ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

serde man darbojas.. bet vai to taa var iznemt?

un man ir saruuseejis arii tas stieniitis, taada kaa stiepliite tur uz saanu aiiet no sleedzenes

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Yuki....

fotki.lv/...

2Ls + kasetes dāvanā

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:Yuki....

fotki.lv/...

2Ls + kasetes dāvanā

vot to s saprotu! Tā ir labdarība! paskatīšos vai lēdija arī nav no kādām drēbītēm izaugusi

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

par taadu magji Yukki varees neuztraukties, ka kaac to nofenderees

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:Yuki....

fotki.lv/...

2 Ls + kasetes dāvanā

Tas megaaudiocentrs strādā arī? Man vajag lai vismaz pāris radio stacijas uztver Edgar, man joprojām nav Tavu koordinātu!

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

edgars80 rakstīja:Yuki....

fotki.lv/...

2 Ls + kasetes dāvanā

Tas megaaudiocentrs strādā arī? Man vajag lai vismaz pāris radio stacijas uztver Edgar, man joprojām nav Tavu koordinātu!

ja pareizi atceros, tad strādā gan......, vismaz pirms pusgada toč strādāja....

a kasetes jaunas, maximāāā uz akciju ņemtas

ps

super_cow att inbox punkts elvē

lynx4 att inbox punkts elvē

arhprogrupa att inbox punkts elvē

t.:9666366

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, tam auto noteikti ir pelnutrauks, kurš tev nemaz nav vajadzīgs, jo tu taču nepīpē. Varbūt notirgo man to par radio cenu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:Yukki, tam auto noteikti ir pelnutrauks, kurš tev nemaz nav vajadzīgs, jo tu taču nepīpē. Varbūt notirgo man to par radio cenu

tur tak liek izlietotās košļenes un konfekšu papīrīšus!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:Yukki, tam auto noteikti ir pelnutrauks, kurš tev nemaz nav vajadzīgs, jo tu taču nepīpē. Varbūt notirgo man to par radio cenu

Tu man gribi izraut vienīgo papildaprīkojumu? Tekošu lūku nevajag? Man tajā ir 2 pelnutrauki: priekšā un pakaļā, smird abi, es padomāšu, jo tomēr konfektes es ēdu un papīriņus pa logu ārā nemēdzu mest!

Tīrot auto atradu divus latus, tā kā man tagad ir nauda!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:Yukki, tam auto noteikti ir pelnutrauks, kurš tev nemaz nav vajadzīgs, jo tu taču nepīpē. Varbūt notirgo man to par radio cenu

Arnijam prasīji?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

uculs rakstīja:Yukki, tam auto noteikti ir pelnutrauks, kurš tev nemaz nav vajadzīgs, jo tu taču nepīpē. Varbūt notirgo man to par radio cenu

Arnijam prasīji?

OK, es uzprasīju - viņam ir! Man 10% par starpniecību

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja, kur ir, dod šurp.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:Ja, kur ir, dod šurp.

tak teicu - Arnijam Cēsīs - Zvani un sarunāsiet vietu un laiku

Sapals Reģ.: 23.07.2001
0 0 Atbildēt

jap, kur vareetu dabuut SAAB`a prieksheejaa kapota bljambu, shrotos neviens nost laust neljauj, csdd bodee maniiju kaut kaadas liimeejamaas tjipa uz kaut kaada plastmasveidiiga lokana materiaala, bet nu diametrs nepasee...

p.s nodarboties ar huljigaanismu nepiedaavaat...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sapals rakstīja:jap, kur vareetu dabuut SAAB`a prieksheejaa kapota bljambu, shrotos neviens nost laust neljauj, csdd bodee maniiju kaut kaadas liimeejamaas tjipa uz kaut kaada plastmasveidiiga lokana materiaala, bet nu diametrs nepasee...

p.s nodarboties ar huljigaanismu nepiedaavaat...

Šķiet, ka Rumbulā uz galdiem redzēju kautkādu aftermarket skārda gabalus, nezinu vai izmērs der. Nu arī E&S drošvien var tādu dabūt.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Rumbulā nav nekā lietojama, ja nu vienīgi aizmugurējā, bet arī nezin kā pēc izmēriem der. Šitā lieta ir liels deficīts, ja grib dabūt pa lētu naudu. Šrotos atļaus raut (ja būs kas palicis pāri) no sistas haubes. Un tur nekas nav jālauž. Ar nazīti vai skrūvgriezi noņemās ļoti viegli, jo nekādu fiksatoru nav. Ja cenai nav nozīmes tad E&S vienmēr laipni to piedāvā pa neadekvātu samaksu

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sapals rakstīja:jap, kur vareetu dabuut SAAB`a prieksheejaa kapota bljambu, shrotos neviens nost laust neljauj, csdd bodee maniiju kaut kaadas liimeejamaas tjipa uz kaut kaada plastmasveidiiga lokana materiaala, bet nu diametrs nepasee...

p.s nodarboties ar huljigaanismu nepiedaavaat...

Ja vēl ir interese tad varu iedot talr. kur varesi aprunāties par tevinteresējošo jautājienu.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Par SAAB zīmi vari uzzvanīt pa tālr. 9807106 Valdis. Viņš gan jauc āra SAABus, varbūt būs kāda daudz maz lietojama.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Man ir tīri sakarīga emblēma. Diametrs 60mm

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Vai kaadam nav aizkjeerusies taada lietinja, kaa 9k mobiilim '94g. prieksheejo miglinieku sleedzis? kautkaa galiigi vinjsh nestraadaa , buushu ljoti prieciigs, ja kaads buus ar mieru notirgot man sho daargumu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstīja:Vai kaadam nav aizkjeerusies taada lietinja, kaa 9k mobiilim '94g. prieksheejo miglinieku sleedzis? kautkaa galiigi vinjsh nestraadaa , buushu ljoti prieciigs, ja kaads buus ar mieru notirgot man sho daargumu.

Skiet, ka ir arii sleedzis!

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Arnij un pelnu trauks no 9k dzirdēju, ka arī esot.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstīja:Vai kaadam nav aizkjeerusies taada lietinja, kaa 9k mobiilim '94g. prieksheejo miglinieku sleedzis? kautkaa galiigi vinjsh nestraadaa , buushu ljoti prieciigs, ja kaads buus ar mieru notirgot man sho daargumu.

Diezgan raxturīga problēma, kā ieteikums izmantot spicku

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Skiet, ka ir arii sleedzis!

Kaa mees vareetu vienoties, lai es ieguutu iipashumaa sho sleedzi, jo ieteikums izmantot shpicku neshkjiet gana vilinosh

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Pardodu lieto disku komplektu, 15 collas, der Saab 900 pec 88 gada un Saab 9000, riepas nu tā, diez kas nav M+S, cena 120Ls.

www.iauto.lv/... #x

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti