Kur tu lej degvielu?

dinoqwe Reģ.: 13.02.2017

Kur lejat degvielu, kāpēc un ko sakat par kvalitāti?

Es pārsvarā izmantoju Latvijas Naftu, Nesti, Statoilu un Gotiku.

 
1 2 3 4 5
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā ievēroju, ka stipri pieauga rindas pie Neste... Vienu rītu pirms manis 4 un kamēr tiku pie tanka, aiz manis stāvēja 3.

Vai dudzi bulciņu rijēji sāka baidīties circlē pildīties, vai tikai sagadīšanās?

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

tika neste, circle(statoil) un Lukoil....pēdējos gadus 20..tajos mazajos krūmu kantoros neleju. Ar dīzelikad braucu - mīnusos nekad nebija problēmu dēļ degvielas, tagad ar bendžu - besī, daudzos tankos 98 nav vai tikai viena pistole (lukoil. piem)

Iva505 Reģ.: 15.03.2014
2 1 Atbildēt

Statoil. 99,9%. Vēl ir variants Lukoil vai Neste, ja pa rokai galīgi nav Statoil. Bet nu cenšos tādu situāciju nepieļaut.

Kad jāpilda Gāze kolēģes vai vienu brīdi īrētai mašīnai, reiz lēju Statoil un pārējās Eko Gāzē. Cenas labas, uzpildes stacijas ērtas.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Pirms nedēļas sanāca pāris reizes ielieties viršos, par cik platajā galā ir tāda īpatnēja ķēde diezgan sastopama, secinājums - viršu astotais laikam tomēr laikam arī ir astotais, 220 vai cik tur kilometru distancē, kas sanāca starp diviem viršiem, sanāca vidējais 7,1, lai arī no tā gabaliņa kādi 100 km tika ieti ar mērķa ātrumu 120 kmph [un attiecīgi daudzām apdzīšanām] - salīdzinājumam nepilnu gadu atpakaļ ar somu blēžu degvielu mierīgi, pēc CSN nobraucot liepāja - jūrmala - liepāja, vidējais sanāca 7,5...

Secinājums - ja tuvumā nepatrāpās kaplis, tad var lietot arī viršus.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

nu tas, ka pagājušā gadsimta golpam negaršo Neste, neko daudz neliecina.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Nē, tieši otrādi, tas gan ko liecina - to ka es divas reizes piegāzu bāku ar piekto no astotā pistoles. Es astoto leju ne jau prikola pēc, bet gan tāpēc ka man ir vienkāršs motors, paredzēts astotajam.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Varbūt ir otrādi visur citur 98 vietā ir 95, kas tavam motoram der, bet kā ielej nestes 98E tā tērē vairāk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Hahaha Jā, protams, ar augstāka oktānskaitļa degvielu vadība griež vēlāku aizdedzi...

Iesaku tev pamācīties motoru darbības principus.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Jau vairākus gadus leju tikai Nestē un tikai 95-to. Patēriņa izmaiņas dēļ degvielas kvalitātes neesmu nekad jutis. Braukšanas stils un riepas, tie jā, ietekmē visai būtiski.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau nejūti, tad kāpēc lej nestē? Kad man bija motors, kuram drīkstēja liet piekto [esošajam arī drīkst, bet nav patīkami un ekonomiski], lēju kur pagadās jo bija pie dirsas - nu, kopš atkal ir mašīna ar normālas veiktspējas motoru, leju tur, kur ir pārliecība ka bākā ietecēs astotais.

Piekto traktoriem un zāles pļāvējiem sanāk ņemt staķikā tikai tāpēc, ka tur arī tiek liets astotais mašīnas bākā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Leju tāpēc, ka nepatīk stāvēt rindās un ir Neste karte. Nestē nekad neesmu saskāries ar sliktu degvielu. Vienīgais gļuks pa visu lietošanas periodu - vienreiz neiedeva čeku. Nācās zvanīt un atsūtīja uz e-pastu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Definē "slikta degviela" Es esmu nestē un lukoilā saskāries ar nepareizu, nevis sliktu, degvielu - leju astoto, iztek piektais - abi jau atšķiras viens no otra tik ar oktānskaitli... Ar tiešām sliktu degvielu esmu saskāries vienreiz - devītajā gadā manā ciemā lēnām nīka nost vietējais mazais DUS un vectētiņš tur nopirka kannu piektā, kuram acīmredzot bija patrāpījusies klāt lielāka spirta porcija - mazā traktoriņa muraveja divtaktnieks vienkārši ģība nost, lielā traktoriņa 308. moša motors mocījās uz diviem katliem - iegāzu to kannu tolaik pussaliktā audī bākā - motors darbojās labi, bet tikai silts - auksts, kamēr vēl šprices vadība darbojās vaļējajā ciklā, asi uzgāzējot viegli rijās ciet un bija vēl pāris gļuki, līdz brīdim kad uzsilstot vadība aizgāja slēgtajā ciklā.

Par rindām piekrītu, bet nu tā kā manā pusē ticēt var tikai staķikam, esmu samierinājies ar to sirdi graujošo skatu - hamburgeru rijējiem un dārgās kafijas ninnātājiem.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
1 0 Atbildēt

Parasti Lukoilā. Kvalitāte laba, bonusu karte arī labāka nekā citiem. Auto 2 līmeni var nomazgāt par 4.20. Statoila tas pats līmenis jau ap 10 euro. ķo neviens neraksta par Shell? Atceros, pirms 15 gadiem vini piedāvāja kaut kādu superbenzinu.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
1 0 Atbildēt

Parasti Lukoilā. Kvalitāte laba, bonusu karte arī labāka nekā citiem. Auto 2 līmeni var nomazgāt par 4.20. Statoila tas pats līmenis jau ap 10 euro. ķo neviens neraksta par Shell? Atceros, pirms 15 gadiem vini piedāvāja kaut kādu superbenzinu.

IViesis Reģ.: 22.06.2017
0 0 Atbildēt

Būtu labi, ja iauto redaktors apskatītos, kāpēc mani kometāri vienmēr dublējas. Vēl būtu labi, ja manam pašreizējam lietotāja līmenim pieskaitītu iepriekšējo "ikdienas viesis" jau virs 10 gadiem esošo lasītāja/lietotāja "stāžu"....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors neskatīsies, jo dublējas tevis dēļ - noteikti vai nu pārāk ātra, vai pārāk lēna datora/interneta pieslēguma dēļ tev sanāk divreiz nospiest pogu "apstiprināt" un nopostojas divi posti. Man nesen vienu reizi sanāca trīs posti, bet es pēc tam divus izdzēsu - pēc nopostošanas pirmās 15 minūtes postam ir bultiņa, uz kuras uzspiežot var labot vai dzēst.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Man arī pēdējie 3-4 posti vienmēr nodublējas. Un nespiežu es neko atkārtoti. Vienmēr nākas uzreiz otro postu izdzēst.

O, šoreiz gan ar pirmo reizi!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Tāpēc arī dubultojas. Tu raksti kā IViesis un ikdienas viesis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Izskatās, Virši DUS lūko iekost Circle K

Iebrauciet un salīdziniet! Milzu Respect par padarīto!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Viršos kādreiz iebraucu pēc Latte, bet kopš viņi salikuši jaunos automātus, dzēriens ir palicis tikpat negaršīgs kā Circle K. Un cena arī augšā. Vēl tikai Lukoil var nopirkt kautcik "baudāmu" dziru.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tas acīmredzot no tās konkrētās circleK iestādes saimnieka atkarīgs.Piemēram, nesen 2x iebiju vienā Viļņas circlē- ta tur tā kafija ir krietni vien biezāka,putās liekas ka varētu ne tikai kociņu, bet pildspalvu vai nazi veiksmīgi iedurt..Kā arī,vajag konkursu kurā circlē ir vissmirdīgākā ateja- līdz šim visā LV viennozīmīgi "līderēja" mūkusalasapļa un ziepniekkalna.Lukoilā arī- ne visur vienādi ir,atkarīgs no sirdsapziņas un no automāta jaunuma.Bet citur, ja brauc ārā uz Rīgu piem no Kauņas, kur uz šosejas viens liels Lukoils- ta tur ir vnk kā Restorānā, ja salīdzināt to ar LV.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 2 Atbildēt

Nav labi reklamēt aziātu - okupantu kompānijas. Procenti no katra notirgotā eiro iet uz propogandas mašīnu, naida kurināšanu un karu.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Ko ta tad reklamēt- vai latviešu degviela mums ir?

Reku leiši nupat esot putas izgudrojuši- bet ko mēs? Kā citam citu labāk appsipt?

www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/nauja-automobiliu-savitarnos-plovykla-simtai-panevezieciu-apgule-net-per-lietu-221-820306

....Bezkontakta putas ir lietuviešu izgudrojums. Viņu skābuma (pH) ir tikai 10,6, kas ir nedaudz atšķiras no galvas prožektors šampūnu, nepiesārņojot dabas, nebojā mašīnas krāsu un laku, hroma un niķeļa pārklājumu virsmas, gumijas detaļas. Tehnoloģija ir "zaļš" un vadītāja kabatas - 6 žetoni maksā tikai 3 eiro....

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Shell rullē, var krāt bonusa punktus, kurus ik pa laikam ielej kā degvielu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

A pret pūkainiem lācīšiem vairs nemaina?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Vakar jau trešais cilvēks izteicās, ka ar Neste dīzeli sanāk ekonomiskāka braukšana kā ar Statoil dīzeli. Pats dīzeli nelietoju, bet laikam būs jāsāk ticēt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Par ekonomiju nezinu, bet dzirdēju, ka strādā klusāk.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Manuprāt ja arī starpība dīzeļos arī ir tad - kļūdas/nejaušības robežās. Vismaz es braucot nekādu atšķirību nemanu. Tiesa - dīzelis ir 3,2litri. Kad braucu 3.0 V6 ar gāzi, tur gan starpība bija jūtama uzreiz.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 1 Atbildēt

Leju pārsvarā lētajā nestē kas ir Katoļu 4, šeit vienmēr ir par 4vai5c lētak nekā citās nestēs + viņi ja vēl izmet akciju tad vispār forši.

Vakar pielēju pilnu dīzeli pa 0.907€/L jo -4c/l akcija šobrīvdien ar nestes karti.

Par kkādām 'litra' starpībām/ekonomiju uz bāku nespriežu jo šīs starpības var izraisīt 100un1 faktors uz ceļa!

Kkādā ceļojumā ja brauc tad arī leju atpazīstamās stacijās, kkādās gotikās vai sazin vēl kkādās lokālajās, kur degvielas sūkņi no 90tajiem, kkā nav uzticība par degvielas kvalitāti.

Kautgan ir zināms kurš dzīvo pie leišiem un iepērk 'kreiso' sanāk 60c/l vasaras dīzels, 70c/l par ziemas dīzeli un jau 5 gadu abi autiņi brauc bez nekādām problēmām!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Vakar skrīveros noformēju Impulss karti; kad nu reiz ir pierādījies ka viršos astotais tiešām ir astotais, un tā kā šad un tad nāksies uz to galu aizbraukt, tad lai ir.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 1 Atbildēt

Esat mēģinājuši salīdzināt, vai izdevīgāk ir Neste karte juridiskai personai vai arī CircleK karte juridiskai personai?

Vajadzētu degvielas karti SIA, abi pa ceļam. Nevaru saprast, vai ir kāda būtisk atšķirība...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Mana pieredze liecina, ka jur.personām Neste karte nav tik izdevīga. Lielo atlaižu akcijas arī attiecas tikai uz privātpersonu kartēm.

Bet nu atlaides lielums noteikti atkarīgs no uzņēmumam izsniegto karšu skaita un ikmēneša patēriņa.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Viena vieglā mašīna, tākā milzu apjoma atlaides nedraud

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Šodien labu cenu dīzelim ieraugot uzpildījos Gotika auto, kas A.Deglava 96. Kādas atsauksmes par Gotika auto dīzeli ?

Borgore Reģ.: 28.10.2017
2 0 Atbildēt

Neste, jo pašapkalpošanās ērta, nav līdzās nekādu lieku kiosku, kur daudzi labprāt dodas iestumt burgerus, papildus bonusu sistēma, bieži vien lētāka degviela kā citviet, kā arī jūtama kvalitāte dzinējā - gan praktiski, gan zinātniskos eksperimentos pierādīta. Bieži vien plašāks degvielas klāsts. Un nē, man nevajag komentārus "kāpēc tu tā domā", blah, blah. Manas domas! Retu reizi var Viršos ieliet, jo sanāk pa ceļam un ir atlaižu karte.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Par to kvalitāti Nestē jau rakstīju - nezinu, kā citiem degvielas veidiem, bet, lejot 98-to SAABam, Nestes benzīns ir vienīgais, ar kuru auto knapi var piedarbināt. Tādas problēmas nav ne ar Lukoilu, ne Statoilu... Ar dīzeli un 95-to līdz šim Nestē viss ir bijis čikiniekā...

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

skaidrs, pats gan autiņam leju dīzeli un tehnikai benzīnu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

It kā loģiski, jo 98E ir "sliktāks" benzīns ko grūtāk aizdedzināt. Varbūt nepietiek kompresijas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ja tev mašīnā ir hondas zāles pļāvēja motors, varbūt. Mašīnas motoriem jūtamas starpības nav.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Redz kur vienam ir. Un ar dibena jaudas stendu jūt tikai tā, tiesa tad jāzin ka 98 ieliets. Mans zāles pļāvējs iet tikai uz 98E, bet vai detonē ar 95E nav īsti mēģināts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pēdējo reizi sanāca uzpildīties KOOLā. Nav gan pat 1/2 bāka vēl nobraukta, bet nez kāpēc šķiet, ka atlikušās distance rādītājs krītas lēnāk, kā ar Nesti

Slepkava Reģ.: 27.10.2016
0 0 Atbildēt

Man kaut kā subjektīvi, ciparus nepētot, šķiet tieši otrādi. Regulāri vienus un tos pašus maršrutus plus mīnus braucot, sanāk biežāk pildīties nekā iepriekš,kad to darīju Statoil.

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

Cenšos pēc iespējas, savus eur/centus atstāt vietējiem uzņēmējiem, tādēļ ar pildos pārsvarā Viršos KOOL un nu ielējos Gotika auto. Nobraukti kādi 400km un neko sliktu par to dīzeli nevaru teikt. Tādēļ ar uzjautāju, varbūt kāds vēl pildās Gotikā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kool vai tad ir vietējais? Vai tomēr igauņu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, tas ir galvenais iemesls kāpēc es uz viršiem pārgāju.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Nesen dižajā pilsētā braucot garām KOOL noskatījos ka gāzes cena tur gan nav kool...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Solīja turēt vienmēr zemāku, bet laikam tie bija tikai solījumi. Atlaide ar nekāda.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

degvielu? Pa ceļam esošajā, tobrīd lētākajā tankštellē, kas parasti ir Neste vai Gotika Ieriķos.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Neste, citur laikam gadiem nav liets nekas

Degvielas karte apvienojumā ar RIMI karti dikti ērti. Par degvielu nekā slikta nav ko teikt. Lec un skrien bez problēmām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Jaunajiem automātiem telefonu grūti pielikt pie karšu nolasītāja. Rimi karte man tajā.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
0 0 Atbildēt

Nezināju, ka tāda ocpija arī ir. Bet tā kā man ir apvienota ar degvielas karti pat nevajag no maka vilkt ārā RIMI karti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pamatā tur, kur Waze konkrētajā brīdī atrod zemāko cenu pa ceļam.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Kurzemes prospektā, pretim "IunA Gultņiem" vienmēr laba LPG cena.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti