Grab piekare garantijas laikā

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Esmu noraizējies. Nopirku jaunu auto, vēl nav pusgads pagājis. Cerēju, ka varēšu kādus 4-5 gadus braukt bez tehniskām problēmām. Tomēr pēc trim mēnešiem pie 5 tūkst.km nobraukuma sāka kaut kas grabēt apakšā - dzirdams otrajā un trešajā pārnesumā uz bedraina grants ceļa pie maziem motora apgriezieniem. Uz laba ceļa nekādu sūdzību nav. Pieteicos pie dīlera uz servisu, viņi auto apskatīja un neko neatrada. Grabēšana turpinājās, un es drošības labad atrādīju auto piemājas servisā (esmu no laukiem, dīleris man ir patālu). Arī šie neko neatrada, taču braukt esot droši.

Tagad nobraukums 7700 km. Grabēšana nerimstas. Esmu pieteicies vēlreiz pie dīlera. Prasīšu, lai meklē vainu vēlreiz. Bet, ja neatradīs vainu, ko tad? Vai man jābrauc ar reāli grabošu auto, lai gan tam tikai pieci mēneši? Lasīju vienā krievu forumā, ka šim auto modelim vājā vieta esot motora atbalsta spilveni. Lūdzu, kādi komentāri?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
4 0 Atbildēt

Fan, beidz lasīt informāciju internetā un sāc rīkoties.

1. Sazinies ar Karlo Motors, noskaidro kāda ir pieļaujamā stūres mehānisma brīvkustība pēc rūpnīcas standartiem;

2. Pieprasi, lai viņi tev iedod oficiāli papīru, ka tavam auto tā ir normas robežās;

3. Ar to papīru vērsies ar sūdzību pie ražotāja;

4. Vērsies PTAC.

Visādas atrunas, ka mēs tādus dokumentu neizsniedzam ir slima suņa murgi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Es jau rīkojos, šodien aizrakstīju Karlo Motors niknu ziņu.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es jau rīkojos, šodien aizrakstīju Karlo Motors niknu ziņu.

Skarbi.

Ko varu pēc pieredzes pateikt, nikna nedos lielāku rezultātu kā korekti juridiski pareizi uzrakstīta.

Nezinu gan, kas Tev skaitās 'nikna'

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Deksters

Tas, ka nikni, nenoziimee, ka juridiski nepareizi.

sirga Reģ.: 29.10.2002
3 0 Atbildēt

Bet ja vaina +/- zinama

sataisi pats

on

1 vai nu dod shiem apmaksat

2 nospļaujies

palisisju kometus un sapratu ka ne mazo pikji esi izterejis

pie vinjiem braukajot

pa to naudu var saremontet jau......

vel ir bez tabu bijis ietekmigak ja grieztos-vai shiem piedraudetu-esmu parbaudijis-baigi ioedarbigi kad konflikta ieminies ka zvanisi bez tabu

bet nu Skoda pamatigi iespardija savu reputaciju

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

sirga rakstīja: Bet ja vaina +/- zinama

sataisi pats

on

1 vai nu dod shiem apmaksat

2 nospļaujies

palisisju kometus un sapratu ka ne mazo pikji esi izterejis

pie vinjiem braukajot

pa to naudu var saremontet jau......

vel ir bez tabu bijis ietekmigak ja grieztos-vai shiem piedraudetu-esmu parbaudijis-baigi ioedarbigi kad konflikta ieminies ka zvanisi bez tabu

bet nu Skoda pamatigi iespardija savu reputaciju

Vot padoms "sataisi pats"... esi mēģinājis kādreiz ar paša sataisītu auto iet pie dīlera un prasīt, lai atmaksā naudu? Kur rodas tādi tipiņi, kas šādus padomus dod?

torkjis Reģ.: 05.10.2013
3 0 Atbildēt

sirga rakstīja: Bet ja vaina +/- zinama

sataisi pats

on

1 vai nu dod shiem apmaksat

Spaisu sapīpējies?

Pēc šāda gājiena vienīgais, ko fans panāktu, būtu garantijas izbeigšanās... un jautra diena darbiniekiem

sirga Reģ.: 29.10.2002
3 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

sirga rakstīja: Bet ja vaina +/- zinama

sataisi pats

on

1 vai nu dod shiem apmaksat

2 nospļaujies

palisisju kometus un sapratu ka ne mazo pikji esi izterejis

pie vinjiem braukajot

pa to naudu var saremontet jau......

vel ir bez tabu bijis ietekmigak ja grieztos-vai shiem piedraudetu-esmu parbaudijis-baigi ioedarbigi kad konflikta ieminies ka zvanisi bez tabu

bet nu Skoda pamatigi iespardija savu reputaciju

Vot padoms "sataisi pats"... esi mēģinājis kādreiz ar paša sataisītu auto iet pie dīlera un prasīt, lai atmaksā naudu? Kur rodas tādi tipiņi, kas šādus padomus dod?

Ne nu OK!@!!!

nobraukas visus tris garantijas gadus cik izteres cela un laika $ ???

finala nepanaks...neko

piedodied bet ta izskatas

par moraljniku nemaz nerunajot

bet ta izskatas

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Manai Shkodai garantija nav 3, bet ir 2 gadi.

Taa kaa shodien mans dziives celsh veda caur Shauljiem, tad iebraucu pie turienes diilera. Vinji teica, ka pie vinjiem esot iespeejams Latvijaa regjistreeta auto garantijas remonts. Ja es izdomaajot, tad man ieprieksh jaapierakstaas uz mashiinas atstaashanu servisaa uz visu darbdienu.

www.skodaiglita.lt

Raacens Reģ.: 30.01.2004
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es jau rīkojos, šodien aizrakstīju Karlo Motors niknu ziņu.

Fan rakstīt niknas ziņas, manuprāt ir lieka laika tērēšana. Ja Tu kaut par 5% tici, ka Īle noteica vainu pareizi, pirmdien dzen to auto uz Karlo raksti iesniegumu par bojātu stūres meh. (ne graboņu), bet bojātu stūres meh. ko atklāji braucot šodien uz Šauļiem, kas radīja bīstamu situāciju uz ceļa kā dēļ nācās atpakaļceļā braukt ar 60km/h, pārspīlē, pamelo saprāta robežās, lai čakarējas varbūt finālā arī graboņa pazudīs .

Raacens Reģ.: 30.01.2004
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Shiirs rakstīja: fan, tu esi ieputinaats? vajadzetu braukt pie diilera un saakt kasiities, kaanekaa driiz lieldienas

Neesmu ieputināts. Turklāt Škodas GoodYear-UG8 riepas ziemas šķīdonī ir pārliecinošas.

Ar pastiprinātu brīvkustību stūres meh. nekādas riepas nebūtu pārliecinošas , vai Tu vienkārši nezini kas ir pārliecinoši, arī pa risēm piem. aiz Ozolpils virzienā uz Rīgu auto vajadzētu "staigāt" it sevišķi lietū.

sirga Reģ.: 29.10.2002
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manai Shkodai garantija nav 3, bet ir 2 gadi.

Taa kaa shodien mans dziives celsh veda caur Shauljiem, tad iebraucu pie turienes diilera. Vinji teica, ka pie vinjiem esot iespeejams Latvijaa regjistreeta auto garantijas remonts. Ja es izdomaajot, tad man ieprieksh jaapierakstaas uz mashiinas atstaashanu servisaa uz visu darbdienu.

www.skodaiglita.lt

cik Tev tas prieks ir izmaksasjis?$$$$

braukt uz servisiem un cik vel izmaksas???

varbut uzreiz pie shveika uz Pragu...?

tur ir vai nu principa lieta vai

(nesaku ka pareizi) butu pie nikalaja sataisijis maskachka

pease

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Sirga

Es taču nebraucu speciāli uz Šauļiem, bet pa ceļam piebraucu pie Škodas dīlera.

sirga Reģ.: 29.10.2002
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Sirga

Es taču nebraucu speciāli uz Šauļiem, bet pa ceļam piebraucu pie Škodas dīlera.

Da sapratu e,s ka ne special....

Protams, lai Tev veicas...., bet reali besigs tas kantoris

kura pirki auto...

reklama vinjiem laba""

vel ja palaistu bez tabu....

noteikti tad parjauktu visu tavu skodu-lai tik nelaiz etera

i.auto laikam parak mazs reitings

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
3 0 Atbildēt

Braukt ar grabošu auto ir nepatīkami, vienalga, vai tas jauns, vai vecs. Patiesību sakot - agri, vai vēlu tas troksnis "izlīdīs laukā". Pat, ja garantija iet uz galu, un dīleris vēl arvien nevēlas novērst problēmu, tad, beigu beigās, tā vienalga būs dīlera problēma. Ja regulāri sūdzēsies un prasīsi viņiem to novērst (pietiek arī šo sūdzību atkārtot sezonas riepu maiņas laikā, vecot apkopi, vai mainot lampiņu), tad pat pēc garantijas laika beigām varēsi, juridiski pareizi un korekti noformējot savu pieprasījumu, samainīt bojātos mezglus pa garantiju, jo dīlera PIENĀKUMS ir novērst defektus, kas radušies ražotāja vainas dēļ! Protams, ja esi ievērojis ekspluatācijas noteikumus.

Pašam gan remontēt neko nevajadzētu, taču pie laba speciālista pēc defektācijas griezties neviens nevar liegt. Ja izdodas precīzi identificēt problēmu, tad jau ar konkrētāku pieprasījumu atkal jāvēršas pie dīlera. Izvēlēties gan vajadzētu tādu izņēmumu, kas ir tendēts palīdzēt klientam, nevis visus sūtīt divas mājas tālāk.

Tātad - ja garantijas laikā vairākkārtīgi esi sūdzējies dīlera servisā par sava automobiļa tehnisku problēmu, tad pat beidzoties garantijas laikam, dīleris būs spiests to novērst pa garantiju, pretējā gadījumā gan varēsi šim uzņēmumam un arī markai radīt ļoti daudz nepatikšanu! Un vienalga, viņi būs spiesti saremontēt auto par saviem, ne Taviem, līdzekļiem!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Varbūt ka tam, kas Tev tur notiek, tā ir jābūt un viss. Es kaut kā neticu, ka mašīnai pie 5000 km kaut kas tāds izdila.

Pie 30 000 jā. Pie Tam ar Tavu sēņošanu..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Varbūt ka tam, kas Tev tur notiek, tā ir jābūt un viss. Es kaut kā neticu, ka mašīnai pie 5000 km kaut kas tāds izdila.

Bet pirmos 5 tūkstošus kilometru taču negrabēja.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Varbūt ka tam, kas Tev tur notiek, tā ir jābūt un viss. Es kaut kā neticu, ka mašīnai pie 5000 km kaut kas tāds izdila.

Bet pirmos 5 tūkstošus kilometru taču negrabēja.

Nu enzinu, nezinu...

Man pašam tagad ir laba iespēja pārliecināties, kas ir jauns auto un kā to apgūt, ja tā var teikt.

Odometrā tagad ir ap 8000 km, sāku braukt pag novembrī, uzreiz varbūt arī nepamanīju dažas nianses, kuras braucot paliek pamanāmas, bet tie nav defekti, tas ir vienkārši auto īpatnība.

Viena no tādām ir kaut kāda interesanta ātrumkārbas darbība ,sākot braukt.

Es jau varu iet pie dīlera un stāstīt, ka tā nav jābūt, ka kaut kādam manam vecajam auto tā nebija, bet tas nav defekts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Baigi gribetos paklausities klatiene to grabonu.

Iespejams tas saistiits ar to, ka stures pastiprinataja elja vel nav uzsilusi un sistema ir lielaks spiediens un tur kautkas izmainaas.

Tads butu izskaidrojums. Bet vel jaun nevar zinaat vai diagnostika uzradija iisto vainu. Man veljoprojam nav ticiba tam ka vainigs bus stures mehanisms...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Lasu krievu Škodas forumu. Rodas secinājums, ka tieši ar piekari garantijas laikā ir padaudz problēmu, bet dzinēji ir uzticami.

forum.skoda-club.ru/viewforum.php?f=13

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Krievijā arī daudziem sanāk jāties ar grabošām Škodām. Te viens citāts:

Всем привет. Такая вот неприятность. В августе купил новую Фабию. 1.6 МКПП в средней комплектации + пакеты. В общем на 2500 тыс.км что-то конкретно загремело спереди слева, даже вроде как под ногами водителя. Первый визит в сервис Шкоды... Результат:"Это Х-образная подушка. Забей,у всех так, на скорость не влияет. Будет хуже - поменяем". Стало хуже. На 7500 тыс.км заехал повторно с той же бедой - отказ. Причем со ссылкой на какой-то таинственный документ из Москвы, что мол не менять ни кому. Типа это конструктивная особенность. Попросил документ - отказ, мол конфиденциально. Чувствую, что меня байпасом хотят отправить. Что делать? Прав ли я, требуя замены несчастной подушки? У матери 1.4 - ничего подобного. Еду на выходных. Буду требовать отказа в сервисе в письменной форме. Дальше буду думать. Может чего вы подскажете.

..всё правильно, не нужно ругаться, просто требуйте документ. Далее - масса вариантов. Закон на Вашей стороне. Удачи!

forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?f=13&t=76443&start=840

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Vēl te aktuāli...

forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?f=13&t=65330

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

VWfans rakstīja:

Deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Interesanta īpatnība - kamēr auto pēc nakts stāvēšanas ir atdzisis auksts, pirmās 5-10 minūtes tas negrab.

Varbūt ka tam, kas Tev tur notiek, tā ir jābūt un viss. Es kaut kā neticu, ka mašīnai pie 5000 km kaut kas tāds izdila.

Bet pirmos 5 tūkstošus kilometru taču negrabēja.

Nu enzinu, nezinu...

Man pašam tagad ir laba iespēja pārliecināties, kas ir jauns auto un kā to apgūt, ja tā var teikt.

Odometrā tagad ir ap 8000 km, sāku braukt pag novembrī, uzreiz varbūt arī nepamanīju dažas nianses, kuras braucot paliek pamanāmas, bet tie nav defekti, tas ir vienkārši auto īpatnība.

Viena no tādām ir kaut kāda interesanta ātrumkārbas darbība ,sākot braukt.

Es jau varu iet pie dīlera un stāstīt, ka tā nav jābūt, ka kaut kādam manam vecajam auto tā nebija, bet tas nav defekts.

Kāds auto, ja nav noslēpums?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

jau 1.lapā ir fana posts, ka auto ir Škoda-Fabia 1,2 HTP.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti