Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..86
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Man labaak liekas ka diagnostiku vaag izveikt specializeetaa volvo servii tur vismaz vinjiem ir infa kas un kaa, var pierubiit pie kompja, un vispaabaa cik atceros tad mosh MM var sarunaat lai palaizh par konkreeto auto querriju pa eiropas servjiem un tad var dabuut preciizu infu kad un kur autinjsh ir peedeejo reizi serviceejies

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nu taaa, otrdien braukshu uz MM lai no4eko man to aut... tad pastastiishu kas tur bija

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

to Alex-GT:

vari iedot telefonu MM ? ar ko tu tur vienojies.[addsig]

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

Sveiki !

ir neliela probleema, jo ik pa briidim nestraadaa kaada no degvielas sprauslaam, nopirku kliineri ieleeju baakaa,nobraucu kaadus 300 km bet vienalga ik pa briidim kaada no sprauslaam nestraada, ir doma nomainiit benziina filtru, varbuut kaads zina cik tas maksaa? un kaa vinju nomainiit, jo vinsh it kaa atrodas pie baakas Volvo 850

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

naf nevienam nekaads info ???

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Ja pie vainas nav pashas sprauslas, tad turpat pie taam ir spiediena reguleetajs - tas var buut pie vainas.

Bet filts atrodas nosaciiti tuvu baakai zem griidas. Vislabak tikt klaat no apakshas pie pakaljeja ritenja.

autoNets

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Degviels filtrs atrodas pie labā aizmugureejaa rata. Driizaak jaanoskaidro vaio taa kas nestraadaa ir tikai viena sprausla vai vairaaks un vai taa vaina klejo no vienas sprauslas uz citu. Gadiijumaa ja taa ir viena sprausla ieteiktu apskatiit tās štekerus, kontaktus, pashu sprauslu ar paarbaudiit. Aizdomas uz degvielas spiedienu var krist tikai tad ja taa vaina ir nepaartraukti un klejo, tad iespeejams gan filtrs, gan spiediena regulators, gan arii degvielas suuknis.

Crash

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki Volvo useri!

Taa, par manu aut. karbu:

kaa jau agraak teicu , otrdien biju pierakstiits uz MM...

otrdien, riits... iedarbinu mashiinu lai dotos uz MM, un seecinu ka ar karbu jau viss kartiiba, nekas negljuko un karba straadaa perfekti taa aizbraucu uz MM aprunaajos ... un noleemam nemekleet vainu kameer viss straadaa perfekti...

we`ll see what happens next

[addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Autinjam mosh bija uznaacis vaajuma briidis

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nu var jau buut labi ka taa! tagad: Vse sistemi rabotajut normaljno!

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Vai ir sastopama graamata par S70? Apkopes, remonti utt. ar visaam bildeem? Kur dabuut un cika maksaa?

Internetaa neatradu...

P.S. Neiet runa par servisa graamatu vai users manuaali...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Haynes manuaalis tochno bija, man liekas ka esmu redzeejis arii krievu izstraadaajuma graamatas

Crash

ots Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Ar ko atšķiras un vai atšķiras 850/70 pogas pa labi no stūres TRACS un STC ?[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Hello Volvo 850 useri

Laimiigus ziemassveetkus visiem!

un lai jums celjsh buutu droshs!

moz kaads zin cik maksaa prieksheeja fara + pavarotniks????

a to pateicoties vienam shumaxeram man jaarunaa ar apdroshinataajiem

bet vienu to4na teikshu: Volvo - krepkaja mashiina! Chrysler Vision aizbrauca ar evakuatoru [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tipa ja peerk shrotaa tad lampa ir ap 45-50ls a pavarotnjiks ap 10-15Ls

Jauni noteikti daargaak...

Crash

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Thnx Crash!

[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

SOS

plz dajte shroti kur tirgo Volvo 850 detaljas!

un moz kaads zin kur dabuut prieksheejo kreiso faru un pavarotniku Volvo 850 `94 . gads, nu fara jau "uzkaja"

THNX

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

palasi sm, a tev viss lukturs izsists vai tikai stikls??? ja stikls tad tos var nopirkt atsevishkji, nu pagriezienieku tad jau arii var nopirkt jaunu...ieksh MM

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Hello

nu ja , farai kirdik

SM ka atraadu kaut kaadu tur kantorku, HVZ kas ir razotajs: jauna fara 40LVL un pagrieziena rad. 10LVL, pagaidam neredzeeju tika uzzinaju pa talr. , teica ka visi sertifikati esot, nu tipa viss OK![addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

ALEX, ja neesi izmetis to savu sasisto faaru araa, varbuut vari man notirgot lukturu augstuma kolektoru?

Un kura faara Tev izsista - kreisaa vai labaa?

AutoNet

aaa..un veel, kaadas Tev vinjas ir, plataas vai shauraas???

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Autonet

kreisaa, shaura... be man nau augstuma korrektora...

HAPPY NEW YEAR !!!!

See ya all netxt year!

Good luck[addsig]

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens VOLVO faniem. Man ir viena problēma ar manu VOLVO 850 universālu,2.5i 10v.,96.g. Braucot vibrē stūre, sevišķi, kad "dod virsū". Esmu nobalansējis riteņus, nekas nemainās. Domāju bremžu diski, bet tad vajadzētu raustīties arī bremzējot, bet nekā. No kā vēl var būt tāda vibrācija?

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

"labs" zīmējums riepām (spēlē), riteņu diskos dubļi (no iekšpuses), ar izgrieztiem riteņiem uzslīdējis uz apmales (pusass).

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

ha, tikko iedomājos. var būt arī tāda muļķība, ka riteņi vienkārši nav pievilkti...

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

LOMA aprakstiitie gadiijumi ir tie tradicionālākie, bet pievērs uzmanību arī šadiem faktiem:

1.ja buus valja stuures pirksts vai vienkarshi kusteesies, kā arī lodveida balsts buus izdauzīts - efekts lidziigs. ar vardu sakot pasekot liidzi piekares stavoklim.

2.kada stavokli ir priekshejie amortizatori. Ja amortizatoriem ir atlikushi kaadi 15-20%, tad ar nevareetu buut izbriinam, ka pie uzsaakshanas prieksheejiem ritenjiem nav sakjeres un ritenis vienkarshi vibree. Priekshas ritenji izbuksee un amortizators iisti nestraada un saakas vibraacija. ipashi efekts paraadas, kad 'dod virsuu'.

autoNets

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..86
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti