Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..86
giver Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Laikam man ar buus jaakeras klaat nopietnaakaam masiinaam!! Nu katrai masiiniitei ir savas slimiibas,kaadas taas buutu VOLVO 850. Un kam buutu jaapieveers uzmaniiba peerkot Volvo. Vai arii nav ko tur pasam luureet,bet labaak aizdziit uz diagnostiku. Man kaadreiz bija Volvo 240 universaals,baigi patika,bet bija dikti apnicis,tapeec paardevu(( Tagad vel lieku uz svarinjiem Volvo 850 vai Audi 100 C4 abus ar 2,5TDI , bet laikam jau dereetu nemt Volvo,jo + vinjam ir vairaak nekaa Audi. Un droshiiba ir 1. vietaa.[addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Lasi no 1. lpp., kā arī citas Volvo diskusijas. Tur ir taisnība par 850. Man ir TDI- nu patīk viss. Audi ir dārgāks, un zagļi to mīl, dārgāks CASCO. Audi ir krietns auto, bet Volvo ir personība.

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Crash! Gribu pastrīdēties! Varta ir tikai normāls, skatoties cenas attiecību pret kvalitāti. Ar Bosch ir galīgi šķērsām. Tur ir palicis tikai skaļais nosaukums. Nav arī jābrīnās, jo Boschus izgatavo pēc licences poļveidīgās valstīs.

Neticēsi, bet vieni no labākajiem aķiem un pie tam lēti ir BULGĀRU (Iskra)

gundars Reģ.: 25.07.2001
0 0 Atbildēt

Lūdzu apgaismot, cik ēdīs T-5 R 2.3. turbo automāts ??

un vai clima arī ietekmē benzīna patēriņu ??

Iepriekš pateicos

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Veči,

Kāds man teica, ka 850 lanžeroni baigi plaisā, no smagā motora. Vai tā ir taisnība? Gribu pirk, bet visi saka ka ir problēmas arī ar ritošo.

JK

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

lietoju 850 tikai no septembra viduu, taapeec daudz ko par pieredzi nepateikshu... bet pirms pirkt vaacu info kur vien iespeejams...nu bet par ladzeroniem un vaaju piekari neko nedzirdeeju... nu mans domaa, ka peec vw piekare man pa vaaju neliksies jebkura gadijumaa

[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Manam '92 Volvo850 klab stabilizatora stienis- esot beernu slimiiba pimajiem.Tad luuk,vai kaads var padaliities pieredzee vai ir veerts mainiit bukses, kas iislaiciigi iznaak leetaak nekaa viss stienis ar uzpreseetaam gumijaam.Kur vareetu buut sapraatiigaakaas cenas?

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

tad kā palika ar to salīdzināšanu ?

interesē salīdzināt 850 universāli (96-97) ar v70 universāli (97) .

vai atšķiras izmaksas remontā un apkopē ?

ar kādu apmēram noskrējienu ir vērts interesēties par dīzeļiem lai būtu "attiecināms" samērā dārgs (itkā?) remonts ? ir interesi iegādāties kautko šādu . neēsmu ašais braucējs jo vecais autiņš ira 1.6 pasāts2 ... Līdz ar to gribētos uz 100 notērēt [addsig]

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

papildinu jo kautkas nogrizās ...

ap 10 litriem.

Lūdzu nepiedāvāt izlasīt tēmas "volvo 850" vai ari "850 vs. v70" jo

esmu to izdarījis un neēsmu atradis atbildes uz daudziem

jautājumiem. Būšu ļoti pateicīgs ja vēl padiskutēsim par šo tēmu .

Paldies[addsig]

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

gribēju arī uzjautāt par "TRACS" . cik noprotu tas ir tipa pretslīde vai kautkas tāds ? un tiek likts tikai ar lieliem dzinējiem ? Vai ir kāda liela jēga no viņa ?Kā arī kas ir ar 2.0L dzinējiem no krievu lapas ko te viens bija iemetis sapratu ka baigi problemātisks

remontā - vai tā ir ? 126 zs vai pietiek šādam autiņam lai brauktu -

nevis gonkot bet tieši braukt ... ? tad vēl kāds varētu iemest

datus par saviem patēriņiem un motora tilpumiem . Tad arī no tās

krievu lapas sapratu ka volvo ir samerā bagātiem ļautiņiem - tā

informācija ir novecojusi vai attiecas vairāk uz krieviju ?[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu nav auto bagaatiem ljauzhiem ja nun vieniigi lambogini, rolsrois utt, visu paareejo nosaka Tava attieasme pret pret paarvietoshanaas liidzekli, tik pat lielas naudas summas var ielikt arii opleii, ja peerk origjinaalaas dalhjas un kopj auto, taapat taupot un pats daudz darot var arii visaadus zveerus pacelt ar nelielu rociibu...[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Par to stabilizatoru.

Jaa, pirmajiem 850 taa ir slimiiba. BET... Es savam 850 pashaa sakumaa nomainiiju gan stieniishus, gan taas abas bukses, kas notur stieni pie Volvo griidas (izsakos netehniski ) un ar darbu kopaa sanaak 20 ls. Tagad jau nobraucu 1,5 gadus un veel negrab.

Zini mans padoms - par taadu naudinju var stabilizatora bukses un atsaites mainiit katru gadu un nav nepiecieshams njemt un mainiit to jauno stabilizatoru. Ir man pazistami, kas nopirka to jaunaa tipa stabilizatora stieni par 90 Ls un probleemu vairs nav.

Un kur garantija, ka pie pirmaas nopietnaas bedres vai debiili izbuuveetas kanalizacijas akas neizsitiis? Labaak samaina un viss.

Par to piekari:

1.stuures pirksts - 8 ls (nomaina pats ~10 min) jaanonjem ritenis, jaatskruuve kontruzgrieznis stuures pirkstam un janoskruuve pats pirksts no stuures stienja. Jaa, saversums gan jaregulee.

2.lodveida balsts - 10 ls (nomaina pats ~15 min) jaanonjem ritenis, jaatskruuve triis 8 mm skruuves un kontruzgrieznis pasham balstam.

3.sailenbukses - 2,5 ls/gab (nomaina pats garaza) atskruuve lodveida balstu, konstuzgrieznjus pie stabilizatora bukseem. Presee un rokas hidrauliskaas presiites, bet esmu redzeejis ka to izdara ari skruvspiilee.

Kur ir taa dardziiba un sarezgjiitiiba tai VOLVO piekarei, ko???

AutoNets

P.S.

man zeel noskatiities uz cilvekiem, kas ietekmeejas no tantes stastinjiem. un kas ir pats ljaunakais, ka to talaak pasniedz ka baltu patiesiibu. Jaa, man tur un tur tas un tas teica, ka Volvo piekare ir afigetj daarga, pashiem smiekli nenaak?

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To: Ots

Man ir 850 TDI 2,5 L 140 Zs. Patēriņš no 6 - 8 L. 6 gan būs tikai uz trases.

Man ir TRACK, bet vēl neesmu to izjutis. Man gan teica, ka tā esot kārpīšanās extra it sevišķi ziemā, kad auto buksē. To track var ar pogu atslēgt, ja pats gribi kontrolēt to kārpīšanos - šī info ir no nostāstiem, varbūt kāds zin precīzāk?

Kā jau citur diskutēts V70 no 850 atšķiras ar lielu pirkuma cenas starpību par vienu un to pašu gadu. Es noteikti nākotnē nekāroju 70 pēc 850, tad drīzāk pasapņoto par Cross Country

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Es sheit godiigi nesapratu .. runa iet par shkjeerstabilizatoru, vai taa atsaiteem??? Ja par atsaiteem tad taas maksaa no 10 - 28(volvo genuine)Ls gab. Liidz 94 gada 850 volvo viss ir vienkaarshi, peec 94 gada piekare ir nedaudz daargaaka, jo apaksheejias lodveida balsts naak ar visu plecu kopaa(45-85LS), un shkjeerstabilizatora bukses mainaas tikai ar shjeerstabilzatoru kopaa(~90Ls). Aizmuguree sailenblokus gan lielos gan mazos razho tikai volvo un taapeec ir jaapeerk vai nu MM, vai AS, vai Signaalaa. Lielie maksaa ap 80Ls gab, mazie ap 27Ls gab, vajadziigi pa divi no katra, bet vinji arii iet kaadus 300kkm stabili.

Bet nu shiis daljas kaa likums iet krietni ilgi...

Crash

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

To Ots: Man ir 850 96 gada ar 2 litru motoru un 126 zs. Pirmkārt viss atkarīgs no degvielas kvalitātes - ja ir laba, tad ir ok. Priekš braukšanas ši tik lielai mašīnai ir ok, kaut gan ja grib reāli "atvilkt", tad ir par īsu. Bet principā ja jau ražotājs ir ražojis šos ar 2 litru motoriem, tad tiem motoriem arī ir paredzēts vilkt un atšķirība ir tā, ka braucot uz 100 man apgriezieni ir kaut kur ap 3.5 tk, kamēr pirms tam man bija VW, kam pie šiem apgriezieniem bija jau 120-130 ar 1.6 motoru. Nezinu, varbūt tā visiem 850 ir. 2 litru motori pamatā ražoti priekš dienvidu valstīm, kur par lielu motoru jāmaksā lieli nodokļi (manējais ir no itālijas). Man nav iemesla sūdzēties, jo auto ir ļoti labs, bet ja pirkšu nākamo, tad domāju par V70 R vai GLT ...

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Pladies ka kāds atsaucas!

Par benzīnu ko nozīmē labu : 95, 95E, vai ultima vai 98 ?

to PIVS:

cik dārga ir 2.5 tdi apkope ? cik ilgs ir resurs motoram bez

nopietniem ieguldijumiem (sūknis, turbīna) ? jautāju jo arī te vienu

noskatīju gan bes track un apsildāmiem sēdekļiem bet ir gandrīz viss pārējais ar ko komplektē šādus auto . un arī dīvaini autiņam noskrējiens 144k apskatījos vācijā un šveicē tur tdi mazāk 200-250 nav ... ka tik atkal nebūs veiklās rociņas . Droši vien ka jādzen patestēt ja izdomāju pirkt . vienīgi cena arī kožās 2k euro starpība ar benzīnnieku , liekas ka par daudz , salīdzinot ar audi kur starpība nav lielāka par 1000 .[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

To ots: Ar benziinu es domaaju labu 98. Nu Latvijā tas ir tā kā patrāpās cik kurš kā kuro reizi veiksmīgi pievieno tās piedevas, lai dabūtu to oktānskaitli.

Ja tas tdi dzinējs nav nokauts, tad viņš kalpos vēl ilgi, ja būs laicīgi visas apkopes (pat ja tie nav 144, bet 244 vai pat 300 tk). Kā jau teikts iepriekš, tad tie ir audi dzinēji un cēliens viņiem ir labāks nekā benzīnniekiem ar 143 zs. Jebkurā gadījumā aizdzen viņu uz autostāru berģos, lai uztaisa diagnostiku.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Turbiinai ir jaaveic parasti apkopes aptuveni ik peec 70-80kkm, A taa kaa motors ir parastais audsi TDI tad arii turbiina jamajam ir standarta KKK, un tai jau remko0mlekti katraa kaktaa gandriiz nopeerkami un ar apkopes remonts nemaz tik daargs naf kaadi 50-80Ls.

TRACS parasti naak jaudiigajaam versijaam dieseljiem to vareeja uzstaadiit peec pasuutiijuma, tici man ja tev ar taa nav tad neko neesi zaudeejis, jo man tas ir bet es to praktiski neizmantoju, jo pamataa to var izmantot gadiijumos kad leeni un uzmaniigi neizspoleejot jaabrauc pa slidenu celju.

Par benciinu, man kaa turbiinieka iipashniekam pret to ir seviskjas izjuutas, pagaidaam barojos ar UNOX 98, vai Statoila 98, gaitas iipashiibas neatshkjiras, vieniigais taada sajuuta ka statjika benju mazaak eed...

Crash

Volvo 850 T5

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To: Ots

Nu apkope kā jau apkope - vari izvēlēties dažādu cenu eļļas un filtrus. Man ir Castrol pussintētika, mainu ik pa 10 tk km. Nobraukums, kuru Tu mini, 100% ir grozīts. Es nopirku ar 170 tk, bet tas nav reāli. Dīzeļdzinējs ir jātestē Dīzeļcentrā R vai pie citiem profi, tikai tad Tu zināsi, kāds ir tā stāvoklis.

Par cik līdz šim man ir bijuši tikai benzīna auto (daudzi), tad tagad lietojot Volvo dīzeli 6 mēn. (nobraucu ap 11 tk km) neredzu izmaksu atšķirību remontiem. Benzīniekam lūzt viena detaļa, dīzelim varbūt cita. Neklausi basņas, ka dīzeli nevar pirkt, jo viss maksā dārgi. Man ikdienā tā ir ekonomija uz degvielu un pārliecība, ka beru virsū - iet lopā, bet tāpat ekonomiski.

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

to PIVS:

kur atrodas tas Dīzeļcentrs R ? tad sanāk kautko testēt Autostarā kautko D. R ? btw visiem starp cito bija garie info kompji (ttatd VDO) un viniem tad vares notiekt noskrejienu žēl vienīgi ka tas maksā 50 ls cik nopratu ?

[addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To: Ots

1. Dīzeļcentrs R, Bukaišu iela 3, Tel. 7620860 (neapmaksāta reklāma) - īstu dīzeļspecu Latvijā ir maz, tāpēc tur ir rindas un pieraksts. Daudzi meistari labprāt piedāvās kaut ko paskatīties Tavā auto (neesmu ginekologs, bet arī varu apskatīt kādu glītu dāmu), bet tas nav tā vērts.

2. Noskrējiens nav to vērts, lai maksātu 50 Ls. Ja gads ir ap '97, tad noskrējiens 200-300 tk km - nu un? No tā Volvo ne silts, ne auksts, ja veiktas rūpīgas apkopes. Pēti vizuāli un taisi diagnostiku - Man gan Autostarā piedāvāja mainīt detaļas, kuras vēl ir labā stāvoklī. Labāk, lai auto apskata dīzeļspeci + viens prātīgs meistars ritošo daļu.

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem būšu apdomāt !

Viennozīmīgi ka laikam tuvākā laikā arī kļūšu par "volveristu"...

btw netālu no spices un nestes stāv v70 AWD 2.3 turbo pa 12tk varbūt kādam rodas interese ... izskatās iespaidīgi.[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

ar to AWD bija domaats shis?:http://www.autonet.lv/viss.php?id=18974

izskataas jau taa nekas, bet cik redzu, taa arii vinju taja placii skata, taa kaa ilgi izskataas tas tur neturesies.

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

liekas ka nē jo man liekas ka tas bija melns un ar spoileri pie jumta ...[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 ots

nu kas tev par tiem 50LVL ko teica??? man pilna diagnostika(ne diesel) maksaja ap 25LVL...

Veelu veiksmi![addsig]

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti