Lietota mazauto izvēle sievai

Okys Reģ.: 24.01.2014

Sveiki.

Pašlaik ir aktuāli saprast un izvēlēties automašīnu sievai, vēlams, pēc šādiem kritērijiem.

Auto tiks izmantots tikai un vienīgi kā sekundārais, sievai nokļūšanai uz darbu un no darba mājās, kādu reizi kāds veikala apmeklējums un citas lietas, kopā sastādot maksimāli līdz 50 km nedēļā. Sākumā biju domājis ieguldīt max 2000 eur, bet ja ir kāds ļoti labs un argumentēti pamatots piedāvājums, esam gatavi maksāt arī vairāk, piemēram, līdz 2500 eur. Nav svarīgi, cik auto ekonomisks. Šajā gadījumā nebūs no svara, 4, 5 vai 6 litri uz simtu, jo kā jau teicu, braukts tiks diezgan maz, mēnesī sastādot, domājams +/- 200 km. Nav svarīga ietilpība, galvenais, lai ietilpst šoferis un retu reizi varbūt pasažieris. Ja iespējams, sieva grib ar hečbeku ar 5 durvīm, bet ja mazs nodoklis, viegls un labs autiņš, derēs arī 2/3. Noteikti vēlams modelis virs 2002. gada un uz augšu.

Tātad, man no auto nepieciešamas:

Vismaz uz diviem gadiem, 2 tehniskajām apskatēm, maksimāli mazas izmaksas, maz remontu, mazs nodoklis.

Bija doma izspiest 2006. gada Ford Fiesta ar 1.3l motoru. Bija doma par Opel Corsa. Bija doma par Peugeot 206. Utml.

Ja iespējams, lūdzu neiesakiet tikai kādu no šiem trim, bet kautko vēl, ja ir labāks piedāvājums. Ja kādam no šim ir kādas kaites, iedzimti defekti, par ko jāuzmanās, arī lūdzu iesakiet.

Paldies.

 
1 2 3
Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

Liels paldies par atbildēm. Pagaidām izskatās, ka sieva nevienu mīnusu savai acij neatrod pie šī, patīk pat krāsa, bet tā neesot svarīga.

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/fiesta/bbkoxg.html

Tātad, 2006. gads, izskatās jau pēc mūsdienīga autiņa, kā no iekšpuses, tā ārpuses. Nav jāpērk konkrēti no minētā linka, rādu kā piemēru. Uz tādu cenu, nāksies vienalga vēl +/- mēnesi pagaidīt, bet tikmēr.. ir kādas atsauksmes par šo 2006. g. Ford Fiesta? Corsa arī ir variants, bet vajadzīgās cenas (max 2800 eur), gada (2005+) un degvielas (bendzīns) pie mums LV nekā neatrodu.

Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

sarashkins, bija, protams, tāda doma, bet sievai negribas vecu auto. Viņai gads varētu teikt pats svarīgākais parametrs, jo +/- tikai pēc 2005/2006. gada gandrīz visi autiņi sāk izskatīties tādi mūsdienīgāki.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vēl baudāms auto ir Opel-Meriva !

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/meriva/befkin.html

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Visi tādi vecmodīgi oligarhi.

Nopērciet 2 ērtus velosipēdus un braucat uz darbiem. Auto (kas jau Tev ir) atstāj brīvdienām un garākiem braucieniem.

Nevajadzēs ne jaunu auto, ne to uzturēt, ne aerobikas. Par ietaupīto naudu aizbrauksiet vairākos ceļojumos un paskatīsiet pasauli

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Es atvainojos, ja sievai ir kādas smagas veselības problēmas, kas viņai neļauj braukt ar velo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Trīsriteni vēl vajag, šitādam laikam kā patlaban, jo lielākajai daļai cilvēku ir problēmas ar līdzsvara noturēšanu uz slideniem segumiem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Visi tādi vecmodīgi oligarhi.

Nopērciet 2 ērtus velosipēdus un braucat uz darbiem. Auto (kas jau Tev ir) atstāj brīvdienām un garākiem braucieniem.

Nevajadzēs ne jaunu auto, ne to uzturēt, ne aerobikas. Par ietaupīto naudu aizbrauksiet vairākos ceļojumos un paskatīsiet pasauli

Kad TV rādīja mūsu Soču apciemotāju komandu viens bij havaj tērpā ,sākumā domāju Tu .

Kur tagad plāno doties , vaij jau esi to izdarījis tik mājas lapā nav atskaite . Pēdējais ieraksts jūlijā .

Cik noprotu tādā velo režīmā meriva sataupīta un ripo labi

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vēl baudāms auto ir Opel-Meriva !

.www.ss.lv/...

Kas tur ir baudāms? Paskatoties uz to pretīgo plastmasīgo paneli/konsoli/stūri, vien jau nelabi sametās.. vai arī santīmjāšana aizmiglo skatienu? Tā nav gaumes lieta, tā ir diagnoze!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Okys rakstīja: Liels paldies par atbildēm. Pagaidām izskatās, ka sieva nevienu mīnusu savai acij neatrod pie šī, patīk pat krāsa, bet tā neesot svarīga.

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/fiesta/bbkoxg.html

Tātad, 2006. gads, izskatās jau pēc mūsdienīga autiņa, kā no iekšpuses, tā ārpuses. Nav jāpērk konkrēti no minētā linka, rādu kā piemēru. Uz tādu cenu, nāksies vienalga vēl +/- mēnesi pagaidīt, bet tikmēr.. ir kādas atsauksmes par šo 2006. g. Ford Fiesta? Corsa arī ir variants, bet vajadzīgās cenas (max 2800 eur), gada (2005+) un degvielas (bendzīns) pie mums LV nekā neatrodu.

Savulaik bija līdzīga doma, bet par laimi pēdējā fiesta bija placī palikusi un nedaudz apskādēta, tāpēc piemetu 500 Ls un nopirku Citroen C4. Un ne brīdi neesmu nožēlojis. Itkā vienas klases auto, bet lielāks, kofortablāks, vairāk ekstru pat bāzes versijā. Ekspluatācijas izmaksas zemas. Daudzi ir teikuši, ka pareizi darīju, ka nepirku fordu. Kāpēc tā, nezinu. Man fordi nekad nav bijuši, pieļauju un ir dzirdēts, ka bieži plīst (arī pēc diskusiju skaita par ford problēmām to var manīt) un daļas dārgākas.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Okys rakstīja: Liels paldies par atbildēm. Pagaidām izskatās, ka sieva nevienu mīnusu savai acij neatrod pie šī, patīk pat krāsa, bet tā neesot svarīga.

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ford/fiesta/bbkoxg.html

Tātad, 2006. gads, izskatās jau pēc mūsdienīga autiņa, kā no iekšpuses, tā ārpuses. Nav jāpērk konkrēti no minētā linka, rādu kā piemēru. Uz tādu cenu, nāksies vienalga vēl +/- mēnesi pagaidīt, bet tikmēr.. ir kādas atsauksmes par šo 2006. g. Ford Fiesta? Corsa arī ir variants, bet vajadzīgās cenas (max 2800 eur), gada (2005+) un degvielas (bendzīns) pie mums LV nekā neatrodu.

Savulaik bija līdzīga doma, bet par laimi pēdējā fiesta bija placī palikusi un nedaudz apskādēta, tāpēc piemetu 500 Ls un nopirku Citroen C4. Un ne brīdi neesmu nožēlojis. Itkā vienas klases auto, bet lielāks, kofortablāks, vairāk ekstru pat bāzes versijā. Ekspluatācijas izmaksas zemas. Daudzi ir teikuši, ka pareizi darīju, ka nepirku fordu. Kāpēc tā, nezinu. Man fordi nekad nav bijuši, pieļauju un ir dzirdēts, ka bieži plīst (arī pēc diskusiju skaita par ford problēmām to var manīt) un daļas dārgākas.

C4 gan ir kompaktklase, ja neko nejaucu. Ar golpiem un fokusiem vienā plauktā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā jau cilvēki sevi māna, sak, nopirktu par to pašu naudu kompaktklasi, bet Fiesta un C4 ir dažādu klašu auto. C4 kompakt, jaeb "Golfa" klase, bet Fiesta-mazā. Fiesta=Polo u.t.t.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

hmm.

3 km braukšanai es toč ar šodienas domāšanu nepirktu auto.

Bet, ja tomēr, tad tādu, kas ir maksimāli vienkāršs.

Kaut vai vecu žiguli

Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

Kā izrādās, Fiesta nederēs, jo ja ņem to, tad jau paveras iespējas arī citiem autiņiem. Cik atradu, svars par pārdesmit kilogramiem Fiestai pārsniedz 1500, so, būs lielais nodoklis, ko sākumā nezināju. Arī Citroen nederēs, ne C4, ne C3, tiem visiem svars pāri 1500kg. Visas corsas arī neder, lielie motori iet pāri svaram... paliek Peugeot 206.. Vēl kādas idejas? Protams, ja neieciklējas uz 1500kg, tad sieva grib Renault Megane, vizuāli tas autiņš viņai sen jau patīk, bet nu tur cits svars uzreiz, taču cena būtu pieņemama.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

interesanti par cik rubeļiem tas Nodoklis atšķiras?

tak aizved kundzi uz maskavsielas plačiem un pasak, ka bez auto mājās nebrauks. šodien kā reiz īstā diena , var parbaudīt saslušos amīšus un aķīšus

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Velomens rakstīja: Visi tādi vecmodīgi oligarhi.

Nopērciet 2 ērtus velosipēdus un braucat uz darbiem. Auto (kas jau Tev ir) atstāj brīvdienām un garākiem braucieniem.

Nevajadzēs ne jaunu auto, ne to uzturēt, ne aerobikas. Par ietaupīto naudu aizbrauksiet vairākos ceļojumos un paskatīsiet pasauli

Kad TV rādīja mūsu Soču apciemotāju komandu viens bij havaj tērpā ,sākumā domāju Tu .

Kur tagad plāno doties , vaij jau esi to izdarījis tik mājas lapā nav atskaite . Pēdējais ieraksts jūlijā .

Cik noprotu tādā velo režīmā meriva sataupīta un ripo labi

Šoreiz uz Sočiem brauc draugi, es joprojām ārstēju traumas, tāpēc ir laiks spamot

Šogad gan ir plānā vairāki nebijuši projekti

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins

VWfans rakstīja: Vēl baudāms auto ir Opel-Meriva !

.www.ss.lv/...

..........................

Kas tur ir baudāms? Paskatoties uz to pretīgo plastmasīgo paneli/konsoli/stūri, vien jau nelabi sametās.. vai arī santīmjāšana aizmiglo skatienu? Tā nav gaumes lieta, tā ir diagnoze!

====================

Mja, un daudz tu skaties uz to paneli / stūri / konsoli? Es

savā naivumā biju iedomājies, ka jāskatās uz ceļu, spoguļos un uz mēraparātiem Maiga tev dvēsele, ja no

šādām lietām nelabi metas

Tas pats attiecināms uz ārējo izskatu, man arī nepatīk daudzu šodienas auto ārējais izskats, toties, sēžot pie stūres, tas mani neinteresē absolūti, jo es to neredzu

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Skaidrs, tad jau tev arī ir vienalga kādas drēbes velc un vai mati ir sasukāti? Bet man tas nav vienalga.

Nav runa, ka transportlīdzeklis slikti pakaļu pārvieto, bet ne jau mega BAUDĀMI!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Mja, un daudz tu skaties uz to paneli / stūri / konsoli? Es

savā naivumā biju iedomājies, ka jāskatās uz ceļu, spoguļos un uz mēraparātiem Maiga tev dvēsele, ja no

šādām lietām nelabi metas

Tas pats attiecināms uz ārējo izskatu, man arī nepatīk daudzu šodienas auto ārējais izskats, toties, sēžot pie stūres, tas mani neinteresē absolūti, jo es to neredzu

Meriva nebūs tā mašīna kurai būs tādas gaitas īpašības ka uz paneli nebūs laika skatīties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: interesanti par cik rubeļiem tas Nodoklis atšķiras?

tak aizved kundzi uz maskavsielas plačiem un pasak, ka bez auto mājās nebrauks. šodien kā reiz īstā diena , var parbaudīt saslušos amīšus un aķīšus

Agrāk bija 53 laši pret 25. Cik tas ir eirās, hvz.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Msh

Ja neesi braucis ar Merivu, tad nespried! Merivai ir izkopta un baudāma vadāmība labāko kompaktklases vieglo automobiļu līmenī!

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Bet kāpēc galīgo mazmotoru? Paņem Astru ar 1,6 - būs smukāka un ērtāka.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Oi, sorry, pats sapratu atbildi: nodoklis.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bija darba auto Pežo 206 no 2005 līdz 2007 gadam. Mīksta piekare, mazs, bet majigs salons, dizels bija, gāja kā vells, patēriņš ap 4.5 litri. Neatceros neko sliktu, un tolaik tādu bij pillas ielas. Kur tagad viņi palikuši? Būtu izpircis no firmas, bet nebij kondicionētājs, un ap to laiku man sāka tādu vajadzēt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nau ko irst par Focusiem .

2,5gadi atpakaļ , grāmatvedei , tika atpirkts no citas grātavedes, FF Cmax 04' 1,8 benz .meh. jauns pirkts LV. Uz to ( arī patreiz ) brīdi price/performance ziņā , laba izvēle .Noskrējiens 138kkm , tagad ~170kkm . Uzreiz uzlikām labu LPG iekārtu -Stag+Hana+pilinātājs ,rij 8-10 litrus LPG. Salons bij prastais , nomainiju uz samta no Ghia . Riteņi ''lētie'' R15 - jaunas Pirelli vasarenes 38ls.gab ,Hankook ziemenes 40ls.gab . Nekas , ārprātīgi specifisks izņemot dilstošas detaļas un apkopes ,nau bijis vajadzīgs .

No Õmju braukšanas stila ir cietis viens slieksnis- ielocīts pret apsnigušu celmu vai hvz ko , bik apskrāpeti buferri un pāris sīkas buktītes . šur tur ir sīka rūsiņa . Citādi nekādu probzu . Pēc pagāšgada 2infarktiem , tas pepplocs vairāk stāv nekā brauc , bet ja jābrauc , lec bez čakara . Liela vajadzība pēc tā pepeloca vairs nau -stāv ''na fsjakij slučaj'' , mošš tirgošu nost ....

Stāsta morāle - ja forc nau bijis ''mendžera '' sacīkšu vāģis -tobišš jāc ''pedal do metal'' režīmā , nau viņam nekādas vainas . Ja forda C un S maksi būtu baisie mēsli , vai RTP un tagad arī Baltic taxi , viņus pirktu ??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Msh

Ja neesi braucis ar Merivu, tad nespried! Merivai ir izkopta un baudāma vadāmība labāko kompaktklases vieglo automobiļu līmenī!

Es baidos ka pat 1.7 CDTI nespēs ielīmēt tā pasmagā aparāta braucējus ķebļos, par pārējiem nemotoriem nemaz nerunājot...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti