7 vietīgs neliels auto, kāds?

EsGi Reģ.: 19.02.2016

Esmu meklējumos - nepieciešams 7 vietīgs, neliels auto, ne lielie miniveni, bet lai tās papildvietas ir nelielas, bērnu izvietošanai šad tad. Toyotu Verso vai mazdu 5., vai ir vēl kas līdzīgs manis pieminētajām markām , franču nē, opeļu tipa ar nē. Tā ka auto mainu ļoti reti, tad vajag ilgi kalpojošu auto, japāņi liekas vissakarīgākie. Līdz šim braucu ar franču, 8 gadus braucu un brauktu vēl, ja auto nekļūtu par mazu

 
1 2
EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

Piemirsu, auto meklēju 2010-2012 gada, un automātu, kas dikti sašaurina piedāvājumu.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Nav ne jausmas par automata pieejamibu un ilgmuzibu, bet loti sakarigs auto likas Ford S-Max, ko sešiem pieugusiem cilvekiem nemu Norvegijas noma.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Toyotas ekspluatācijā visdrošākās.

Nav mana darīšana, bet kāpēc negribi lielu? Tāpat ar laiku šis mazais paliks par mazu. No manas pieredzes un no citiem pazīstamiem. Jau nolēmi ņemt 7-vietīgu, tātad iepriekšējaus palika mazs. Skaties, ka ar laiku paliks mazs arī jaunais.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Ja lietotie auto, vēl izskatu sev arī Ford S-max un Galaxy arī. Abi teicami aprīkoti glīti auto ģimenei.

Galvenais ir atrast reālu noskrējienu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 5 Atbildēt

Jaunu izskatu Toyota Verso - un tikai.

Kas pēdējo gadu Toyota kā "kompaktais" minivens tiek ražots.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Verso 1,8aut.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
2 3 Atbildēt

"bet lai tās papildvietas ir nelielas, bērnu izvietošanai šad tad."

Ar šo domu es Tevi neatbalstu. Paskaties sasitās automašīnas un izdari secinājumus, vai Tu proti sev garantēt drošību un vai tava doma neapdraud tavus bērnus. Vispār bērni aug ātri, sveši vēl ātrāk. Vēlu veiksmi!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad ko - visiem, kam vajag septiņas vietas, ņemt B kategorijas Crafteri vai vismaz Caravelli?

Maris Reģ.: 06.06.2001
4 0 Atbildēt

Izbrauc ar Ford S-Max, Galaxy jau haube stipri lielāka un to jūt. Stipri mazs vēl ir VW Touran.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

A kas vainas "opeļu tipam"?

aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Man liekas, ka Ford C-Max arī ir ar 7 vietām.

Un tomēr Grand Scenic es gruži nenorakstītu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Peugeot 5008

Ford Grand c- max

BMW 2-serie Grand tourer

VW Touran

Arī VW Sharan vari apskatīties.

To pasu Ford Galaxy arīdzan.

Opel Zafira tourer u.c.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

Gribi zafiras tipa minivenu, bet ne zafiru.

Un ne franci. Un gribi maz pa servisiem braukt?

Tad ņem verso un nelauz galvu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 3 Atbildēt

Vismaz ar VERSO tikai brauksi, nevis pa servisiem elektroniskās ķibeles risināsi

EsGi Reģ.: 19.02.2016
1 0 Atbildēt

un kādas būtu jūsu domas par Mitsubishi Outlander. ir liela izvēla ar automātiem un arī dažiem ir papildus divas vietas. Kā arī pa laukiem varētu izbraukāties bez problēmam.

Kādas atsauksmes par šāda veida auto?

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Toyotu land cruiser neizskati?

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

kā jau minēju ar savu Renault braucu jau 8 gadus (pašam auto jau iet 11. gads), un tikai tagad sākās "elektroniskās ķibeles". Tas gan arī viss, kur piesieties.

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

Toyotu land cruiser, nē, tur cenu līmenis man ir par augstu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Verso man liekas nav normāli automāti, ir tikai roboti. Un tiem ir gana problēmu.

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

ko nozīmē roboti? kāds tam ir apzīmējums, piemēram, norādot sludinājumā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

robotkārba. Tā teikt pusautomātiska, ātrumi slēdzas automātiski, bet ne tik gludi kā automātam.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

un tur bija kaut kāda nianse, ka tā kārba regulāri servisā ir jāpārprogrammē. Lai labi strādātu. Ja to nedara, tad sāk lūzt. bet nu tas bija vecākiem verso, varbūt jau tagad uzlabots process.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

verso 1,8 aut. ir variators. sanāca nedaudz pabraukāties ar tādu un tīri labi patika .

Šķiet Aurim ir robots -nu tas gan bij fujpē...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Verso - variators, kam lūzt nudien mūsdienās vairs nevajadzētu.

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
0 0 Atbildēt

Manuprāt, neviens 7vietīgais nenonāk īsti klasē "neliels" auto. ;)

Es noteikti apsvērtu volvo xc90.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

A ko lieli?

Verso, zafira, u.c tādi tie ir lieli? Jebkurš mazauto ar universāla tipa virsbūvi būs garāks. Paskaties stāvvietās.

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
1 0 Atbildēt

Es vnk tikko no Eiropas, man "mazie auto" ir Fiat 500 & co!

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

Jautājums, varbūt nu tāds... iz razdela fantastiki Vai var ielikt papildus sēdekļus, piemēram Toyota Avensis, tur ir tik liels bagāžnieks, kā reiz diviem beņķīšiem. Vai pie mums ir tāds pakalpojums? Bij līdz 2005 gadam Toyota Avensis Verso, kur tās divas papildvietas bij, bet nu man tas gads ir par vecu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 0 Atbildēt

Pēc iepazīšanās ar CSDD birokrātiju un nepieciešamajiem papīriem, ekspertīzēm utt., diez vai vairs gribēsies kaut ko tādu darīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Oficiāli nevar. Pat auto, kuram tādi ir paredzēti un ir visas nepieciešamās stiprinājumu vietas, oficiāli to izdarīt Latvijā praktiski nav iespējams. Teorētiski var - neviens tev nesaka, ka nedrīkst. Bet tad sākas nosacījumi un tu saproti, ka labāk nevajag.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Mja, man tas bērnu sēdeklis tā arī mētājas bēniņos, ne reizi neielikts. Bet nu, labāk jau lai ir, ja nu kādreiz noder. Pasē 7 vietas ierakstītas..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Honda FR-V? Tam priekšā ir 3 sēdvietas un ir salīdzinoši neliels.

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

Jā, zinu tādu Hondu, esmu braukusi, nu isteniba neērti man kā šoferim, ka tik tuvu kāds sēž, pārāk cieši. Jo anorektiskas dabas (30 kg) neesmu, es ir normāls sievišķis, un blakus ja vēl divas tādas, pašauri

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja jau esi normāls sievišķis tad kāpēc meklē mazu auto?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

EsGi rakstīja: un kādas būtu jūsu domas par Mitsubishi Outlander. ir liela izvēla ar automātiem un arī dažiem ir papildus divas vietas. Kā arī pa laukiem varētu izbraukāties bez problēmam.

Kādas atsauksmes par šāda veida auto?

Izturīgs autiņš, bēdu nezināsi. Vienīgi paskaļš un paciets. Bērniem tās aizmugurējās vietas būs ok. Ja skaties dīzeli, ieteiktu vai nu ar to franču vai pašu mitsubishi 2.2L dzinēju. Ar fraņču dīzeli neesmu braucis, bet mitsuka dīzels ir ļoti kluss un līdzens, salonā praktiski nav dzirdams un jūtams, arī ja griež līdz redlainam. Tas VW divlitrīgais dīzelis ir baigi neelastīgs un ļoti skaļš. Tā pat labāk ņemt to feisliftu, kās nāca no 2010 gada. Labāka salona apdare, un klusāks.

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Vakar apskatīju Ford Grand C-Max dzīvē. Modelis, ko redzēju, ir tikai sešvietīgs vai arī ar vidējo sēdekli izņemtu - otrā rindā divi atsevišķi sēdekļi - toties ļoti viegli tikt pie aizmugurējās rindas beņķiem un īsāks pieaugušais arī var komfortabli sēdēt. Cik interneta skatos, ir septiņvietīgs, tādēļ nezinu, kāpēc nebija vidējais sēdeklis - varbūt tiešām tāda konfigurācija ir izņemtu bēņki, lai auto būtu praktiskāks. Ļoti patika arī tas, ka aizmugurējās durvis ir slīdošas, nevis atveramas.

Likās ļoti praktisks un ērts, ļoti viegli visam piekļūt un labas konfigurācijas iespējas. Ar 2.0 dīzeli dinamikai vajadzētu būt tīri OK un cik zinu, tas 2.0 TDCI ir visai labs un uzticams darba zirgs.

Vairā neko pateikt nemācēšu, jo neesmu ar šo auto braucis. Bet noteikti būs lētāks par Outlanderi un droši vien arī par Verso.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Veicot visai detalizētu jaunu auto tirgus analīzi, vizītes pie dīleriem utt., dotajā brīdī par sev piemērotāko (un kompromisa) variantu vēlamajam aprīkojumam, izmaksām un visam pārējam - finalizēts par 90% ir Toyota Verso Premium Un ir gūts jau arī ģimenes kopējs atbalsts!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti