Volvo 850

Volviks Reģ.: 24.07.2003

Piedāvāju šeit padalīties pieredzē par remontiem u.t.t. tieši šim modelim.

 
Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

29.12.2003. izgaaju apskati ar otro reizi. Jamaina bija stabilizatora videjas bukses (3.5 Ls katra) un pakaljejais lielais sailentbloks (ar svetku atlaideem MM par 60 Ls dabuuju). Mainja visletaak sanaca sailenblokam AS (9Ls). Stabilizatora videjaas bukses letak sanaaca Kantora ielaa un arii turpat mainja.

Es Volvo lietoshanas pasha sakuma liku neorginalas stabilizatora bukses - noiet apmeram gadu. Tad liku originalaas - arii nobraucu gadu un saakas grabonja. rezumee - peerku pa 3,5 Ls un pirms katras apskates mainu turpmaak.

un veel kas - Volvo 850 taa pakelneja sailentbloka (vairaak izskatas peec pamatiigas sviras ar 2 gumijas bukseem) mainja bija tieshaam svetiiga. 850-tajam pakaljas tilts ir piesturejoshais un tagad liikumus ir tieshaam bauda 'njemt'. it kaa negrabeeja, bet gumijas bija araa no centriem,tadeelj jamaina jau vien bija,bet ir ir taa veerts

Protams, korozijai-1 un elljas nopluudei-1, bet kur taadas lietas ieraudziit manam volvim var, nezinu gan. Bet taa pareejais pa 0 tagad.

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Augshejais NICK 272=AutoNets

Kad es vienreiz ielogoshos

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem. Riteņi gan diezvai ir pie vainas, jo pagājušo pavasar ņemot nost ziemenes diskus nomazgāju un tie ir tīri, pievilkti arī ir, jo nesen vēl nomainīju priekšējās riepas vietām ar aizmugurējām, domāju, ka varbūt kāds slēptais defekts riepai, bet nekā. Ritošo daļu arī pārbaudīju, jo nesen gāju apskati. Vienīgais var būt tiešām amortiņi, kaut gan ārēji sausi.

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Amortinjiem manupraat ir bezmaksas diagnostika tagad AutoStar, iebrauc un notestee.Pie reizes lai puishi paskataas, kas veel var radiit to vibraaciju.

autoNet

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par padomiem.

1)Vēl ir viena šaize, ka mašīna slāpējot detonē, ne katru reizi, bet bieži. Ievēroju, ka visbiežāk tas notiek, kad bākā palikuši kādi 15l benzīna. Vai tas varētu būt saistīts ar kondensātu?

2) Vai kāds nezin kur varētu iepirkt jumta reliņus universālim. Jauni MM maksā baigo naudu.

Paldies

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Jumta relinjus var pamekleet taja pasha Kantora ielaa, bet nesen redzeeju ari Maarupe, marupiites gatve 10a vienu 850 universaali ar relinjiem uz izjaukshanu. Jaazvanaas...

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

vai kādam nav, lūdzu, tel. numurs Mārupītes gatves 10a šrotam?

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Kantora iela: 9149090,

Maarupiites gatve 10a: 7703976, 9256631

autoNets

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Hello Vsem

blin, biju AS aprunajos par remontu un tt, pastastiiju ka esmu atredis faaru pa 40LVL jaunu... bet vini teica ka visas faras kurus razo ne Volvo ir pilniigs s.uds... nu tipa nevar skate iziet, nevar saregulwwt un tt... bet jauna maksaa ap 200LVL

un apdroshinataji BTA uzreiz pateica lai pat nesapnjoju ka izmaksaas man tik daudz cik maksaa jauna far.... tipa ja mashina nau uz garanantijas , tad jaunas detaljas nepolagajutca

PSS JUZI NOMAINI bildi pie nick!!! PLZ[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Sorrry , nevis Juzi, bet Juze!

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Par regulēšanu nezinu, bet skati nevar iziet ar kreisām lampām, kam to ražotājs nav pamanījies "atstāt" oriģinālos kodus: kādas spuldzes lietojamas, regulējums u.t.t.. Vienkārši jāskatās, vai stiklā iegravēti šie uzraksti.[addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Mizx Thnx

bet kaadus uzrakstus jameklee ?

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Meklē tādus pašus uzrakstus kā uz veselās... Tām nederīgajām kreisajām nav ne ražotāja, ne kāda sērijas numura, ne lampas koda, pilnīgi nekas. Bet to, kam jābūt (vismaz galvenās lietas) var salīdzināt ar veselo. Uz pagriezienu lukturiem jau nekā daudz nebūs, varbūt pat vispār nekā, ja tie ir atsevišķi, bet šīs visas lietas ir galvenajiem lukturiem: tuvie/tālie, miglas u.t.t., tiem arī jābūt ar šo marķējumu pilnīgi noteikti, jo kodi apzīmē, piem, maksimālo pieļaujamo spilgtumu, spuldzītes jaudu u.t.t.. Pieņēmu, ka runa par šiem lukturiem, jo kuriem tad vēl augstumu regulēs...[addsig]

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens Volvistiem!

Šodien apzvanīju Rīgas šrotus, kas tirgo kaut ko no Volvo, bet jumta reliņus 850-ajam tā arī neatradu.

Ja kādreiz kaut kur redzat, padodiet ziņu!

[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Jpu Ottelo uzvani man( crasham) noskaidroju cenas, tikai tavs numbers kaut kur pakaasies

Crash

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

Hello ppl

a ko teiksiet par firmas DEPO vai DUPO (iisti neatceros kaa bija) razotaam gfaraam??? it kaa jauna maksaa ap 60LVL ???[addsig]

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds lieto VOLVO 850 T5??? Varētu padalīties iespaidos, pieredzē...

Varbūt kāds VOLVO automobiļu speciālists var sniegt info: Cik ēd bendžu, cik % apm. dārgāk iznāk remontos nekā parastam 850?

Vai konstruktīvi ļoti atšķirās no parastā 850?

Un vispār: vai ir vērts pirkt?

Paldies pagaidām.

PS. Ja šī tēma ir jau apspriesta kaut kur, mož tad piemetiet linku...

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 Badshark

izlasi visu topiku no saakuma, tur daudz runaats !

un ar T5 brauka crash

pats braukaaju ar parasto 2,5 20V automaats.... braukaaju tikai paaris men. un pagaidam varu teikt tikai to labo

paterinjsh man sanaak ar aut. pilseetas rezims 12-13 L/100 km

nu moz ja brauksi kmieriigi, pratiigi tad buus mazaak

man nesanaak mieriigi, bet censhos pratiigi

good luck![addsig]

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

nu tad ko teiksiet par firmas DEPO vai DUPO (iisti neatceros kaa bija) razotaam gfaraam??? it kaa jauna maksaa ap 60LVL ???

intuks Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki,

Bēda - motora pārsegs netaisās vaļā. Ir kādas idejas?

markins Reģ.: 17.08.2001
0 0 Atbildēt

vajag 2 cilv. viens rauj trosi, otrs tur kapotu

Otello Reģ.: 15.09.2003
0 0 Atbildēt

2 Crash : Paldies. Bet AS maksa 22Ls, bet kapec ? Sveces bus vajadzigi (originali). Vai drikst bus Tevi patraucet?

2 Alex-GT : Sorry, tikai izlasiju. Pavorotniks var nopirkt jaunu par 10Ls Jugla (pats tur pirku savu laika pec satiksanas ar Audi). Bet par faru neko neteiksu.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Sveiciens Volvistiem!

1)Pastāstiet, lūdzu, kā notiek tā dzinēja ventilācijas sistēmas tīrīšana.Kaut kur lasīju, ka esot jāseko līda, citādāk sākot ēst eļlu.

2) Rudenī trāpiju ar labo riteni baisā bedrē.Riepu nepārsitu, bet pēdējā eļļas maiņā man veči rādīja, ka labajā pusē priekšējais pusrāmis buksēs mazliet aizbraucis atpakaļ. Vai to var vienkārši ievilkt atpakaļ, vai jāmaina bukses. Cik tas varētu maksāt un vai pats to var izdarīt?

3) Kā lai pārbauda motora balstu gumiju kondīciju?

Paldies[addsig]

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

1.Dzineeja ventilacijai ir biki japaseko liidzi, jo 850 ir tada vaja vieta.Ja tas ventilacijas filtrinjsh aizserejas, tad ciesh taa truba, kas ir rem iepluudes kartera un tad jau nomainja vai remonts ir stipri apgruutinaats. Manupraat tas filtrinjsh AutoStar maksaaja kadus 3 ls, katraa zinja nekas iipashi briesmiigs, bet MM ar 15% atlaidi 850 Volvim vareetu buut pat veel letaak.

2.Par taam bukseem - taas buus priekshejaas sailentbukses. Jamaina obligaati, jo tas stipri ietekmee auto stabilitaati uz celja, ka arii saversumu. Es savlaiciigi sakuma tam nepieversu uzmaniibu un rezultata pastprinats riepu nodilums, ka ari probleemas ar auto stabilitati pie lieliem atrumiem uz celja. Sava laika mainiiju Alfa Motors un vienai pusei nomainja sanaca ap 30Ls, bet es, kad mainiiju pats lodveida balstu un stuures pirkstu, tad skatiijos, ka pats ar var taas bukses nomainiit, tikai jaatrisina izpreseeshanas jautajums, ko atrisinaju ar skruvjspiilju un speciaalu distanceru palidzibu.

Pec tadas asaakas bedres sirsniigas izbraukshanas jarekjinas, ka drizuma jamaina buus ari lodveida balsts un varbuut stuures pirksts. Arii es tam izgaaju cauri - 10 Ls lodvaida balsts (neorginaals), 8 Ls stuures pirksts (neorginaals) => visu nopirku Kantora ielaa un pats nomainiiju 20 min laika.

3.Kad miniisi Kantora iela vai AS vai MM tas sailentbukses plauktam, tad paluudz, lai noceko dzineja spilvena stavokli - parasti ciesh tie, kas ir raamii, lielie balsti tiek bojaati reti. Un balsti, kas notur dzineju ramii ir vai nu norauti vai veseli.

AutoNet

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

Ar to dzineeja ventilaaciju veel ir taa, ka daudzaam mashiinam taa ir kaa trubinja, kas versta uz leju un to ventilacijas saturu 'izgaaz' uz safalta. VOLVO tada zinja savac visu, izdzen caur filtru un nekur zemee nemet. Nu ja filtrs ir ciet, tad ligiski, ka tiek parspiesta kada truba vai kas cits un tas saturs nonaak uz dzineeja saaniem.

Man bija nospiests dzineja ventilacijas trubas apaksejais gals, tad no apakshas tika klaat un Kantora ielaa sacibinaaja, bet taa nekas patiikams - kad atver valja motora parsegu (haubi), tad viss dzineja priekshejais saans nonests ar ellju un pie sakarshanas kuup nedaudz.

autoNet

P.S.

tagad mainu ellju savam 850 nu nav jauzlej starp mainjaam. Kad nomaina, tad tuvu max, kad jamaina peec 10000 km, tad ir 1/3 no liimenja. Biki eed, bet normas robezaas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti