Lēnie pārkāpj noteikumus

Redaktors Reģ.: 31.08.2001

CSN teikts:

AIZLIEGTS

...

118.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

Ne noteikumos, ne komentāros gan nav pateikts, ko nozīmē „ar pārāk mazu”. Cik man zināms, Latvijā nekad neviens par šo pārkāpumu nav sodīts (nav jau arī soda mēra administratīvajā kodeksā). Anglijā gan kādai izcili lēnai kundzītei tiesa nupat esot piespriedusi 200 mārciņu sodu. Jo pārkāpums ir bīstams. Atļaušos apgalvot – ne mazāk bīstams par +20 km/h drošos ceļa apstākļos, uz ko noregulēti jaunie un dārgie fotoradari.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Problēma nav lēno apdzīšanā, bet viņu izveidotajos vilcieniņos. Īpaši tas izpaužas uz Daugavpils ceļa, kur grūti apdzīt tādu vilcieniņu intensīvās satiksmes dēļ. Šāds apstāklis ilgstoši braucot vilcienā bieži izraisa pārsteidzīgus manevrus ar bēdīgām sekām. Lūk par ko ir runa!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Man bija tāds gadījums tikko. Braucu Jelgavā pa apvedceļu posmā starp Lietuvas šoseju un garo apli aiz veikala ,,Oāze,, . Tur neilgu laiku ir noņemtas zīmes ,,70,, . Tātad atļauts braukt līdz 50 km/h, taču ne katrs autobraucējs šīs pārmaiņas ievēro. Es braucu ar 57 km/h (spidometrā 61 km/h) - tā sākot, lai vilks paēdis un kaza dzīva. Man aizmugurē kundzīte ar baltu Honda-CR-V pielīda tuvu klāt un mirkšķināja ar uguņiem. Laikam šī vēlējās braukt pa vecam ar 77 km/h. Aiz lielā apļa, izejot taisnē, es paņēmu maksimāli pa labi, lai viņa apdzen - kā saka, no trakiem labāk tālāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tagad esmu Tartu. Uz šejieni braucu no Viru puses pa galveno Igaunijas diagonālo maģistrālo šoseju. Te ir tā - ja turēsi precīzi 92 km/h, tad ne Tu kādu apdzīsi, ne arī Tevi apdzīs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kādu labu laiku atpakaļ biju Igaunijā,braucam pa šoseju,man priekšā brauc igaunis ar vieglo a viņš turās aiz fūres un grib viņu apdzīt.Te pienāk tas brīdis kad igauņa vieglais sāk apdzīšanas manevru un es aiz viņa.Un ko jūs domājat,fūre brauc uz 90 bet igaunis šo manevru taisīs uz 95! Biju spiests atgriezties aiz fūres un gaidīt savu iespēju apdzīt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī Igaunijā ir ātrāki braucēji.

Esmu par to drošs, jo regulāri braucu ar auto uz Tallinu un atpakaļ. Starp citu, uzliekot kruizkontrolē +10, gar FR braucot, tas mani nofotografēja

Ej nu zini, vai būs sods vai tomēr nē?..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā - igauņi ļoti bīstas pārkāpt ātrumu vairāk kā par 5 km/h!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Noteikti zinu, ka Igaunijā par 100 pilsētā draud 700 EUR sods un 2 diennaktis cietumā. Var sanākt darba devējam paziņot no policijas, ka nedaudz iekavēsi darbu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

No pieredzes?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par laimi nē

Radinieka darba kolēģe Igaunijā gan izmēģināja uz savas ādas!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bija man nesen viens hits, steidzāmies ar bosu un vēl vienu kolēģi uz Tallinu vakarpusē. Bija paredzēts paspēt uz restorānu Tallinas vecpilsētā vakarā. Navigācija rādīja, ka būsim 21:30... Mani noņēma no autovadīšanas, jo nevarēju tik smagi pārkāpt CSN Jo tā riskēt Igaunijā (sevišķi - robeža Ikla - Parnu posms) un atceroties, kas par to draud, naturāli nevarēju

Gan jāpiebilst, ka bijām Tallinā 20:05, tātad ieiekonomējām 1,5h ceļā!! Bet tas bija baigais stress man noteikti (arī blakus sēžot).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tieši tā. Pagājušā gada jūnijā, braucot uz Tallinu, tieši pārdesmit kilometrus aiz robežas igauņu policijas Škoda-Superb pelnīti drāza somu ātrumpārkāpēju.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

man jāatzīstas, ka braucu apmēram 90 km/st.

un visu laiku manu auto regulāri un bieži apdzen un lielos (gandrīz jau kriminālos) ātrumos.

sakiet, kur jūs visi tā steidzaties?

(ļoti ceru, ka ne jau uz kapiņiem)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Man jaatzīstas ka piemēram vakar neizdevās braukt uz 90km/h(pēc GPS) jo vesels bars ar p@rasiem ''raustījās '' diapazõnā no 60-87,5km/h , rezultātā es biju spiests to mūdžu baru apdzīt ar brīžiem 140km/h .

Apdzenot visus ''aptaurēju'' + ''īpaši iemigušos'' pasveicināju ,rādot'' vidējo pirkstu .

P.S. 2 I.V. tas viss tika izpildīts labi pārredzamās vietās ar Jūku 1,6aut. tikai brīžiem ''iespringstot''

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man tagad ir piekabe, ko lieku klāt savai Škodai. Ja tā ir tukša, tad to gandrīz nejūt, un braucu pa labu ceļu arī ar 90-95 km/h. Taču, ja piekabe ir stipri piekrauta, tad labākos ceļu posmos braucu ar 80-85 km/h, bet sliktākos, kur asfaltā ir izteikti viļņi - ar 65-75 km/h.

To, ka ierobežojums, braucot ar piekabi, ir 80 km/h - to es zinu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tie opji droši vien padomāja - kur tas vīrietis ar to ērmoti neglīto auto tā nesās?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tas pēdējais ieraksts bija domāts TDIOTAM.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

jāiespringst juke,m pat tuvojoties

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad ar piekabi ir kaut kāds ātruma ierobežojums?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"uzliekot kruizkontrolē +10, gar FR braucot, tas mani nofotografēja

Ej nu zini, vai būs sods vai tomēr nē?.."

Mani Lieldienās paņēma par kādiem +7. Nekas neatnāca.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh

Jā, ar piekabi drīkst braukt tikai ar ātrumu līdz 80 km/h.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS

Saprotama lieta, ātrums apdzenot tāds arī ir

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Hm, pirmā dzirdēšana par tādu ierobežojumu, bet lai nu tā būtu. Kad nākamreiz sanāks vilkt piekabi, tāpat diez vai ievērošu. Tās pāris reizes, ko trīs gadus atpakaļ sanāca ar savu A90 pavilkt zubri, nebiju sajūsmā par to, ka zubris gaisa pretestības dēļ piesviež pusotru litru patēriņam tik tā vien.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VWfans, sen neesi pārlasījis CSN ;)

115. Ārpus apdzīvotām vietām transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt:

115.1. motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 t, un autobusiem - 90 km/h;

115.2. automobiļiem un autobusiem, velkot piekabi, un kravas automobiļiem, kuru pilna masa pārsniedz 7,5 t, - 80 km/h.

Škoda taču nav autobuss?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es pēdējā laikā braucu pēc spidometra ar +5 virs atļautā, izņemot 100 km/h zonu, kur braucu ar -5. Vēl neko neesmu nokavējis, bet paspējis izvairīties no vairākām sezonas pārkarsušo braucēju piedāvātajām iespējām stāties saskaņotā intīmā pziņojumā.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti