Kur tu lej degvielu?

dinoqwe Reģ.: 13.02.2017

Kur lejat degvielu, kāpēc un ko sakat par kvalitāti?

Es pārsvarā izmantoju Latvijas Naftu, Nesti, Statoilu un Gotiku.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Leju Neste, jo nav rindu un ar oranžās bankas karti var uzreiz pieliet pilnu bāku. Kā arī ir tuvākais tanks man pie mājām.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kāpēc gan ar citas bankas karti nav iespējams pieliet pilnu bāku? Vienmēr leju tikai pilnu bāku. Norādi maksimālo summu un pildi iekšā. Ja iepildi mazāk, naudu paņem tik, cik iepildīts nevis sākotnēji norādīts.

Ja kontā atlikums ir tik mazs, ka burtiski jārēķina, lai iekļautos limitos, tad nedomāju, ka vispār būtu jābrauc ar auto

0 0 Atbildēt

Kāpēc nav, es nemāku atbildēt. Mūsdienās bāka maksā vairāk par 50 €, par cik vairāk, kā nu kuru reizi.

Ne jau konta atlikumā vaina, bet tajās pāris kustībās. Dus cenšos uzturēties pēc iespējas mazāk. Tāpēc es nelejos klasiskajos tankos. Katram savas utis galvā.

Vienīgi, kas mani fascinē ir Neste cenu politika. Piemēram Ogrē 95marka maksā 1,24 bet Bauskā 1,30.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

"Norādi maksimālo summu"

Lūk, šis ir viens no iemesliem, kāpēc es nesti neizmantotu, pat ja vēl brauktu ar astoto, un astotais nestē tiešām būtu - tu aizbrauc, un tad tev vēl jāsāk rēķināt, cik tad tajā bākā īsti salīdīs naudas... Normālos tankos pielej pilnu bāku un samaksā, bet nestē vispirms jāizrēķina cik tas varētu maksāt...

0 0 Atbildēt

Ja zini, ka bākas max ietilpība ir 40 l, tad sareizini ar 1,25, lai vienkāršāk, un sanàks akurāt 50 eur.

Bet vēl izdevīgàk ir saņemt Neste karti ar iepriekš piešķirtu limitu - bezprocentu overdraftu. Tad nekas nav jārēķina.

0 0 Atbildēt

Tu varbūt katru reizi savu mašīnu tajā nestē iestum [sarkasms, protams], bet man kaut kā saistošāks ir gaisa daudzums bākā, nevis bākas ietilpība. Tātad, es ar mašīnu, kurai ir 55l bāka, iebraucu nestē, rādītājam rādot ~1/4 - man vispirms ir jāizštuko, cik tad litri tajā bākā varētu būt, pēc tam gaisa daudzums jāpārrēķina naudā un vēl jāizlemj, uz kuru summu tiekties...

1 0 Atbildēt

Ja max iet 55 l bākā, tad uzliec 70 eur un nekad nekļūdīsies.

Un pilnīgi pajāt, cik daudz/maz gaisa bākā palicis.

Ja kartē nav šo 70 eur, jūtu līdzi un iesaku pārdomāt par savu ienākumu gūšanas avotu.

0 0 Atbildēt

Par laimi man nestes neērtības ir bijušas tikai dažas reizes. Pēdējo gadu ir vēl foršāk - ne tikai nekas nav jārēķina, bet arī lai golfā iepildītu degvielu par vismaz 20 eirām, jālej arī benzīns, bākā vai kannā, jo balonā tik daudz iepūst nevar - kaut gan varbūt ar laiku labošos un ielikšu lielāku balonu, lai to divdesmitnieku varētu iepūst

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kādēļ vispār katru reizi jāštuko? Ievadi vienmēr vienu un to pašu pilnas bākas ciparu, noapaļotu uz augšu un viss.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tak nav nekas jārēķina. Tā summa ir cik tiks rezervēts nevis cik jāmaksā. Kā noliec pistoli tā atlikumu atskaita atpakaļ. Nē nu ja pēdējie 50eur tad ir risks a ja nu paliek rezervēts.

0 0 Atbildēt

Nevis Nestē, bet jebkurā automātiskajā tankā. Arī Kaplītī, ja maksā pie tanka, nevis gaidot rindā veikalā. Man kaut kā rēķināšana tik noapaļotos ciparos liekas vienkāršāka, nekā iešana uz kasi pat tad, ja nav rindas.

1 0 Atbildēt

P.S. Jāpiebilst gan ka rēķināšanas nepieciešamība ir palikusi prātā no tiem laikiem, kad tā rezervētā summa uz kādu laiku nobloķējās. Tagad tas vispar nav aktuāli, bet ieraduma pēc vēl sarēķinu.

0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ja zini, ka bākas max ietilpība ir 40 l, tad sareizini ar 1,25, lai vienkāršāk, un sanàks akurāt 50 eur.

Bet vēl izdevīgàk ir saņemt Neste karti ar iepriekš piešķirtu limitu - bezprocentu overdraftu. Tad nekas nav jārēķina.

Atzīšu, ka akmens manā dārziņā par Neste kartes ne izņemšanu.

0 0 Atbildēt

Vēl liels pluss Nestei ir tas, ka var automātā maksāt cash.

1 0 Atbildēt

Jā, ja gribas liet tikai pusi bākas, vai patīk vadāt grabažniekā kannu, kurā ieliet pāri palikušo nopirkto benzīnu.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 1 Atbildēt

Kas traucē par baltu velti un bez liekām saistībām paņemt privāto Nestes karti ar pastāvīgu pusotra santīma atlaidi un vēl divtik santīmus uz jebkuru Rimikarti,ko tu tajā suudaautomātā ieliktu?

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

kas tas Nestei pa dīzeli NesteMy 1.90eur/l ? Ir kāds pildījis?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Trīs dienas biju Lietuvā,par 1,15 eur E95,sīkums bet patīkami.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Tad jau bija pāris mucas līdzi jāņem, būtu baigā ekonomija.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja par degvielu tad, kur pazudušas Shell franšīzes degvielas uzpildes stacijas?? Ceļā uz Jūrmalu tā viena rēgojas ar noņemtām atpazīšanas zīmēm?? ! Kur palikusi kvalitatīvā britu/holandiešu degviela??

0 0 Atbildēt

Vai tad viņus Viada nepārpirka?

torkjis Reģ.: 05.10.2013
2 0 Atbildēt

Tā ir/bija tikai Shell franšīze, kuru izmantoja pazīstamais uzmetēju kantoris Trest. No Shell degvielas tur tikai uzraksts. Kad tiko atvērās, vienu reizi iebraucu. Tpu...

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Tagad šitās tankštelles tiek pārtaisītas ar Metro nosaukumu.

0 0 Atbildēt

Pildos Gotika. Pie Carnikavas pagrieziena cena ļoti jauka. Nezinu gan, kā citur. Dīzelis ok.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Vasarā dīzelis visur ir ok,pienāk ziema,tad ir kirdik.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pildos kur ienāk prātā Neste, Virši-A, Statoil. Bija savulaik auto kuram labāk garšoja Neste 95-tais , gan vairāk varēja nobraukt, gan arī ņiprāks drusku bija. Tagad nevienam no esošajiem starpību nejūt. Benzīnnieks pavecs amerikānis- vispār pie kājas kur pildās, pat relatīvos krūmu kantoros laukos.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Es domāju, ka vienkārši benzīns ir visur kļuvis līdzīgs. Agrāk mans opelis dažādi uzvedās pēc uzpildes dažādos tankos, arī patēriņš spēcīgi atšķīrās, tagad leju visur pēc kārtas un nekādu starpību nejūt.

0 0 Atbildēt

Pirms nedēļas man sanāca izbaudīt leišu lēto gāzi; sanāca aizšaut līdz kauņai. Lietuvā mani visvairāk fascinē cenu diapazons - pie mums gāze maksā 57 - 60 centi litrā - leišos tikmēr tas diapazons ir 45 - 57. Ir arī saprotams kāpēc tur lētajos tankos vai nu kartes neņem [jozita], vai arī ar karti ir cita, dārgāka cena [baltic petroleum - uz tablo 46,9, uz aparāta 52,5 un uzraksts lietuviski ka maksājot ar karti cita cena, samaksājot naļikā, čekā bija tie aparāta 52,5 ar atlaidi kas noveda pie 46,9] - bet nav saprotams kāpēc pie mums tā nav; vienīgi latvijas naftā esmu redzējis uzrakstus ka maksājot skaidrā atlaide.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 1 Atbildēt

Ne tik sen pie mums Lukoil mazajos tankos skaidrā bija lētāk, kā ar karti. Uz Mūkusalas ielas pretī TA stacija un Dārzciema ielā blakus Land Rover salonam toč bija. Tagad nav sanācis tajos iegriezties.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti