ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Arnij, es iekāroju Tava jaunā donora avārijas signāla pogu, priekšējo labo miglinieku un nu jau arī - priekšējo to, pie kā VN piestiprināts un kas man ir ieplaisājis.

Otrdien braucu uz Gruziju, varētu auto Tev atstāt liidz nedeeljas nogalei, ja vien tas Tev šķiet reāli

Neziniite

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

OK! ipastu saņēmu, bet atbildēt varu tikai šeit - iedzimtais skopums Tātad - OK!

Nez

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:Laikabiedr!!!

Līdzpilsoni!!!

Tev ir nopietni paveicies!!

Jo Tev ir unikala iespēja pa 20Ls iegadaties sava īpašumā Saab 900 OG mākslīgās adas salonu, kura vērtība ir mērāma simtos!!!

fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlMoXERTQlNBV1M5LlIoXERXQlVFRy%2006TTxIMSAj

Nepalaid garām šo unikālo iespēju, jo savādāk Vēsture Tevi ne sapratīs, ne arī Tev to piedos!!!

Zvanus gaidu pa karsto līniju 9613466 Aldis.!!!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

varbuut kaads var piedaavaat,

900 OG hečbeka

bagāžnieka slēdzeni?

griestus (ar luukas caurumu)?

Sapals Reģ.: 23.07.2001
0 0 Atbildēt

kaadam 900NG defektaina (bet braucama) kaarba nau vajadziiga, 1.robam sinhronizatori pabirushi, 4. - biku gaudoja, varbuut detaljaam, varbuut restauraacijai, man pa garaazhu meetaajaas, varu pa kaut kaadaam nelielaam naudaam atdot...

mario555@inbox.lv

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

manam kolēģim, kurš brauc ar Jaguar vajag detaļu, kura ir saistīta ar kondicionieri un ventilāciju, kas esot tāds ģeneratoram līdzīgs metāla izstrādājums tik liels kā (apmēram) klona maizes kukulis un kuru varot aizvietot ar SAAB 9000 (it kā OK) attiecīgo detaļu.

Tātad vai kāds var pateikt kas TAS tāds ir un vai kādam gadījumā šis TAS nemētājas garāžas stūrī?

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

ja klona maizes kukulim līdzīgs, tad tas varētu būt radiators.

bet ja ģeneratoram līdzīgs, tad kompresors. bet kompresoram ir ļoti attāla līdzība ar klona kukulīti. tad kā būt? ko domāt?

bet varbūt tas ir parasts ventilatora matorītis?

variantu daudz.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu vieniigais, ko varu iedomaaties generatoram liidziigu ir pats kompresors: tipa tas, ka atver haubi un meegina tikt pie blakusseedeetaaja puses lampas, tad shis noteikti traucee.

Bilde ar ACC komponenteem te: fotki.lv/...

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

man arī liekas, ka aprakstam vistuvākais ir 4. elements. Mēģināšu viņam parādīt to bildi, lai pasaka, ir vai nav

Paldies!

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Sveiki.

Ir liela vajadzība pēc SAAB 9000CD sedana 93 gada aizmugurējiem lukturiem. Virsbūve vēl vecā. Vēlams tonētie lukturi.

Vabūt kāds zina kur meklēt?

Būšu pateicīgs par infu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:man arī liekas, ka aprakstam vistuvākais ir 4. elements. Mēģināšu viņam parādīt to bildi, lai pasaka, ir vai nav

Paldies!

Kompresors ir dabuujams! Par darbaspeejaam gan diemzeel nezinu... jo sisteema vienu laiku ir pastaaveejusi tuksha....

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

šodien laimīgais Jaguar īpašnieks dabā aplūkoja 4. elementu zem mana SAAB motora pārvalka (ko SaaBer man bija praksē ierādījis) un apliecināja, ka tas ir īstais, un viņa autiņā rūcot kā dīzelis. Derot no tiem vecajiem SAABiem, kuros kondicionierī vēl esot izmantojuši to ķīmiju, kuru tagad vairs nedrīkstot (laikam tak freonu )

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Wanted:

-radio, strādājošs dajebkāds līdz Ls 5

-lukturu slotiņas 9000 OG

yukki iekš inbox punkc lv

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

a kapotu un rocenes klokji nevajag???

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Wanted:

-radio, strādājošs dajebkāds līdz Ls 5

-lukturu slotiņas 9000 OG

yukki iekš inbox punkc lv

Ja kads tev sos labumus pardos komplekta, tad noteikti par slotinam pajautas tukstoti

Kam tev radio, uzdziedi pats, bus letak.

Kam tev slotinas, saples vecu kreklu, un kad lukturi netiri ar so jaunieguto lupatu tos noslauki.

Ta tev bus noteikti daudz letak

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

nepacel bankjieriiti vinsh tew wairs neteiks pa kuru joslu braukt pa vanshu tiltu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ui, paldies ka atgadinaji. Yukki tacu ir vajadzigais cilveks

Starp citu 99.99% braucu pa Salu tiltu ...

Es jau ar neko launu, man nav nekadu pretenziju pret cienijamo Yukki kungi, vienkarsi patik vinu pakircinat, bet vinam savukart mani. Ta teikt esam virtualie pretinieki

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

kuram tad nepatiik pakircinaat yukki?!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tirzas! Abi!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, nenem tacu launa, mes esam labdabigie

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Yukki, nenem tacu launa, mes esam labdabigie

Aha, nekad neesmu varējis saprast terminu "labdabīgais audzējs", cik zinu, tos griež ārā tāpat kā ļaundabīgos!

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Paldies Tev draugs par tavaam siltaam rokaam

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ku kuuuu!!!! nevienam nav OG 900 hečbeka bagāžnieka slēdzene? vai arii naksies zvaniit Vaļeram..

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ir tikai 99 hechbeka bagaznieka sledzene, bet ta tev nederes

Starp citu es varetu meginat dabut ari prieks 900, bet nezinu vai atslega ar tai bus, ta ka varbut tev naksies mainit serdi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti