Volvo S80 iegāde

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013

Sveiki.

Esmu jaunietis, kuram nesen palika 18 gadi, pašlaik strādāju Zviedrijā, septembrī, kad būšu Latvijā un nolikšu tiesības ir vēlme pirkt automašīnu. Pēdējā laikā ļoti iepatikusies Volvo S60 vai Volvo S80 vēlētos dzirdēt atsaukmes/pieredzi/ieteikumus?

Summa par kuru vēlos iegādāties lietotu mašīnu ir 1500-2000 Ls.. Vēl variants man bija 318 BMW sākot ar 2003. gadu, piemēram, kāds e46..Bet vairāk sliecos uz S80, 2.5. D5 dīzeli.

Cik esmu lasījis pēc atsauksmēm S60 maz vietas aizmugurējiem sēdētājiem.

Kā arī pagriešanās leņķis ir pārāk liels šiem S60 un S80?

Vairāk sliecos uz S80, pastāstiet lūdzu savu pieredzi, kādu labāk motoru, kurš ekonomiskāks, kuru lētāk remontēt utt.

 
1 2
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pa tādu cenu normālu D5 nedabūt, par labu nemaz nesapņo. Lai gan, ja kāds pazīstamais vēlas pa lēto uzdāvināt, kāpēc ne.

Tas auto paredzēts cilvēku pārvadāšanai aizmugurē vai sevis +1 transportēšanai, ka vieta aizmugurē ir tik ļoti svarīga? Nez vai e46 būs vairāk vietas kā s60.

Vienkāršāks, lētāks un uzticamāks ir audi diesel iekš volvo, bet nu D5 ir taupīgāks un prasīgāks pret degvielas kvalitāti. Nosauktajā budžetā remontēt noteikti vajadzēs un remonti būs salīdzinoši nelēti.

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013
0 0 Atbildēt

Vieta nav nekam paredzēta, bet nu tas tā, pasažieru labklājībai. Kādi ir tie, kuriem ir audi motors, T6?

Man kā jaunietim galvenais, lai remonti būtu salīdzinoši lēti.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tad tev kā jaunietim jāizvēlas nevis paveca dārgā gala mašīna, bet jaunāks mazauto.

Volvo, audi, bmw jebkurā modifikācijā būs dārgāks apkopē par ford fiesta vai dacia logan!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tad tev kā jaunietim jāizvēlas nevis paveca dārgā gala mašīna, bet jaunāks mazauto.

Volvo, audi, bmw jebkurā modifikācijā būs dārgāks apkopē par ford fiesta vai dacia logan!

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vienīgais, ko varu pateikt, sākt autobraucēja karjeru ar S80-bravo Lai katram tā izdodas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņem sābu, tie tagad lēti.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Palasi postus iekš volvoklubs.lv,tad sapratīsi,vajag vai nē.

Un notekti vecam dīzelim ar lielu līkumu,izņēmums,ja tas nāk no paziņam un ir remontēts.

Visnormālālakais būs 2.4l tilpuma benzīnnieks,kuram uzlikt lpg iekārtu,vai,ja brauc pa zviedriju,tad var lūkot arī bi-fuel,bet iekš lv tos nav kur uzpildīt.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

savulaik (2006.g.) gribēju tādu pirkt, Musa motorā jau viens tāds 2,4 lietots bija priekš manis atvests - BET es tomēr nepaņēmu. Uzzzināju, ka tā volviķa nelaimīgais pircējs ar to auto bija riktigi mocījies. Teikšu godīgi, parlamenta šoferi mani atrunāja no tāda pasākuma. Viņi teica, ka s-80 ne pārāk veiksmīgs modelis esot izdevies, būšot bieži jāremontē. Auto ir pasmags, ne pārāk veiksmīga priekšējā piekare, arī dzinējiem virkne hroniskas vainas, dārgi remonti,utt. Ne velti parlaments pēc volviķiem 940 un s70 iepirka tikai dažus volviķus s-80 - un tie sevi neattaisnoja. Pašlaik jau teju lielākā daļa mūsu parlamenta dienesta auto ir nomainīti uz audi A6.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: savulaik (2006.g.) gribēju tādu pirkt, Musa motorā jau viens tāds 2,4 lietots bija priekš manis atvests - BET es tomēr nepaņēmu. Uzzzināju, ka tā volviķa nelaimīgais pircējs ar to auto bija riktigi mocījies. Teikšu godīgi, parlamenta šoferi mani atrunāja no tāda pasākuma. Viņi teica, ka s-80 ne pārāk veiksmīgs modelis esot izdevies, būšot bieži jāremontē. Auto ir pasmags, ne pārāk veiksmīga priekšējā piekare, arī dzinējiem virkne hroniskas vainas, dārgi remonti,utt. Ne velti parlaments pēc volviķiem 940 un s70 iepirka tikai dažus volviķus s-80 - un tie sevi neattaisnoja. Pašlaik jau teju lielākā daļa mūsu parlamenta dienesta auto ir nomainīti uz audi A6.

Jā bij laiki kad nekļūdīgi varēju nosaukt parlamenta TOP auto marku . Tagad tik no Tevis uzzinu par audi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Radam bij s 80 . Nākošo paļēma a6 ,tomēr tas s80 viņu nav uzrunājis , baisi jau negānijās .

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Naudinjas pamaz, bet taa es njemtu S60, labaak izskataas , tik nedaudz mazaaks, bet buus ekonomiskaaks par S80, vieglaaks - arii mazaak piekare chakareesies, lai gan tas vairaak no braukshanas maakslas atkariigs. Kaa var Volvo vietaa ieteikt kaut kaadu ford fiesta vai dacia logan? Buutu man taada nauda tik pieejama - es njemtu C70 - nezinu gan, kaa vinjsh iet un taa, pat iisti redzeejis neesmu, bet izskataas interesantaaks!

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebildīšu, ka tagad daļu no parlamenta auto parka automašinām ir sarežģītāk identificēt, jo numurzīmes ir bez specsērijām. Ja agrāk visiem auto numuri sākās ar AA66 vai AA80, tad tagad ir arī JE,JF u.c. sērijas . Un varbūt, tas pat ir ļoti labi, jo nav tik uzkrītoši. Vēl šodien atceros gadījumu ar Augstākās tiesas šefu, kuram uzklupa paparaci, kad viņš pa ceļam uz darbu bija piebraucis pie aptiekas. Pēc tam presē bija raksts, ka AT šefs izmanto dienesta auto privātām vajadzībām. Un viss šums tikai tāpēc, ka viņam auto BIJA ar nr specnumurzīmi AA66....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Var redzēt,ka IV ir viens no tiem, kuri piesūkušiespie saldā valsts maka un labi to bauda.

Visām valsts mašīnām kāreiz vajag atšķirīgas numurzīmes,lai jebkurš redz, kur liekēžu bari par mūsu naudu vizinās.

Te nav pat runa par to, ka tiem, kam pienāktos pa ceļam uz mājām pie aptiekas piebraukt, bet par masveida izsaimniekošanu plašā mērogā, kad visādi ierēdneļi braukā visur un vienmēr.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

No darba uz mājā pieklātos doties ar sabiedrisko transportu vai privāto, nevis darba, tad nebūs problēma ar aptiekas apmelējumu....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Domāju, ka ir kāda maza daļa valsts darbinieku, kuriem pienāktos pa ceļam uz mājām piebraukt pie aptiekas. Bet nu ļoti ierobežots loks. Pārējiem tieši tā arī ir jādara-jābrauc vai nu ar savu auto vai ar sabiedrisko transportu. Bet nu,kā redzams no esošās situācijas, nodokļu maksātājiem,kuri uztur ierēdņu barus,ir vienalga,kā tiek tērēta nauda. Un kamēr tā būs, tikmēr parazīti turpinās parazitēt.

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013
0 0 Atbildēt

Varētu lūdzu tomēr ieteikumus par S60/S80 nevis par citu tēmu apspriesties?

Paldies.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

ja pieslēdzas vadonis,tad tas ir bezcerīgi...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

KomulsReinis rakstīja: Varētu lūdzu tomēr ieteikumus par S60/S80 nevis par citu tēmu apspriesties?

Paldies.

Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.

No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kāpēc jaunietis savā laimes zemē Zviedrijā nekārto vadītāja apliecību? Tur taču viss tik labi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

A man joprojām ir pārliecība, ka jaunietim vaig otro golfu

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: A man joprojām ir pārliecība, ka jaunietim vaig otro golfu

Es gan neesmu tik skarbs, domāju, ka derētu arī III vai IV golfs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmajam gan jau kāds šrots ienācies un grib nogrūst .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jaunietim draudzene ir ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Jaunietim draudzene ir ?

Uzmanīgi ar jautājumiem, izrādīsies, ka jamā ir tava meita.... Kaut gan, ja pareizi atceros, tad šī tusē ar emeshā

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Optimālākais ieteikums - labāk paņem kādā auto salonā pilnīgi jaunu auto. Daudzviet ir akcijas - nav jāmaksā pirmā iemaksa, cenas atlaides, bezmaksas apkopes vairāku gadu garumā, citi bonusi...Skandimotorā daudz iespēju - vajag aizbraukt un apskatīt. Protams,arī citur. BET, krāmēties ar jau nobrauktiem šrotiem, no kuriem cilvēks pūlējies tikt vaļā - neredzu nekādu entuziasmu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti