Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 7 Atbildēt

Vācijā liels kovidpohujs. Itālijā vēl lielāks. Maskas kaut kur jāvalkā, izpilde noteikti tālu no mūsu principiālās. Austrijas viesnīca gan atsūtīja, ka gribēs redzēt papīrus. Lai nu kā - papīri ir derīgi 270 dienas, nevis uz mūžu, kā te daži "baku teorijas" aizstāvji kliedz.

filip Reģ.: 14.01.2019
7 0 Atbildēt

Protams Itālijā un Vācijā pohui,kad populācija kas ir vecāka par 60 gadiem, ir gandrīz 100% vakcinēta un kopumā jau ir vairāk nekā 60% iedzīvotāju jau ir vakcinēti.

lūdzu, neuztraucieties par Vāciju un Itāliju

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Mani šodien neielaida Akropoles Gan-Bejā. Prikols tāds, ka sertifikāts ta' bija, bet viesmīlis piesējās tam, ka nebija pases vai ID - tiesības, redzies, nederot (koncertā pirms pusotras nedēļas derēja). Nu, ko lai saka - no vienas puses, vai tiešām vajadzēja tik ļoti pozā iestāties (bet gan jau viesmīlim vnk negribējās strādāt, pusdienlaikos un t/c vispār arī dzeramnaudas nav tādas), no otras - ja pēkšņi tur ierastos poliči uz kontroli, tas viesmīlis jau dabūtu pa galvu, ne es...

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 1 Atbildēt

Pēc likuma panta viņam ir taisnība - autovadītāja apliecība NAV personu apliecinošs dokuments:

4.pants. Personu apliecinošu dokumentu veidi

(1) Ir šādi personu apliecinoši dokumenti:

1) personas apliecība;

2) pase.

Ja skatamies no cilvēcīgās puses - tad jā, drusku stulbi ka viņš neielaida ar tiesībām jo tiesībās jau visa ID infa ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Protams, ka formāli taisnība, par to nav strīda. Es gan domāju, ka, ja viņam algu maksātu atkarībā no apgrozījuma, nevis no nostrādātajām stundām, droši vien būtu ielaidis. Bet šajā gadījumā viņam ievērot noteikumus ir pat izdevīgāk - manis apkalpošanas vietā var amzierēties ar kolēģēm vai spaidīt telefonu, savu algu saņems šā vai tā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Pis pa reni furaška

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Bet CP uz vadītāja aploecības pamata gan nesmādē sodu uzlikt.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

...viss jau ir pareizi. Es ar nenēsāju līdz ID karti, jo regulāri aizmirstu ID lasītājā, kuru katru dienu jāizmanto. Ietu ēst citur. QR koda nolasīšana ārpus sistēmas, kurā tu vari ielogoties ar saviem ID datiem ir nepilnīga. Piemēram tajā QR koda mājas lapā bija jābūt info ievadei, ka šodien ēdu Gan-bei un kopā ar plkst.cikiem jāpiesienas kodam, ko arī nolasītu viesmīlis. Šobrīd koda bildīte bez ID dokumenta ir nederīga.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Man nobildēti abi. Pgdm visur derējis

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Tas tāpēc, ka info pieņēmējiem ir pārāk maza izglītība, lai iebrauktu, cik elementāri bildi var noviltot.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Gan jau ka izglītības pietiek, ģribēšanas čakarēt biznesu nepietiek.

IMO jebkuram noteikumu izgatavotājam, kas to kontroli pārliek uz biznesu, jārēķinās, ka kontroles prasības tiks izpildītas minimālajā līmenī. Šis jau iziets pie Finanšu kapitālā remonta (nejaukt ar negodīgas komercprakses un konkurences ierobežošanas gadījumiem).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

ID kartei izdevās pieteikties tikai uz septembri . Tas bija pirms 2 nedēļām. Tagad droši vien kaut kāds oktobris jau ir.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tas nav Šīrs gadījumā?

Šis man atgādināja Ņiganu - > visi šīri ir uz vienu seju.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Zināms ļaužs šodien izvizinājās pa Lietuvu (dižā pilsēta - Viļņa - atpakaļ). Papīru bija sataisījis, kaut ko sareģistrējies, bet kontroles it kā nekādas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Palielinot soda naudu par papīra neesamību, interese par kontroles esamību / neesamību radikāli samazinās

Bet šis imo ir sovoks - gaidīt, ka obligāti būs kontrole. Bet nodokļos par +500 robežsargiem neviens vairāk maksāt negrib.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Nu kāpēc uzreiz vajag piepisties? Es tikai konstatēju faktu, ka nekādu kontroļu nav bijis, kurpretī pirms kāda laika rakstīja, ka esot kontroles tur, esot šur. Varbūt būs rīt arī, vai nu es zinu.

Tikai pastāstīju, kas tur notiek. Secinājumus katrs var izdarīt pats.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Tu tak gribēji parunāties, ka ierakstīji te?

Tad saņem!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Covidfans Eidis

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es tak pats biju pag. nedēļā Lietuvā un šeit rakstīju, ka nav nekādas pārbaudes. Ievēroju atšķirību lielveikalos. Ja vakar Spices Rimi pie ieejas garlaikoti stāvēja apsargs un kontrolēja iekļūšanu ar maskām, tad Lietuvā neko tādu nemanīju. Tur diezgan brīvi, bet jāsaka, ka 99% tā pat nēsēja maskas iekštelpās.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

jā reāls

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Ja kas, Lietuvā - īpaši, bet Igaunijā - arī atkal aiziet saslimstība Vai nav savādi, ka valstīs ar lielāku īpatsvaru vakcinēto tas ir pilnīgi paredzami?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nav LT un EE ievērojami vairāk vakcinēto

www.statista.com/statistics/1196071/covid-19-vaccination-rate-in-europe-by-country/

Gada sākumā šie uzrāva ātrāk, bet vēlāk sovoks darīja savu un cipari strauji izlīdzinās.

IMO saslimstība vairāk korelē ar sliktiem laika apstākļiem (kā NL) vai festivāliem (kā FI).

Bet vakcinētai publikai saslimstība nav nekas nozīmīgs - slimnīcā nonāk ievērojami retāk. Ar nepotētajiem viss ir slikti

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Latvijā jau arī atsāk kāpt.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Kur ta latvietis bez kontroles. Dajoš katram latvietim 5 kontrolētājus

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Vakar biju līdz Bjalostokai ar auto, covida papīrus biju sagatavojis, bet pieradis ntos gadus tiesību vietā LV izmantot tikai ID biju par tiesībām aizmirsis. Par laimi neviens nekur neko neprasīja, iznemot uz LT poļu robežas, poļi liek trubiņā iepūst ( bez dokumentu pārbaudes ).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

He, he tiko lasīju Gobzema piezīmi par alko patēriņu(esot lielākais ES). Acīmredzot poļi arī seko viņa rekreācijas programmai un dzērājus nelaiž

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Sen nav bijusi neviena sazvērestības teorija

www.facebook.com/101093435478366/posts/145931067661269/

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tu nu gan esi varens LieKulis.Kad te tev jau pirms mēneša to stāsta un/vai pirms gada piedāvā palasīt dakteri šwābu un iestāties ekaOnomikas forumā, tu nereaģē nekādi nee.Tagad tavi vadoņi laikam beidzot uz zemes atgriezušies.Tā ka nāksies vien vest tos kinderus caur klātienes brīvprāta telti.Gan jau izmanīgi onkuļi pie skolām tās sacels ātri vien,pag.Tā viš i, kaD visādi veselīgi pisselīgie Teevi pārlieku miiž.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 14 Atbildēt

Kakajas šausmas, bērnus vakcinēs. Atkal jau viens panikas cēlājs klāt ar savām prognozēm, ka dienā ir gaišs, bet naktī tumšs. Tas tak no sākta gala bija skaidrs, ka vakcīnas būs arī bērniem un grūtniecēm, bet to jau ar kritisko domāšanu neapveltītajiem(Colas testētājiem) nesaprast kāpēc uz grūtniecēm vakcīnas netestē vispirms.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
13 4 Atbildēt

Nu, nu. Jābūt absolūti stulbai vakcinēties, gaidot mazuli. Personīgi pazīstu vismaz 2 “pēkšņus spontānos abortus”, precīzi pēc jobanās vakcīnas ievadīšanas.

Un saviem bērniem kategoriski neko nevakcinēsim. Neviens nevar neko pateikt, piemēram, par organisma uzvedību pēc 5 gadiem. Eksperimentu trusīši

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 11 Atbildēt

Antivakseris Kasiņš

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 6 Atbildēt

Mjā. Es pat nezinu, ko teikt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 12 Atbildēt

Interesanti, kuru vairāk varētu saukt par stulbu - grūtnieci, kura izvēlas uzticēties profesionāliem savas jomas zinātājiem, un izvēlas pasargāt sevi kā arī savu bērnu (un te pat nav svarīgi, vai lēmums gala rezutlātā izrādītos pareizs vai kļūdains), vai antivakseri, kurš vispār nespēj filtrēt informāciju un paskatīties tālāk par savu degungalu...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
12 3 Atbildēt

Grūtniece, kurai rūpes par bērnu, nemūžam neriskēs ar eksperimentālo vakcīnu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 6 Atbildēt

Ar eksperimentālu kovidu gan ir vērts riskēt, vai ne?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Personīgi čerez vienu pazīstu vismaz 2, kas savstarpēji pazīstamas šobrīd ir grūtnieces. Abas nevakcinējās, jo taču tipa risks. Viena saslima ar Covid un viegli negāja ne arī bērnam tas bija veselīgi. Otra uzreiz aizskrēja novakcinēties. Nekāda aborta, bet turpināšu novērojumus kasinja uzdevumā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Es jau novēlu pašu labāko visām grūtniecēm. Tiešām, bez vakcinēšanās gan.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 7 Atbildēt

Dzīvosim, redzēsim. Vienkārši tāds sīkums jāatceras, ka pote salīdzinājumā ar slimību un tās riskiem ir nekas. Pote neierosina neko vairāk uz ko ķermenis pats reaģētu slimības gadījumā. Ja spontānais no potes vien tad kas būtu saslimstot?

Te gan blakus tēmà ir viens pāķis, kas nojaucies no veļuka un laimīgā kārtā pārsitot tik uzaci(ar šuvēm), jo paveicās ka nedabūja pa pieri un neatslēdzās šļūcot ar feisu pa tabeli. Bet nē vēl spriež ka ķivere nav vajadzīga, jo pārsvarā tak paveicas. Kamēr par invalīdu nekļūs, ķiveri nevilks.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Jā, un šajā tēmā atkal ir viens pilsētas dalbajobs kuram hvz kādu iemeslu dēļ nedarbojas galvas saturs, bet par spīti tam, šis dalbajobs pat zina kā citiem rīkoties.

Tā tēma tādā ziņā ir diezgan zīmīga, jo parāda gudro muļķu domāšanu. Jūsu domāšana ir aprobežota uz dažiem vienkāršiem parametriem, nu kā tajā gadījumā "nokrita no velosipēda -> vajag ķiveri!", un tik maļ, apkārt, un apkārt, vienu un to pašu. Tāpēc arī ar jums, zābakiem, argumentēt nav iespējams, jo tas priekš jūsu spējām ir kosmiskais lidojums; atkal piemērs no tā tofika - paprasa indivīdam kurš lepojas ka ir vairākkārtīgi klapējis galvu [caur ķiveri] kas notiktu ja pret ķiveres malu nāktu augšupejošs sitiens, vairākkārtīgi - pilnīgs ignors, nav pat grūti iedomāties kāpēc - jo izlasot šādu vienkāršu jautājumu kas prasa domāšanu, tur galvā iestājas "FATAL SYSTEM ERROR, REBOOTING NOW... STARTUP... LOADING DATA.... Nokrita - Vajag ķiveri! Nokrita - Vajag ķiveri! Nokrita - Vajag ķiveri!...", tāpat kā grūtajām galviņām neiespējami iestāstīt kāpēc no ķiveres uz tāda velosipēda ir vēl miljons reižu mazāka jēgas varbūtība kā uz parasta velosipēda, jo ja grūtā galviņa ņurko no velosipēda ar galvu pa priekšu, tātad tā ir visiem - vajag ķiveri! Nu takš lieto savu ķiveri bet nepiepisies un nedirs citiem. Un šajā tofikā tas pats, tikai purni bik citi - šeit tāda maznozīmīga bet ļoti simboliska pareizības simbola lomā ir kovida pote.

Un, visbeidzot, par to pēdējo teikumu - precīzi - labāk kļūt par invalīdu nekā uz velosipēda mocīties motociklista tērpā - atšķirībā no jums, grūtgalvīšiem, es saprotu ka šī niecīgā riska likvidēšanai man nāktos valkāt pilno moča ķiveri un, ļoti vēlams, arī ādas jaku un ādas bikses. Vēlies tādā tērpā mīties ar velosipēdu? Es nē, tāpēc labāk uzņemšos nelielu risku un šos atribūtus nelietošu. Nu jā, līdzīgi kā ar visādām "zālēm" pret kovidu...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 3 Atbildēt

Tev tā uzacs pie zoda? Pareizi uzlikta un aizsprādzēta velo ķivere pasargātu ari tavu uzaci vai deniņus un nenomuktu. Moca ķivere ja zobi svarīgi, tie gan pāķos pa zemi mētājas un nav kritiski tā ka nevajag moča. Bet nu arī ieciklējuies uz moča ķiveri, downhill ekipējumā ir arī vieglās ķiveres.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ā, un vēl aizmirsu piebilst - vēl viena tipiska jūsu, stulbo zābaku pazīme - vēlme cīnīties ar sekām - jo ja cīnās ar sekām, tad var visu laiku cīnīties, demonstrēt savu pareizību un censties savu cīņu ar sekām uzspiest citiem. Kamēr ja cīnīsies ar cēloni, tad problēmas vairs nebūs, un jums vairs nebūs par ko smirdēt... Tāpēc arī kovida gadījumā jums tik ļoti patīk potes, jo tā var stiept šo sūdu garumā ilgi un dikti, kamēr ar visas valsts karantīnu un tālāku karantīnu uz robežām kovidam valsts iekšienē tiktu pielikts punkts pēc max mēneša. Bet velosipēda gadījumā visu laiku jākladzina ka jālieto ķiveres, jo krietiens ir vēlams un obligāts. Nē, paldies - tu drīksti valkāt ķiveri un regulāri krist - es tā vietā uzlabošu velosipēda stabilitāti lai nav jākrīt, piedevām, klasiski, cīņa ar cēloni būs lētāka nekā cīņa ar sekām.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 5 Atbildēt

Parasti tas, kurš visus uzskata par idiotiem, beigās pats izrādās ir vislielākais idiots. Tu esi "tas" čalis.

Kas attiecas par visādu drošības pasākumu ievērošanu - ir cilvēki, kas tomēr vēlas sevi pasargāt un ir tādi kā Tu, kas joprojām paštaisni tic ka "kovic tak ir gripa, stulpaa waldiba parkapj manas ietsivotaju pamatiesibas". Tādus diemžēl vairs neizārstēs, un tur iespēja tiek dota Darvinam.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Māņticīgs tumsoņa, ja uzliks ķiveri tad noteikti nokritīsi. Kā tad. Uzlabojumi agri vai vēlu beigsies ar vèl vienu kritienu, kaut kas atlūzīs, kaut kas ieķersies spieķis utt.

Bet par cīņu ar cēloņiem Latvijā pret Covid tas nelīdzēs, neesam uz salas. Izklausies jau pēc naiva politiķa, kas grib sasniegt 0 saslimstību ar ierobežojumiem vien.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nē, māņticīgs tumsoņa esi tu - noteikti kaut kad nokritīs, tāpēc jālieto ķivere jo tā noteikti pasargās. Pēc šīs loģikas man darbā būtu jāstaigā viduslaiku bruņutērpā, bet tev pa tavām dižās pilsētas ielām - ar ķiveri galvā, lai kāds ķieģelis neuzkrīt - bet tu noteikti esi liekulis un tomēr ķiveri nenēsā Nu un vēl piedevām ne tikai māņticīgs tumsoņa, bet arī tukšpļūtis, kas kaut ko driķē bez poņas par situāciju - es nokritu ar velosipēdu kurš savas pagaidu trīsriteņa konfigurācijas dēļ ir ļoti nestabils [priekš trīsriteņa], un arī tikai tad, kad tam vēl pienāca klāt nervoza stūre - bet tas interneta daiļdirsējiem ir nemanāms - tu neticēsi bet pamainot aizmugures riteņu atrašanās vietu un, ja vajadzēs, pamainot stūres leņķi, iespējamība apsisties samazināsies vēl zem tās, cik tev dabūt Rīgā ķieģeli uz galvas. Tā ka es iztikšu bez ķiveres - bet tu neesi liekulis un sāc to ķiveri nēsāt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Ķiverei šobrīd 1:0 ķiveres labā, jo būtu pasārgājusi. Matemātiķis.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Tu ,slimais suni,demagog,faktu sagrozītāj, sen nebiji personiski/dzirdēts.Laikam uriins atkal uzkrājies.Iebāz to kolu kādai sev svarīgai personai svarīgā/vietā! Es neesmu paniku cēlis- vien ar sarkasma starpniecību tev piestādu faktus.Kuri sakrīt ar ieprriekš piestādīto prognozi.

Par vakcīnām bērniem zirgam ir skaidrs- un tie te šobrīd par savu "mentaĀlo" pakaļu tikdikti norūpējušies garīgi un fiziski nobriedušie tēviņi varēs ieskaitīt to savā nopelnu kontā.Viņu pakkaļa paliks nemainīgi saglabātā stāvoklī, manīgie onkuļi paraus uz miišļa viņu zīdaiņus ar visām zīdītājām.Jā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 4 Atbildēt

Māsiņa atkal aizmirsa laicīgi iedot kārtējo devu nervu zāļu?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-iedot tev/mutē, ja, korīfakndziedātāj? ;p

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Tev nav ko iedot, analfabēt. Aizej pie logopēda.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Par kolu garīgi veselais Holmsa kungs arī intelekta testu nenokārtojāt, tā kā nekādu faktu sagrozīšana. Prognozētājs sarkasmotājs hrenovijs, protams, ka ja zāles nav pārbaudītas uz bērniem tās tiem nedod, kad pārbaudes pabeigtas tad var dot. Ģeniāli. Paniku ceļ tādu it kā zīdaiņus nekad pēc piedzimšanas nevakcinētu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 1 Atbildēt

Nezinu, kas tas par cilvēku, neklausījos, ko viņš runā (ieslēdzu video bez skaņas), bet viņa acīs zaigoja ārprāts! Šādas pašas acis un mīmika bija Džekam Nikolsonam filmā Shining

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 3 Atbildēt

Nav saistīts ar video saturu

Tu bieži skaties monologus bez skaņas? Pēc tam stāsti tālāk redzēto?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Dažreiz gadās

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tas ir Artūrs Bernis - izbijušās ABLV bankas līdzīpašnieka ar tādu pašu uzvārdu brālēns. Arī izbijis baņķieris, kurš tagad izliekas, ka viņam dikti rūp latviešu tauta un krīzes dēļ no mājokļiem izdzīti tautieši, aktīvi vāc ziedojumus savai politiskajai karjerai un ar antivakseru balsīm cer nākamgad tikt Saeimā, kas viņam visticamāk neizdosies.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Kas te atkal pa demorazborkām, kapc tiek novērsta uzmanība un noklusētas svarīgas aktualitātes?

Lūk,rekku,ludzdzu,- "padziļināts saturs bez komercreklāmām par eur1/mēnesī": Lietuvā, iespējams, liegs pret Covid-19 nevakcinētām personām apmeklēt veikalus.... www.apollo.lv/7303004/lietuva-iespejams-liegs-pret-covid-19-nevakcinetam-personam-apmeklet-veikalus?utm_campaign=partner-includes&utm_medium=content-text&utm_source=gismeteo.lv

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja runa par PĀRTIKAS veikaliem, tas nekad nerealizēsies vis. Ar visu to teroru, ka jau šobrīd notiek visapkārt, tas būtu jau stipri nereāli (utopiski).

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nu lab ka vismaz kāds nepretendā uz to, ka shitas kārtējais kapīpiasts ir manis izfantazēts.Lasi labāk virtuāli,starp un ap.KĀDĀ nolūkā kas tiek publicēts un KAM tas adresēts.Jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Iesaku pusdienlaikā nelasīt tvnet un nebojāt apetīti

Jālasa ir Bernis!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Ja tu pirms gada būtu to WEkaOnomistu forumu palasījis un padalījies iegūtajā Gudrībā- iespējams, es ieklausītos arī kādās tavās rekomendācijās par tēmu "ko lasīt".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tu tagad gribi iztēloties lielāks nekā esi. Kurš tev teicis, ka es pirms gada nelasīju to forumu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Piemēram, zemāk Valis iepostējis kkādu NY times rakstu un ir sašutis. Līdzīgs kontents un cipari jau pāris dienas grozās visādos antivax forumos. Tojestj, to jau esmu lasījis, lai arī šeit neesmu izlicis palagus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Es jau nesaku ka galīgi ne.Es irOnizēju.Vnk tu kā Slīpēts demagogs izvairījies esi "dot slēdzienu".mol,tipa,varbūt "jāpagaida",ko "cilvēki" teuks,un "tad"pateikšu,ka tur tas šwābs nu toč ira ppis..Sajūti līdzību.Šitā "daudz sekotājus" nenopelnīsi.Jā.;p

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu, jā, tā varētu būt, jo es tak neesmu Dievs. Es vienkārši dodu info un maz izdaru kkādus kategorisks slēdzienus. Un, manas personīgās domas nav tik svarīgas, kā viedokļu līderiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Nu ja reiz tu pārstāvi "viedokļu līderus",laiks pievienot arī pa drusku Personīgu Viedokli. "Mans" viedokis paredz pievienot tikai skarbu sarkasmu,cita veida pagaidām neredzu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es teiktu ka ļoti iespējams, ka tūlīt būs pilnīgi pohuj vai vakcinēts vai nē - būs jādomā par to kā vai nu kā visu aizliegt, strādāt no mājām utml.:

www.nytimes.com/2021/07/29/health/cdc-masks-vaccinated-transmission.html

"Izvilkums" no teksta orģināla:

The C.D.C. is expected to release data showing that vaccinated people may transmit the Delta variant, a finding that prompted its new masking advice.

Thursday, July 29, 2021 6:48 PM EST

New research showed that vaccinated people infected with the Delta variant carry tremendous amounts of the virus in the nose and throat, according to Dr. Rochelle Walensky, director of the Centers for Disease Control and Prevention.

The finding contradicts what scientists had observed in vaccinated people infected with previous versions of the virus, who mostly seemed incapable of infecting others.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Jap, jo vakcinēto skaits ir mazs un pagājušā gada šausmas ar slimnīcām pēc donoru testiem uzrāda tikai 10% pārslimojušo.

Tātad mēs neesam spējuši uzlabot situāciju pret pagājušo gadu ne par procentu. Gaps vēl arvien ir stipri stipri par lielu.

Atiiecīgi Latvija, Rumānija, Bulgārija un vēl dažas īpaši attīstītas valstis nonāks turpat kur 1/11/2020, bet Islande, UK, DE visticamāk pārcietīs ar minimāliem ierobežojumiem.

Turklāt valstīs, kurām nebūs vajadzīgi ierobežojumi, sērga brīvi izplatīsies un attiecīgi atjaunos rumpīšu imūno atbildi, kur mēs uz pavasari atkal būsim punktā 0. Ar to arī apsveicu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Bet vainīga, kā vienmēr, būs valdība.

WALA Reģ.: 19.06.2002
5 0 Atbildēt

Ne gluži tāpēc, bet gan kā rakstā minēts tad D -tipam izskatās ka ļoti spēcīga izplatība notiek arī ar vakcinēto starpniecību. ;)

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Izplatība ir gluži pofig, ja 100% vakcinēti. Par adenovīrusu (iesnas un vieglas kakla sāpes) tak neviens neuztraucas?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Par koronovīrusiem kamēr tas izraisīja vien iesnas arī neviens neuztraucās.

Kaķi gan nomirst arī no iesnām, tagad cilvēku kārta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Realitāte gan atšķiras. Arī paraugvalstīs atgriežas pie ierobežojumiem. Un kāda iksa pēc? Pasargāt ko, vakcinētos? Tad nukaj tas viņiem bija jādara utt.?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu stāsti kuras?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nejuties uz 100%, vakar uztaisīju testu. Paredzami, nekādi ar to zarazu saslimt man neizdodas. Toties šodien un rīt man būs sertifikāts telefonā, lai arī bezjēdzīgs

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 12 Atbildēt

Baigi smagais tas sertifikāts telefonā, vai ne? Tik grūti staipīt līdzi! Valdība varētu uztaisīt vieglāku!

arba Reģ.: 16.12.2002
3 2 Atbildēt

Latvija vajadzetu visu laist valā - kas gribeja savakcinejas, parejiem ir poh , tatad valstij par viniem nav jauztraucas !

Specialas gultas slimnicas vairs nav jaatver un valsts limeni par slimibu jaaizmirst !

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Vot Satversme šo neparedz. Šo nekā nevar ieinterpretēt

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ko satversme neparedz ?

satversme paredz, ka kāds jāārstē pret viņa gribu ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Dalbaēb. Stāsti kas notika? Vēl divus mēenešus atpakaļ tu stāstīji cik viss ir nopietni. A te pēkšņi uz burvju mājienu nāvējošā slimība vairs nav?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 5 Atbildēt

Opiņā. Dalbajēbam ķitelī apgaismība nākusi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
4 2 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 3 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ir jau iesniegta lieta proķenē par apmelojumiem. Diez, arestēts kā Valentīnu? A kas vispār kūrē to Kas jauns?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zin ir tāds vecs teiciens krieviem - galvenais lai ir cilvēks, bet pantu piemeklēsim ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pret “jauns.lv” ģenerālprokuratūrā ir iesniegts iesniegums ar lūgumu uzsākt krimināllietu, pret vainīgajām portāla “jauns.lv” amatpersonām, kuras pret Jāni Pļaviņu izdarījušas noziedzīgu nodarījumu par ko atbildība paredzēta Krimināllikuma 157. panta 2. daļā

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Ko satversme neparedz ?

satversme paredz, ka kāds jāārstē pret viņa gribu ?

Satversme paredz, ka pilsoņus jāārstē kad tie paģēr šo pakalpojumu.

Antivaxeri jau tādi lecīgi tikai tik ilgi kamēr veseli. Kad sākas mēsli, tad vicina satversmi un stāsta, ka viņiem pienākās. Un tā pamatā arī sanāk. Komplektā ar Reira jostiņošanu aptuveni pēc gada būsim ļoti atpalikusi un nabadzīga valstele Eiropas tālajā stūrī.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Tu jau vari bezgalīgi piesaukt Satversmi, tikai kādreiz derētu to arī izlasīt: "111. Valsts aizsargā cilvēku veselību un garantē ikvienam medicīniskās palīdzības minimumu." Kas ir minimums? Dajebkas. Kaut vai rekomendācija dzert siltu tēju - un Satversmes prasība ir izpildīta.

Tālāk jau sen ir skaidrs, ka valsts medicīnas sistēmā vissirslikti un par nomaksātajiem nodokļiem nekādu reālu veselības aprūpi nevar saņemt - ir jānodarbojas ar pašārstēšanos vai jāspēj maksāt privātajai medicīnai. Un pie šādas sistēmas brīnās, ka tai sistēmai neviens vairs neuzticas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Atļaušos ieteikt pašam kādreiz "to arī izlasīt": piemēram, "93. Ikviena tiesības uz dzīvību aizsargā likums." Vai arī pirms šāda posta rakstīšanas pajautāt kādam konstitucionālo tiesību ekspertam, vai viņaprāt "rekomendācija dzert siltu tēju" kā arguments 111. panta gadījumā izietu cauri tiesvedības gadījumā ar Covid (vai onkoloģijas, vai avārijas, vai infarkta/insulta vai... vai..) pacientu...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Dzīvība ir konkrēts un definējams jēdziens, bet dzīvības daudzums- nu te gan ir kur izpausties.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

Nu pajautā gan kādam "konstitucionālo tiesību eskpertam", cik reizes valsts ir "notiesāta" par kādu "Covid (vai onkoloģijas, vai avārijas, vai infarkta/insulta vai... vai..) pacienta..." nāvi.

Ko, mēsl, atkal aizstāvi savu "valsti", kurai konstitūcija sen ir tukša skaņa.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Cik ir bijušas prasības, lai vispār būtu iespēja "notiesāt"? Reku, kad teicu tev, lai tu pacīnies par taisnību attiecībā uz to savējo tuvinieku, sāki izdomāt visādas stulbas atrunas un parādīji, ka uz neko vairāk kā pusanonīmu īdēšanu internetā, turklāt ar visai apšaubāmu ticamības momentu, spējīgs neesi.

Interesanti, ja jau "valstī" viss ir tik slikti, ko tu te vēl tupi? Kurš tev liedz plivināt uz kādu "valsti", kur konstitūcija nav tukša skaņa?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Prasības ir bijušas gana daudz. Un visas ar vienu rezultātu. Tu vari tukši muldēt par pacīnīšanos, kuru es pēc tava lieliskā ieteikuma neesmu izveicis, jo tas, ka neesmu tādā radiniecības pakāpē, lai man vispār būtu uz šo pacīnīšanos tiesības, tavā ieskatā ir "stulba atruna".

Un kasiskā mēslu pieeja - ja tev nepatīk, ka mēs tavu valsti pārvēršam mēslu bedrē, vācies prom. Ak jā - Lukašenko jau arī tikai tos, kas viņa valsti grib pa savam pārkārtot, apspiež. Prom taču vākties var uz nebēdu... Bet tā jau nav pareizi vai ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ja gana daudz, tad jau varēsi nosaukt kādus 3 piemērus, teiksim, pēdējā gada laikā, vai ne?

Pareizi nav tupi sēdēt internetā un čīkstēt, cik viss ir slikti, kā tu to dari. Un nē, nav "vācies prom", tikai jautāju, kas tevi šajā "mēslu bedrē" tā tur. Sanāk, ka esi tāds mazohists - tev patīk dzīvot mēslos. Nu, līdzīgi kā bomzim. It kā dzīvot atkritumos slikti, bet tomēr ērtāk kā saņemties un mēģināt kaut ko mainīt, jo vieglāk taču ir dzīvot sūdos un gausties, cik viss ir slikti... un meklēt visādas tur "tuvinieks, bet neesmu tādā radniecības pakāpē" atrunas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 3 Atbildēt

Mēsls tu esi un paliksi. Kas tura pašlaik? Arvien vairāk ir skaidrs, ka tikai vecāki, kurus negribas pamest. Un nē - man nepatīk dzīvot mēslos - tieši tādēļ saku, ka pasaule bez tevis būtu labāka.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Konstirucija, vai kā citi saka- Satversme ir neglābjami novecojusi. Kopš tiesu sistēms vadās pēc likuma burta, nevis būtības, tas viss ir brīvi manipulējams. Tie, kas rakstija Satversmi neiedomājās, ka vienam vārdam/terminam var būt tik daudz nozīmes.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Cik man vairāki pazīstami juristi ir stāstījuši, tiesas šajā ziņā arī mainās - lietas tiek skatītas arī pēc gara (būtības), ne tikai pēc burta. Lēni mainās, pārāk lēni mainās, bet mainās.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tavas zinasanas un sapratne par Latv medicinu ir loti talas no patiesibas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Starp citu, te ir viena interesanta nianse. Daudzi UK, Īrijas un citu valstu emigranti ārstēties un izmeklēties brauc tieši uz Latviju. Hmmmm, interesanti kāpēc? Viena radiniece, kura dzīvo Īrijā, teica, ka valsts garantētā veselības aprūpes sistēma tur ir vēl briesmīgāka kā LV. Un rindas garākas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ārzemēs ir ļoti maz āsrtniecības pakalpojumu kurus tu vari saņemt diennakts jebkurā laikā + izcenojumi ir citi, tādēl nevajadzētu brīnīties par tādu izvēli. Man ar čoms celtnieks kas strādāja netālu no Londonas ar brigādi tā aŗi teica, kad vienam no strādniekiem sāka sāpēt zobs, tad atrast kas var palīdzēt bija nopietna problēma, caur galiem Latvijā atrada latviešu zobārsti kas ar zināmu pierunāšanu tomēr būtiski izpalīdzēja ... un tur pat nebija jautājums par naudu, bet gan par to ka cietās un cietās, kamēr vakara pusē vairs nespēja ... un līdz Latvijai 2 dienas būtu jābrauc, jo lidenes biļetes bija pagrūti dabūt + tādā stāvoklī ir šausmīgi grūti izturēt spiediena izmaiņas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Arī tās zarazas, kuras dēļ es šobrīd atrodos Gaiļos un kuras dēļ es skaitos riska grupā, ārstēšana Latvijā ir, es teiktu, ka pat visai augstā līmenī - daudzus pakalpojumus, medikamentus, palīggadžetus pilnībā vai daļēji finansē valsts. Protams, vienmēr var vēlēties labāk, bet kopumā diži par kaut ko sūdzēties būtu, kā mana vecmāmiņa teica, spļaušana Dieviņam acīs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par ļoti labu līmeni, ja ne pat atseviškās jomās ļoti izcilu tiešām nevajadzētu šaubīties, problēma ir tikai ar to medicīnas pieejamību un kā msh jau rakstīja "mīlestību" uz papīru smērēšanu.

Vai pat precīzāk mums ir kaut kādi stulbuma uzplaiksnījumi naudas sadalē, bija te periods, kad lepni mēgināja aprīkot vairākas silmnīcas pat reģionos - tagad visu mēģina centralizēt, es šito nesaprotu kā viena sasaukuma ietvaros tā pēķ''sni var mainīties nepieciešamo medcīnas pakalpojumu "grozs" un "izsēja" - un tā ir gandrīz visās jomās. Skolas ar manā reģionā laukos salaboja, nosiltināja, vietām pat sporta zāles piecēla, un tad "pēkšņi" saprata ka skolēnu par maz, un aizklapēja ciet ???

Līdzīgi ar Policijas akadēmiju - aizklapēja, un ko tagad dara - domā kā ko līdzīgu atvērt ...

Tas viss izskatās tikai un vienīgi "pēc godīgas" valsts naudas sadales "savējiem" ...

Nu bled tak noņemiet tās "saulesbrilles, ja reiz pustumsā ir sūdīgi ar tām ko saskatīt " ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, es slimnīcā tiku 3 nedēļu laikā pēc pieteikšanās. Manuprāt nekā tāda nepieejama. Jā, ar ārstu, kas pieņem ambulatori par valsts naudu, pieejamību "nozarē" ir problēmas. Tas jau, līdzīgi kā ar Covid, vairāk ir pašu speciālistu, nevis kā cita trūkuma dēļ.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

To "speciālistu trūkumu" es ar īsti nesaprotu kā vērtēt ...

ja reiz viņu trūkst, tad esošajiem algām bija "jāskrien debesīs", gribētāju uz šādu ārstu praksēm un vietām bija jābūt gara rindai ...

Tātad kāds taisa huiņu un kāds to veiksmīgi piesedz, jo ik pa laikam dzird ka medicīnas studenti un studiju beidzēji veiksmīgi "stiepj pāri dīķim" utml.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Algas tavā mīļotajā sociālistiskajā valsts sistemā neskrien debesīs, jo tās pēc klasifikatora nosaka Citskovskis, nevis pieprasījums. Attiecīgi visi jādzīgie speciālisti par savai kompetencei atbilstošām algām strādā ārzemēs vai privatajā maksas medicīnā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ārsti Latvijā nepelna slikti. Arī valsts sektorā. Ja runājam par labiem savas jomas spečukiem, protams. Māsas un māsu palīgi ir cits stāsts. Zinu vienu ārstu, arī publiski labi zināmu, kurš darbā valsts medicības iestādē nopelna ap 3000 euro, un tā nav viņa vienīgā darba vieta. Neprasiet, kā es to zinu...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu tie daži šādas summas pelnošie ir ne tikai "publiski labi zināmi", bet arī reāli pieejami tikai privātajā sektorā, ja nevēlies nomirt pirms savas rindas sagaidīšanas. Un vēl sliktāk - viņi izmanto valsts resursus savu privāto pacientu apkalpošanai - tāda ir tā "nav viņa vienīgā darba vieta" būtība. Ir pieredze, kā atšķiras piekļuves laiks vienam un tam pašam magnētiskās rezonanses aparātam TOS caur vietējo valsts apmaksāto uzņemšanu vai par savu naudu/apdrošināšanu apmeklējot to pašu dakteri un saņemot nozīmējumu caur privātklīniku. Un neprasīšu kā tu to zini - ir iespējami daudz veidi, bet apdrošinātājam jau nu pienākas zināt medicīnas rēķinu apmaksas shēmas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es vispār to Walam teicu, ne tev. Bet, nu, labi, varu tad atkal piesaukt savu šī brīža stāvokli. Mans šobrīd ārstējošais ārsts arī ir publiski zināms un RAKUS nav vienīgā darba vieta, bet privātā vizītē pie viņa biju pirms gadiem četriem laikam. Tā bija pirmā vizīte. Pārējās visas reizes par valsts naudu. Un neesmu nomiris, lai kā tu to negribētu un nevēlētu.

Es, protams, nenoliedzu, ka ir ārsti, kas tā rīkojas, bet vispārināt šeit nav lietderīgi.

Bet zināšanai, cik kādā vietā pilnīgi nopelna kāds saskaņā ar darba līgumu, nav nekāda sakara ar apdrošināšanu vai "medicības rēķinu apmaksas shēmām". Un tam, kā es to zinu, nav pilnīgi nekāda sakara ar vietu, kur strādāju, vai amatu. Turklāt es ar veselības apdrošināšanu nenodarbojos tikpat kā vispār. Tas nu tā, ja atkal gribēji ne par tēmu kārtējo reizi iekakāt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Šobrīd atrodos Gaiļezera slimnīcā. Iestājoties prasīja tikai sertifikātu, bet drukātā veidā.

No pacienta viedokļa skatoties, šķiet, ka viss ir normālās sliedēs, kā bija līdz šim, izņemot to, ka visi staigā maskās un pēc noteikumiem, tā jāvelk visu laiku, kad es ārā no palātas. Slimnīcas kafūzī neprasīja nekādu sertifikātu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

A bahilas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Neviens neko nav teicis. Ar čībām pietiek...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas pacientam bez sertifikāta? Ātrs tests?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nē, parastais tests. Tobiš, pirms uzņemšanas jāuzrāda negatīvs. Man tā bija pagājušajā gadā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 0 Atbildēt

Gadu atpakaļ nebija tādu ātro testu. Lēnais - notestē, aizsūta uz laboratoriju un tu brauc iekšā slimnīcā.

Vispār ar sertifikātu arī būtu jātestē, savādāk jau tas ātri vien pārvērtīsies par superspreader, infekcijas perēkli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Šim es pat piekristu - slimnīcās derētu prasīt testu jebkurā gadījumā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jūlija pārmet Inesei, ka "tagad šī dāma ir norūpējusies par valsts budžeta līdzekļiem". Savā ziņā Juļai ir taisnība - Lībiņa-Egnere ir visai parazītiska būtne, bet vēl smieklīgākas ir Jūlijas izrādītās rūpes par tautas brīvību izvēlēties - vakcinēties vai nē. Vai tiešām kāds naivi tic tam, ka, nākot pie varas, Jūlija joprojām aizstāvēs brīvprātīgu vakcināciju? Ņemot vērā to viņas eks-piederību Saskaņai un to, ka viņa arī šobrīd ir pieslējusies visai prokrieviskam politiķim, kura "komandā" ir vēl viens prokrievisks aktīvists (Točs), kurš pat atklāti savā Facebook profilā raksta, ka Latvijai ir vajadzīgs tāds līderis kā Vlaģimir Vlaģimirovič. Bet kas notiek Vates zemē ar obligāto vakcināciju, domāju mēs visi zinām...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Viena no labākajām sazvērestības teorijām

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 2 Atbildēt

650 rakstīja: Bet mums ira galīgi Poh Uij, nau nekādi kveēēšcens.. www.foxnews.com/world/wuhan-lab-report-raises-further-questions-about-possible-covid-19-lab-leak

Nav Poh Uij, nav... Pretī ir dzelžaina vakseru loģika. Nav jēga meklēt cēloni, jo neatkarīgi no tā pret vīrusu ir jācīnās. Un pat ja pie vainas ir tieši tagadējie vakcīnu piegādātāji, tas tikai nozīmē, ka viņi tāpat vislabāk zin, kā to mēslu ārstēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ja Lohiem būtu izdevies vismaz "apvienot" savus viedokļus un nodibināt kādu (ne pēc Lohiem izskatošos) kopību, iespējams ar viņiem nāktos rēķināties.Bet šobrīd diemžēl "var iztikt" vienīgi ar sarkasmu.Kā visās citās strauji un neglābjami dziļi padrirstajās blakusjomās, kas saistās ar personu brīvībām un tiesībām/uz.Vieni izbauda vassaru, citi tamēr kaut/kam Gatavojas.Mēnesis laika vēl ir, pag.Jā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Gadu atpakaļ nebija tādu ātro testu. Lēnais - notestē, aizsūta uz laboratoriju un tu brauc iekšā slimnīcā.

Vispār ar sertifikātu arī būtu jātestē, savādāk jau tas ātri vien pārvērtīsies par superspreader, infekcijas perēkli.

Nu ja visi apkārt vakcinēti, tad tas principā pofig.

Parastas iesnas

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Kko neloģiskāku vēl nav nācies lasīt par šo tēmu

Es pats tur nonācu pēc Covid, jo aktualizēja vienu hronisku iekaisumu. Iedomājies cik tur sirdenieki, čūlenieki, vēžinieki kas pat būdami veseli no Covid tā pat jau cīnās par izdzīvošanu. Tu saki iesnas

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 3 Atbildēt

Interesanti, kā daži vakcinētie pārgrieztām acīm aizstāv nevakcinētos. Šādiem indivīdiem nepieciešama padziļināta psiholoģiskā izpēte, jo nav neviena nevakcinētā, kurš slavētu vakcināciju. Protams nav runa par to nepieskaitāmo dzīvā ūdens dzērāju.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nepareizs situācijas (no)vērtējums, cilvēki kuri tā dara ar lielu varbūrtību ir tie kur i apzinas savus un apkārtējo riskus ( iemesli vienmēr ir stirpir individuāli), un tādēļ ir vakcinējušies.

Bet nevakcinētos aizstāv, jo

1) brīva izvēle vienmēr IR vērtība

2) vakcinēt visus ir stulbums un demagoģija

3) izpildvara mērkaķojas ar to ko, var darīt/nedarīt, ko tiešām vajag darīt utml. principā nepamatoti čakarē gan cilvēkus gan biznesu, jo kā jau normāla "fermā" vienmēr ir vienlīdzīgākie ... uz kuriem no aizliegumiem neattiecas pilnīgi nekas un ja būsim godīgi arī prasīts netiek nekas ;)

4) vakcīnu efektivitāte ir liela tukšdiršana - jo tā nav bezgalīga, līdz ar ko visa tā "labo vakcinācijas ziņu" stumšana ir mazākais kaitinoša, un vēl pirms pats gāju vakcinēties man bija līdz kaklam lasīt un klausīties muļķības ... Tagda ar interesi sekoju, kas tad beigās būs ar Delta variantu, vai būs visas vakcin''sanās kaķim zem astes jeb tomēr tik traki nebūs ... vai varbūt būs pārmaiņas pēc vēl sliktāk, jo vakcinētie izplatīs efektīvāk kā nevakcinētie ...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 3 Atbildēt

Precīzāk būtu teikt - aizstāv nevis nevakcinētos, bet tiesības izvēlēties. Un katram, kas nespēj saprast atšķirību, ieteiktu salīdzināt Spāņu gripas un totalitārisma upuru skaitu. Vēsturē IR redzams, kurš no ļaunumiem ir nāvējošaks!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 4 Atbildēt

Nē, es nerunāju par loģiski domājošiem, kuri savu komentāru sāk ar savu ideoloģiju. Valsts arī mēnēšiem tirsa par vakcinēšanās nepieciešamību, letālo gadījumu uzņemšanas slimnīcā robežas sasniegšanas faktoru pieminot tikai katrā 20tajā sarunā un to pašu tā starp citu.

Es runāju par absolūti atsaldētiem, kuri vemj absurdas teorijas un velk aiz sevis lielu masu, kura pat nenojauš, ka šis atsaldētais ir par tiesībām izvelēties. Un tad šī masa izplata tālāk "klusā telefona" dezinformāciju.

Ja tu, Bradypus, pieskaiti sevi pie informācijas nesējiem izvēlēties, tad esi tik pat nepieskaitāms kā tas dzīvā ūdens dzērājs. Tu neveido aiz sevis izvēli, bet gan nolīdzini līdz ar zemi vakcīnu, nepieļaujot pat mazāko varbūtību, ka tu pats varētu kļūdīties savos uzskatos. Ar tādu pat nostāju vari jau tagad sākt savu nākošo kampaņu par to, cik ir noslīkuši zupas šķīvjos.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 3 Atbildēt

Pamuļķis esi? Kur es "nolīdzini līdz ar zemi vakcīnu"?! Noliedzot propagandas melus par vakcīnām, kurus uzskatu par ļoti nozīmīgu iemeslu, kadēļ ir izveidojusies tik asa un līdzvērtīgi neadekvāta pretreakcija?

filip Reģ.: 14.01.2019
2 0 Atbildēt

98% cilvēku, kuri jūnijā inficējās vai nonāca slimnīcā ar Covid-19, nav bijuši vakcinēti, liecina

@SPKCentrs apkopotie dati. No 117 jūnijā mirušajiem Covid-19 pacientiem tikai viens bija vakcinēts un ar vairākām hroniskām blakusslimībām.

t.co/ji5lvCJntp?amp=1

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 3 Atbildēt

Atkal jau P ar P sajaukts un iepīts pareizajā naratīvā. Pareizi būtu jāsaka nevis "kuri jūnijā inficējās", bet "kuriem tika veikts pozitīvs tests". Kurš veic testus vakcinētajiem? Neviens. Tie drīkst vazāties apkārt inficēti, lai nebojā statistiku.

Vakcīnas ietekme uz mirstības samazināšanu ir taisnība. Tikai, protams, atkal vakcinētajam ir jāuzsver "ar vairākām hroniskām blakusslimībām", bet kad to pašu pievieno nevakcinētajam, tad par šādas frāzes pievienošanu sauc par antivakseri.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 draudzene Liepiņa preses klubā, skatās!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti