Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem.

Es tikai vēl gribēju uzzināt, vai tas filtrs ir trubinas galā pie gaisa ieplūdes, tāds apaļš plastmasas verķis ar daudziem caurumiem?

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Gribeetos 850 2.3i Turbo - kaac nezin kur taadu normaalaa staavoklii un pa normaalaam cenaam vareetu dabuut? Mok kaadam ir iespeejas tip pasuutiit no Vaacijas vai kaa tmldz? Gribeetos iepirkt ko taadu - bij iespeeja pavizinaaties - baudaami

email: jancha@trave.lv

mob: 9199220

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

TO: JUZE

Jaa, tas filtrinjsh ir trubas gala. Maksaa autoStar vinjsh kadus 3 Ls.

Par 850 2,3 T-5.

Ja godiigi, tad kaadi 70% no shiem Volvo ienaak Latvijas tirguu caur Musa Motors ka bijushaas saeimas un citu kantoru mashinas. Nevajag uzreiz te teikt - da vinjas tur nojatas utt. Nee, ir veiktas regulaaras tehniskaas apkopes un normali remonti ar origjinalaam detaljaam, nevis pielasiitam, ka tik letaak. Tadu mashiinu perkot jauzmanaas, lai nebuutu sava laika stipri avarejusi, jo valdiibas vagji ik pa laikam kads tiek paburziits. Varu ieteikt ljoti labu servisu, kura noskanees virsbuuvi un pateiks kas ir krasots, cik biezs spaktelis un cik preciizi un pareizi salikti blekji atpakalj. Maksaa tas 10 Ls.

Var, protams, arii pasutiit tadu aparaatu. Njemot cenu taja pasha mobile.de pie cenas piereekjini ap 1000-1500 EUR klaat un atvediis, nomuitos un ja vajadzes tehnisko apkopi uztaisiis. Nesen veel tads aparaats bija www.autonet.lv/absauto, bet nezinu vai vel ir.

AutoNet

giver Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Luudzu kaads nevar pateikt,kur vareetu internetaa dabuut tipa repair manual prieks Volvo 850.Varbuut kaadam jau ir kompiitii???

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Heelp!

Vakar kaut kaadi urodi nospeera mazaas slotinjas faaraam 850, vai kaads nezina kur lai sameklee ?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Isteniiba tagad ziemas zljurgas laika taas slotinjas ir drausmiiga extra. Brauc pa soseju un visu laiku aizmet tev ciet gan logu, gan lukturus, bet atliek pavilkt logu tiriitaja svirinju, kaa top tiirs stikls un arii lukturi mazgaajas un tiiraas

Es, kad nospera to slotinju, nopirku vinju Rumbula pasha gala, kur tirgojas ar lietotaam rezerves daljam. Bija jarokas pa koka kasti un galvenais izroc pareizaas puses slotinju. Maksaaja 1 Ls.

AutoStar tada slotinja maksaa 24 Ls. Nju var veel MM pameginaat, jo tur ir 15% atlaide

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

TO: MARKINS UN AUTONETS

AS tās slotiņas maksā 13.59 Ls komplektā (2gb.)

AS

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Hmm, tad nu gan AutoStar interesanta politika. Uz numurinju 7800366 atbildeeja laipni sievietes balss, ludza atzvaniit peec 5 min, lai noskaidrotu cenu. Atzvaniiju, un cena ir tada, kada manis piemineta.

Shadi var pazaudeet ne vienu vien klientu

Cuda Reģ.: 16.01.2004
0 0 Atbildēt

Man jau VOLVO 850 ir 1.5 gadu.

No Beļģijas. Nobracu pats 70 000 jau.

Super. Tagad vienīgi sāk ar bremzēm kaučkādas problēmas rasties.[addsig]

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

paldies par infu !!!

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Jauna tada slotinja (viena) maksaa apmeram 8.5 Ls Gogola 11, Riga talr. 7228140

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Jauna tada slotinja (viena) maksaa apmeram 8.5 Ls Gogola 11, Riga talr. 7228140

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Kadam nava zinams kads cilveks kam vareetu detaljas buut detaljas no luukas.

quattro1 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

ja gadiijumaa kaads veel riit brauc uz igauniijas ralliju un ir armieru kompaaniijaa pienjemt vell vienu ralliija fanu tad luudzu piezvaniet uz 6114502 nav svariigi no kaadas pilseetas juus braucat jo es buusu netaalu no robezas uz pleskavas sosejas!

luudzu izpaliidziet![addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Yo I,m back no atvaljinaajuma

Par T5 tad nu staasts taads, visdriizaak Latvijaa tas buus pieejams ar standarta piekari, jo cietaas zemaas atsperes un amarti naaca tikai ar T5R. Bet nu tras taa auto ir ar 225Zs. iet labi, parasti standartaa ir bik vairaak navarotu nekaa parastajiem 850tajiem. Probleemas parasti ir ar turbiinu, jaaskataas kaads mators vai nav stipri nojaats, normaals eljas pateerinjsh ir 1-3L uz 10kkm(tas kaa brauc). Normaalu 95 gada verkji vareetu dabuut pa 6-7keur.

Crash

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens VOLVISTIEM!

Lūdzu Jūsu palīdzību.Jau otro reizi pusgada laikā iedegās Lamba lampa.Pazīmes atkal tās pašas.Autiņs nepieleca no pusapgrieziena, nācās startēt vairākas sekundes,tad pieleca un sākās gļuki. Sāka raustīties tukšgaita, kas pēc brīža nomierinājās. Degvielu rij laikam tīrā veidā, jo pa izpūtēju nāk melni dūmi, patēriņš ,droši vien arī liels.Kad autiņu noslāpēju, kādas desmit minūtes turpināja rūkt radiatora ventilators.Pagājušoreiz biju Signālā pieslēdzies pie kompja un tad veči pateica, ka esot kaut kāda mainīgā kļūda ne ta gaisa mērītāja, ne to kaut kādā citā. Kļudu noņēma un pusgadu bija miers, līdz šodienai.Varbūt ka kaut kur nav kontakta, jo diezvai tā būs zonde.Varbūt kādam ir bijusi

līdzīga problēma?

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

To zondi var notestēt jebkurā servisā. Ja beigta, tad atslēdz zondes štekeri un kompi izdzēs.Tālāk brauksi bez zondes un ar degošu lampiņu, bet citādi bez redzamām izmaiņām.Es pagājušajā gadā pat skati izgāju ar tādu neesošu zondi, kamēr dabūju vietā.Ja tā nav zonde, tad kompim jāparāda vienalga kas par vainu.Bet par 850 mums Crashs lielākais specs.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Uz servisu jau es, protams, braukšu un testēšu atkal to kompi, bet vienkārši es gribēju zināt vai kādam nav bijušas līdzīgas problēmas. Jo zini, ja atkal pateiks, ka kaut kur, kaut kam atkal nav bijis kontakts, cik tad es tā braukāšu un maksāšu par kļūdu dzēšanām, jo pazīmes ir precīzi tādas pašas kā iepriekšējā reizē.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Taa man kad iedegaas lamda zonde, probleema radaas no nekvalitatiivas degvielas. Tad atliek iztiiriit zondi un viss, dazhreiz arii zondes kontaktos ir probleema, tie apsuubee un rodas visaadi briinumi. Buutiibaa ir jaabrauc uz MM vai AS lai piesleedz pie diagnostikas un tad jau redz kas ir kas, jauna volvo zonde maksaa ap 120Ls, taada pati bosh laikam ap 70Ls. Bet nu simptomi nosauktie vedina domaat ka tieshi zonde ir kirdik, jo pie beigtas zondes ir palielinaats degvielas pateerinjsh, nestabili tukshgaitas apgriezieni utt.

CRash

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Laikam jau zonde nebūs pie vainas. Tagad vakarā braukāju,viss OK. Lec super, apgriezieni stabili, nekādu dūmu un normāls degvielas patēriņš.Tikai zondes lampa deg. Laikam jau pie vainas kāds kontaktiņš.

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Crash-kaa tev volvo kalendaars?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Super, taga man buus volvo kalendaars ar smagajiem, biju jau dabuujis ar vieglajiem

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Man bija taada probleema

Aizbraucu uz Kantora ielu - tie saka, ka tuksgaitas varsts, es saku-OK,mainam. Nomaina, bez izmainjaam. Tad saka, ka spiediena regulators - OK, nomainam. Viss tas pats. Tad pazvaniija un aizvilka mani uz Marupi (jo raustiijaas tik pamatiigi, ka tuksgaitaa slapa nost un pabraukt normaali nevareeja, nenormaali riistiijaas).

maarupaa man pateica - diagnostika (vainas atrashana) maksaas 25Ls + par pashu beigto detalju. Atstaaju mashiinu 15.00 un ap 23.00 man pazvaniija, ka viss ok. Izradiijaas, ka bija nosuubeejusi viena no kontakta dakshinjaam pie gaisa mariitaja.

Smiekliigi, ka tada kontakta tiriishana maksaaja 25 ls, bet tagad braucu un nezinu vairs beedu.

patiikami bija tas, ka dzeki man nebetoneeja un detaljas nemainiija, bet normaali caur kompi gaaja cauri un mekleeja to vainu un arii atrada. Cepuri nost.

Volvo 850 GLT

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

JUZE

Ja deg lampiņa, tad zonde nestrādā 100%, vienkārši šprice aizgājusi strādāt avārijas režīmā, tas ir -ignorē zondi.Būs Tev nedauz lielāks patēriņš on CO.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

FLINTS

Uz servisu aizbraukšu ne ātrāk par sestdienu, tad izstāstīšu, kas īstenībā ir par kaiti.

Iepriekšējā reizē, kad arī bija šitāda pati situācija, man SIGNALA teica, ka lampiņa var ziņot par n-tajām problēmām, un tikai vienā gadījumā, ka zonde ir beigta.Toreiz pateica, ka zonde darbojas perfekti. Bet labi, nav ko zīlēt, pārbaudīs, tad redzēs. [addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti