ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Protams ka smukaak

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja atrodiet, tad vienu man arī, please

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

man vaig Saab 900 OG ieksējā durvju atvēršanas roktura rāmīti melna krāsā un elektrologu atvērsanas pogas, nu kādas divas..

kurai pusei rāmīti?? pasažierim varu..

pogu arī varu...

un tas viss, ja vien Tu būsi ar mieru gaidīt nezināmu laiku, kamēr braukšu "ciemos pie donora"

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaadam nav kautkur aizkjeeries funkcioneejosh dzeseeshanas skjidruma trauka vaacinjsh? labpraat par sapraatiigu samaksu taadu iegaadaatu.

mashiins ir 9-3, bet gan jau ka no 9-5 arii der.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Hi Arnij,

Vai Tev nav aizkeeries perfektaa staavoklii 9K Saaba aizmugureejais atstarotaajs, tipa tas, kas virs numura ziimes starp pakaleejaam lampaam. Ja ir dod zinju saabaero at one dot lv

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Hi Arnij,

Vai Tev nav aizkeeries perfektaa staavoklii 9K Saaba aizmugureejais atstarotaajs, tipa tas, kas virs numura ziimes starp pakaleejaam lampaam. Ja ir dod zinju saabaero at one dot lv

Shii fragmenta nav Taapat, kaa aizm. bampera...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Zheel gan . . .

Savukaart, man ir aizmugureejais bamperis, ja kaadam vaajag . . .

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

un vai tieshaam nevienam nav tas dzeseehanas vaacinjsh, tas viltiigais,kas spiedienu regulee, negribaas paarmaksaat par vinju peerkot e&s piemeeram.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: un vai tieshaam nevienam nav tas dzeseehanas vaacinjsh, tas viltiigais,kas spiedienu regulee, negribaas paarmaksaat par vinju peerkot e&s piemeeram.

Nav jau obligaati E&S pirkt... Uzintereseejies, teiksim - A-favoriitaa...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Sviestc rakstīja:

man vaig Saab 900 OG ieksējā durvju atvēršanas roktura rāmīti melna krāsā un elektrologu atvērsanas pogas, nu kādas divas..

kurai pusei rāmīti?? pasažierim varu..

pogu arī varu...

un tas viss, ja vien Tu būsi ar mieru gaidīt nezināmu laiku, kamēr braukšu "ciemos pie donora"

Vai tie rāmīši nebija vienadi abās pusēsVed kāds ir......

A gaidīt loģiski ka varu, nav jau šitās lietas nekāda "mirstamā kaite" var jau auto paeksplutēt kādu laiku arī bez tām..

SHMIGA Reģ.: 08.10.2004
0 0 Atbildēt

SHMIGA rakstīja: Pārdodu SAAB 9000 89.g.hečbeks-rezerves daļās.

kristaps.smilgins@ergo.lv

P.S. Ir spoileri, sliekšņi, arku uzlikas un lielie bamperi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviest, OK.. būšu mājās ievērtēsu, ziņošu.. pogas noteikti būs.. a par rāmīšiem, vienkarsi vadītāja pusi pašam vajag..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai kādam nav 9000 NG šofera sēdekļa apsildes elements??

Vajag!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sitadu lietiņu varbūt tomer labāk jaunu..??

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: sitadu lietiņu varbūt tomer labāk jaunu..??

54 LVL

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nez, jau sen izrunājām, ka Tev jāiemācās lodēt Ietaupīsi pussimts latus un varēsi izcelties nākošajā Adītāju un Tamborētāju pulciņa nodarbībā ar jauniem "skills"

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Nez, jau sen izrunājām, ka Tev jāiemācās lodēt Ietaupīsi pussimts latus un varēsi izcelties nākošajā Adītāju un Tamborētāju pulciņa nodarbībā ar jauniem "skills"

Yukki, ja Tu māki lodēt un Tev ir silta garāža un sīka vaļa, labprāt ar attiecīgo elementu aizbraukšu pie Tevis - noorganizēsim ekonomisku nakti garāžā Kaut arī - man vēl joprojām ir prātā stikla mainīšanas pasākuma pieredze

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Yukki rakstīja: Nez, jau sen izrunājām, ka Tev jāiemācās lodēt Ietaupīsi pussimts latus un varēsi izcelties nākošajā Adītāju un Tamborētāju pulciņa nodarbībā ar jauniem "skills"

Yukki, ja Tu māki lodēt un Tev ir silta garāža un sīka vaļa, labprāt ar attiecīgo elementu aizbraukšu pie Tevis - noorganizēsim ekonomisku nakti garāžā Kaut arī - man vēl joprojām ir prātā stikla mainīšanas pasākuma pieredze

Nu vai tev gaiss riepās turās labi|?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

Nu vai tev gaiss riepās turās labi|?

aga profesionāli, autorizēti un ar mīlestību piepumpēts gaiss

Kāda Tev diagnoze?

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

audiks rakstīja:

Nu vai tev gaiss riepās turās labi|?

aga profesionāli, autorizēti un ar mīlestību piepumpēts gaiss

Kāda Tev diagnoze?

Ļoti ceru, ka man līdz otrā posma sākumam nebūs jameklē jauns braucamais. Diagnoze vēl līdz šim brīdim nav uzstādīta, bet pamatotas aizdomas "krekšķis" iemeties kādā no vadības blokiem, bet par to mani vēl informēs papildus. Sāku jau baidīties.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Labrīt!

Vakar tika uzstādīa diagoze man SAAB 9000CS, turbo, 1991gads, bojāts automātiskās kārbas bloks. Tapēc jautāju, vai kādam nav infa, kurš šadu lietu varbūt tur bez vajadzības, es ļoti priecātos iegādāties par samērīgu cenu.

Iepriekš pateicos.)

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja: Labrīt!

Vakar tika uzstādīa diagoze man SAAB 9000CS, turbo, 1991gads, bojāts automātiskās kārbas bloks. Tapēc jautāju, vai kādam nav infa, kurš šadu lietu varbūt tur bez vajadzības, es ļoti priecātos iegādāties par samērīgu cenu.

Iepriekš pateicos.)

tas ir vadības bloks vai kaut kas no dzelžiem?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Maz ticibas ka kadam tas varetu but, bet nu tomer pajautasu.

900 og vaditaja puses atpakalskata APSILDAMA spogula stiklins nu pats spogulitis. Uz stiklina ir tads zimejums ka taisnsturitis ar uz augsu ejosam bultinam, tipa nozime ka spogulis ir apsildams.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Uz stiklina ir tads zimejums ka taisnsturitis ar uz augsu ejosam bultinam, tipa nozime ka spogulis ir apsildams.

tāds pats kā oranžā lampiņa panelī ?

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

audiks rakstīja: Labrīt!

Vakar tika uzstādīa diagoze man SAAB 9000CS, turbo, 1991gads, bojāts automātiskās kārbas bloks. Tapēc jautāju, vai kādam nav infa, kurš šadu lietu varbūt tur bez vajadzības, es ļoti priecātos iegādāties par samērīgu cenu.

Iepriekš pateicos.)

tas ir vadības bloks vai kaut kas no dzelžiem?

TAs ir autimatiskās kārbas vadības bloks un atrodas zem šofera sēdekļa kopā ar TCS vadības bloku.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti