palidziet man noskaidrot vai CP kluudaas

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013

Lieta tada aptureeja mani par aatrumu 64KM/h it kaa ziimes darbiiba zonaa kur ir 30 kleistu iela no slokas ielas puses uz kurzemes prospekta pusi. Gribu apstriideet ziimes darbiibass zonu bet neesmu paaliecinaats vai man ir taisniiba, taatad aiz slokas kleistu stuura uz kurzemes prospekta pusi ir uzreiz gaajeeju paareja, tur ir ziime 30 virzamies taalaak tad ir izbrauktuve no Iki staavlaukuma tur protams ziimes darbibas nebeidzas, taalaak turpat ir cels krustojums kur izbrauc no dzivojasmaas zonas, nav dodiet celu ziimes, ir paartraukums kleistu ielas dubultajaa liinijaa, manupraat tur ziimes darbiibas zona beidzas CP bija ~90m uz prieksu no taa krustojuma un aiz CP uz prieksu ir ziime ka 30 ierobezojums beidzas, situaacija interesanta, manupraat kaut vai no logikas pie taa krustojuma aiz iki izbrauktuves ziime beidzas kaut vai taapeec ja kaads no turienes izbrauc kaa vinam zinaat ka tajaa posmaa jaabrauc uz 30 pa platu 4 joslu ielu???

 
1 2 3 4 5 6
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tfu..nevis blakusteritorijas, bet tā krustojuma apbraucot zīmi un pamanīji vien zīmes darbības beigas.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Diemžēl tā kā ar tiesiskumu mums valstī švaki, tev nāksies nedaudz piemelot, ka izbrauci no blakusteritorijas citādi saņemsi vien atbildi, ka par satdep kļūdām atbildīgo nav un maksā sodu vien ragā.

Tas ir no sērijas par dzeltanajām ielu apmalītēm, Rīgā ir vien viena vai divas vietas, kur tās uzkrāsotas legāli, visur citur pašdrabība, pie tam vietām padzisušas un pat var nepamanīt, bet PP sodu ar prieku uzliek. Tur arī atbilde bija, ka jā nelegalī sakrāsots, bet nevarot jau izkontrolēt un bla bla, bet ja sods uzlikts tad jāmaksā.

Ko protoklā rakstīji uz vietas? Nepiekriti lēmumam?

protokolaa vispaar ailes nebija kur rakstiit ka nepiekriitu, uzrakstiiju paskaidrojumu, bet tolks ta kaads? es tur varu zils palikt rakstiidams policis pateiks ka man nav taisniiba vins redzeeja ko citu un ta vari skriet ar galvu sienaa, bet nu cik saprotu ir videomateriaals lietaa un pieprasiisu taa kopiju tik izskattas ka viegli nebuus menti ņerkstēja, ka man lats jāmaksā par to viņiem rēķins jāsagatavojot pāris dienu laikā (cik dienas paši nezin) karoč izskatās ka grib laiku novilkt vai procesu padariit maksimaalu sarežģītu laikm jau saprot ka labi nebuus, nebriiniisos ka video beigaas pazudiis...

Ja pieraadiisu savu taisnibu viniem tas buus fundamnetaali nepatiikami jo visa dienas un varbuut pat citu dienu peļņa tajaa vietaa izraadiisies nelikumiiga...

bet nu ja jaaatbild ar vienkaarsi jaa un nee liidziigaas situaacijaas, kad braucam pa ceļu ir ziime aiz ziimes teiksim kaut vai staaveet aizliegts ir taads pats krustojums ar dzivojamaas zonas ziimi, un taalaak iet ceļs tur ieksaa un nav skaidrs kur vins ieiet taalaak juus tik redziet ieiet kaut kaadaa maaju mudzeklii vai zimes darbiiba beidzas vai nee??? Vai liekam vienaadiibas ziimi starp dziivojamo zonu un pagalmu blakusteritoriju staavvietu etc??? Manuptraat dziivojamaa zona NAV tas pats kas pagalms taa ir zona ar saviem celiem ar attieciigiem aatruma ierobezojumiem u.c ierobezojumiem...???

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Diemžēl tā kā ar tiesiskumu mums valstī švaki, tev nāksies nedaudz piemelot, ka izbrauci no blakusteritorijas citādi saņemsi vien atbildi, ka par satdep kļūdām atbildīgo nav un maksā sodu vien ragā.

Tikai piemelojot vispār var tikt līdz "satdep kļūdai". Jo citādi ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav Satdep kļūda parādās tikai iespējā izbraukt caur blakusteritoriju, tādejādi neredzot ātruma ierobežojuma zīmi. Vispareizākais un racionālākais risinājums noteikti ir likvidēt šī pagalma carbraucamību. Vēlams, izrokot grāvi pāri ceļam.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Diemžēl tā kā ar tiesiskumu mums valstī švaki, tev nāksies nedaudz piemelot, ka izbrauci no blakusteritorijas citādi saņemsi vien atbildi, ka par satdep kļūdām atbildīgo nav un maksā sodu vien ragā.

Tikai piemelojot vispār var tikt līdz "satdep kļūdai". Jo citādi ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav Satdep kļūda parādās tikai iespējā izbraukt caur blakusteritoriju, tādejādi neredzot ātruma ierobežojuma zīmi. Vispareizākais un racionālākais risinājums noteikti ir likvidēt šī pagalma carbraucamību. Vēlams, izrokot grāvi pāri ceļam.

man kaa vadiitaajam nav jaaveertee vai var izbraukt cauri vai nee kas man bija karte jaanem rokaa un jaapeeta kaa tai dziivojamai zonai var izbraukt cauri??? Pielauju ka ir neskaitaams liidziigas teritorijas, kas tas pa pagalmu??? Vesela kvartaala plasumaa??? sanaak absurda situaacija dala vadiitaaju var braukt uz 50 dala uz 30???

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Diemžēl tā kā ar tiesiskumu mums valstī švaki, tev nāksies nedaudz piemelot, ka izbrauci no blakusteritorijas citādi saņemsi vien atbildi, ka par satdep kļūdām atbildīgo nav un maksā sodu vien ragā.

viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav

taatad uzskati ka dziivojamaa zona kvartaala lielumaa ir tas pats kas staavieta vai pagalms?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man bija reāls gadījums.... menti rakstīja protokolu par pārkāpumu ko es neizdarīju... es uz vietas teicu lai rāda video, ja pārkāpums būs, es samaksāšu bez ierunām... jamie teica, ka jāiet uz gaujas ielu, tur būšot viģiks....

es aizgāju, uzrakstīju papīru... man pateica, ka video nav un beigās atcēla sodu.... oficiālais iemesls - "nepareizi noformēts protokols" - jamie nebija uzrakstījuši maksājamo summu, to man nosauca tikai mutiski...

tev kā lietā iesaistītajai pusei ir tiesības iepazīties ar lietas materiāliem...

un nevis tev ir jāpierāda, ka tu nepārkāpi - viņiem ir jāpierāda, ka tu pārkāpi.... ja video būs redzams kā tu brauci, tad tevi izdrāzīs par to, ka mēģināsi iestāstīt, ka apbrauci ierobežojošo zīmi....

ja tu spēsi uzrādīt maršrutu kā legāli apbraukt zīmi, sodu atcels

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik es sapratu, pilsonis pasažieris vietā, kur jābrauc uz 30 pēc būtības, brauca divreiz ātrāk.

Un nu negrib atbildēt par savu herņu bet grib ,kā memļaks, notīties un meklē iemeslu, lai par savu rīcību neatbildētu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Piebilde- cilvēks brauc pa ielu, pākāpj ātruma ierobežojumu, kad viņu noķer, tad viņš sāk stāstīt,ka nemaz tur nav braucis.

Reāls jenots.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

aansis rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Diemžēl tā kā ar tiesiskumu mums valstī švaki, tev nāksies nedaudz piemelot, ka izbrauci no blakusteritorijas citādi saņemsi vien atbildi, ka par satdep kļūdām atbildīgo nav un maksā sodu vien ragā.

viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav

taatad uzskati ka dziivojamaa zona kvartaala lielumaa ir tas pats kas staavieta vai pagalms?

Es nē, bet CP gan un juridiski viņiem ir taisnība.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tev kā lietā iesaistītajai pusei ir tiesības iepazīties ar lietas materiāliem...

un nevis tev ir jāpierāda, ka tu nepārkāpi - viņiem ir jāpierāda, ka tu pārkāpi.... ja video būs redzams kā tu brauci, tad tevi izdrāzīs par to, ka mēģināsi iestāstīt, ka apbrauci ierobežojošo zīmi....

ja tu spēsi uzrādīt maršrutu kā legāli apbraukt zīmi, sodu atcels

nu to ka var zīmi legāli apbraukt es 100% varu pierādīt šodien tur speciāli vēl aizbraucu un nofilmēju kā no dammes ielas var caur to zonu izbraukt uz kleistu ielu, bet tajā poliču video es domāju ka būs redzams ka braucu taisni un nagla melot netaisos

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Piebilde- cilvēks brauc pa ielu, pākāpj ātruma ierobežojumu, kad viņu noķer, tad viņš sāk stāstīt,ka nemaz tur nav braucis.

Reāls jenots.

nekad neesmu apgalvojis ka tur neesmu braucis, strīds ir par to vai tas ir vērtējams kā krustojums kur zīme beidzas

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja: Jo citādi ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav

No kā tev tas kļūst viennozīmīgi skaidrs? Krustojums kā krustojums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Piebilde- cilvēks brauc pa ielu, pākāpj ātruma ierobežojumu, kad viņu noķer, tad viņš sāk stāstīt,ka nemaz tur nav braucis.

Reāls jenots.

nekad neesmu apgalvojis ka tur neesmu braucis, strīds ir par to vai tas ir vērtējams kā krustojums kur zīme beidzas

Tev tak menti jau paziņoja, ka tu esi losis... Ko tu vēlies no īauto???

Aizej noskaties video... Ja tā nav, tad saki, ka brauci pa kreiso apvedceļu.... Ja tiesā menti zvērēs, ka brauci taisni, tad palūdz viņus nosaukt visas mašīnas, ko jamie todien apturēja

Izdomā ticamu iemeslu kāpēc apbrauci zīmi

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

aansis rakstīja: Jo citādi ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav

No kā tev tas kļūst viennozīmīgi skaidrs? Krustojums kā krustojums.

Pēc pilsētplānojuma krustojumi ir tikai ielām. Daudzīvvokļu namu pagalmi ir blakusteritorijas. No juridiskā viedokļa nevienu neinteresē, kā tas izskatās, bet kas tas ir pēc papīriem.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Kanibaals rakstīja:

aansis rakstīja: Jo citādi ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir blakusteritorija un tur nekāda krustojuma nav

No kā tev tas kļūst viennozīmīgi skaidrs? Krustojums kā krustojums.

Pēc pilsētplānojuma krustojumi ir tikai ielām. Daudzīvvokļu namu pagalmi ir blakusteritorijas. No juridiskā viedokļa nevienu neinteresē, kā tas izskatās, bet kas tas ir pēc papīriem.

man kā vadītājam nav jāmācās pilsētplānojums, bet CSN kur tāds termins man liekas nefigurē, vizuāli janovērtē situācija un jāpieņem lēmums sekunžu laikā jo mēs braucam ~10-27m/s pilsētā vai ārpus...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tev kā vadītājam ir jālasa ceļu satiksmes noteikumi

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz tuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, - līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meža ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas attiecīgas priekšrocības zīmes, kā arī krustojumos, kuriem nav tieša pieslēguma attiecīgajai brauktuvei.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kāpēc tu centies kaut ko pierādīt šeit forumā?????

te jau visiem(izņemot tevi pašu) sen viss ir skaidrs....

sūdzies gaujas ielā un pēc tam administratīvajā tiesā.... tur tev visu izskaidros....

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tev kā vadītājam ir jālasa ceļu satiksmes noteikumi

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz tuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, - līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meža ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas attiecīgas priekšrocības zīmes, kā arī krustojumos, kuriem nav tieša pieslēguma attiecīgajai brauktuvei.

pašam ir skaidrs kas no augstāk minētā attiecas uz konkrēto situāciju?? Tajā izceltajā ir vairāki punkti kurš tad attiecas uz šito? Varbūt vēl gribi teikt ka šitas krustojums ir tamlīdzīgs meža vai lauku ceļam???

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

pašam ir skaidrs kas no augstāk minētā attiecas uz konkrēto situāciju?? Tajā izceltajā ir vairāki punkti kurš tad attiecas uz šito? Varbūt vēl gribi teikt ka šitas krustojums ir tamlīdzīgs meža vai lauku ceļam???

"Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma [...])."

Ir vēl jautājumi? Tas ir daudzdzīvokļu namu pagalms! Viss... Cilvēciski varu tevi saprast, ka šāda satiksmes organizācija ir stulba, bet juridiski taisnība ir CP. Kā jau tev iepriekš teica, vari vien mēģināt melot, ka brauci caur šo pagalmu un nekādu zīmi nevarēji redzēt. Vai arī ej uz attiecīgām iestādēm un cīnies par satiksmes sakārtošanu.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

ricardo99 rakstīja:

pašam ir skaidrs kas no augstāk minētā attiecas uz konkrēto situāciju?? Tajā izceltajā ir vairāki punkti kurš tad attiecas uz šito? Varbūt vēl gribi teikt ka šitas krustojums ir tamlīdzīgs meža vai lauku ceļam???

"Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma [...])."

Ir vēl jautājumi? Tas ir daudzdzīvokļu namu pagalms! Viss... Cilvēciski varu tevi saprast, ka šāda satiksmes organizācija ir stulba, bet juridiski taisnība ir CP. Kā jau tev iepriekš teica, vari vien mēģināt melot, ka brauci caur šo pagalmu un nekādu zīmi nevarēji redzēt. Vai arī ej uz attiecīgām iestādēm un cīnies par satiksmes sakārtošanu.

pagalmā ielas un krustojumi ar ir???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kur tur ielas? brauktuve nav tas pats kas iela.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

Pirmais rakstīja: tev kā vadītājam ir jālasa ceļu satiksmes noteikumi

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz tuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, - līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meža ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas attiecīgas priekšrocības zīmes, kā arī krustojumos, kuriem nav tieša pieslēguma attiecīgajai brauktuvei.

pašam ir skaidrs kas no augstāk minētā attiecas uz konkrēto situāciju?? Tajā izceltajā ir vairāki punkti kurš tad attiecas uz šito? Varbūt vēl gribi teikt ka šitas krustojums ir tamlīdzīgs meža vai lauku ceļam???

es taču tev jau ieteicu īpaši neizvērsties ar umņičīšanu, bet šo jautājumu uzdot administratīvajā tiesā

īsumā ir ta - ja pirms tava iedomātā krustojuma vienalga no kuras puses ir kādas zīmes, piemēram 101, 201, 203, 204, 205, 206, 207, tad tur beidzas ātruma ierobežojums, ja nē, tad nebeidzas....

iķī ir skaidri redzams, ka ātruma zīme nebeidzās, jo tā nepārprotami ir"blakusteritorija" stāvvieta.

nākošajā krustā ir redzamas zīmes 528/529.

dzīvojamā zona ir "blakusteritorija", tā tiek pielīdzināta daudzzīvokļu namu pagalmiem (visi ierobežojumi, kas ir dzīvojamā zonā, attiecas arī uz pagalmiem)

tālāk ir celš no pagalmiem no labās - tur arī nebeidzās ātrumzīme... pēc tam dzīvojamā zona no kreisās... tad atkal "blakusteritorija" no labās un tad beidzās ātrumierobežojums atduroties kurzemes prospektā....

otrā virziena krustojums ar slokas ielu arī "resetē" ātrumu, jo no vienas puses ir dzīvojamā zona, BET no otras puses 206 zīme

pie tam ir jābūt pilnīgam loham lai nesaprastu kāpēc tur ir 30km/h ierobežojums

ātruma ierobežojumus nesen salika pie skolām.... tur pie tam ir 121 zīmes (bērnuzīmes) darbības zona

zīmi redzēji??????? maksā!

ja netici - pamēģini ar to tiesu....

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kur tur ielas? brauktuve nav tas pats kas iela.

piemēram slokas iela ar ir dzivojamā zonā skaties slokas kleistu krustojumu. Tādu piemēru ir pilns.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

anonimikis rakstīja: kur tur ielas? brauktuve nav tas pats kas iela.

piemēram slokas iela ar ir dzivojamā zonā skaties slokas kleistu krustojumu. Tādu piemēru ir pilns.

nepis smadzenes forumam.... ja tev nav skaidrs, kas ir "dzīvojamā zona" pis uz tiesu

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir vienkārša metode noskaidrot ir vai nav krustojums, izbrauc no tā ceļa uz Kleistu ielu, kā no vienādas nozīmes ceļa, tuvu priekšā CP ekipāžai .

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti