Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 3 Atbildēt

kad iemācīsies lasīt, izlasi Ourela grāmatu "Dzīvnieku ferma"

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Vakcīna brīvi pieejama visiem. Tai grāmatai nekāda sakara ar šo.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

tai grāmatai ir sakars ar revolūcijam un protestiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Piedod nemāku lasīt, esmu stulps gaternieks.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

noklausies audiogrāmatu. Tur arī radās komunistu zelta citāts, ka visi vienlīdzīgi, tikai daži vienlīdzīgāki.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Ok. Paklausīšos. Šiten arī laba literatūra.

natribu.org/

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 2 Atbildēt

Kad valdība būs atrisinājusi problēmu- kā iespējams vakcinēt tos, kam nav spēkā esoši personību apliecinošu dokumentu, vajadzētu piedāvāt atrisināt vēl vienu dilemmu. Proti- ja jau viņiem tik ļoti gribas vakcinēt visus, nerēķinoties ne ar ko un par

katru cenu, pat tos, kuri gribēdami nevar saslimt imūnsistēmas īpatnību dēļ, lai kompensācijas veidā, vakcinē arī pret visām pārējām zināmajām slimībām, pret kurām eksistē vakcīnas. Uzreiz kādu 0,5l. vakcīnas un miers.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 2 Atbildēt

www.delfi.lv/news/national/politics/karins-latvijai-nevajadzetu-liegt-treso-covid-19-poti-gribetajiem.d?id=53536445

Fucken, eidi un pārējie gobļini. Jums drīz būs 3šā iespēja!

Labs deals taču. Potēsieties 3so reizi un būsiet vēl "drošāki", jeb tomēr nē?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 1 Atbildēt

Pret ērču encefalītu arī 3 potes, So what?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 4 Atbildēt

Nekāda vaina. Bet neviens nepiepisās lidostās, burgernīcās, kādam iespējams darbā utt.

Zemo startu jau esi paņēmis vai tomēŗ rausties kā puņķis uz drāts?

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 6 Atbildēt

Protams ka potēšos. Negribās nomirt pie ventilatora un, nedod dies, vēl par tavu dārgo nodokļu naudu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 4 Atbildēt

Ko darīsi ar auto? Kāpsi iekšā? Tur arī ir liela iespēja nomirt. Un kā ar sauli? Varbūt jādzīvo pagrabā, lai kļūdas pēc vēzīti nenoķertu? Un ja nu tomēr pagrabā dzīvojot dabūsi kādu sirdskaiti no mazkustības? Grozies kā gribi - mirsi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
5 2 Atbildēt

Agdieus ne? Mēs visi mirsim, tāpēc labāk nepotēties un dalīties ar visādu anti-vaxx huiņu internetos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 4 Atbildēt

Labāk ir saprast, ka nekas nav absolūts. Arī vakcīna negarantē, ka nemirsi no C19. Tapēc pārstāj dalīties ar pro-vaxx huiņu internetos un sāc domāt, ja ir kāda smadzeņu atlieka, kas vēl nav atrofējusies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Naiva cerība

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

Fuckin, tu gadijuma neesi apmaldijies? Te taču ir informatīva sarunu vietne, nevis katra fakinā pzdodemago3peorologa tribīne!

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 4 Atbildēt

Pēc taviem komentāriem var spriest ka te ir virtuālā dirstuve, kur katrs var izteikties kā un cik ļoti vēlas bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Un tu neko informatīvu nēesi pateicis vai iemetis.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Ak tad es neesmu iemetis,ja? Tu vienkarši esi pretīgs dirseejs un te atnācis kādu savu silesmērķu vadīts.Vai nu aiz skaudības Demagogs ebannijs.Kur jūs tādi pirsdari rodaties, hvz,laikam purberta periodā kāds būs tev caurvējā kādā vārturūmē kādu nepareizo kOnfekti iemetis passūkāt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Šitos mēslus ražo www.bmwpower.lv

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-tur drošvien viņam pirkstu dsā iebāza, tapc tagad uz šejieni ir pārmeties

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Nē tur vins arī ražo šitos sūdus, tur tādu mājražotaju ir vēl bez viņa desmitiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Tur tas bmwpower īsts antivaxeru midzenis. Pat galvenais lapas parvaldnieks ir zlosnijs spricetajs. Vini tur viens otru tad katru dienu pote pirdakā diskusijas pret kovidu. Malachi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 2 Atbildēt

Par ko man skaust? Man neskauž citu indivīdu stulbums un kritiskās domāšanas nēesamība.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tad jau tu esi riktīgs nēemiizeejs.

Kurš te visu piedirsis ar savu viedokli par citiem viedokļotājiem, nevis par pašu sarunas tēmu.Truls pirdars, kurš maļ tikai savu un tādējādi uj tu viņam vispār ko pateiksi.Tieši kā tavi iespējamie silesbiedri no tās organizētās iestādes, ko te nesen lepni piesauci.Tak ieteicu jau tev- p/s uz turieni pie viņiem un izrunājiet kārtīgi viens otru, cik vien dsā lien.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 1 Atbildēt

Tu un tavs dibendraugs Šīre ir aizdirsis visu topiku.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Fucken, driikst lūgt atbildi uz vienu jautājumu.

Zeme ir apaļa?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

Dibena fukenDraugs kāreiz esi TU, bet es te vispar nebiju diennakti kakaajis.Tieši tu,miizdāpiizeej, šeit liec minusus par to, ka cilvēki ievieto apspriežamu info, kā arī vispār neesi pilnigi neko "par tēmu" atbildējis.

Japona health ministrs reku aizvakar arestējis 1milj.600k devas, bet tev, pmpim,noteikti ir pretenzijas pret šādas info ievietošanu.Lohiem nekass nav jāzin- savādāk silespiseejiem tā treknzuppa ātri beigsies. Iespējams,kādai tev svarīgai personai tādu līdzīgu spaanijas attejā sarūsējušu suudu reiz iedurs pa taisno acī, tad varbūt uzradīsies kādi "jautājumi".

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 3 Atbildēt

Skaties ka ar Tevi pašu nenotiek tas, ko tu te entuziastiski apraksti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nenē, nemiiz, mani sargā Hugo pumpis.Bet tev gan derētu iep/ist, ar visu to brūuni magnētisko rūsu.Varēsi pec tam izdrirsto suudu pa kanaalizācijas trubu ar bļujtooth izsekot.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt
taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 2 Atbildēt

Kaut kā taču tā tautas daļa ir jāpārliecina.

Karā visi līdzekļi ir labi.

Labāk piebeigt vienu lai pārliecinātu simtu, nekā gadiem buksēt uz vietas.

Turpināt?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

turpini, purpini

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Turpinam- spešal piekš tiem, kuri te dirš visu dienu 26/8, bet ne ar vienu vārdu nepakomentēja iepriekšējā lapā minēto visnotaļ interesanto info.Laikam kāds viens LV p-ortāls bija kko par to atļāvies uzrakstīt, bet arī tur tikpat kā nebija komentāru.

www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/news/20210829_09/

Foreign substances found in another ....... lot (*uj/vrot..)

www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/news/20210826_24/

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 0 Atbildēt

'Valstī sāk plosīties nevakcinēto pandēmija,' valdības sēdē atzīst Kariņš

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Interesanti, viņš ar to domāja mūsu bērnus?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

-vēl viņš (iespējams) padomāja, ka euromiljardi shitādā veidā var aiziet garām kassei (silei).Ekaonanōmika būs jāatjauno- kurš(-i) diez par to "maksās"? Shitie mazgadīgie nelieši sen jau zb, visu putru bojā.Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 4 Atbildēt

Ļoti interesanti Vismaz manu paziņu, draugu un radinieku lokā nekādas vīrusa plosīšanās nav un nav arī bijis. Pilnīgi visi, kas saslima, izslimoja un bez sekām. Goda vārds.

iciks Reģ.: 29.05.2013
4 0 Atbildēt

Tev ir bijuši kaut kādi izslimojušie. Man pat īsti tādu nav. Nu gluži nopietni - ne jau tamdēļ, ka es negribētu viņus redzēt vai ignorētu. Nav tādu neko daudz. Radinieks izslimoja, bet neko nopietni. Darbā diezgan droši zinu 2 izslimojušus cilvēkus. Vienā gadījumā bez testa pat neuzzinātu, otrā - 38 grādi dažas dienas. Viens attālāks kolēģis it kā gan esot nomiris, bet nu krietnos gados, ar smagi ielaistu audzēju, bet nu par to man info mazāk, jo tik tas, ka viens kantoris, bet kopā nestrādājām. Vai audzējs, vai covids, vai visi kopā - nez. Vēl bērnudārza audzinātāja bija kādas 2 nedēļas uz lapas. Mēļoja, ka ar covidu. Pašai gan netiku prasījis.

Visi, par ko dzird, ir kādam brālēni, kaimiņi, tantes, bet nu ne man zināmie. Jocīgi, bet fakts.

Piebilde - daļa manu radu/draugu/paziņu, ar ko mēdzu tikties vai sazināties ir čipota, daļa ne. Proporcijas nepateikšu, bet varētu minēt, ka pusi uz pusi.

Lai tautu pakacinātu, varu pateikt, ka nosacīti zināms cilvēks (kaimiņiene, medicīnas darbiniece) pēc vakcinācijas kādas 3 dienas vēlāk nomira. Nevaru apgalvot, ka tas ir vakcinācijas dēļ, nevaru apgalvot pretējo. Lai gan viņai bija jūtams liekais svars, tādu es viņu atceros pēdējos 30 gadus, bet nu tad bija, bet pašreiz - vairs ne...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 1 Atbildēt

Krievijā trakums,1500-2000 cilvēkiem diennaktī aiziet pie dieviem no covid.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

1750c vidēji/g...tātad 225g un visiem pzc..,- bet 8tā Pote drošvien pienāks ātrāk.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Točs ar Pļaviņu brauc uz slepenu tikšanos un dod jaunākās instrukcijas kā rīkoties tālāk.

m.facebook.com/story.php?story_fbid=551238629447769&id=100000265934705

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Prottams, šie 2L ir neapstrīdamas Autoritātes, kuriem sekos vismaz 1.69Lmilj Sekotāju.Jā.

Kamēr vieni blēj un otri stumj,tamēr Citur Citi Lohi gatavojass kaut/kam citam.Jā.

(c) ..Līdz 13. septembrim atlikušas mazāk nekā divas nedēļas, tirgotāji cītīgi strādā, lai....No 13. septembra lielākā daļa pakalpojumu būs pieejami tikai....

www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/prekyba-ruosiasi-rugsejo-13-ai-nori-daugiau-apsauginiu-domisi-technine-iranga-663-1557108

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Nekas. Tie uzņēmēji kuri varēs, sadalīs vienu lielu veikalu divos mazākos. Ierīkos kādu citu papildus ieeju novilks pa vidu lentu un lieta darīta.

Kārtējais gobļinu murgs, jo lielas un plašas telpas ir tieši labi, nevis slikti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ja spriež pēc šārēm FB, tad ne ar ko neatpaliek no slavenā AG live strīmiem

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Domā, ka es tev kādu šņagu dodu!?

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 1 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Nekāda vaina. Bet neviens nepiepisās lidostās, burgernīcās, kādam iespējams darbā utt.

Zemo startu jau esi paņēmis vai tomēŗ rausties kā puņķis uz drāts?

No kā man butu jāraustās?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Nu no trešās potes.

Vai tad nav tā, ka katra pote ir +50 stamina un +100 health?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Tev ir bijuši kaut kādi izslimojušie. Man pat īsti tādu nav. Nu gluži nopietni - ne jau tamdēļ, ka es negribētu viņus redzēt vai ignorētu. Nav tādu neko daudz. Radinieks izslimoja, bet neko nopietni. Darbā diezgan droši zinu 2 izslimojušus cilvēkus. Vienā gadījumā bez testa pat neuzzinātu, otrā - 38 grādi dažas dienas. Viens attālāks kolēģis it kā gan esot nomiris, bet nu krietnos gados, ar smagi ielaistu audzēju, bet nu par to man info mazāk, jo tik tas, ka viens kantoris, bet kopā nestrādājām. Vai audzējs, vai covids, vai visi kopā - nez. Vēl bērnudārza audzinātāja bija kādas 2 nedēļas uz lapas. Mēļoja, ka ar covidu. Pašai gan netiku prasījis.

Visi, par ko dzird, ir kādam brālēni, kaimiņi, tantes, bet nu ne man zināmie. Jocīgi, bet fakts.

Piebilde - daļa manu radu/draugu/paziņu, ar ko mēdzu tikties vai sazināties ir čipota, daļa ne. Proporcijas nepateikšu, bet varētu minēt, ka pusi uz pusi.

Lai tautu pakacinātu, varu pateikt, ka nosacīti zināms cilvēks (kaimiņiene, medicīnas darbiniece) pēc vakcinācijas kādas 3 dienas vēlāk nomira. Nevaru apgalvot, ka tas ir vakcinācijas dēļ, nevaru apgalvot pretējo. Lai gan viņai bija jūtams liekais svars, tādu es viņu atceros pēdējos 30 gadus, bet nu tad bija, bet pašreiz - vairs ne...

Darbā galvenā grāmatvede gandrīz aizdevās uz viņsauli. Aprīlī saslima, kādas 2 nedēļas laikam bija slimnīcā pieslēgta pie elpināmā. Nesen izgāja rehabilitāciju Vaivaros. Tagad jūtas daudzmaz OK, vienīgi spēka vairs nav tik daudz, cik bija pirms kovida.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu tak es neapšaubu, ka Tev ir tādi zināmi cilvēki un nevienā brīdī nesaku, ka Tu esi to izdomājis. Kā dzird, arī citiem ir, vien saku - man pašam īpaši nav. Varbūt šoziem būs, kas zina.

Par to spēka trūkumu esot tā, kā man skaidroja cilvēks ar medicīnisku izglītību. Pēc parastā plaušu karsoņa esot normāli, ka atlabšana var būt +/- mēnesi, tāda nu reiz tā specifika esot. Tēvs kādu 35-40 gadu vecumā arī bija slimnīcā ar karsoni sabijis un vēl kādu laiku bija gaudens, bet nu šis atlabšanas laiks paiet un dzīvo tālāk.

Ja izslimo smagāk, tad noteikti var gadīties arī ilgāks periods. Par to brīnīties nevajadzētu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Zinu cilvēkus, kas ir gan nomiruši ar gripu, gan pēc smagas slimošanas ieguvuši gan ilgtermiņa, gan mūža sekas. Pats, kā jau esmu teicis, dažus dadus atpakaļ izslimoju kaut ko ēc simptomiem līdzīgu C19 - ar pamanāmām ilgtermiņa sekām, kas atgāja ~3gadus. Kādēļ ir svarīgi tikai C19 kontekstā to īpaši uzsvērt?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu un par kuru slimību tad vēl runāsi?

Gripa ir beigusies. Viss cits arī. Nu varbūt gangrēnu vēl varētu atstāt, bet nu cik daudziem tad tā ir

Staigāju iesnains un jūtos kā vecajos labajos laikos

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

》Pēc parastā plaušu karsoņa

Tādas slimības nav. Tas ir no sērijas kā slimības iedalīt žņaudzējos un lauzējos. Plaušu karsonis ir iekaisums un pa lielam vienalgam, kas to izraisa vīruss, baktērija. Pie tam imūnsistēma plaušas bojā arī tieša veidā, jo slimās šūnas tiek iznīcinātas nevis ārstētas, pārslimot vīrusu infekcijas nav nekas diži veselīgs.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nu labi, nesāc. Neesmu jau mediķis, lai tik smalki zinātu.

Lai vai kā, tas karsonis (atļaušos joprojām to tā saukt) nevienam nekad nav likusies liela laime un slimot neviens ar to nav gribējis, vien līdz šim to uztvēra tā mierīgāk - nu gadījās, tak gadījās. Tāpat kā ar lauztu roku. Prieka maz, bet nav pasaules gals. Paies laiks, sadzīs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jā, jo ja tam žnaudzējam nedabūja baktēriju, pret kuru nav antibiotiku tad nav tik traki. Cita lieta, ja ielaists gadījums, tad varēja sanāk kā Freimim. Bez sekām gan tas tāpat nav, labāk lai negadās.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Kāda senāka zvēru/teorija gan klāstīja, ka īstenībā elpināšanas aparātu pielietošana bija rūpīgāk jāizvērtē un ne visos tos drīkstēja pielietot.Daļa pieslēgto esot atmetušies tieši dēļ tā, ka viņu bojātajās plaušās ar švunku iepūstais gaiss uzputojis bagātīgu mišungu.Apmēram kā tie skābekļa kokteiļi atpūtas iestāžu bufetēs,ko (lohi) var dabūt pa 1 eur/glāzi ;p

Protams, Lohu ir vienmēr bijis vairāk nekā pašu šo eplināšanas aparātu.Vienīgi interesanti tas, ka beidzamajā laikā apvienotais kopkoris vairs nedzied to virzienā tādas slavasdziesmas,kā sākumā.Bet vainīgo te nebūšot, zinātne ir cilvēcīga un arī savureiz varot nolohoties.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Elpināšanas aparāts ir pēdējais cerību piliens, bez kā tas pacients vienkārši nosmaktu. Tā efektivitāte nav liela, katrs 3 tāpat mirst, ne velti vairs uz tiem neliek cerību un kopš ir vakcīna to loma ir mazinājusies. Kur nu vēl hackatonos izstrādātie eksperimentālie elpināšanas baloni.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Jūlija dati . ķīnas virusam dati struji mainās , no veiksmes stāsta otrā grāvī

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Japānā gan viss ir štokos.Gluži kā rīgā.Nepatika lohiem stabiņi un/vai piestādītie zinātniski pediatriskie atzinumi par to nepieciešamību- ok, daļu noskrūvēsim nost, mums nav žēl.Par jūsu naudu- jebkuras kaprīzes.Bet miskasstē tos nemetīsim un jūs vienalga esat Lohi.Totālāki, nekā jebkad/agrāk.

Japānu ķeneri pagājušnedeļ ar lielu pompu atrada ampulās pussarūsējušu nerūsējošo nanometrisko tēraudu.Aizturēja 1.6milj devu.Ok, šodien ražotājs skaidri pateica- Lohi,plet, tas taču stainless steel,regulārais/parastais,no tā izgatavo ātrvilcienu sliedes un sirds vārstuļus un jūsu lohainajiem ķermeņiem tas nav kaitīgs nekādi nē! Citi reku pērk metālu par dārgu naudu,aber jums,lohiem,vienmēr ir iebildumi. Ta po/uj, nepatīk jums- ok, mēs atsaucam visu pārtiju.Bet jūs vienalga visu ceļu esat Lohi.Paga,gan drīz tiksimies,cykas, palūgsieties vēl..

Tagd reku no sep/1 jums būs pilnīgs mumu - varēsiet maut, Mūū, B.1.621,, mūūū..

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Mani interesē, cik šajam seriālam scenārijā sezonu paredzēts?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 0 Atbildēt

Esi dzirdējis par tādu seriālu "Kaimiņi"? Šis grib pārspēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

(c) ..The (Japona mat..) health ministry announced that the mu variant was detected in a woman in her 40s who arrived on June 26 from the United Arab Emirates. The other case was with a woman in her 50s who arrived on July 5 from the U.K. Both women were asymptomatic upon arrival...So far, the alpha, beta, delta, gamma, kappa, lambda and mu variants have been confirmed in Japan...on Monday, the World Health Organization designated the mu variant, also known as B.1.621, as a variant of interest, the second-highest level in its classification of variants...

Mu celms pirmo reizi tika atklāts Kolumbijā janvārī, un patlaban tas veido aptuveni 40% gadījumu valstī, norāda PVO. Mutācija līdz šim ir konstatēta vismaz 40 valstīs

ps,- cerams, iekš rix (pagaidām, iespeejams, varrbuut,un/vai..) neviens tml p-ass no turienes vēl "nav" ielidojis..-ja gadijumā kādi ir, ta viņi tagd pa riņķi riņķo virs O-laimes pagasta unt gaida Attļauju/Nosēsties..Jā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Vēl gadu līdz nākamajām vēlēšanām turpināsies šitā klaunāde, jo tad gobzems un juļa pārņems varu valstī un sāksies citas problēmas. :F

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-jā, goodzemsoni no 2024/5m.g. uļmanngatves attālinātajos meedītājekrānos jaunākās sipmpisonu sērijass demonstrēs, un visi massōni attālināti Gavilēs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

Klaunāde turpināsies tik ilgi, cik vajadzēs. To, kurā virzienā un kad tā nosvērsies, izlems aiz dīķa, nevis mūsu vēlēšanu dienā. Protams to klaunādi mums pavisam jautru padara Baidens, kurš saviem striķīšu raustītājiem sagādā tik lielas problēmas, ka mūsu marionešu pilnvērtīgai raustīšanai pietrūkst laika - attiecīgi tās sāk kaut ko uz savu galvu darīt Buratino stilā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nepārņems, Repše arī savulaik ziedojumus kļančīja un uz 51% cerēja, bet nekā. Pāràk daudz to mazpartiju uz covid pavilkušies, netiks 5% barjerai pāri.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Man ir vairāki zināmi, kas ir izslimojuši lielākā daļa viegli, bet daļa smagāk. Runāju nesen ar reģionālās slimnīcas vadītāju. Šiem 95% ārstu vakcinēti, medmāsas 75%, sanitāri 50%. Besījās par cilvēku muļķību, kas liek mīksto. Atbrauca pie mums zviedrs un viņš vispār nevarēja saprast par ko ir runa, kad mēs viņam pie galda devām mājienus, ka par vakcināciju nepieciešamību mūsu kolektīvā ir dažādi viedokļi. Cilvēkiem vecumā 80+ mirstības procents ir ~15%. Tas ir katrs septītais. Tā kā vismaz riska grupas radiniekus vajadzētu pierunāt vakcinēties arī šeit esošajiem pusskeptiskajiem. No mana paziņu loka pārsteidza 2 antivakseri, kas strādā vadošos amatos. Pārējie aktīvi strādā ar darbinieku izglītošanu un mudina vakcinēties, lai nepakaļautu uzņēmuma darbību nevajadzīgiem riskiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 2 Atbildēt

Es brīnos par šādiem tekstiņiem. Par kādu uzņēmumu "risku" ir runa? Pie tevis uzņēmumā pensionāri strādā?

Vienīgais risks mums te ir gobļini ministru kabinetā, kurus fiksi vajag nomainīt uz tādiem, kuri domā ar galvu, nevis ģenerē problēmas kur viņu nav.

Kas ir tie riski par kuriem tu runā? Man nav saprotams.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Un kā tie 15% tiek rēķināti? Pensionārus jau netestē regulāri - attiecīgi visi, kas ir izslimojuši viegli vai vispār bez simptomiem netiek uzskaitīti. Mirušo ir 15% no tiem, kam ir bijsi tik slikti, ka vērsušies pie ārsta - un cik precenti no kopskaita tas ir? vari pateikt?

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Diemžēl, izglītošana un mudināšana vairs nestrādā. Jo ir konkrēta grupa cilvēku, kas pavelkās uz Čiekura, Pļaviņa un Gobzema stumto tuftu un to uztver kā legit informāciju. Diemžēl savādāk ar tādiem nevar cīnīties kā "uzspiest" vakcinēties.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

-uzspiest Tu vari konkrēti uz sava personīgā suuda, pie tam (vispirms) pašam kritiski jāizvērtē,par cik cm tas no tevis ir izlīdis.Iespējams, var būt par vēlu- cīnīties nāksies to Nokožot.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Izskatās ,ka iespiedu tieši tur kur vajadzēja - tavā sirsniņā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Spied atpakaļ, labāk parunnāsim pa/teemu.. passtasti lohiem par Zinātni,reku iOs15 tuvojas,Čipule jau drīz izbrauks

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 2 Atbildēt

"Fecken", vienmēr atceries kurš te ir stingrs fiziskā darbā norūdīts mužiks un kurš ir izkāmējis tizlenis ar līku muguru un dambo ausīm, pirms kādam soli kaut ko "uzspiest"

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kopš kura laika dirnēšana internetā un klaviatūras dauzīšana vai telefona laizīšana ir fizisks darbs. Nesmīdini.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
4 0 Atbildēt

Enerģētikas uzņēmumiem ir kritiski svarīgie cilvēki dažādos vecumos. Scenārijā, ja viss ir slikti, pilsētas siltumapgāde var tikt traucēta. Atomstacijās Somijā, kad sākās Covids un vēl nebija īsti skaidrības, cik nāvējošs tas ir, tad reāli tiks izskatīts scenārijs operatorus noslēgt no ārpasaules un pievest viņiem pārtiku. Ironiski bet vissmagāk ar Covidu izslimoja pazīstama ~50 gadus jauna daktere, kas specializējas plaušu slimību ārstēšanā. Bija uz brīdi iekritusi komā, bet nu jau ir pilnībā atjaunojusies. Pēdējie dati rāda, ka slimnīcās ar Covidu 98-99% nonāk nevakcinētie.

MK vīrus neapskaužu, ja mums viņu vietā būtu jāpieņem lēmumi, tad tāpat vienmēr būs bļāvēji, ka viss ir slikti. Daudzās valstīs lēmumi ir nejēdzīgāki un dīvaināki, lai arī mūsējie protams arī izceļas. Komunikācijas prasmes ar sabiedrību noteikti, ka nav augstu vērtējamas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

Kārtējais pasaku tēls ho Nārnijas.

MK tie nav nekādi "vīri". Sūdabrāļi kas baidās no pajoļa kurš viņnus vajā ar kameru.

fckns Reģ.: 29.11.2020
5 3 Atbildēt

Vismaz tiem cilvēkiem ir izglītība un kaut kādas kritiskās domāšanas un rīcībspējas. Tev nav nekā no tā, Tu esi sertificēts dalbajobs kas to tik vien dara kā raksta sūdu internetā un nodarbojās ar dezinformācijas izplatīšanu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Te ir 10000-šais komentārs, rīcībspējīgais pirdeOrātōr !

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 1 Atbildēt

Neesi iedomājies, ka kritisko domāšanu arī katrs redz pa savam? Tu dzirdi vaimanas un domā - nu i lohi, vai tad nesaprot, ka būs beigas, ja nečiposies. Ziņās tak saka, ka būs beigas un ja līdz oktobrim nesavāksim 70% čipoto. Mirs kā mušas.

Citi atkal skatās uz visu savādāk - kopš sākuma mums ir pagājis pusotrs gads un nekas dižs nav noticis, ja neskaita neērtības radošus ierobežojumus. Tiek runāts, ka pa kādam ir nomiris, bet nevajag aizmirst, ka ļauži lielā vecumā arī mira tāpat pirms tam. Par ko pārspīlētais satraukums?

Kliegt par neticēšanu medicīnai arī ir mazliet nekorekti, ja ņem vērā to, ka daļa pašu mediķu nemaz tik ļoti nesteidzās čipoties. Mediķi, kas ir mācīti, skoloti un strādājuši nozarē. Kā tad tā?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-satraukums ir par to, ka (joprojām) pastāv sarunu vietnes, kurās (pagaidām) vēl drīkst sarunāties.Fakinveidīgajam orāldemagogšakālim tas ļooti nepatīk.Kaut/kass ir jādara.Jā.

Es jau vairākkārt piedāvāju šo suudu aizslēgt ciet,kamēr nav par vēlu un ozverīnu sarijušies Lohi nav te sapljūtijuši parāk daudz lieka.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 2 Atbildēt

Vajag skatīties uz to drusku kritiski. Protams, nenomirsim ja nenočiposies bet klaja ņirgāšanās un bezatbildība no sabiedrības mazākuma puses nodara vairāk kaitējuma nekā labuma. Esmu diezgan pārliecināts, ka tūlīt atgriezīsimies turpat kur pagājušajā gadā - skola no mājām, darbs no mājam, jo ir daži indivīdi kas uzskata ka ir "pārāki" par citiem līdzcilvēkiem.

Par medicīnu - tas jau ir ētikas un pašapziņas jautājums. Ja tu kā ārsts noliedz zinātni, un esi pret potēšanos tikai tāpēc ka "Man feisītī Čiekurs teica ka tur esot metāls, nav labi", tad tādam cilvēkam nevajag būt ārstam. Ārsta interesēs tomēr ir rūpēties par cilvēka veselību, nevis nodarboties ar "tautas medicīnu".

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Modernā Zinātnieka neatņemama pazīme- atbildei uz jebkuru jautājumu ir jāsākas ar jautātāja nosaukšanu par Lohu.Turpinājuma var arī nebūt,jo pašsaprotamas lietas Lohiem ir jāsaprot pašiem..

Par metālu ampoulā teica nevis kāds feis/čiekurs, bet gan japoāņu veselības ministrs.Aizvakar.Konkrēti.Reāli.Bet Zinātne viņam atbildēja ierasti vienkārši- ka mums ar lohiem nav jārunā.Un te nav svarīgi atvainoties par nejaušu metāla skaidu kozervbundžā vai nejauši sadrupušu vīnapudeles korķi.Svarīgi ir loham lieku reizi atgādināt, ka viņš tāds ir.

Lohu skaitu var pavairot dažādos veidos, bet visefektīvākais ir Atgādinātāju pavairošana.Uzzīmēt pmpi uz sienas var jebkurš, taču īstajā laikā un vietā uzzīmētais ir ne tikai 6k honorāra vērts.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Kas tieši no manis teiktā nebija skaidrs?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 1 Atbildēt

"Esmu diezgan pārliecināts, ka tūlīt atgriezīsimies turpat kur pagājušajā gadā - skola no mājām, darbs no mājam, jo ir daži indivīdi kas uzskata ka ir "pārāki" par citiem līdzcilvēkiem."

Šim varētu pat piekrist. Tikai žēl, ka tu tos indivīdus un viņu sagrābto varu aizstāvi.

"Ārsta interesēs tomēr ir rūpēties par cilvēka veselību, nevis nodarboties ar "tautas medicīnu"."

Diemžēl ļoti daudzu ārstu "interesēs" ir sadarboties ar sistēmu, visu pārējo saucot par "tautas medicīnu". Tā kā ir iespēja izvairīties no sistēmas medicīnas, ir bijusi iespēja arī uzzināt, ko spēj tā "tautas medicīna" un pagrūti iedomāties, ka tā tehnika un zāles, ko var saņemt privātajā medicīnā, ir "zinātnes noliegšana", bet sistēmas medicīna kaut kādā veidā ir zinātniska, nevis politikai un Big Pharma kalpojoša.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Huļi fuckens visu laiku piemin kaut kāu čiekuru? Kurš vispār ir "čiekurs". Es zinu ka mums ģerevņā arī 90to sākumā bija visiem zināma autoritāte ar kautkādu iesauku, kā kas, tā visi lauķi šo piesauca. Kas pie velna ir "čiekurs", kāds man var paskaidrot lūdzu? un huļi tas lohs "fuckens" runā par kaut kādu "dezindormāciju"? pizģets kaut kāds. pļeķ viņš i debīls vai vienkārši cirvis vai galvas slimnieks, nevar saprast.

un huļi tas otrs lohs vēljoprojām nav paskaidrojis par "uzņēmumu riskiem" vai kā tas saucās. Tas cirvis tiešām domā ka gobļinu kliķe paziņos - pizģets pizģets - ir covid epidēmija, mēs mirsim, un pļeķ ātomelektrostacijas darbiniekie pametīs savas darbavietas, jo būs pārmīzuši no covid tā saucamā 3ša viļņa? pļeķ troļļo vai vienkārši lohs, nevar saprast

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, šodn LohuDiena, jo Zinātne (atkĀl) ir apkakakājusies.Tā 1miljrd% prognozēja, ka šis nenotiks/nekad...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Bernis pie vakcinācijas upuriem t.me/BernisArturs/447

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Oho, 40 dienas nostaigāt ar trombiem plaušās pēc vakcīnas, ka tik ne arī. Diemžēl tā tiešām ir izplatīta kontracepcijas tablešu blakne, ja ir problēmas ar vēnām, bet šādu risku sievietes uzņemās, lai tik vīram ērtāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tipiska antivakseru retorika - ja nomirst ar/no Covid, tad vainīgs noteikti ir kas cits - vecums, hroniskas slimības utt. Ja nomirst pēc vakcīnas, tad 100% pote vainīga. Nedod Visaugstākais, nomirt vēl ar kādu no paredzētajām blaknēm. Bet, nu, tādiem berņiem jau ir svarīgi uzturēt leģendu par nāvējošo vakcīnu.

Esmu jau iepriekš rakstījis - gadu mijā mana mamma nonāca slimnīcā ar abpusējo plaušinieku. Visiem bija pārliecība, ka Covid, bet to neapstiprināja ne 4 testi, ne 2 antivielu testi. Izrakstīšanas dienā viņai palika slikti un tika konstatēta... plaušu embolija. Tieši tas pats, no kā nomira šī sieviete.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es pareizi sapratu? Tātad tu beidzot apšaubi ka šīi slimība ir drauds sabiedrībai?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nē, nesaprati pareizi. Es teicu, ka plaušu embolija rodas ne tikai vakcīnu dēļ.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 2 Atbildēt

Ko nu gvelz tagad. Tieši tavi vaksero sāka šito sūdu stumt - visi mira no covid. Pat autoavārijās. Un līķus krāva kaudzēs un glabāja masu kapos. Esi jau aizmirsi kā tava melu propaganda šito sludināja?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Bergāmo pagastā līķus veda veselām kolonnām.Kur īsti kādā fakā akā tos apraka,to hvz.Kāreiz mēnesi/pirms tieši tur masveidā (100k+) esot tikusi izvērsta potēšana pret kādu "citu" sērgu.Bet sakarības un komentāru neesot,nee,to tikai slimie antifakieri tā sasskatījās.Jā.

21g janvārī Kolumbijā tika reģistrēts 1mais "mu" celmlauzis.Neviens nezināja, kāds tas izskatās un ko tas ēd,bet, reku, ludzdzu,moderni Zinātniskie gēnu sekvencētāji To paveica.Tagad pirms 1ned šis pats celms ir konstatēts kādai bābai japānā,kura ielidoja ne ta no emirātiem,ne ta no lodondrātiem.Vienkārši ar japona mat pcr testu to noteica,600%.Ir!.Protams,lidojuma laikā ne tikai ka muttācijas,gadās pat bērni dzimst.Jā..Rīgas cssd te derētu pamācīties- kā tukšu trubu konstatēt, piem, ar grūtniecības testam līdzīgu uztriepi.

Ja starp abiem šiem zinātniski fantastiskajiem faktiem bija 8mēn starpā, KUR diez bija tā pati Zinātne 8mēn pirms 20g 9tā marta?Pareizi,dsā mazas ragutiņass,oktobris nāk virsū ar joni ;p

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bergāmo pagastā biju pirms mēneša. Tur tiešām lielākā daļa zina kādu, kas slimojis vai miris, un nesatiku nevienu, kas apšaubītu.

par līķu kraušanu kaudzēs ziņoja dzeltenā prese, ne jau kāds cits.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Par līķu kraušanu kaudzē šeit nupat konkrēti izdirsi Tu Pats.Kā arī par slimnieku esamību neviens te šaubas neizteica.Tu acīmredzot ņēmi dalību passaules dalīšanā,bet vienlaikus neesi redzējis TO,ko pirms pusotra gada diendienā ziņoja un rādīja nevis lohdzeltenā prese,bet gan itālijas valsts televīzija.Kura,starp citu,19tā g decemra beigās pljūtīja pat TO,ka kādā šķībi melīgā valstī netīrā šķūnī ir noticis incidents un ka drīz visiem būs pzdaa.Jaa.

Vienīgi LOHI "neatceras" arī TO,ko viņiem tajā laikā deklamēja D-pis un/vai P-ļuts.Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Es?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā tu - mēģināji noliegt, ka tāda vakseru propaganda eksistēja - valdības medijos, nevis "dzeltenajā presē".

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tu,es/mēs,mamma papa ja,dsā vsja strana,urra..

Taisnība vairs nav konstatējama,jo reāli tās nekad nav bijis.Es vienigi par TO, ka objektivitātes labad pietiktu vienkārši nocitēt TO, ko/kura amatPersona teica 20tā gada pavassarī.Vai vismaz atcerēties reālo notikumu secību.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ja paškir drusku atpakaļ, tad Bradypus propogandēja, ka no maskām veikalos būs jakāpj pāri līķiem, jo kā zināms, kas uzliek masku mirst no skābekļa trūkuma.

Bet antivakseri vēl joprojām nav atklājuši gadsimta sazvērestību, ka autoavārijās bojāgājušie ir arī tie, kas miruši slimnīcā 45 dienās pēc avārijas, kliedzoša statistikas sagrozīšana.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Pamazam uzkrājas dati, ka arī vakcinētas personas var slimot ar COVID. Gan ne tik smagi, piemēŗam, sešus mēnešus pēc otrās potes, saķerot COVID, ir nogurums, klepus, temperatūra 37.2 °C,

Kādas 2 dienas ir tā vidēji slikti, tad vēl 3 dienas jau daudz labāk un nu jau gandrīz pavisam labi. Jau raujas uz darbu. Taču būs vēl kāda nedēļa jāpaguļ mājās. Darbs ar cilvēkiem, kuri šad tad neko neievēro, visu pieklepo sev apkārt un tā

Reāla pieredze, apstiprināts COVID.

Tā ka izskatās, ka to trešo devu laikam tomēr pēc kāda laika vajadzētu gan.

Lai saviem pilsoņiem labāk prezentētu šo ideju, mediji un pārvalde ir atraduši personu, kam noteikti ir augsta atpazīstamība un autoritāte tautā un kas tieši tāpēc varētu šai domai par trešo vakcīnu piekrist. Šī persona ir

tautaruna.nra.lv/slavenibas/356943-vinkele-komente-nepieciesamibu-visus-potet-ar-treso-vakcinas-devu/

Pēc tam, kad neiepirka vakcīnas un to sākumā nepietika un uz šī te fona izveidoja vakcinācijas biroju ar dziesmu svētku direktori un skaļi pasludināja biroja algas, likās, ka veiksmīgāku public relations produktu mēs kā tauta un valsts nespēsim izveidot.

Bet mēs varam. Vēl labāk!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Apstiprinās fakts - farss. Testētie hallē netiek, bet vakcinētie - droši. No kuriem pilnīgi reāli ir arī ar covid inficētie. Avio nevakcinētiem jāuzrāda negatīvu testu, bet vakcinētie - digitālo sertifikātu. Ibio peso. Šis neizskatās ne nopietni, ne ilgtspējīgi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tev vajag laboratorijas atzinumu ar personas kodu un atbildi SARS-Cov2 atrasts?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nē, es ticu - arī vakcinētie slimo. Tā vienkārši ir. Visur pasaulē, ne tikai LV. Tādēļ arī farss, ka ieeja tikai ar sertifikātiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 4 Atbildēt

Slimo, slimo. Par kārtu mazāk, un īsāku laiku, līdz ar to aplipinot par kārtu mazāk citu cilvēku. Farss ir tavā galvā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 1 Atbildēt

Sāc jau nu beidzot ticēt zinātnei. Vakcinētie slimo, iespējams, pat vairāk, kā nevakcinētie. ASV pētījumi to pierāda attiecībā uz delta un jaunākām versijām. Pieliec klāt, ka tie vakcinētie slimo viegli un rezultātā vazājas apkārt, nevis guļ izolācijā un tava "kārta" pagriezīsies pretēja virzienā - tieši vakcinētie ir potenciāli lielākie izplatītāji un jaunu spēcēcīgāku mutāciju potenciālie nēsātāji - tieši tāds ir efekts vakcīnai, kura samazina slimības smagumu, nevis novērš saslimšanu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Ja arī slimo, tad mazāk skaitliski, kā nevakcinētie, un īsu laiku, līdz ar to daudz cilvēku nesatiek, un pārnese samazinās.

Ar aritmētiku draudzēties vajag.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Nē, ar galvu draudzēties vajag. Jaunākie dati rāda, ka vakcinētie slimo pat vairāk, kā nevakcinētie. Un uz ilgumu nekādas tiešas ietekmes nav - ilgāk bieži vien slimo tas, kas pusslims vazājas riņķī, nevis guļ gultā un ārstējas. Un tas, kas vazājas riņķī, satiek cilvēkus, nevis gultā guļošais.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

dod studijā tos tavus jaunākos datus.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tak bija kkur virsraksts Telaviva(ISR) šobrīd ir Covid galvaspilsēta. Nu ne jau tur nevakcinētie to kovidu tur izplata

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pilnībā vakcinēti ap 60 proc, kopējo saslimušo skaits apm. tāds, kā iepriekšējā vilnī, smagi slimo un hospitalizēto skaits - par kādu trešdaļu zemāks, kā iepriekšējā vilnī.

No Vashington Post:

In real-life Israel, as of Aug. 15 — using Morris’s summary of official data — 301 fully vaccinated people had an illness severe enough to require hospitalization. They represented just 53 out of every million fully vaccinated Israelis. At the same time, 214 hospitalized people were not vaccinated. Those people made up a much bigger fraction of the smaller population of unvaccinated people: 164 out of every million. So an unvaccinated Israeli is about three times as likely to end up in the hospital as their vaccinated compatriot.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

turpat:

Vaccinated Israelis, like White Americans, are older as a group than unvaccinated Israelis. And that’s why they’re going to the hospital at a rate higher than you might naively hope. Among Israeli adults under 50, as of Aug. 15, 3.5 million were vaccinated and 1.1 million were not. That’s still a considerable number of vaccine holdouts. Among those 3.5 million vaccinated younger people, just 11 were hospitalized — about three per million. Meanwhile, of the unvaccinated in this age range, 43 were in the hospital, or 39 per million.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu nu... Pastāsti, kapēc, runājot par saslimšanu un izplatīšanu, tu kopē smagas slimības gaitas ciparus!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ka tas ir vissvarīgākais. Vai slimnīcas ir pārslogotas vai nav

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tas ir vissvarīgākais attiecībā uz izplatīšanu? Tu tak neatšķir p no p.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Šķirsti nu pats savus p.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Runāju par šo visu ar savu bosu, itāli. Viņš izteica pieņēmumu, ka Itālijā patiešām varētu tikt pieņemta obligātā vakcinācija. Jau šobrīd vairums vietu ieeja ar sertifikātiem utt. Šis mani šokē.

Par ekonomiku. Kaut vai, klientiem atsaucoties uz rudenī/ziemā atkal gaidāmo lockdown (piemērs Ukrainā). Tas nav reāli. Nevienas valsts budžets nespēj pavilkt ekonomikas slēgšanu un kompensāciju izmaksas, tādēļ nāksies vien sadzīvot ar vīrusu un visu pārējo. Tam pilnīgi piekrītu. Jautājums par to, vai bizness varēs vilkt, ja atļauts apkalpot vienīgi ar sertifikātu. Zinu vairākus piemērus, kad pat ar pilnu brīvību ar klientiem negāja gludi. Šobrīd - pieļauju, iet pat grūtāk (ne tikai daudzi nav ieguvuši to covidsertifikātu, bet ir arī pret šo cilvēku dalīšanu vispār).

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Francijā Burgerkingā pie durvīm stāv pizģuks un liek uzrādīt sertifikātu. iekšā resni špricēntie stumj burgerus.

Netaisnība. Paimeļi mūs par pilnu programmu. Jūtos morāli un fiziski sagrauts, diez vai spēšu iztikt bez sūdainas kvalitātes fastfooda.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tavs prnieks vai nu ir ļoti aizņemts,vai nu lohs.Ja reiz viņš nezin TO,ka viņa valsts prīmāministrs aizvakar atgriezās no atvaļinaājuma,sasauca valdības sēdi un pabliski paziņoja gan par Obligāto,gan par Trešo.Jā.

Un/vai pēc pāris ned gan jau viņš paziņos vēl ko.Attiecīgi par ko LVijas Lohi sākumā vīpsnās,bet jau nākamajā nedeļā dedzīgi metīsies pildīt. Atjaunošanass līdzekļi būs jādala,aber ne kuram katram nolaidīgam pildītājam tie tiks.Tapc vispirms bikses nost,skola un/vai veikals tikai pēc tam (varbūt,centīgajiem).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 4 Atbildēt

Kas to lai zina? Pirms pagājušās ziemas arī likās, ka nu nekā vairs nevaram atļauties klapēt ekonomiku ciet. Bet aizklapējām. Un neko, izdzīvojām, un vismaz pagaidām šķiet, ka ekonomika kopumā iet atkal uz augšu. Kas būs ziemā, hz. Problēma jau ir tajā, ka domāšana ilgtermiņā nav ne valdības, ne iedzīvotāju stiprā puse. Bet tas jau nav nekas jauns - to parādīja jau iepriekšējā krīze.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lohi nupat kladzinaja, ou,jaa,jess, vakcīna kaut/kur/tur esot tikusi beidzot apstiprināta, ka vairs neesot "eksperimentālā" statusa un ka tagd viss ir štockos un bumbāss.Nepagāja pāris dienas- ludzdzu, reku izskaidrojums.

tg24.sky.it.. sep.5 :Vakcīna pret Covid kļūs obligāta kad EMA un AIFA atzīs to (ne vairs par avārijas līdzekli, bet par parasto- pat tulkotājs riskē mežģīt mēli)... To paziņoja premjerministrs Mario Dragi preses konferencē..., kur viņš arī ierosināja ieviest trešo devu un pagarināt Zaļo caurlaidi...

- viņi patlaban sacenšas, kuŗš 1mais ko "paziņos".Itāļi nolohojās- mūsējais paziņoja jau pusotru dienu iepriekš, leiši arī viņus apsteidza..Toties Makarōns esot jau augustā par to teicis.Gaidām, kad viņš nākamreiz "nolaidīsies" rix un nodos kārtīgu lohinstruktāžu.Jā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Patiesi žēl tos ēdināšanas uzņēmumus, kuriem vasara deva iespēju elpot. Šobrīd terasē - paši saprotam.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Raudošais bārmenis no balzāmbāra atkal varēs raudāt, ka uzkāpa uz tā paša grābekļa un atkal paveras iespēja politikā, pēc kuras atkal sekos aplauziens.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti