Lietota mazauto izvēle sievai

Okys Reģ.: 24.01.2014

Sveiki.

Pašlaik ir aktuāli saprast un izvēlēties automašīnu sievai, vēlams, pēc šādiem kritērijiem.

Auto tiks izmantots tikai un vienīgi kā sekundārais, sievai nokļūšanai uz darbu un no darba mājās, kādu reizi kāds veikala apmeklējums un citas lietas, kopā sastādot maksimāli līdz 50 km nedēļā. Sākumā biju domājis ieguldīt max 2000 eur, bet ja ir kāds ļoti labs un argumentēti pamatots piedāvājums, esam gatavi maksāt arī vairāk, piemēram, līdz 2500 eur. Nav svarīgi, cik auto ekonomisks. Šajā gadījumā nebūs no svara, 4, 5 vai 6 litri uz simtu, jo kā jau teicu, braukts tiks diezgan maz, mēnesī sastādot, domājams +/- 200 km. Nav svarīga ietilpība, galvenais, lai ietilpst šoferis un retu reizi varbūt pasažieris. Ja iespējams, sieva grib ar hečbeku ar 5 durvīm, bet ja mazs nodoklis, viegls un labs autiņš, derēs arī 2/3. Noteikti vēlams modelis virs 2002. gada un uz augšu.

Tātad, man no auto nepieciešamas:

Vismaz uz diviem gadiem, 2 tehniskajām apskatēm, maksimāli mazas izmaksas, maz remontu, mazs nodoklis.

Bija doma izspiest 2006. gada Ford Fiesta ar 1.3l motoru. Bija doma par Opel Corsa. Bija doma par Peugeot 206. Utml.

Ja iespējams, lūdzu neiesakiet tikai kādu no šiem trim, bet kautko vēl, ja ir labāks piedāvājums. Ja kādam no šim ir kādas kaites, iedzimti defekti, par ko jāuzmanās, arī lūdzu iesakiet.

Paldies.

 
1 2 3
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

VWfans rakstīja: Msh

Ja neesi braucis ar Merivu, tad nespried! Merivai ir izkopta un baudāma vadāmība labāko kompaktklases vieglo automobiļu līmenī!

Es baidos ka pat 1.7 CDTI nespēs ielīmēt tā pasmagā aparāta braucējus ķebļos, par pārējiem nemotoriem nemaz nerunājot...

Nu ja , nekas nau labāks par šo auģī :

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

kādas nu tur sūTa merivas, viss spēks ir A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

kam nau A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... , tas nau nekā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

VWfans rakstīja: Msh

Ja neesi braucis ar Merivu, tad nespried! Merivai ir izkopta un baudāma vadāmība labāko kompaktklases vieglo automobiļu līmenī!

Es baidos ka pat 1.7 CDTI nespēs ielīmēt tā pasmagā aparāta braucējus ķebļos, par pārējiem nemotoriem nemaz nerunājot...

Ķebļos nav jālīmē - pietiek ar mierīgu, plūstošu, baudāmu braukšanu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Redzi, "auģī" ir aprīkots ar paneli, uz kuru var skatīties, un pat ja tā nebūtu, tas būs kāds pusgads līdz "auģī" būs aprīkots ar šitentocontent0-foto.inbox.lv/... motoriņu, kurš būs vairāk kā spējīgs novērst iekšā sēdošo uzmanību no paneļa - nu labi, pasažieriem droši vien radīsies vēlme skatīties uz spidometra bultiņas slīdējumu garām visādām iedaļām...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Es jau gaidīju no tdiota tamlīdzīgu tekstu, tas bija sagaidāms...

VWfans rakstīja:

Ķebļos nav jālīmē - pietiek ar mierīgu, plūstošu, baudāmu braukšanu!

Nu tad atkal jāskatās uz paneli...

Rihardamplis Reģ.: 07.12.2013
0 0 Atbildēt

Pēr VW Fox-ja maz jābraus tad 1,2 litru bendzīners būs akurāt kā naglai uz galvas.Var jau arī 70zs dīzeli,bet ja tik maz jābraukā tad laikam lielas jēgas nav.

Starp citu MOBILE.DE "lapsiņu" redzēju par 2600euro,droši vien varēja vēl nokaulēt.Tam auto gan gija LKW zulasung's,bet tas jau ātrumu nemazini,tieši otrādi....maza reģistrācijas izmaksa(apm.95euro)

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Ņem vaboli, sievietēm patīkwww.ss.lv/...

Cik manīts, pa laikam tur kādi sakarīgi varianti (cenas ziņā) parādās, bet ātri pazūd. Reāla cena tiem auto ir ~1200Ls (1700 EUR), piemēram pirms pāris dienām bija šis sludinājumswww.ss.lv/...

Pārējie "kosmonauti" pa 3-4 kEur stāv rindā un gaida mēnešiem.

2.0 bendzīn motors gan tērē pa šoseju 7,5, pa pilsētu 11-13 litrus, bet citādi ir OK.

Skatos, manis minētā vabole ir atgriezusies piedāvājumā, tikai nu jau ar jaunu TA un +500Ls pie cenas www.ss.lv/...

hels Reģ.: 28.11.2013
0 0 Atbildēt

ja gribi nopirkt sievai labu gadu-tad nezinu,bet ja gribi auto kurš iet jebkuros gadalaikos tad " A "klases mersi 1.6 l benzīnnieku,bet skaties pilno massu,jo daži modeļi ir virs 1500 kg

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

A klases mersi, no kura visi mazie servisi kratās vaļā, jo lai kaut ko izdarītu motortelpā puse auto jānojauc? Ļoti laba izvēle.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: A klases mersi, no kura visi mazie servisi kratās vaļā, jo lai kaut ko izdarītu motortelpā puse auto jānojauc? Ļoti laba izvēle.

neko nezinu, bet jautājums - cik bieži tam motortelpā ir kaut kas jādara?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Mazauto?

Toyota Aygo alias Pežo 106, alias Ciroen C1

Tas ie vienīgais mazauto par to budžetu

Pārējie ir lieli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

andzins1111 rakstīja: A klases mersi, no kura visi mazie servisi kratās vaļā, jo lai kaut ko izdarītu motortelpā puse auto jānojauc? Ļoti laba izvēle.

neko nezinu, bet jautājums - cik bieži tam motortelpā ir kaut kas jādara?

A klasei loti biezi mirst tas superiigais gaisa meeriitaajs, kuru atsevishkji nevar nomainiit un kas tur. karoch maksaa vins kosmosu, lietotus nevar dabuut, taa teikt ejoshaa prece. es neieteiktu pirkt to A klasi, baigais drots pa lielaam shaibaam.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Izskati variantu arī par Mitsubishi Colt pēc 2004.gada- ir jau gandrīz gads riņķī, kopš tāds ir ģimenes autoparkā- labs pirkums.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

andzins1111 rakstīja: A klases mersi, no kura visi mazie servisi kratās vaļā, jo lai kaut ko izdarītu motortelpā puse auto jānojauc? Ļoti laba izvēle.

neko nezinu, bet jautājums - cik bieži tam motortelpā ir kaut kas jādara?

Noteikti ne retāk kā jebkurai lietotai mašīnai.

Es esmu piedalījies tāda sūda startera noņemšanā - es nesaprotu kā vispār mersim nebija kauns tai lamatai savu zvaigzni virsū likt Process, kas normālai mašīnai nozīmē atskrūvēt 2-3 skrūves + atvienot vadus un vēl varbūt noņemt motortelpas vākus, ja tādi ir, prasīja atlaist pusrāmi un palaist spēka agregātu uz leju tik, cik iespējams, neko citu nevienojot nost - pēc šī procesa izveikšanas bija iespējams kaut kā aizbāzt roku starp ugunsmūri un spēka agregātu [!!!] - ja iepriekšējais šī darba veicējs nebūs izmantojis jaunas, cinkotas skrūves, ierūsējušas skrūves izdabūšana tur noteikti būs interesanta utt. Pie tā ka dižās pilsētas servisos kā dzird, pamatā jāmaksā par stundām, nevis darbu, tās lamatas remonts būs neadekvāti dārgs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

andzins1111 rakstīja: A klases mersi, no kura visi mazie servisi kratās vaļā, jo lai kaut ko izdarītu motortelpā puse auto jānojauc? Ļoti laba izvēle.

neko nezinu, bet jautājums - cik bieži tam motortelpā ir kaut kas jādara?

A klasei loti biezi mirst tas superiigais gaisa meeriitaajs, kuru atsevishkji nevar nomainiit un kas tur. karoch maksaa vins kosmosu, lietotus nevar dabuut, taa teikt ejoshaa prece. es neieteiktu pirkt to A klasi, baigais drots pa lielaam shaibaam.

Ar ūdenssūkni ir kaut kas līdzīgs...

Bet man te pirms pāris mēnešiem viena kliente nedaudz ieripināja ar tādu vienam citam pakaļā. Tai otrai mašīnai bija iebuktēts bampers, mersi gandrīz norakstīja - viss purns bija izārdīts..

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

hels rakstīja: ja gribi nopirkt sievai labu gadu-tad nezinu,bet ja gribi auto kurš iet jebkuros gadalaikos tad " A "klases mersi 1.6 l benzīnnieku,bet skaties pilno massu,jo daži modeļi ir virs 1500 kg

Vairs nespēj atrast citus veidus, lai tiktu no ta vaļā un ķeries pie vispārēja sabiedrības viedokļa uzlabošanas?

Pazīstamam vacietim uzdevu jautājumu - kāpē šis ikdienā pārvietojas tieši ar A klases mersi. Atbildēja, ka pateicoties tikai tam, ka viņam pieder serviss, kurš turklāt tieši spiež uz A klases apkalpošanu, viņš var atļauties to uzturēt.

Bet iegādāties tādu neiesakot nevienam... ja vien neesot īpaša vēlme ieriebt

hels Reģ.: 28.11.2013
0 0 Atbildēt

torkijs rakstījaazīstams vācietis kuram pieder serviss -ai,ai,ai,vai,vai vai...,nu ko,tad man ar A klasi ir paveicies vairāk nekā tavam pazīstamajam vācietim kuram pieder serviss ar uzspiedienu uz A klasi-tā lūk un nevienu mirkli nav ienākusi prātā doma no tā atbrīvoties,jo tā ir pilsētas mašīna nevis autobāņa maucamais

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti