Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
4 1 Atbildēt

Es paredzu, ka Zviedrija apdirsīsies

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 3 Atbildēt

Es domāju, ka drīzāk ne, un visticamāk šis būs piemērs kam pārējiem nāksies sekot. Lai Zviedriem izdodas, un tad manīsim kā dzīve atīstīsies.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Es domāj, ka appdrirsīsies akurāt Tie, kuri šobrīd priecājas un plāno ka apdrirsīsies kādi Citi.Pirms ķerties pie zviedriem vai kadiem citiem ,ieteicams būtu pārlasīt vakardienas ziņu un izskatīt Lv teritorijā izveiktajā pētījumā dalību ņēmušo subjektu sastāvu.Katram šobrīd savas funkcijas- lielākajam vairākumam visdrīzāk ka pietiks ar roku mazgāšanu un mutes nevirināšanu nelaikā un nevietā.

arba Reģ.: 16.12.2002
3 1 Atbildēt

Lai. Utu skaidrs domu gajiens - ko vajag saprast ar vardiem

- zviedri apdirsisies

- drizak ka nē

Cik janomirst pirmaja varianta un cik otraja ?

Lidz cik skaitas - viss ir super un no cik ir apdirsas ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Es domāju, ka apdiršanās sākas ar to, ka veselības aprūpes sistēma nespēj parūpēties par iedzīvotājiem... varētu vēl būt otrs faktors - saslimušo/mirušo skaits procentuāli augstāks kā.. nu, kaut vai kaimiņvalstīs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un šis arī ir primārais iemesls dažādām valstu reakcijām. Piem DE ir ļoti liels slimnīcu gultu skaits. Tur viss mierīgi. NO arī daudz, bet sākums bija ļoti jaudīgs. Bet nu jau mazina reakciju

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja source(slinkums šobrīd meklēt oficialo SE statistiku) ir puslidz uzticams, tad virs 65 gadu vecuma ir ap 2 Mio ļauzu Zviedrijā, ja no tiem ar Covid19 mirs (pat netieši saistitie gadijumi) teiksim 10% vai mazāk tad uzskatu par veiksmi un videjā mirstība kas vesturiski ir ap 7500 cilv. menesī netiks parsniegta par tiem pašiem 10%. Teiksim Vācijas gadijuma es teiktu ka 5% butu labs skaitlis, tur citadāka medicinas sistēma, pie kuras "optimizatori" nav paspejusi pirkstys piebāzt.

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Jau tagad ir augstaks 1000 mirusi un tuvu pie 1000 kritiski smagi

Izdalam ar pieci 200 mirusi un 200 kritiski

Nav pilniga apdirssanas salidzinot ar Latviju ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Tas izklausās traki, un tuviniekiem tur neka patikama nav, bet vai tas ir būtiski palielinajis mirstības limeni konkrētā menesi salidzinot ar iepriekšejo gadu tadu pat mēnesi ?

Ja atrodi aktuālu kopejo statistiku - padalies!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Un kurš apdisisies, kad Zviedrija būs epidēmiju pārslimojusi un atgriezīsies normālā dzīvē, bet mums ierobežojumu atcelšana joprojām nozīmēs neko vairāk, kā to, ko Zviedrija jau būs pārdzīvojusi?

arba Reģ.: 16.12.2002
6 0 Atbildēt

Ja mums pielīdzina zviedriju , mums būtu miruši 200 un 200 ventilētos

Pašreiz ir miruši 5 un ventilējas 3 !

Neviens nezina , kā ir labāk ilgtermiņā, parunāsim pēc gada

KAs pašreiz LAtvijā nestrādā un irapstājies ? lidojumi, viesnīcas, tūrisms, nedomāju, ka zviedri lido, ceļo un dzīvo visnīcās

Un ja šeit atļaus daŗit visu - kas notiks ? uz kurieni lidosiet, ks dzīvos jūsu viesnīcās , kādā veidā atvērsiet rūpnīcas vācijā ?

Visiem , kas saka, ka vajadzēja kā zviedrijā, rekomendēju vispirms aizvest savus vecos radiniekus uz mežu un tad skaļi stāstīt, kā vajag !

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Jau gana daudzus man dargus cilvekus esmu apglabajis, gan kapu racis utt. Šī nu nebus tā reize kad mani "ragaviņām uz mežu" sabiedēsi (un pašam ar nav talu līdz tam) , bet jau pāris reizes esmu teicis ka tas nav iemesls skriet laizit poda vaky, vai neieverot noteiktis ierobežojumus, jo par sevi es atbildu pats, bet pārējiem cenšos paskaidrot sapratigu ierobežojumu jēgu. Citadi ir kā mani radi, stieps tik bernu uz laukiem pie 80 g.v. mammas, kaut rokas bezmaz pēc katra savas majas tualetes apmeklejuma dezinficē un citus gudri māca, tas nekas ka 4ned. pec karantinas sākuma atklājās ka ofisā bujiši gandrīz tieši saskarušies ar CoV slimnieku tikko no Austrijas vai Itālijas ...

Pēc tam tik man saka, jopcik ka nepadomajām, labi ka iznaca aprunaties (tip ar mani).

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un tu domā, ka ir jebkādas iespējas no šiem cipariem izvairīties? Jeb tikai izstiept laikā?

Ierobežojumi tikai un vienīgi vērsti uz to, lai nepāslogotu med sistēmas kapacitāti un NEKĀDĀ VEIDĀ NENOVĒRŠ SASLIMŠANU.

Attiecīgi valstis, kuras var atļauties, mēģina izslimot ātri. Iespējams, pasargājot apdraudētāko daļu, un atgriezties pie normālas funkcionēšanas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Nu, patiesībā jau ir sākušies vakcīnas izmēģinājumi

www.sciencemag.org/news/2020/03/record-setting-speed-vaccine-makers-take-their-first-shots-new-coronavirus

time.com/5790545/first-covid-19-vaccine/

Tā kā tas laika faktors var šo to nozīmēt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Raimond, izmēģinājumi ir forši utt. Bet laiks lidz vakcīnas apstiprināšanai būs ap gadu, ne mazāk, un tā ka pat LV atklaja mazliet atšķirīgu paveidu, tad nekur nav teikts ka beigas tas kas ieguts palīdzēs toemm kam kritisski to vajadzētu. Un ja palassīsi Harvardas skatijumu uz dzīvi ko ieprieks iemetu - sapratīsi kur ir problēma !

Raamais Reģ.: 14.06.2003
2 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Iesaku palasīt Aivis Vasilevskis diezgan argumentētos FB postus par un ap Covid-19. Vai tiešām, nopietni? Ja jā, tas ir viens liels pipec

jauns.lv/raksts/zinas/371925-kas-ir-latvijas-pilsoni-vasilevskis-un-liepina-kuri-putinam-ludz-palidzibu-misanes-lieta

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 1 Atbildēt

650 un vēl daži nav līdz galam sapratuši, ka agrāk vai vēlāk ar šo vīrusu saslims lielākā daļa cilvēces, ne tikai ekskluzīvi latvieši. Tā jau tikpat labi varētu izvairīties arī no ikgadējām gripām, bet redz, regulāri cilvēki slimo. Šeit jau tikai iet runa par medicīnas sist. noslodzi, lai visi nesaslimtu vienlaikus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Es TEVI uzvārdā neuzrunāju un konkrēti Tev nebūtu jāuztraucas par to, ko "saprotu es", Ok ?? Lai katrs mazgā (savas) rokas un lieki nevirina muti, bet ja kāds vēlas parunāt- visupirms vajadzētu tajā sarunā kaut/ko no Sevis ieguldīt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Kas tie par nesakarīgiem uzbraucieniem?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Par uzbraucieniem izlasi sevis uzrakstīto 1cm augstāk.Ja vēlies "parunāties", vismaz nesāc ar kaut kādiem paša izdomātiem apgalvojumiem.No manis te bija aktuālo ziņu atreferējums un vismaz 4x aicinājums izteikties par dažiem "man nesaprotamiem" konkrētiem jautājumiem.Kur es labprāt uzklausītu "tavu" viedokli- bet tur laikam miislis traustās izteikties un tāpēc visi izlikās to nedzirdam un nesaprotam.

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 0 Atbildēt

Alternatīvi apdāvinātais? Man nevajag nekādu īpašu uzaicinājumu, lai varētu izteikties

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Es tak tev ieteicu,pirms izdarīt secinājumus par saprašanas pakāpi,labāk ievieto konkrēti savu viedokli un atbildi pats par savu bazaaru.Ja nav ko pateikt, te jau dažs labs ir laicīgi pašizolējies no šīs tēmas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Kurā vietā es par kko neatbildu? Es tiko to vīrusu izslimoju un varu dalīties ar reālam tā vīrusa izpausmēm, ne kkur salasītām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Es taču savu viedokli par Tavu "pieredzi" šeit neaprakstīju- man būtu gandrīz pofig, ko konkrēti kurš ir izslimojis.Man pietiek,ka zinu ar ko savulaik pats esmu saskāries.Katram puslīdz pie pilna prāta esošam sen ir skaidrs, ka tādu "neko/neizslimojušo" praktiski nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un tev tas nešķiet pietiekams iemesls esošiem ierobežojumiem?

Starp citu, runa iet ne tikai par to, bet arī par to, lai masveidā nesaslimtu paši mediķi, citādi nebūs, kas sniedz palīdzību.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tas ir šie mēri tikai apstādina vienlaicīgu saslimšanu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

16.apr, breikin' ņūz updati un leitestie hedlaini: FoxNews-EXCLUSIVE: Coronavirus sprang from Wuhan facility as China strove to compete with US, sources say; CNN- US explores possibility that coronavirus started in Chinese lab, not a market...

CNBC: ...Valdības visā pasaulē izstrādā mobilās lietotnes, lai palīdzētu samazināt koronavīrusa izplatību, izmantojot metodi, kas pazīstama kā “kontaktu izsekošana”.... www.cnbc.com/2020/04/16/coronavirus-apple-google-and-governments-using-contact-tracing-tech.html

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Es gan ieteiktu tai "blame game" starp USA un Ķīnu nepievērst uzmanību, ja vien nesesi sazverestibu teoriju kolekcionars. Ķīnai var pārmest info slēpšanu, bet mākslīga virusa tadai vai citai "izbēgšanai" nav augsts ticamības procents ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tas Ķīnas vīrusu pārneses tilts ir ļoti sen zināms un atbildīgs par lielu skaitu gripu, norovīrusus utt. Šis vnk ir kaitīgāks gadījis par citiem.

Ņemot vērā, ka šie bāž mutē visu ko var salasīt un (kas ir vēl sliktāk) tur tos istabā uz pārdošanu, nav lielu izredžu no turpmākām epidēmijām izvairīties

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Es gan pat Ļooti ieteiktu un te ievietoju konkrētu (pasaules lielāko ziņu aģentūru, ne jūtupa vai kasjaunsa) šodienas(!)jaunāko ziņu atsauci.Kura uz ievietošanas brīdi nebij publicēta vēl nevienā citā Lv (baducietošo..) mēdiju) portālā.Vienalga vai kāds te ir/nav kolekcionārs (d-seejs,m-zeejs,)- laipni lūgti ievietot/pievienot tā saucamo "savu ieguldījumu" šīs konkrētās mūsējās iA sarunvietas apgrozījuma uzturēšanā šajā drūmajā pusbada,bezveselības un daļēji iegrobežoto brīvību/ērtību laikā.

Vēl es pajautātu- kā diez šodienas supperkanarntīnā jūtas šobrīd dažādi tur neatļautu vielu ikdienas lietotāji un tml nelikumīgu darbību veicēji.Kā ir ar tiem, kuriem pieeja tai vai citai vielai ir ikdienas "izdzīvošanas" jautājums?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Neparproti, viedokļu dažādību tikai atbalstu, ttikai vēlos uzsvert ka atsevišķos punktos ir jāpielieto veselīga skepse. Neviens medijs nav pilnīgi neatkarīgs, un ta ka Trumps šo "blame game" spēli ir atbalstijis, tad mediji tagad sadalās tajoos kas meģina pabalstit Trumpa nometni, un tajos kas Trumpam uzticas vismazāk. Faktus šajā cīņā atrast būs grūti.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Šodien pa radio 1 arī skaidroja, ka kroņa vīruss ir par 80% līdzīgs tam, kādu var novērot sikspārņiem un laikam 75% tam, kas ir pangolīniem, taču joprojām trūkst ziņu, kur šis vīruss ir ieguvis trūkstošos 20-25%, kādu mutāciju, darbību rezultātā. Līdz ar ko šeit arī paliek vieta dažādiem viedokļiem. Pieņemu, ka zinātnieki ir pārbaudījuši visu Uhaņas tirgūs sastopamo dzīvnieku kroņa vīrusu veidus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Prottams, zinātnieki ir hyjaņas tirgu izmeezuši un ar hlorpikrīnu un dihlofosu apslacījuši.Prottams, ka VisaiPasaulei ir jājūtas atbildīgai par dažādu šo te līkkājaino,zilacaino un garzobaino indivīdu vēsturiskajiem paradumiem dzīvu organismu ēšanā un fiziošķidrumu uzdzeršanā.Prottams, lai tirgus darbojas un gadsimtos iedibinātās tradīcijas lai zeļ.Cerams,ka kādam beidzot būs šīs izklaides jāapmaksā un tas tur T-ampa sākotnēji plānotais 6triljonu "invoiss" laika gaitā pieaugs pēc labākajām ātrokredītu tradīcijām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tas vīruss ir par 96% lidzīgs tam ko bija atklājuši sikspārņu alā. Tā ka jau bija labi nogatavojies.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

T-umpam "uzticas" labi ja vairs jūtups.Jo Asv liel-Mēeediji galvenokārt nodarbojas ar viņa diskreditāciju.Tajā pat laikā lielākajai pasaules daļai nākas (un reāli nāksies!) rēķināties ar viņa teikto un darīto.Īpaši arī dažādiem Lv patriotiem,kuri neredz tālāk par savu p....

wons Reģ.: 26.07.2017
2 0 Atbildēt

Jēga no karantīnas,tik cik, lai nav vienlaicīgi daudz saslimušo, kā arī pavilkt laiku, līdz paspēj izgatavot vakcīnu.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Šeit arī pa pirmo rādžu teica, ka veidojoties ļoti maz antivielu, līdzīgi kā gripas gadījumā, arī citu slimību gadījumā, līdz ar ko ļoti maz iespēja, ka efektīvu vakcīnu vispār varēs izstrādāt. Vakcīnas iedarbība būs uz ļoti īsu laiku, jo organisms tās vielas aizmirst. Tāpat kā ar gripas vakcīnu, uz vienu sezonu der, ja trāpa ar īsto versiju, ja ir vērā ņemama mutācija, tad vakcīna bezjēdzīga...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Gripu organisms neaizmirst. Tā vnk mutē baisā ātrumā. Un daļa mutāciju ir veiksmīgas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Gripas vakcīna nav gluži bezjēdzīga, cilvēki slimo, bet vieglāk, zemāka temperatūra, labāka pašsajūta, mazāk komplikāciju. g.-krustiskā imunitāte.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Kamēr briļlainie virusopologi nevrozi skraida pa skatuvi un dricelē pagaidām vēl atlikušos dzīvos ar iespējamo tuvākā pusotra gada uzpurņu režīmu, tamēr itāļu TG nupat (16.apr,šodien..) ziņo par reālu efektu no antivielas saturoša asinsseruma pielietošanas attiecībā uz ļoti smagiem slimniekiem.Tie atlabstot burtiski pāris diennakšu laikā....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tas varētu būt risinājums, ka pārslimojušie kļūst par donoriem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

650

Vēl es pajautātu- kā diez šodienas supperkanarntīnā jūtas šobrīd dažādi tur neatļautu vielu ikdienas lietotāji un tml nelikumīgu darbību veicēji.Kā ir ar tiem, kuriem pieeja tai vai citai vielai ir ikdienas "izdzīvošanas" jautājums?

.

Studiju laiku paziņam ir + tests ,tagad šis karantīnā . Bet viņam paradums , reizi gadā kārtīgi uzsēsies uz korķa ,tā uz kādām 2-3 nedēļām . Pieeja vielām ir brīva , pat tirgo lielos iepakojumos un legāli

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

-es tā kā vairāk par nelegālu/aizliegtu vielu apriti.Par iespēju tās iegūt,ja reāli nav atļauts pārvietoties pa ielu.Dīleri varētu paņemt pauzi, bet ko dara atkarīgie? Šis ir viens no sazvēru teorijas komponentiem- uz ko zinātnes novirziena atbalstītājiem nezkāpēc nav reālas atbildes.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Nezinu tev izdomas trūkums vai kā, visi kuriem ir problēma - es domāju to sen jau ir atrisinājuši, kaut vai pec principa noliec konkrētā vietā naudu un tev piegādās uz māju, vai kaut kā tā, dark-web(u) ar neviens nav atcēlis utt.

P.S. tikai brīdinu man nav pieredzes ar šo jautājumu - varu sastāstīt pilnīgas muļķības.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kā Tu piedāvā nolikt konkrētā vietā naudu, ja nav iespēju iziet uz ielas? Kā tu piedāvā (citā vietā) saņemt preci, ja neviens nedrīkst pārvietoties? Pilsēta tukša, lido droni, pp nekavējoties interesējas par jebkuru ārpus telpām izgājušo.Kā?

ps,-Vai tu vienmēr katras sarunas sākumā pārjautā sarunbiedram par jautājuma uzdošanas iemeslu un pirms atbildes par tēmu izsaki prognozi attiecībā uz jautātāja prātaspējām vai kādām tml viņa personīibas īpatnībām/;p

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tātad domā ka kriminālajā pasaulē dronu nav....

Par prāta spējām - ne jautāju, ne apšaubu, bet tāds nesaudzīgs izteiksmes veids darba specifikas dēļ, īpaši tagad kad ar "īpaši talantīgiem" indiešiem "karoju" jau ap 2 nedēļām, ta ka piedod ka attieksme šur tur par malam "līst".

P.S. likumi un ierobezojumi kā labi saproti ir likumpaklausigiem pilsoņiem, pārējos tie neapgrūtina ...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

ok, pa dorniem es jau zemak izteicos, bet jautaajums ko diez pasāks visādi tur dārgo šķidrumu cienītāji un ekzotisko bordelju un teiksmaino salu apmekleetāji, kad paiet nevar un uz varbūtējajām org-iju vietām šitik ilgi nekas nelido.Ja tā turpināsies,paskat,drīzvien no pazemes alām un skapjiem sāks kāpt ārā masveidā un paši pieteikties.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

650, kā tu domā uz kurieni tie droni lido?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

ā, jā,pareiza doma,itāliskā pašvaldības policija pirms 2ned pēkšņi vienu jauku dienu pilnīgi nejauši izrādījās ar tiem pilnībā aprīkota un lietošanā tāda profi/pārliecinoša.Gan jau kādam tur ir vēl lielāka pieredze un,tāteikt, mazāks izmērs ;p

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Par zviedriem... manuprāt, pietiekami sakarīgi, izsmeļoši un argumentēti uzrakstīts (kaut arī kopumā autore man ne visai, tā teikt, patīk)... ivetabuike.wordpress.com/2020/04/16/zviedrijas-covid-19-strategija-veiksmes-stasts-vai-maldu-cels/

Manuprāt, atslēga ir šeit: "... Vai citas Eiropas valstis varēja rīkoties pēc zviedru parauga? Nezinu. Iespējams, ka nē. Pat ja ņemam Latvijas situāciju, kur šobrīd nav tik liels saslimušo skaits, tad tomēr mēs atšķiramies no zviedriem. Gan iedzīvotāju blīvuma ziņā, gan SABIEDRĪBAS APZINĪGUMA līmeņa ziņā, par uzticēšanos iestādēm nemaz nerunājot..."

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 0 Atbildēt

Lai veicas zviedriem, tas var palīdzēt mums pēc tam atkopties ekonomiski, jo Zviedrijas kapitāls ir liels Latvijā.

Bet Zviedru ceļš pie mums nozīmētu genocīdu pret tautu, jo slimnīcas un med. personāls ar to netiktu galā 110%, nav tik lielas kapacitātes un līdzekļu.

Un liela ekonomiskā ieguvuma arī nebūtu ņemot vērā, ka lielākā daļa Eiropas ir ciet, tas nozīmē, ka viesnīcu, ēdināšanas bizness tāpat būtu kluss. Pie mums nav tradīciju iet no rīta pēc smalkmaizītēm un baidīt kafiju ārpus mājas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

"Bet Zviedru ceļš pie mums nozīmētu genocīdu pret tautu, jo slimnīcas un med. personāls ar to netiktu galā 110%, nav tik lielas kapacitātes un līdzekļu."

Piekrītu... Es par to pašu jau iepriekš rakstīju, ka nav mums ne uz pusi tik spēcīgas veselības aprūpes sistēmas. Mūsējā tādā gadījumā uzkārtos ne pa jokam. Un ne tikai mūsējā.

"Lai veicas zviedriem, tas var palīdzēt mums pēc tam atkopties ekonomiski, jo Zviedrijas kapitāls ir liels Latvijā."

Diez vai... īpaši, ja Tu ar to domā zviedru banku kapitālu... iepriekšējo krīzi viņi diez ko nepalīdzēja pārvarēt un atkopties. Es drīzāk teiktu, ka otrādi.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Bankas bija ierobežotas savos lēmumos, joprojām daudzi neklasificējas lielām investīcijām, bet ir daudz kokapstrādē, metālapstrādē uzņēmumu, kurā ir SWE kapiāls.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vai varētu būt tā,ka vakar izziņoto zinātniski pētnieciskos panākumus guvušo Lv teritorijā veikto pētījumu sakarā Zviedrijai nav nu galīgi itin nekādas informācijas vai saistības? Viņi, tāteikt, vienkārši veiksmīgi vicina pirkstus pa gaisu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

(C) Mārcis Bendiks:

Uz mazu brīdi, argumentācijas loģikas labad, pieņemsim, ka ikkatra no teorijām ir pamatota, neatkarīgi no tā, vai tā ir vai nav pretrunā ar citām.

Teorijas īss apraksts Secinājums

Vīruss ir jau esošu vīrusu mutācijas dabisks rezultāts, tam nav nepieciešami speciāli ierosinātāji, process turpinās dabā pats no sevis

Epidēmija atkārtosies

Vīruss nejauši izplatījies no slepenām ķīniešu virusoloģijas laboratorijām

Epidēmija atkārtosies

Vīruss tīšām izplatīts no slepenām ķīniešu virusoloģijas laboratorijām

Epidēmija atkārtosies

Vīruss nejauši izplatījies no amerikāņu eksperimentiem virusoloģijas laboratorijās

Epidēmija atkārtosies

Vīruss nāk no sikspārņiem, ko ķīnieši ķer un ēd

Epidēmija atkārtosies

Vīruss no sikspārņiem pārceļo pie skudrulāčiem, kurus austrumu zemēs grilē, bet slinkuma dēļ neizcep līdz galam un ēd “medium raw”

Epidēmija atkārtosies

Vīrusu izplatījusi Pasaules Valdība, lai pārņemtu kontroli

Epidēmija atkārtosies

[jebkura teorija no feisbuka speciālistiem]

Epidēmija atkārtosies

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums. Vai Bendika belašos gaļa bija pietiekami izcepta un ē...hmmm?

news.lv/Vakara_Avize_Vakara_Zinas/2000/01/03/bendiks-tirgo-belasus

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Gudrs kungs, daudz interesantu lietu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Itkā dumjš nav, bet makaronus arī karina ... Varbūt intervijas formāts tāds ka pasniedz tendenciozu info ...

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Illarionovs bija kādreiz Putina padomnieks! Vīrs ir ļoti gudrs analītiķis un spēj salikt notiekošā puzli ar neiedomājamu loģisku kopsavilkumu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nav svarīgi ka vinš bija, vai kas ir, makaroni tiek karināti (vai lapša, ja tas izteiciens tuvāks mentalitātei). Vai nu tad tādēl ka redz pasauli no ļoti šaura skatu punkta, vai ...

Esmu ilglaicīgi strādājis miksētā krievvalodīgu ļoti gudru cilvēku kolektīvā (ar kuriem labprāt strādātu vēl kopā), bet dzīvojot diezgan lielā Krievijas mediju info telpā, bieži neredzēja kas pasaulē notiek,vai redzēja no īpatnēja skatu punkta, kad uzdod jautājumus "no citām pusēm" tad sāk aizdomāties, ka TĀ var arī nebūt kā ticis stāstīts ...

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 0 Atbildēt

Jā! Vecākā paaudze latviešu skatās krievu TV un slavē Putleru! Tad kad parādi citu viedokli no cita avota, brīnās, kur dabūji.

robchix Reģ.: 04.03.2002
1 2 Atbildēt

Manuprāt ievērības cienīga situācijas analīze un nākotnes prognozes.

Visai ticama.

Lai gan, ļoti gribētos lai tā nepiepildītos.

Atvainojos ka krieviski.

aurora.network/articles/165-interv-ju/78411-maski-sorvany-koronavirus-chast-mirovogo-zagovora-vo-glave-s-ivm?fbclid=IwAR3f2fNd27ZMt2eO0hEhW0yA7dPoPtIEutlM-H-i-vDblmFN2lOL9oMPFEA

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Tāds bulšits jau no sākuma ka pat līdz galam lasīt negribas...

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par šo arī neesmu augstās domas, kat arī orģināls par malārijas zāļu efektivitati līdz manīm nonāca caur samēra gudru cilvēku mutēm. Šis gadījums ar malārijas zalēm joprojam ir anekdotes vērts, neesmu atradis pieradījumus ka tie pacienti vispār nesaņemot neko pret vīrusu arī netiktu veseli.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Bet citādi pēc teoretiskaa bāzes "aiz" šīm zālēm, tās varētu strādāt pie noteiktas vīrusa sākuma stadijas, bet jāņem vērā ka vienas principā ir ļoti toksiskas.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 0 Atbildēt

Leons Vainštains ir dienējis Izraēlas armijā, dzimis Ļeņingradā, dzīvojo Kalifornijā. Manas patīk pasniegšanas stils.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Par Krievijas medijiem un ari blogeriem vispār gribas teikt, ka reizēm tur nāk arā daudz labāks info un precīzāks, ja vien esi spējīgs atfiltrēt drazu kas tiek iepakota kopa ar jēdzīgo daļu. Tikai nereti tās drazas tur ir 90% procenti un 10 tikai jedzigas info.

Protams neba nu Krievijas mediji ir unikāli ar šādu satura "dalijumu".

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tas ilārijs gan gudrs ir, to noliegt nevar,bet savā izteiksmes stilā pēc būtības augstprātīgs lielkrievs un pa lielam arī demagogs..Ja viņš kommunarkas galveno ārstu noliek par galveno lohu, diezinvai var viņam ticēt kopumā.Šaubu nav, visu p-tina reklāmas pasākumu uzrīkoja tieši tas nabaga ārsts.Nevis pats p-tins un/vai politlohu varza,kuri ir p-tina padomdevēji un piāristi.Jā! Tur tas pieci-gā entuziasts tas angļu sazvērnieks iceks, kas nupat 2,5h runāja feisbukā,bij interesantāk klausāms.Kaut arī apšaubāms, bet cilvēciski sirsnīgāks noteikti.

Pēc būtības tagad notiek jūtupa matriālu apkopošana un izklāstīšana it kā mierīgā un pārliecinoši/pamatojošā garā.

Savukārt,oficiālo "pētnieku" virziens ir skaidrs, un to noteiks diezin vai iceki un ilāriji.Kura valsts vainīga- tas ir gandrīz skaidrs.Vai nu vienpersoniski, vai viena/no- tas būs jau grūtāk noskaidrojams.Tur tas vispasaules org-čangalis ar spalvaino seju arīdzan uzticību neraisa nepakam nee, skaidrs ka visi korī slēpa, kamēr vien varēja.US officials confirm full-scale investigation of whether coronavirus escaped from Wuhan lab: www.foxnews.com/politics/us-officials-investigation-coronavirus-wuhan-lab

Kā arī, šeit katrs ir kaut/ko lasījis un iespaidojies.Bet to piesaukto (lai arī visnotaļ interesanto) materiālu runātāji ir pamatā ne/oficiālas personas,un ne arī vispasaulē pazīstami vai sertificēti personāži.Tajā pat laikā NEviens šeit nav devis "personisko novērtējumu" acīmredzamam un reāli notikušam faktam- kas īsti ir šis: www.centerforhealthsecurity.org/event201/

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
3 1 Atbildēt

Sargājiet sevi un citus, mazgājiet rokas, lieki apkārt neklīstiet, jo slimības gaita ir smaga, zāļu reāli nav, arī imunitātes pret šo vīrusu nav. Izolēties un sēdēt mājās vismaz piecas nedēļas, ja esi saslimis, ir ļoti smagi, tādēļ jācenšas neinficēties un neinficēt arī citus.

Esot piesardzīgiem un disciplinētiem, tiksim ātrāk galā gan ar pašu ligu, gan sekām, ko tā jau radījusi....

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 1 Atbildēt

Te ir atbilde par malārijas zālēm un kas notiek ar asinīm no vīrusa COVID 19!

youtu.be/5FtpLQ2oTCE

arba Reģ.: 16.12.2002
2 0 Atbildēt

šīs meitenes stāstītasi ir pilnīgi traka suņa murgi !

tik traki suņa murgi, ka to pat nav vērts apspriest

jebkuram cilvēkam, kas ir studējis medicīnu, anatomiju, fizioloģiju, patoloģikso fizioloģiju, tas ir skaidrs pēc 5 min !

Izpratnes limenis par cilvēka organisma ir precīzi tāds, kā viņš ir medmāsai !

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 2 Atbildēt

Asinis pilda funkciju apgādāt šūnas ar skābekli. Bet tas skābeklis gaisā ir 21%, pārējā gāze slāpeklis 78% un 1% vis pārējais! Jāizvada ogļskābā gāze. Dzelzs ātomu vīruss paralizē, vai atdala no funkciju izpildes! Ne es esmu ārsts, ne man Tas būtu jāsaprot. Bet medmāsu kā tādu, Tu par zemu vērtē!!!

Medmāsas visas teic vienu, asins paraugs inficētam ir melns!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vīruss lien šūnās un vairojas, tas neko neparalizē. Asinis tumšas, jo maz skābekļa dēļ apgrūtinātas elpošanas, liels CO2 daudzums palielina pH līmeni.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Zāļu nav,pētījumi nesekmīgi, seruma nav,izejas nav, cerību nav,jēgas nav.Toties(!) Meli gan IR, tie ir izdzīvot spējīgi gan ēterā, gan kosmossā gan attejā.Jā...Plet, pasaulē šodien pilnum pilni masu informācijas avoti gan ar cerībām, gan eksperimentiem, gan reāliem panākumiem.Viss, dsā mums ir, pusotra gada uzpurņos, durvis un lifus nākamnedēļ metinam ciet un dzīvojam mucā.Jā!

Vernons Reģ.: 18.02.2014
2 3 Atbildēt

Amerikā ukraiņu izcelsmes ārsts tā arī veiksmīgi ārstē ar malārijai domātām zālēm + cinka tabletes un kautkāda antibiotika. Triju piecu dienu laikā vis kārtībā! Vispār šodien ar Tevi ģimenes ārsts nerunā bez asins ainas!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tu tā arī neatbildēji - ja viss ir tik labi, ātri, droši un efektīvi kāpēc šo metodi PVO nerekomendē visā pasaulē, tai skaitā, Latvijā? Kāpēc joprojām ar Covid-19 slimo tās 20 un ciktur dienas?

Vispār tu varētu ielikt linku ar to brīnumārstu, kas vienīgais visā pasaulē zina, kā 5 dienu laikā tikt galā ar Covid-19...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Katru sevis izlasīto info šeit ir jāpamato ar zinātniskām formulām un tur tā tur ex-ārlietu ministra vispasaules organizācijas atļaujām? Tam tu vairāk tici, nekā Vernonam?? Es nē!

Pašķir atpakaļ 12to šis sarunas lappusi- jau 6.jā aprīlī itālijas infolīdzekļi vairākas dienas masveidā žvadzināja par itāļu izcelsmes zinātnieku jaunākajiem darbiem Pittsburghas /Asv universitātē.Tie izstrādājuši jau nezcik desmitus vakcīnu pret nezcik iepriekšējiem vīrusiem.Nav ticamības?? Pasterizācijas institūtam, šNobeļa laureātiem, Asv un Francijas prezidentu izteikumiem- nekam ticības nav.Bet,lūk, tam tur spalvainajam klaunam mums ir jātic! Jo viņš martā pēkšņi apdrirsās un pasludināja to, par ko jūtups ziņoja jau janvārī un Asv izlūkdienests zināja jau pagājušajā rudenī!

Pārējais arī joprojām nav atbildēts- vietējie anaalizātori tā arī nav ievērojuši pagājušajā rudenī (reāli notikušo!) notikumu numur divsimtviens.Nee,labāk tālāk no tādām lietām, mazums kas.Var piedāvāt atsauces un aicināt izteikt viedokļus kaut desmitreiz- vienalga izliksies neredzam.Jo miislis raustās,ka nesamuld ko lieku,uttt.

Lūk nesens trīs dienas vecs kopsavilkums.Viss notiek.Protams, noklusēts, ka pētnieki strādā arī ārpus ASV. Latvijā(!) tai skaitā.Lai arī nav konkrētu 100% apstiprinājumu un 600x izmēģinātu variantu- kāda starpība tam smagi slimajam, ja viņa gadījumā viņu var mēģināt izglābt ar līdz galam neapstiprinātu eksperimentu? www.cnbc.com/2020/04/18/the-stock-market-is-rising-on-hope-for-a-pharma-solution-to-coronavirus-heres-how-close-we-are.html

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Kas vēl man jāizdara, lai Tu būtu laimīgs?

arba Reģ.: 16.12.2002
1 1 Atbildēt

MAn ir tikai 2 jautājumi, kururs nevaru izprast

Kāpēc pēdējos 100 gadus nekas tāds nav bijis ?

Kāpēc LAtvijā ir tik labi rādītāji ?

Bet padomājot arī te var atrast skaidrojumu

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tādos vispārējos vilcienos par šo tēmu es gribētu teikt tā ka medicīna daudzmaz apsteidza dabas radītos pārbaudījumus cilvēcei, šis ir tas gadijums 1 reizi par 100 vai mazliet vairāk gadiem, kad daba ir apsteigusi cilvēkus, tā reizēm gadās un reizem tas pat ir loģisks pašu cilvēku darbības rezultāts ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Nopietni? Tipa šitā skaitās medicīnas uzvara?

"Cancer is the second leading cause of death globally, and is responsible for an estimated 9.6 million deaths in 2018."

Covid-19 pagaidām ir prasījis veselus 1,6% no upuriem, salīdzinot ar parasto ikgadējo vēzīti.

Un ko darīsim ar #1? "Norakstīsim" uz neveselīgu dzīvesveidu un nevēršanos pie ārstiem?

"Cardiovascular diseases (CVDs) are the number 1 cause of death globally, taking an estimated 17.9 million lives each year."

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Problēmas jau nau tikai ar "krabiti", ir arī ar citām lietām, taču liela daļa problēmas ir tā ka tadu vai citu iemeslu dēļ šīs slimības atklāj stipri novēlotā stadijā. Jā un tad tiešām bieži darīt vairs nevar neko, un pat ja dara - jēgas īsti nav.

Problēma jau nav īsti medicīnā (arī Cov2 konteksta), bet gan par saviem 80+% musu pašu "veselīgajā" dzives veidā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ko Tu nevari izprast, vai aizvakar visos masumēdijos publicēto ziņu? Latvijas Prezidenta teikto vakar lasīji? Kas tur abos bija copypeist 1:1 sacīts?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Kapēc 100, laikam tāpāc ka tik ilgs laiks vajadzīgs vīrusu evolūcijai. Arī mēris ik pa pārsimts gadiem atkārtojās.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

jūs neesat aizmirsuši, ka cilvēks vispār ir mirstīgs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas gan, vecam ēzelim jaunas kajas nepieliksi, un pat ja pieliksi, jaunāks šams nekļūs.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Ok, turpinam lasīt žurnālu "par ko mēediji mums nemēdās"= asiatimes.com/2020/04/french-prof-sparks-furor-with-lab-leak-theory/ ,,dļja osobo odarjonnih: Profesors Luc Montagnier, AIDS vīrusa atklājējs,Nobela prēmijas laureāts medicīnā saka, ka.....

According to the Nobel Prize winner in Medicine, a man used to controversy, the SARS-CoV-2 virus is the result of an attempt to manufacture a vaccine against the AIDS virus, Agence France Presse reported.....Montagnjē saka, ka ļoti aizdomas rada HIV elementu klātbūtne jaunā vīrusa genomā un pat “malārijas dīgļa” elementi, teikts ziņojumā. Intervēts Francijas CNews kanālā , viņš sacīja, ka jaunā koronavīrusa īpašības nevarētu rasties dabiski......

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

youtu.be/6zxCj7mEv64

Atradu vēl vienu interesantu risinājumu, kā atvieglot un apsteigt slimības norisi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tad jau manīs, bet izklausās pēc fufeļa aļa Rigvir.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti