc uz Latviju vest kādu koncepta auto.

Loģiski, ka tirgos auto un izcels jaunos modeļus.

Kad LV izstāde bija OICA kalendārā, šis tas interesants jau arī bija redzams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

un tagad uz brīdi iedomājamies(piemēram) ženēvas autosaietu par tirgus placi, kur var dabūt opel meriva ar 20% atlaidi

Neko jau nepareizu neiedomājamies. OKtobrī biju Parīzes izstādē. Tāpat, līdzās konceptniekiem bija arī bukletiņi, līzinga piedāvājumiņi, merivas ar 20% atlaidēm utt. Tur pat vesels viens no astoņiem angāriem bija atvēlēts mazlietotu pepelacu tirdzniecībai. Apmēram, kā Rumbula, tikai zem jumta. Un blakus visādi kioski un stendi ar aksesuāru, autoķīmijas, mēroga modeļu u.tml. kioskiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmajam viss pareizi ir tikai viņa Celmu ciema sapņu pirtī un tai apkārt esošajos celmu džungļos.

Pat auto izstāde viņam ir nepareiza, speciālists

PS. Domāju, ka patlaban iAuto savs stends izstādē nav vajadzīgs.

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmajam viss pareizi ir tikai viņa Celmu ciema sapņu pirtī un tai apkārt esošajos celmu džungļos.

Pat auto izstāde viņam ir nepareiza, speciālists

PS. Domāju, ka patlaban iAuto savs stends izstādē nav vajadzīgs.

Labi, tad neliekam!

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

...tad nu mans jautājums nebija par to, kas būs tajā dižpārdošanas maratonā, bet KO TUR TIRGOS ĪAUTO?

reklāmas laukumus Pirmā Portālā? vai kā jau teicu reģistrāciju forumā

Neko mēs tur neplānojam tirgot Varam uztaisīt stendu Auto Exotica daļā www.bt1.lv/... , lai satiktos savā starpā, ar citiem klubiem. Vienkārši forši pavadītu laiku.

Vienīgi vajadzētu zināt, kas gribētu pārstāvēt iAuto stendā, vislabāk jau aktīvākie foruma dalībnieki.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmajam viss pareizi ir tikai viņa Celmu ciema sapņu pirtī un tai apkārt esošajos celmu džungļos.

Pat auto izstāde viņam ir nepareiza, speciālists

PS. Domāju, ka patlaban iAuto savs stends izstādē nav vajadzīgs.

kāpēc PATLABAN nav vajadzīgs?

agrāk bija? nākotnē būs?

ir vajadzīgs!

tikai jānormulē "KO TIRGOT" tajā stendā

bet ja vienīgais ko īauto tirgo ir reklāmklikšķi, tad būs pagrūti atpelnīt ieguldīto kāpostu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lai vienkārši "forši pavadītu laiku" nav obligāti jānopogā kāposts izstādes organizātoriem....

var vienkārši par TO naudu sponsorēt "foršas laika pavadīšanas" pasākumus...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: lai vienkārši "forši pavadītu laiku" nav obligāti jānopogā kāposts izstādes organizātoriem....

var vienkārši par TO naudu sponsorēt "foršas laika pavadīšanas" pasākumus...

Ar ko tad tas atšķirsies no dalības izstādē? Katram jau 'forši pavadīt laiku' ir kas cits.

Man tiešām grūti saprast, ko patlaban tur varētu darīt, te viss tāds pamiris pēdējā laikā bijis, vajag atdzīvoties un tad uzlikt stendu,piemēram, nākamgad.

Bet nu tas mans viedoklis.

Shooters Reģ.: 16.04.2013
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: lai vienkārši "forši pavadītu laiku" nav obligāti jānopogā kāposts izstādes organizātoriem....

var vienkārši par TO naudu sponsorēt "foršas laika pavadīšanas" pasākumus...

Ar ko tad tas atšķirsies no dalības izstādē? Katram jau 'forši pavadīt laiku' ir kas cits.

Man tiešām grūti saprast, ko patlaban tur varētu darīt, te viss tāds pamiris pēdējā laikā bijis, vajag atdzīvoties un tad uzlikt stendu,piemēram, nākamgad.

Bet nu tas mans viedoklis.

Tieši otrādi - vajag izstādi, lai iauto palīdzētu atdzīvoties. Papildus foršai laika pavadīšanai taču vienmēr var aktīvi un atraktīvi darboties stendā un piesaistīt gan citus dalībniekus, gan apmeklētājus portālam.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti