Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..86
PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Ļoti aktuāls jautājums !!!

850 var uzstādīt, lai iedarbinot motoru pēc noteikta km, laika vai cita intervāla iedegās "service" lampiņa. Tā deg 2 min. pēc katras motora iedarbināšanas, lai atgādinātu, ka, piem., jāmaina eļļa. Tā kā es neremontējos pie dīlera, tad netieku skaidrībā, kā novākt šo "service" lampiņu, jo man nu galīgi nav vajadzīgi šādi intervālu atgādinājumi ???[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Hmm..nezinu gan, bet man skjiet, ka SERVICE lampinja iedegas ik peec 15 000 km jau defaultaa. Iedegas arii peec elljas mainjas. Un nodzeesh vinju caur kompi.

AutoNets

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Man Volvim taa service lampinja bija amputeeta kaa tada. Kad liku stereo un njeemu nost paneli, tad atbakstiiju atpakalj gan SERVICE, gan LAMBDA lampinjas. SERVICE lampinjai taishaam iisti jeegu neredzu, jo ellju mainu taa pat ik peec 10 000 km. Bet to, ka bija amputeeta LAMBDA lampinja gan bija stulbi, jo tad tacu var redzeet kompa klljuudas. Un patiikami tac vakara ar kontrollampu ar mashiinu aprunaties, kas tai saap. Nokacaaju kodus internetaa un tagad nav probleemas pasham ar to kompi aprunaties taa pa chomu buushanai

AutoNets

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

taatad, service lampinja tieshi to arii dara ka indicee ka jaabrauc mainiit elja , intervaals ir 15tkm, ja maina elju piem autostaraa tad lampinjas resetoshan ir iekljauta eljas cenaa , a ja taa braukt resetot tad lakam gan ieksh AS gan ieksh MM tas maksaa 3Ls. Ja negribaas to maksaat tad ieksh: http://www.volvospeed.com/850slight.htm vai http://au.geocities.com/ozbrick850/service-light-reset95-pre.html vai http://www.brickboard.com/ARCHIVES/1997DEC/6938.shtml

ir aprakstiita proceduura kaa to izdariit pasham.

Crash

[addsig]

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Gribētu nopirkt četrus tērauda diskus uz 15 collām priekš 850-tā ar piecām skrūvēm. Ja kāds grib pārdot, dodat ziņu.

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To Crash, kā arī pārējie padomdevēji.

Pateicos par "service" lampiņas info. Ļoti izsmeļoši. Šodien dīzeļcentrs man šo signālu noņēma pie vienas bēdas ar diagnostiku un nelielu remontu.

To Volviks

Vakar biju Šmerļa ielā 3 - tur ir kaut kāds Volvo serviss, kas tirgo detaļas arī no sistiem auto. Šobrīd bija vairāki 850, no kuriem noteikti var nopirkt gan diskus, gan riepas. Iesaku aizbraukt aprunāties. Pats nopirku S80 diskus pa 20 Ls komplektā. [addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

To Volviks: P.S. Tos diskus gan nepirku pie viņiem, bet pie tādas +/- cenas vajag turēties.

To AutoNets: Man arī šad tad tā LAMBDA iedegās un apmēram dienas laikā izdziest. Sākumā it kā siksnas nebija pareizi uzliktas, tad arī dega pastāvīgi, taču tagad siksnas ir ok, bet lampiņa tomēr kaut kad ierunājas. Šodien dīzeļcentrs teica, ka kļūdu vairs nav. Cerēsim, ka LAMBDA arī vairs nerādīsies. Bet vai jebkurš amatieris kā es var parunāties ar savu auto kodu valodā ?[addsig]

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Tiko piezvaniiju uz to TD sportu un apjautaajos cik maksaa ar aadu paartapseet prieksheejos seedekljus manam Volvo 240.... labi ka seedeeju cena ir ~ 1000Ls, jaa jaa nekljuudijos ar nulliiteem aptuveni viens tuukstotis latu.... Es laikam braukaashu ar taaadiem pashiem.. Vai nu uzvilkshu vinjiem paari paarvalcinjus, vai arii nomainiishu benkjus...[addsig]

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

To Ivarss: Vakar biju uz to servisu. Džeki galīgi aptrakuši par komplektu prasa 60Ls. Sezonas laikā jau it kā normāli, bet ja jaunus var dabūt par ~15Ls gabalā, tad nav galīgi jēga.

Par tiem ādas beņķiem. Pārvilkt var Skanstes ielā 13. Ja kādam vajag koordinātes dodat ziņu.

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Volviks un cik tur maksaa paarvilkt 2 prieksheejos benkjus??? Vai varbuut atmet man koordinaates..[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Imho par blekja diskiem , ja tie ir normaalaa staavoklii taa ir normaala cena pats par taadu pirku, a jaunus tieshaam nezinu kur pa taadu cenu var dabuut parasti jauni blekjinieki maksaa ap 30Ls/gab[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Pagājušo nedēļ nopirku 15" bleķeniekus, oriģinālos ar Volvo uzrakstiem, savam 850 par 15Ls gabalā, Valmierā, Birums servisā. gandrīz apkritu, kad izdzirdēju cenu, jo Rumbulā par veciem prasīja 50 Ls par kompl.

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Skanstes ielaa baigi labi suj paarvalkus tur straadaa faaters ar deelu, faaterim leetaaks cennjiks.[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

vai kāds varētu pakomentēt volvo pilnpiedziņu? ir takš 850 arī tādi?

janis

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

It kaa esot bet 850 es neesmu redzeejis, tochna saakas laikam no 70 modelja bet pirmo pie gadu AWD sisteemaam esot jaapierod jko vinjas tur diivaini cik sapratu sleedzas iekshaa vispaar jau viss paareejais ir ok[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Crash

nu vot, es sanjeemos un aizpildiiju anketu Volvoklubaaa...

kaut kaa peec 850 iepirkshanas daudz vairaak saaku braukt, par piecaam nedeljaam nobraucu ap 5k km... agraak taa nebija

un taads jautaajums visiem: kad mainiisiet vasaras riepas uz ziemeneem? nu vienkaarshi intereeses peec...

es jau ar ziemenem braukaaju...

aaa un moz kaads zin kaaa jaarupeejas par aadas salonu, ko dariit lai koza buutu normaala stavokli un nekljustu nu taada "grubaja" ?

THNX 2 al[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Noperc adas barotaju - ir visur - teiksim Drogaas vai Rimi apavu kosmetikas nodaljaas. Cik atceros maksa sakot no Ls ar kapeikam.

Kr

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

kas tas taads "ada barotajs" ?

moz krieviski pateiksi, a to man kaut kaada fignja sanaak?

THNX

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Nu tjipa "balzam dlja uhoda kozhanih vecej" (divaniem , somam, kurpem utt. - izsklausas jau smiekligi - ada aizies

Kredoks

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

thnx Kredok

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

nu es ziemenes taisos aut virsuu kaut kad naakamnedeelj...

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Es jau braucu ar radžotām ziemenēm, bet tikai tāpēc, ka priekšējo vasareni smagi pārgriezu. Tā kā radzes ir palikušas ap 30 %, tad nav ne vainas, vienīgi skaļāka braukšana.

[addsig]

PIVS Reģ.: 02.11.2001
0 0 Atbildēt

Vēlētos nopirkt 850 kalpakus priekš tērauda diskiem, varbūt kādam ir aizķērušies. Vēl interesē spoileris, kas liekās uz sedana bagāžnieka... Varbūt kādam kas atrodas ???

[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nu re, shonakt jau izmeeeginaju pirmo sansliide ar Volvo... labi ka ziemenes agraak uzliku

esiet uzmaniigi, ziema saakaas![addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Aaljut volvovisti

nu kaa klaajaas Jums pirmdienas ritaa?

nu taa, iespaids par pirmaam sniega dienaam ar 850:

peec vw Jetta, volvo 850 uzveedas ljoti stabiili un droshi, labi juutams ka mashiina sver daudz vairaak, un pac galvenais winter rezims aut. karbaaa.. nu ljoti man patika!

a ko isti dot tas rezims?

nu saprotu ka negriez ritenjus kad startee... un kas veel?[addsig]

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti