ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

heinaste rakstīja:kadam nav idejas kur vel varetu meklet prieksejos lukturus 9000 (94g) iznemot ALFU E&S

Autoaprupe uz Maskavenes, srotos - Kipsala vai lidzigos.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Meklēju no Saab 900 OG četru durvju, rokturus iekšējos, melna krasā, ne tos, kuri atver durvis, bet tos, nu pie kuriem pieturies, kad taisi durviss ciet, nu kas iet visa durvju garuma, un stiprinas ar trīs skrūvēm, intresē vai nu visss komplekts ( 4 gab ) vai ari trīs, bez vadītāju durvju!!!

Par saprātīgu cenu protams....

Vēll man ir Saab 99, 90 prieksejie eļļas amīši,varbūt kādu intresē, "KaYaba" divi gab, jauni, pa 23Ls gab, viens te zin Saab fans, pasūtīja, un nu jau drīz būss kādi 7 mēneši, ka nebrauc pakaļ, ka arī no tāda paša auto priekšejo kluču stiprinājumu komplekts.....

A to šitās lietiņas jau sāk man te nelabi smakot..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

sviestiņ! man ir aizdomas ka man tādi rokturi ir tikai beišīgi. vienam gan laikam skrūve aprauta. ja aizvedīsi uz enguri - dabūsi! ja negribi - vienalga 4T

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviest ,nevajag d.i.r.s.t.ies, Tu man soliji vinjus piegādāt 2 nedelju laikā,piegādāji tikai pēc pusotra mēneša,kad man jau tie sen nebija vajadzīgi, Bet es biju ar mieru tos no Tevis nopirkt, tad kad man viņus vajadzēs,un 46 ls man nemētājās pa grīdu,un nevajag man sūtiit savas gaudu vēstules pa ipastu,ja Tavam kantorim klibo logjistika,tad tās ir Tava kantora problēmas.Uzskati tos amortinjus par ilgtermiņa depozītu.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ak JĀ! gandrīz piemirsu. komplektā nāk priekšējais stikls ar kurie cik esmu dzirdējis Tev ir īpašas attiecības un akumulatora paliknis (tas ar bortiņiem) kā arī piekabes āķis (saeļļots) ar visiem stiprinājumiem. nezin kāpēc vecos laikos biju iedomājies ka man nāksies vilkt jahtu

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

priecīgus mārtiņus! izrādas partizāns visu lasa bet neko nebilst

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstījaviest ,nevajag d.i.r.s.t.ies, Tu man soliji vinjus piegādāt 2 nedelju laikā,piegādāji tikai pēc pusotra mēneša,kad man jau tie sen nebija vajadzīgi, Bet es biju ar mieru tos no Tevis nopirkt, tad kad man viņus vajadzēs,un 46 ls man nemētājās pa grīdu,un nevajag man sūtiit savas gaudu vēstules pa ipastu,ja Tavam kantorim klibo logjistika,tad tās ir Tava kantora problēmas.Uzskati tos amortinjus par ilgtermiņa depozītu.

nekādfas draudu vēstules es Tev sūtījis neesmu, un tad kad viņi aizkavējās, es Tev pārprasīju, vai pārsūtīt, gaidīsi, vai nē

Tu teici jā , sūti.....

Un nevis pēc pusotra, bet bet pēc meneša viņi atnāca, un es parasti ņemu priekšatmaksu, lai tādu ekscesu nebūtu, bet Tev es noticēju uz vārda...

un man arī nav intreses 50Ls iesaldēt par apsolūti neejošu preci, lai gadiem gaidītu, kad tad Tev būs ta nauda!!

Un nekas man neklibo, vienkarši esmu pieradis ka cilvēki atbild par savien vārdiem!!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstījaviestiņ! man ir aizdomas ka man tādi rokturi ir tikai beišīgi. vienam gan laikam skrūve aprauta. ja aizvedīsi uz enguri - dabūsi! ja negribi - vienalga 4T

man pašam ir brūni...

bet ta kā man pāršuvas durvju ailes, melna krāsā, tad gribu atrast tieši Melnus...

citas krasas, piedod, Digen, ja vari, bet mani neintresē..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet 4T vienalga..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tas nozīmē ka Tev (Mārtinu ieskaņās tirzīgam esot) neko citu izņemot seksu nepiedāvāt? a ja man ir zilgani rokturi??!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: vai tas nozīmē ka Tev (Mārtinu ieskaņās tirzīgam esot) neko citu izņemot seksu nepiedāvāt? a ja man ir zilgani rokturi??!

Varbūt vari sniegt kādu plašaku infu, par šiem rokturiem, nu precīzu krasa toni, izliekumu traektoriju, nolietojuma pakāpi,bet vēlems ne šeit, bet gan Sviesta Topikā, savukārt ar Illx mēs varētu diskusiju turpināt, protams ja viņam ir vēllmes vēll ko teikt, topikā, kurš paredzēts lai izlamātos...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

llxx rakstījaviest ,nevajag d.i.r.s.t.ies, Tu man soliji vinjus piegādāt 2 nedelju laikā,piegādāji tikai pēc pusotra mēneša,kad man jau tie sen nebija vajadzīgi, Bet es biju ar mieru tos no Tevis nopirkt, tad kad man viņus vajadzēs,un 46 ls man nemētājās pa grīdu,un nevajag man sūtiit savas gaudu vēstules pa ipastu,ja Tavam kantorim klibo logjistika,tad tās ir Tava kantora problēmas.Uzskati tos amortinjus par ilgtermiņa depozītu.

nekādfas draudu vēstules es Tev sūtījis neesmu, un tad kad viņi aizkavējās, es Tev pārprasīju, vai pārsūtīt, gaidīsi, vai nē

Tu teici jā , sūti.....

Un nevis pēc pusotra, bet bet pēc meneša viņi atnāca, un es parasti ņemu priekšatmaksu, lai tādu ekscesu nebūtu, bet Tev es noticēju uz vārda...

un man arī nav intreses 50Ls iesaldēt par apsolūti neejošu preci, lai gadiem gaidītu, kad tad Tev būs ta nauda!!

Un nekas man neklibo, vienkarši esmu pieradis ka cilvēki atbild par savien vārdiem!!!

Nu Tu gan man te dzejo, klau nepūt pekstinjus ,kad es Tev zvaniju pēc divarpusnedēļām,Tu vēl diezgan neapmierinātā tonī atbildēji,ka ir Lieldienas,un lai es gaidot,kad Tu man zvanīsi,un tad pēc mēneša Tev atnaca krava,kurā amortiņi nebija, un tie beidzot atnāca pēc vairāk kā pusotra mēneša, kad man tie vairs nebija vajadzīgi. Es tev piedāvāju priekšapmaksu...,tu pats atteicies

Es pasūtīju tos pie Tevis jo Tu soliji ka amortiņi būs klāt pēc 2 nedēļas.Davai izbeidz te īdēt ,un par to depozītu es nopietni,vēl jo vairāk tagad,kad Tu sāc īdēt un žēloties šeit .

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

Sviestc rakstīja:

llxx rakstījaviest ,nevajag d.i.r.s.t.ies, Tu man soliji vinjus piegādāt 2 nedelju laikā,piegādāji tikai pēc pusotra mēneša,kad man jau tie sen nebija vajadzīgi, Bet es biju ar mieru tos no Tevis nopirkt, tad kad man viņus vajadzēs,un 46 ls man nemētājās pa grīdu,un nevajag man sūtiit savas gaudu vēstules pa ipastu,ja Tavam kantorim klibo logjistika,tad tās ir Tava kantora problēmas.Uzskati tos amortinjus par ilgtermiņa depozītu.

nekādfas draudu vēstules es Tev sūtījis neesmu, un tad kad viņi aizkavējās, es Tev pārprasīju, vai pārsūtīt, gaidīsi, vai nē

Tu teici jā , sūti.....

Un nevis pēc pusotra, bet bet pēc meneša viņi atnāca, un es parasti ņemu priekšatmaksu, lai tādu ekscesu nebūtu, bet Tev es noticēju uz vārda...

un man arī nav intreses 50Ls iesaldēt par apsolūti neejošu preci, lai gadiem gaidītu, kad tad Tev būs ta nauda!!

Un nekas man neklibo, vienkarši esmu pieradis ka cilvēki atbild par savien vārdiem!!!

Nu Tu gan man te dzejo, klau nepūt pekstinjus ,kad es Tev zvaniju pēc divarpusnedēļām,Tu vēl diezgan neapmierinātā tonī atbildēji,ka ir Lieldienas,un lai es gaidot,kad Tu man zvanīsi,un tad pēc mēneša Tev atnaca krava,kurā amortiņi nebija, un tie beidzot atnāca pēc vairāk kā pusotra mēneša, kad man tie vairs nebija vajadzīgi. Es tev piedāvāju priekšapmaksu...,tu pats atteicies

Es pasūtīju tos pie Tevis jo Tu soliji ka amortiņi būs klāt pēc 2 nedēļas.Davai izbeidz te īdēt ,un par to depozītu es nopietni,vēl jo vairāk tagad,kad Tu sāc īdēt un žēloties šeit .

Paklausies, es neīdu, bet konstatēju faktu, ka Tavi solījumi nav plika graša vērti!!!!

Un ka uzticēties Taviem vārdiem,

"Sūti tik sūti, man viņus vaig" nebija pareizi...

un vispār, šo diskusiju iesāki Tu, es tik te piedavāju viņus pārdot, pieminot tik to, ka viņi man ir uzkarušies jau septiņus mēnešus, pat tavu vārdu es neminēju, starp citu...

Un ja es tiešam būtu no Tevis toreiz paņēmis iemaksu, tyad diez vai Tu raustītos tos mekļedams kur citur, un tad arī netēlotu tagad te Kingu ar tekstiem, nu draudzin, pagaidī vēl kādu gadu, un neasaukātos ....

da pofig man ir tie 50Ls vienkārši es jūtos piekāsts, jo ticēju Tev ka cilvēkam uz vārda, a rezultatā es tagad zin esmu īdētājs, sliktais un vēll velns zin kas....

pats jau laikam esu vainīgs, ka kuram katram uzticos, un ticu tam, ko viņs apsola....

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mahači citā topikā vai vislabāk uzsitat strelku un izvillojaties dabā vai sadzerat mieru! Te tirgus laukums, tā sacīt tehniskais topix!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Mahači citā topikā vai vislabāk uzsitat strelku un izvillojaties dabā vai sadzerat mieru! Te tirgus laukums, tā sacīt tehniskais topix!

Uztraukumam nav pamata, es tik gribēju tos amīšu kādam pārdot, a Illx palīdz tos reklamēt, neļaujot topikam pagrimt...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

ok,pareju uz citu topiku.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Vēll jo projām aktuāls jautājums...

Sviestc rakstīja:Labrītt!

Meklēju no Saab 900 OG četru durvju, rokturus iekšējos, melna krasā, ne tos, kuri atver durvis, bet tos, nu pie kuriem pieturies, kad taisi durviss ciet, nu kas iet visa durvju garuma, un stiprinas ar trīs skrūvēm, intresē vai nu visss komplekts ( 4 gab ) vai ari trīs, bez vadītāju durvju!!!

Par saprātīgu cenu protams....

Vēll man ir Saab 99, 90 prieksejie eļļas amīši,varbūt kādu intresē, "KaYaba" divi gab, jauni, pa 23Ls gab, viens te zin Saab fans, pasūtīja, un nu jau drīz būss kādi 7 mēneši, ka nebrauc pakaļ, ka arī no tāda paša auto priekšejo kluču stiprinājumu komplekts.....

..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:Vēll jo projām aktuāls jautājums...

Sviestc rakstīja:Labrītt!

Meklēju no Saab 900 OG četru durvju, rokturus iekšējos, melna krasā, ne tos, kuri atver durvis, bet tos, nu pie kuriem pieturies, kad taisi durviss ciet, nu kas iet visa durvju garuma, un stiprinas ar trīs skrūvēm, intresē vai nu visss komplekts ( 4 gab ) vai ari trīs, bez vadītāju durvju!!!

Par saprātīgu cenu protams....

Vēll man ir Saab 99, 90 prieksejie eļļas amīši,varbūt kādu intresē, "KaYaba" divi gab, jauni, pa 23Ls gab, viens te zin Saab fans, pasūtīja, un nu jau drīz būss kādi 7 mēneši, ka nebrauc pakaļ, ka arī no tāda paša auto priekšejo kluču stiprinājumu komplekts.....

..

man interes koni amishi prieksh 9-5 pakalja. ja kam laba cena metiet man uz kurland rimbuls kurland punkts lv

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviesc... Ja Tu to ellju vari izliet un iepuust gaazi, tad varbuut man vinji saaktu intereseet

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstījaviesc... Ja Tu to ellju vari izliet un iepuust gaazi, tad varbuut man vinji saaktu intereseet

sorry...

tādas tehnoloģijas nepārzinu...

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

es te skatos vienu T8 `88 gada 3-durvnieku ... kuram nav griesu vispaar, pat ne taa preseta kartona/stikla skiedras pamata. Varbuut kadam kaut kur meetajas griesti prieks 900OG 3-d.

un kaadas virpar atsauksmes par T8 ar intercooleri un 155hp teoreetiski. kaa ir ar turbinu, izmeginot kaut kur lidz 3000-3400 apgriezieniem nejutu tada butisku raavienu kad turbiina pieslegots, lai arii bija juutams, ka auto uznem aatrumu krietni labaak par n/a ... paslaik lauzu galvu par sito briinumu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:es te skatos vienu T8 `88 gada 3-durvnieku ... kuram nav griesu vispaar, pat ne taa preseta kartona/stikla skiedras pamata. Varbuut kadam kaut kur meetajas griesti prieks 900OG 3-d.

un kaadas virpar atsauksmes par T8 ar intercooleri un 155hp teoreetiski. kaa ir ar turbinu, izmeginot kaut kur lidz 3000-3400 apgriezieniem nejutu tada butisku raavienu kad turbiina pieslegots, lai arii bija juutams, ka auto uznem aatrumu krietni labaak par n/a ... paslaik lauzu galvu par sito briinumu.

Nu man ir T8 ar interkūleri,lai gan 86 gada, bet domāju ka nu nekādas īpašas atškirības naf....

Nu man škiet ka rāvienam nav ne vainas, priekš tiem 155hp, nu protams ka ar elektronisko iesprici, kura nāk 16V jau salīdzināt nevar....

Intresanti, cik tad pārdevējs grib par tādu aperātu

Kadas vēll ir ekstras

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Sviests - vai tu juuti konkretu ravienu, kad turbo iegriezas? pie cik apgriezieniem? sitam, ko skatiiju tadu izteiktu ravienu nejutu, bet bija skaidrs, ka vinjs velk labi nu tad, kad ir uzgazets lidz kadiem 3000, tad turbo bultinja bija uz 12tiem, t.i., dzeltenajaa.

kaa jau teicu, nav griestu, izputejaa caurums, izpludes kolektors plaisajis.

eu - kaa vispar ir ar to plaisajuso izpludes kolektoru, vins ar tadu visu laiku braucot un problemu neesot - drosi vien kaut kad jaasametina kaartigi vai jaadabu vietaa vesels - bet vai taa ir akuuta kaite?

priesas stiklaa akmens ir izsitis taadu nu lidz 1cm diametraa akuraatu apalju cauruminju, kas nekur talak aizplaisajis nav, vai sitadu var efektiivi aptureet, dzirdeju, ka ir kaut kadi smakji, ar ko aizpildiit ...

ekstras - el.logi, spogujli (viens gan nestrada), el.luuka, laikam centrala atslega - griesti - pliks blekjis. adas nav, tumss violetais velura salons.

cena ir smiekliga - 500 EUR, bet tas nav LV.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu nezinu.. izklausaas saubiigi..

padomaa cik izteeresi, kameer savediisi kaartiibaa..

man ir izpuuteejs ar visu kolektoru no 86 T8

griestus pats mekleeju..

bet nu turbiinu vajadzeetu just... pirms es saremonteeju turbiinu ar nejutu.. taa tikai rija elju un viss.. a tagad, pie 2-2.5 k apgriezieniem ir taa sauktaa turbo bedre un tad paatrinaajums juutams ljoti izteiksmiigi... to vienkaarsi nevar nepamaniit...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad aju jau esi izleemis mainiit saveejo, ta labak pacieties liidz turbinatoram ar 16V peec 90 gada...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti