Volvo S80 iegāde

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013

Sveiki.

Esmu jaunietis, kuram nesen palika 18 gadi, pašlaik strādāju Zviedrijā, septembrī, kad būšu Latvijā un nolikšu tiesības ir vēlme pirkt automašīnu. Pēdējā laikā ļoti iepatikusies Volvo S60 vai Volvo S80 vēlētos dzirdēt atsaukmes/pieredzi/ieteikumus?

Summa par kuru vēlos iegādāties lietotu mašīnu ir 1500-2000 Ls.. Vēl variants man bija 318 BMW sākot ar 2003. gadu, piemēram, kāds e46..Bet vairāk sliecos uz S80, 2.5. D5 dīzeli.

Cik esmu lasījis pēc atsauksmēm S60 maz vietas aizmugurējiem sēdētājiem.

Kā arī pagriešanās leņķis ir pārāk liels šiem S60 un S80?

Vairāk sliecos uz S80, pastāstiet lūdzu savu pieredzi, kādu labāk motoru, kurš ekonomiskāks, kuru lētāk remontēt utt.

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Optimālākais ieteikums - labāk paņem kādā auto salonā pilnīgi jaunu auto. Daudzviet ir akcijas - nav jāmaksā pirmā iemaksa, cenas atlaides, bezmaksas apkopes vairāku gadu garumā, citi bonusi...Skandimotorā daudz iespēju - vajag aizbraukt un apskatīt. Protams,arī citur. BET, krāmēties ar jau nobrauktiem šrotiem, no kuriem cilvēks pūlējies tikt vaļā - neredzu nekādu entuziasmu.

Hanzabankas reklāma - ja tavs vecais auto tev izmaksā pārāk dārgi, nopērc hanzalīzē jaunu.... Un tu sapratīsi kas ir "dārgi"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Jaunietim draudzene ir ?

Uzmanīgi ar jautājumiem, izrādīsies, ka jamā ir tava meita.... Kaut gan, ja pareizi atceros, tad šī tusē ar emeshā

Vismaz man zināmās manas meitas ar msh netusē

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Optimālākais ieteikums - labāk paņem kādā auto salonā pilnīgi jaunu auto. Daudzviet ir akcijas - nav jāmaksā pirmā iemaksa, cenas atlaides, bezmaksas apkopes vairāku gadu garumā, citi bonusi...Skandimotorā daudz iespēju - vajag aizbraukt un apskatīt. Protams,arī citur. BET, krāmēties ar jau nobrauktiem šrotiem, no kuriem cilvēks pūlējies tikt vaļā - neredzu nekādu entuziasmu.

Hanzabankas reklāma - ja tavs vecais auto tev izmaksā pārāk dārgi, nopērc hanzalīzē jaunu.... Un tu sapratīsi kas ir "dārgi"

Nu tak IV ir pie valsts pupa piesūcies cilvēciņš, kuram neinteresē naudas veidošanās process. Viņam vienkārši pienākas... tāpēc tādi teksti bieži vien.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Jaunietim draudzene ir ?

Uzmanīgi ar jautājumiem, izrādīsies, ka jamā ir tava meita.... Kaut gan, ja pareizi atceros, tad šī tusē ar emeshā

Vismaz man zināmās manas meitas ar msh netusē

nu es jau tā arī sapratu, ka tavai meitai nav "puiša" un tu vēlies jamo dabūt pie vietas....

reku kruts precinieks.... strādā ārzemēs (tātad kāposts ir tā, ka var kaisīt virs rajona pa Sviestca dzīvokļa logu no 12ā stāva)... vēl mašīnu pirkšot.... un ne šādu tādu, bet līdz ručkai nodzītu kādreiz pakrutu volvo (jo budžets mašīnas pirkšanai, tobiš tā nauda, kas paliks pāri pēc tās kaisīšanas... arī ir jau nodefinēts)

un tā kautkā...

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

KomulsReinis rakstīja: Varētu lūdzu tomēr ieteikumus par S60/S80 nevis par citu tēmu apspriesties?

Paldies.

Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.

No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.

Benzīnieks 2.4/2.5/2.5T būs labāks ar gāzi?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Cik saprotu, vienīgais iemesls diesel iegādei ir salīdzinoši mazi degvielas izdevumi. Ar gāzi sanāk vēl lētāk un paši auto nav tik nobraukti.

Izvairies no s80 ar 2.4 motoru, tam 170hp dvesējam dzinējam ļoti bieži ir nokauta lambda zonde un cena noteikti neiepriecinās Lai gan 2.5T droseļvārsts, ABS bloki u.c. sīkumi arī katrs mēdz sastādīt 30% no Tava budžeta, ja neiepērkas šrotā.

Nu nav lēta, laba un nosacīti moderna Volvo modeļa.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Atsauksmes par automobiļiem iAuto ir šeit www.iauto.lv/... Varbūt atraodi kaut ko noderīgu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Liels, komfortabls, kluss auto. Ziemā silts, kā jau visi skandināvu auto. Vienīgais trūkums, ko es pamanīju - ziemā vajag labas radžu riepas, jo lielās masas dēļ līkumos slīd uz ārmalu. Nu bet tāda volvo īpašniekam riepām naudai ir jāsanāk...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Nortel rakstīja: Liels, komfortabls, kluss auto. Ziemā silts, kā jau visi skandināvu auto. Vienīgais trūkums, ko es pamanīju - ziemā vajag labas radžu riepas, jo lielās masas dēļ līkumos slīd uz ārmalu. Nu bet tāda volvo īpašniekam riepām naudai ir jāsanāk...

Audi arī ir silts, bet nav skandināvu. Ko nu ?? Un citiem nevajag labas riepas?? Ko, 2000 ls ir baigā summa 'tāda volvo īpašniekam' ?? Kas tad tas ir par 'tādu Volvo' ? Ja kādam ir Audi vai Škoda par 10 000 , tad jau bezmaz šeihs, ne, Norteliņ? Vai skaitās tikai vecs Volvo ?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Ieteiktu painteressēties pie auģiku tirgoņiem par bijušiem parlamenta volviķiem - tie kaut kur tiek iztirgoti. Reali tie 940 modeļa volviķi visi bija idealā tehniskā stāvoklī, perfekti apkopti un uzturēti. Kā teica paši to šoferi - vēl 10 gadus būtu bez problemām braukuši. Vienīgā problema- morālā novecošanās, aprīkojums bez kondiķiem.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu ja, ka pie auģiku tirgoņiem par bijušiem parlamenta volviķiem ....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirms kāda laika ss.lv bija pāris 940-tie, laikam jau pārdoti. bit.ly/...

KomulsReinis Reģ.: 09.06.2013
0 0 Atbildēt

Tagad jau vairāk velk uz S60, kā nekā jaunietis, nevajag man lielgabarīta automobīli, labāk mazāku un kompaktāku.

Kādu dzinēju kas ieteiktu? Padomi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

domā tomēr ņemt polo??? nē, es saku - golfu tev vajag!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

KomulsReinis rakstīja: Tagad jau vairāk velk uz S60, kā nekā jaunietis, nevajag man lielgabarīta automobīli, labāk mazāku un kompaktāku.

Kādu dzinēju kas ieteiktu? Padomi?

Pērc BMW, tomēr taču jaunietis esi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.

No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.

Koroziju nē?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Audi arī ir silts, bet nav skandināvu.

Lai audī būtu silts, tam jābūt aprīkotam ar labu salona apsildes radiatoru...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Audi arī ir silts, bet nav skandināvu.

Lai audī būtu silts, tam jābūt aprīkotam ar labu salona apsildes radiatoru...

Tev ir bijis kāds Audi ??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.

No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.

Koroziju nē?

Tu laikam neesi redzējis izpuvušu sābu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

Nu bet tak vairāki uzrakstīja jau, ka diesel tajā kategorijā būs nojāts. T6 - biTurbo, ir labs, bet nu atkal, tajā kategorijā būs ne pārāk labs un remonti nelēti.

No price/performance 2.0T vai labāk 2.5T ar gāzi būs krietni lētāks lietošanā. Galvenais lai nav korozija, pārējo var sataisīt.

Koroziju nē?

Ja cinkots auto rūsē, tas ne pa ko labu neliecina. Ne visi pērk auto metināšanai, špaktelēšanai un krāsošanai.

P.S. Zobus arī var izsist un pēcāk salikt citus, bet nu tā jau individuāla izvēle.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tev ir bijis kāds Audi ??

Laukā viens stāv.

recluse rakstīja:

Ja cinkots auto rūsē, tas ne pa ko labu neliecina. Ne visi pērk auto metināšanai, špaktelēšanai un krāsošanai.

P.S. Zobus arī var izsist un pēcāk salikt citus, bet nu tā jau individuāla izvēle.

Ja cinkots auto rūsē, tas nozīmē ka cinks ir beidzies.

Reku visādas cenas tu nosauci - lētāk būs pārkrāsot mašīnu nekā kādu pusduci jauko volvo detaļu mainīt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tev ir bijis kāds Audi ??

Laukā viens stāv.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti