Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1 2 3 4 5 6 ..86
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

A kas tieshi interesee

[addsig]

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Kā ar ritošo daļu un motorīti? Ir kaut kādas raksturīgas slimības?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

tipa ritoshaa ir izturiiga ik peec kaadiem 40000-50000 parasti saak birt gumijas, tur bukses, amartinju auksheejaas gumijas. Nju man uz 40tkm bija nobirushas abas shkeerstabilizatora atsaites viens sharniirs bij izbeidzies un viena bukse, tad jau pirms tam biju nomainiijis abas prieksheejo amiishu atbalsta gumijas. Tad nju matoriits, iet labi, turbiiniekam sveces ir platiinieces, kas veel siksna mainaas ik peec 129tkm(peec 94 gada autinjiem) nekaa citiem ik peec 60. Parasti mators ir izturiigs un ja speciaali nekauj un pieskata tad ar to var braukt ilgi[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
1 0 Atbildēt

Saljut Volvisti

nu vot it kaa pienaacis taas briidis

tiek mekleets Volvo 850, 2.5 20v

gads 1994-1995

ja kaadam ir normaals nenokautc aparac luudzu dodiet zinju...

THNX in ADVANCE[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tur jaapabraukaa pa plachiem jaapaskata, shiem volvaam var noteikt reaalo noskreejienu pat tad kad odometrs nokrukjiits, tikai tad jaabrauc diagnosticeeties uz MM vai AS. kooleegjis it kaa pusliidznormaalu volvu nopirka no placja rumbulaa www.eiroauto.com tikai nu odometrus tur vechi konkreeti krukjii, koleegja volvam bija nokrukjiits par 100tkm, bet nu uz to mees arii nokakuleejaam cenu [addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Crash

a cik tad samaksaaja par to Volviku?

un kas par MM vai AS???

thnx[addsig]

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Izraadaas, 900tajiem arii taapat var noteikt reaalo noskréjienu. Visa infa ieks taas mazaas kompja kastes zem kapota Crash, nozinjo, kas ir AS. MM laikam ir Muusa Motors? Cik tas prieks maxaa?[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

AS - Autostaars tipa slinkums shito garo raxtiit, Laikam 94 gada volvo tas bija nopirka pa 4900 vai 5000EUR. Taa pilnaa diagmnostika maksaa ap 50Ls bet nu labaak samaxaat 50ls nekaa nopirkt galiigo graustu un ja veel reekjini uz taa tu vari nocenas 500EUR nokauleet tad nju vispaar labi [addsig]

MitsuLover Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

2 ALEX-GT: Chau, tas ir me, ex-GolfLover! Nu ko beidzot taisies pirkt Volviku? Es tev varu dot viena pazinjas tel. numuru. kursh tev atdziis normaalu vagji no Vaacijas! Vinjsh njem autinjus tikai no autohausiem un odometrus nekrukjii! Atsuuti man savu mob. numuru (man mobiilo nozaga)

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Mitsulover,

mob: 9143908

a cik iligi tu savu mitsuku gaidiiji???[addsig]

MitsuLover Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

2 alex-gt: man paveicies es negaidiju vinsh jau staaveeja riigaa.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

cien Volvo 850 useri,

luudzu paastastiet par ekspluatacijas izmaksaam???

esmu noleemis pirkt taadu, man te daudzi ljautinji censhaas pieradiit ka nu baigi dargaa mashiinaa (es domaaju ekspluataacijaa)

paldies

[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu kaa ekspluatee.

Man kaa braucot ar turbiinieku lielaakaa saape ir benciinpateerinjsh, videeji pilseeta - shoseja sanaak 10-11. Bet nu tas taapeec ka mieriigi braukt laikam paaraak nemaaku. Es jau vienaa komentaaraa biju ierakstiijis kas cik maksaa, un cik ilgi iet. Nu tipa ja tu dabuutu autinju nedaudz labaakaa staavoklii kaa es, tad man pie nobraukuma 40000 gadaa bija jaanomaina divas bukses, apaksheejais atbalsta sharniirs, abas shkeerstabilzatora atsaites, logjiski elja 4 reizes , sveces(platiinieces) gaisa filtrs. Cik tas maksaa? nu eljas mainjas reize sanaak 25 Ls, bet tas atkariigs kaadu elju lej iekshaa es leju Agip sinteetiku pa 3Ls litraa. Tad bukses bija no prieksheejiem plauktiem komplekts 2 gab maksaa ap 18Ls, skjeerstabilzatora atsaites maksaa no 13-40Ls peec izveeles orgjinaalaas neorgjinaalaas, taa sveces ja nekljuudos maksaaja 6Ls gab, gaisa filtrs no 6-15Ls, tad apaksheejais balsts no 50-90Ls(orgjinaalais). Ja jau ieguusti labi pabrauktu volvo tad noteikti jaskataas kaads sajuugs(maksaa ap100ls kompl parastajam matoram ap 200 turbiiniekam) dagvielas suuknis ap 180Ls original 80-100Ls bosh ieliknis, termostats 5-10Ls. Tad kas veel bremzhu kluchi 20-36Ls prieksheejie 14-28Ls aizmugureejie,bremzhu diski 20-60Ls prieksha, 15-40Ls aizmugure, rocenes troses 12-28Ls, rocenes loki 8-24Ls, zobsiksna 20-40Ls cenas nu aptuveni taa no kaut kaadas aftermaarketa liidz orgjinaalajaam. Bet nu reekjinies ar to ka volvo detaljas ir paredzeetas lielaakam nobraukumam un daudzaam mantaam ir garaaki nomainjas intervaali

Crash[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

THNX a lot CRASH

nu tagad kljuvis vieglaak.. a to man taadus pasakus sastastriija...

ja tev ar turbo sanaak 10-11 litri, tad ar 2.5 20V bez turbo, jaiekljaujas 9-10L????

Moz kaads tirgo taadu??? veelams 94-95 gads????[addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Vari apskatīt 2,5 tdi versiju. Tas ir Audi A6 uzlabots dzinējs, tāpēc arī remonti Audi cenās. Dārgāka ir apdrošināšana un nodokļi lielā svara dēļ, taču to visu atsver komforts un izjūtas, ko sniedz Volvo. Ja pieņem domu, ka lūzt visas lietotas mašīnas un gribas savā likt labas detaļas, ne šrotos pirktas, tad uztver remont un ekspluatācijas izmaksas kā pašsaprotamu lietu un neklausi tiem mītiem, ka tieši Volvo viss ir extra dārgs. Ieguldot naudu Volvo, Tu zini, par ko maksā.[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Alex! nevajag shitaa domaat, ka turbiina vairaak eed. Sorry ka par saabu, bet saabam viekonomiskaakie modelji ir ar augstspiediena turbiinam. Karbulis eed vairaak

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

bezturbo man liekas vajadzeetu ierakstiities manaa rezhiimaa 10L, te cilveeki teica ka ar bezturbo uz shosejas piespiedushi braukt ar 6L pateerinju . Un tieshi taa tas ka volvo ir daargs ir tikai miits. Varbuut taapeec ka volvo ir nedaudz sarezgjiitaaks remontaa un kursh katrs servis nenjem pretii vai arii ja njem tad nosauc cenu uzreiz lielu. Parasti pie tiem servisiem kas ir specializeejushies volvo remontaa remonti sanaak krietni leetaaki nekaa kaut kaadaa kaktu servisaa.

Crash

Volvo 850 T5

P.S. Te viens pazinja teicaas ka uz paardoshanu buushot viens 850 vagons T5R(tipa 250Zs utt) it kaa pat normaalaas naudaas...[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nju T5R labs aparatc, bet veel nau tik daudz pieredzes, baidos nosisties pirmaja dienaaa, nu pagaidaam skatos uz 2.5 20V

bet THNX par infu

ja kas veel buus luudzu dodiet zinju[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Crash: peec peedeejiem remontiem es esmu sapratis, ka servisi ir optimistiski pirmo reizi ieraugot 900 saabu, bet vinju domas mainaas liidz ar sho pirmo reizi bet tas taa. Galvenais ka ZVIEDRS

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Paskaties arī uz 2,0 20v motoriem. Nav nekāda raķete, bet pilnīgi pietiekoši ar 143 Zs. Jāņem vērā, ka braukšana sanāk ļoti ekonomiska šoseja-pilsēta 8,5-9l.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Sveiki. Tā kā es no mašīnām maz saprotu tikai pārvietojos, vai man var kāds palīdzeet kas saprot no 850 volvo.

1. Ko darīt ja stūres mehānisms dzen eļļu? Servisā kurā biju ieteica mainīt visu styūres mehānismu es kaa strādājoš students nevaru to atļauties vai ir kaadi citi risinājumi?

2. Cik var izmaksāt logu pacēlāja motoriņa nomaiņa apmēram?

3. Vēl man teica ka esot jāmaina stabilizātora bukses priekšā laikam 4 gab. 2gab. uz katru riteni? Cik tāds joks maksā, un kas var notikt ja nemainu

4. Kļoķvārpstas priekšējais blīvslēgs??? kas tas tāds Tipa jāmaina

5. Ko darīt ja peld apgriezieni un īpaši aukstākā laikā mašīna kamēr nav iesilusi brīvgaitā slāpst nost?

6. Gļuko spidometrs sākot braukt neraada ātrumu bet mirkīti vēlāk jau uzlec augšā, tā ir arī pie lielākiem ātrumiem, bet ar tahometru viss kārtībāa

Jau iepriekš pateicos un buushu priecīgs ja kāds varētu man palīdzēt

MrSvensons Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Viesi, kuraa servisaa Tu ciemojies?

[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Taa nu

1. Jebkuraa Volvo servii tiks ka jaamaina suuknis vai veel kaut kas, cik zinu ir vietas kur shos mehaanismus restauree pameklee peec SM

2. Logu paceelaaja motorinjsh vareetu maksaat no 20-50Ls atkariibaa kaadaa shrotaa peerc, nomainja vai nu pats vai servisaa(kaadi 10Ls)

3 Stabiliztora bukses? Shkeerstabilizatoram ir 2 gab, ja chetras tad atliek tikai apaksheejaam sviraam, taas vareetu maksaat 30-50Ls par visaam chetraam, nomainiit var jebkuraa servii kur ir normaala prese. es reekjinu ka AS tas darbs vareetu buut uz Ls 15. Ja nenomaina tad tas ir kaa jebkurai ritoshai, pastiprinaata slodze iet uz atbalsta sharniiriem, amartinjiem stuures sharniiriem, tas noziimee ka tie aatraak dils.

4 Klokjvaarpstas prieksheejais bliivsleegs ir tas kas atrodas dzineeja apkasheejaa daljaa pie labaa rata pats bliivsleegs laikam maksaaja 5Ls bet nomainja uz Ls 30, ieteiktu pie reizes nomainiit eljas suuknja bliiveejumu un zobsiksnu, sanaaks ietaupiit uz darba izmaksaam

5 Jaapaarbauda vai nav aizseereejis tukshgaitas vaarsts. Jaapaarbauda lamda zonde. Paskati gaisa filtru.

6. 850tam Volvim ir elektroniskais spidometrs, tas noziimee ka kaarbaaiet nevis trose bet deveejs, izklausaas visdriizaak ka kaarbas deveejam ir aprauta sazobe un tas sakjeraas tikai pie lielaaka aatruma, izeja? var meegjinaat nomainiit to deveeju

Crash

P.S. ceru ka paliidzeeju...[addsig]

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Liels paldies par atbldi.

Vai jūs nevarētu ieteikt normālu servisu kur to vislabāk varētu izdarīt (salabot).

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinuu iisti, peec izveeles jau laikam. Labaakie volvo servji laikam jau ir MM un Autostaars. Kas tur veels sanaak Auto gross un veel dazhi ir riigaa.

Crash[addsig]

1 2 3 4 5 6 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti