ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstījaviest;Nu melnos rokturus es varetu Tev atvest pēc 4 decembra,tik ilgi gaidīsi??Cenas jau pie manis demokratiskas,mēģinu izspiest no tirgus Vaļeru

Labrītt!!

Tātad mani intresē tie melnie rokturi...

gaidīšu Tajā Pēcceturtajadecembrī kādu ziņu no Tevis...

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Nepieciešama kulise (vai kā tur to sauc kārbai).. cik tad var zāģēt uz ceļa un laist visus pa priekšu, saņemot milzumdaudzos paldies.. viņi jau nezin, ka es robā nevaru ielikt, lai uz priekšu tiktu .. drīz būšot "veļasmašīna" ātrumu vietā

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

sama rakstīja:Nepieciešama kulise (vai kā tur to sauc kārbai).. cik tad var zāģēt uz ceļa un laist visus pa priekšu, saņemot milzumdaudzos paldies.. viņi jau nezin, ka es robā nevaru ielikt, lai uz priekšu tiktu .. drīz būšot "veļasmašīna" ātrumu vietā

Vot tje ras Varjaugadītieskavargadities...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

SAMS rakstīja:Man ideāli būtu Ķīpsalā studentu kojās. Tur ķīmiķos meita študierē. Ja nesanāk, tad alternatīvu arī varētu izmantot, bet tas ir daudz neērtāk maniem Rīgas braucējiem.

Izrādās, ka manam 9000 OG viens disks ir normāls, bet otrs kā žilete . Kādu apsvērumu dēļ vācietis ir mainījis tikai vienu - nezinu Cik LV naudiņas jeb cik iepakojumu slaveno T man izmaksās diska demontāža un piegāde uz Rīgu?

Nu T padzersim 2006 gada pasākumā! Var arī uz kojām, tikai man interesētu kādi konkrētāki pieturpunkti, savādāk visām ķīmiķmeitenēm disku nepietiks Puskursam varbūt sanāktu, bet visam toč ne

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaadam nav vajadziiba peec jumta bagaaznieka 9000 SAABam, tikko noskruuveeju, man vinju nevajag! Drosvien ka var pielikt arii citiem autinjiem! Pa kaadiem 45-50 LS!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja:Kaadam nav vajadziiba peec jumta bagaaznieka 9000 SAABam, tikko noskruuveeju, man vinju nevajag! Drosvien ka var pielikt arii citiem autinjiem! Pa kaadiem 45-50 LS!

tur ir sliedes, kas vēl

9000 OG vai NG?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

keikei rakstīja:Kaadam nav vajadziiba peec jumta bagaaznieka 9000 SAABam, tikko noskruuveeju, man vinju nevajag! Drosvien ka var pielikt arii citiem autinjiem! Pa kaadiem 45-50 LS!

tur ir sliedes, kas vēl

9000 OG vai NG?

Sliedes un stiprinaajumi tie kas naak orginaalaa nost, plus veel riit es dabuushu nost arii taadus papildustiprinaajumus, kas sen atpakalj tika piemonteeti SAAB servisaa uz Ulmanja gatves laikam, bet man liekas ka bez tiem var iztikt!

A par tiem OG vai NG man nav ne jausmas, vecias 9000 89.g!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

jumta bagāžnieks ir kas? "zārciņš", ričuku paliknis vai vējdēļa turētājs? ja šķērstieņi ir regulējami - uzliksim jebkam! interese garantēta... plz - komentus!

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja:jumta bagāžnieks ir kas? "zārciņš", ričuku paliknis vai vējdēļa turētājs? ja šķērstieņi ir regulējami - uzliksim jebkam! interese garantēta... plz - komentus!

Vienkaarshi divas sliedes paari jumtam, regulejamas vinjas ir daleeji man liekas - vinjas var pataisiit iisaakas (nozaageejot galus) garaakas gan vinjas iipashi nevar dabuut, tur rezerve man liekaas, kaadi paaris cm bija veel!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas ir, šķērsām nevis gareniski jumtam?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:tas ir, šķērsām nevis gareniski jumtam?

Nu ja ka skeersaam!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pag! mēs te kaulējamies par diviem apzāģējamies stieņiem vai tur ir vēl kas komplektā?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Sliedes un stiprinaajumi tie kas naak orginaalaa nost, plus veel riit es dabuushu nost arii taadus papildustiprinaajumus, kas sen atpakalj tika piemonteeti SAAB servisaa uz Ulmanja gatves laikam, bet man liekas ka bez tiem var iztikt!

Re kur ir!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a nav pa dārgu?? alfā tanī leišu veikala tādus līdz 30 latiem var dabūt, pie kam universālus, ka nav nekas jāzāģē...

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:a nav pa dārgu?? alfā tanī leišu veikala tādus līdz 30 latiem var dabūt, pie kam universālus, ka nav nekas jāzāģē...

Nu es jau neliku nevieam pirkt, sitas vismaz ir kaartiigs blekis! Nevis leisu kaut kaads, ja nevienam nevajadzess, lietoshu pats! Tikai piedavajums! Nu pa 40 LS adoshu!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Stieņiem ir apzeltīti galiņi un oriģinālajā metālā iepresēts maģiskais uzraksts SAAB, tāpēc laikam autoram cena šķiet atbilstoša. Bet cilvēk, nolaidies uz zemes, 89 gadā maybe varēja prasīt arī vairāk, bet tagad... Nekad necenšos nojaukt kāda tirdziņu, bet daži piedāvājumi kaitina pat svētdienā

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, tev vajadzet sakt lietot balderjanus. Visu laiku tads uzbudinats un pikts uz visu pasauli esi.

Sodien tacu ir 1.adventa cilvekiem sak paradities labs prats un varbut ari miers virs zemes, bet tu te izlej savu zulti

Ne jau visi lieto SAAB tik sen ka tu vai es un nav par visu informeti.

Ja es tagad parietu peksi uz Volvo, man noteikti tapat butu vesela jura jautajumu un neskaidribu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piemēram, kur jābāž aizdedzes atslēga..

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Yukki, tev vajadzet sakt lietot balderjanus. Visu laiku tads uzbudinats un pikts uz visu pasauli esi.

Sodien tacu ir 1.adventa cilvekiem sak paradities labs prats un varbut ari miers virs zemes, bet tu te izlej savu zulti

Ne jau visi lieto SAAB tik sen ka tu vai es un nav par visu informeti.

Ja es tagad parietu peksi uz Volvo, man noteikti tapat butu vesela jura jautajumu un neskaidribu.

ZZ, laipni luugts, pakonsultees'u

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Njam jumta baagaaznieks gan nav 89. gada)) Un atbilstoshaa cena buutu 3,5LS)

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

s70-740d rakstīja:

ZingZeng rakstīja:Yukki, tev vajadzet sakt lietot balderjanus. Visu laiku tads uzbudinats un pikts uz visu pasauli esi.

Sodien tacu ir 1.adventa cilvekiem sak paradities labs prats un varbut ari miers virs zemes, bet tu te izlej savu zulti

Ne jau visi lieto SAAB tik sen ka tu vai es un nav par visu informeti.

Ja es tagad parietu peksi uz Volvo, man noteikti tapat butu vesela jura jautajumu un neskaidribu.

ZZ, laipni luugts, pakonsultees'u

Nu neceri, nupat esmu ticis pie citas rotallietas, kas prasis savu laiku, lai dabutu to uz cela, bet par piedavajumu paldies

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Kaadam nav aizkjeerushaas liekas lukturu slotinjas (ar visu kaaju), savaadaak luktiri jaatiira ik pa 30min . Vaig abas puses prieksh 9k '94g. Labpraat iegaadaatos.

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad tā, sen nedzirdētā / neredzētā tauta!

Potenciāli ir dabūjams 9000 NG tobiš 1992. g. CS 2.3T Auto ar praktiski visām extrām (bez koka un ādas) - PA DETAĻĀM. Tikai neprasiet neko no paša "deguna" - tur nekā nav, taču sākot ar motoru un uz aizmuguri viss ir gandrīz ideālā stāvoklī.

Pagaidām gan vēl tikai pieņemu pasūtijumus, jo nezinu kāds man nākošais bīdeklis ienāksies, un ko tam uz sitiena vajadzēs, tāpēc īstais rezerves daļu tirdziņš atvērsies pēc jaunā bīdekļa apslacīšanas.

P. S. Drīkstiet izteikt piedāvājumus arī man (attiecībā uz jauno autiņu) - incē 94+ (sliktākajā gadijumā 92+) 9000 NG 2.3T Auto pagaidām ne vairāk par 5KEUR.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Cik saprotu jāizsaka līdzjūtības

P.S. Kāds tev pulkstenis, ja elektroniskais ,es piesakos.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

liidzjuutiibas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti