Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Austrijas galvenaiss,atvainojiet,pediatrs,prof.dr.med.Aizmirsukāsauc,iepriekšējajā jājā diennaktī nācis klajā ar visai interesantu info.Kura pieejama dažos turienes massportālos reģ lietotājiem par papildu samaksu.Žetons tam neLoham,kuŗš pirmais uzminēs ciparu- sākot/no kāda vecuma šis te k-gs tagad iesaka potēt bērnus.

Tas,ka šis ieteikums nav nejaušs un drīzumā tiks īstenots,nav ne mazāko šaubu.Antifakeri varēs kaut izstiepties,kaut abdrirsties. Un/vai tuvējajos mežu massīvos izvietot bunkurveida sākumskolas ar ekoēdināšanu pa šļauku no galvas d/sā (vai otrādi).Jā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vai ta šis kāds Dievs vai, ka tikai viņš jāklausās?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-pamatots jautajums...Lohs iespējams viņš ir, apmeeram tapat kā viņu Kanclers, kurš TEV (neLoham,dzīvojošam europpas *oppā..)) jau aprillī sacija ka drizumā (visdrīzāk) tu kkādu zaļi suņveidigo passi nēsāsi zem asstes un (pēc komandass) dosi visiem ap/ostīt...

-ā, vel viņš (Lohiem) nestāstīja to, ka drīz tevi drāzīs sakarā/ar jēdzienu "iota" (nejauc ar zae-Bota.)..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 7 Atbildēt

Zīdaiņus var vakcinēt, nekad tā nav bijusi problēma. Nez ko pēkšņi saradušies visādi panikas cēlāji 650 slēpjoties aiz ironijas.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Neredzu, ka 650 celtu paniku. Vienkārši ziņa. Bet citi gan cels, un tur būs vaimanas un lāsti bez nekādas ironijas, satīras vai sarkasma

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Ne, nu ir "cilvēki", ar kuriem var runāt par jebko.Bet ir tādi, ar kuriem nekā un ne par ko nē.Nee.Katram savs viedoklis,kuru (varētu, būtu ieteicams) publiskot bez kādas aizpakaļveida demagoģijas un/vai ieteikuma "kas (obligāti) būtu jādara citiem".Gluži kā par ielas satiksmi.

Informācija jau sen nav vienkārši informācija.Lielākoties tas ir netieša reklāma vai norāde uz tuvojošos situāciju.Sākumā ir Lohi (kuri "visu" atreferē) , pēc tam 3/4 gadījumu izrādās,ka.... (kad visi aizmirsuši, no kurienes "auga kājas" un kurš Pirmais ko teica).

Man panikas nav, ir tikai Passe un interese/par ;p

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 1 Atbildēt

Tātad, ko pieņēmusi LT valdība , neraugoties uz protestiem:

no 13.septembra cilvēki bez Covid-19 sertifikāta vairs nevarēs apmeklēt lielveikalus un kafejnīcas, kā arī saņemt virkni pakalpojumu,kuros nepieciešama tieša saskare starp cilvēkiem..Lai šos pakalpojumus izmantotu, būs nepieciešams apliecinājums par vakcinācijas vai pārslimošanas ceļā iegūtu imunitāti pret Covid-19 vai negatīvu koronavīrusa testu..Tie, kuri neatbilst "iespēju pases" kritērijiem, varēs iepirkties tikai nelielos veikalos ar atsevišķu ieeju no āra, kuru pamatdarbība saistīta ar pārtikas, veterinārijas, medikamentu vai optikas preču tirdzniecību, ja to tirdzniecības platība nepārsniedz 1500 kvadrātmetru.

www.tvnet.lv/7313284/lietuva-lielveikalus-un-kafejnicas-vares-apmeklet-tikai-ar-covid-19-sertifikatiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 3 Atbildēt

Debloīdi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 9 Atbildēt

..kas nevakcinējas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 3 Atbildēt

Opiņā, demences māktais arī klat un stumj savu drazu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 5 Atbildēt

Tev jau nav argumentu pret, čuras vien galvā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 3 Atbildēt

Vienkārši nevēlēšanās vakcinēties ir pietiekošss arguments. Nav pat jāpaskaidro iemesls. Iepūt

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Tas nav arguments. Ņuņņa tu esi, zilītis kam no adatas bail.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Es arī pāreju antivakseru pusē, lai gan, pats esmu vakcinēts.

Tikko atgriezos no atvaļinājuma. Tā patīk, ka ir covid, ka man ir daudz kur priekšrocības, ka negribu lai covid beidzas. Baigi patīk. Ceru, ka uzleks trešais vilnis ap novembri. Jo tad man būs vēl trīs nedēļas lai aizbrauktu uz Itāliju. Mana jaunā bāba arī rāva tūkstošus covid kompensācijās. Un man viņa pēdejo gadu izmaksā apaļu nulli.

Tā, ka nevajag te apsaukāties. Jo vairāk volxu, walu, jo visiem labāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tu šito tiešajā ēterā nevis sēžot aiz monitora, man varētu pateikt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Atceries, es esmu tikai tava galvā, tu jau esi savā aprobežotajā prātiņā uzbūris šim nikam iedomu tēlu - bomzis, kurš būdams furaška valsts iestādē grābj naudu tūkstošiem no kases un piedevām vēl ir gejs. Kāds vēl personīgi, ja šāda persona neeksistē ārpus tavas palātas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nevaru iedomāties ka tāds pajoļlumpenis kā tu ir spējīgs kaut ko nopelnīt, kur nu vēl no valsts kases naudu sagrābt.

Drīzāk nenozīmīgs un ātri aizstājams seštaks 8 stundu vergs par minimalku bez smadzenēm.

Par geju nezinu un neinteresē, bet ja tu tā saki, lai tā būtu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

O, pats pašpasludinātais superuzņēmējs(kurš gan nav Facebook, jo slēpjas no kreditoriem) par mani domā, kāds pagodinājums. Bet atkal kļūdijies, lumpeņi ir tie kas nevakcinējas, pēc definīcijas.

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
1 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Es nezinu kurš ir "Šīrants", bet ja tu to man adresē, tad varu atbildēt ka tu nestrādā. Tu dročī caurām dienām. Labi ka tev vismaz ir bomža plukatas atalgojums, jo vairāk tu točna neesi pelnījis, priecē ka tu pat normālu auto nopirkt nevari un zobus saremontēt nevari atļauties.

shiirants esi tu, martin sirant, ko tu teelo

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Varbut sitais ir istais kurs tevi piesmēja?

www.instagram.com/21sirants/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ar tādu uzvārdu pilns ar furaškām, i partijās, i valsts pārvaldē. Skaidrs no kā šie barojas

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
0 0 Atbildēt

Iemet labāk Ollija video

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 1 Atbildēt

Iemet labak savu vārdu un uzvārdu.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Alfons Trīcvaidziņš. Tagad marš uz mogo.lv paņemt jauno kredītu.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jawohl, aktuālā info nākotnes zīlniekiem: www.tt.com/artikel/30798496/experten-naechste-welle-unter-ungeimpften-kein-lockdown-mehr ...(c).Eksperti: nākamais vilnis...bet tas izplatīsies galvenokārt starp nevakcinētiem cilvēkiem...

..2020. gadā uz Austrijas automaģistrālēm izkrita 7731 tonna atkritumu. Asfinags tagad vēlas rīkoties pret šo problēmu ar jaunu kampaņu ;p

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 0 Atbildēt

Par to tak nav šaubu. Agrāk bija sezonālā gripa, tagad būs sezonālā korona. Mes visi mirsim.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nuja,jārok kamēr nav sasalis.Reku,vakār/austrija, abēr šodien jau tepat/gandrīz: www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/plunges-medikai-imasi-uz-galvu-tai-nevakcinuotu-ligoniu-pandemijos-banga-56-1549406

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Dienvidamerikā

www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.07.28.454085v1.full

SARS-CoV-2 Lambda, jauns interesējošais variants, tagad izplatās dažās Dienvidamerikas valstīs; tomēr tās viroloģiskās iezīmes un evolūcijas iezīme joprojām nav zināma.Lambda varianta proteīns ir infekciozāks un tas ir saistīts ar T76I un L452Q mutācijām. RSYLTPGD246-253N mutācija, unikāla 7 aminoskābju dzēšanas mutācija Lambda smailes proteīna N-gala domēnā, ir atbildīga par izvairīšanos no neitralizējošām antivielām. Tā kā Lambda variants ir pārsvarā izplatījies atbilstoši to izolātu biežumam, kuros ir RSYLTPGD246-253N mutācija, mūsu dati liecina, ka RSYLTPGD246-253N mutācijas ievietošana ir cieši saistīta ar Lambda varianta masveida infekcijas izplatību Dienvidamerikā.

www.infectioncontroltoday.com/view/more-data-point-to-lambda-variant-s-potential-lethality

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vajg konkretizēt, te ir Europa. Gan jau ražigi rotējošie gēnu sekvencētēji tev drīzumā paziņos vēl citus šoruden poppulārākos zēnu/meiteņu vārdus.Iota,Zeta,Epsilons,pag. www.ecdc.europa.eu/en/covid-19/variants-concern

Beeet,pa to laiku,tepat,klusībā, tagad/arī,utt, tenkass,lohi,jā..: (c) Vismaz 200 cilvēki bez vakcinācijas pret kukuli saņēmuši Covid-19 sertifikātu...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

nuja, un d-pilī lohi atkal rūtoto sauļu telefonpraviešiem atdevuši savus taukšķus. nez, kur tik viegli nāk viņiem un tikpat viegli atdodas tas piķis?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Robežas tuvums. Aizbrauc uz D-pili, Mežparka villas nobāl uz to fona.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: GB12 draudzene Liepiņa preses klubā, skatās!

Liepiņa "atgriezās" politikā un uzreiz sevi noraka. Cik naivam jābūt, lai iedomātos, ka Šlesers ar savu nu jau kuro politprojektu vēlēšanās pārvarēs 5 procentus?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Politiķi tagad partijas maina ka maukas klientus, ja neesi pamanījis. Nesatraucies. Aizies tava mūza pie nākamā "klienta". Varēsi aykal visiem stāstit par loģiskajām pareizajām izvēlēm. :fapfap:

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Jebkurai partijai jāsavāc 5% balsu, un tā automātiski nonāk valdībā. Jo mums opozīciju aizņēmuši komunistiskie bandīti.

Ja aizligtu pretvalstiskas partijas un ieviest velesanu sistemu kā ASV, kur uzvar tikai 1 partija, atbildība un kārtība būtu daudz lielāka. Bet tu, sapņo par saviem komunistiem, balso par tiem, kuri NEKAD netiks valdībā, bet tikai aizņem vietu, lai sūda 5% partijas diktētu savus noteikumus, un raudi, cik viss slikti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Izkrati smiltis no biksēm senilais pajoliņ, piespraud karodziņu, uzvelc prievīti un ejat abi ar parādnieku pie mildas ar kakām pamētāties. Un atpisies no.manis ar savām slimajām fantāzijām par mani, debīliķi

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Un ja reiz mēs gribam demokrātiju, tad vēlēšanām ir jabūt demokrātiskam - katram cilvēkam sava "vērtība". Kam 10 balsis, kam 7, kam tikai viena. Piemēram, - tas kurš stavēja barikādēs - 10, tas, kurš ieguva pilsonību naturalizējoties, - 1.

Izglītota cilvēka balss ir vērtīgāka par bomža.

Cilvēks, kurš dzīvoja ārzemēs, studēja ārzemēs, arī balss ir mazvērtīgāka, utt.

Uztaisīt tabulu.

Īsta demokrātija.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Stāvēja barikādēs-10.Dorčīja/uz- 12.Kurināja/ar- 15.Dzēra,urrinēja/aiz-20...30-31g.v. dalbaiobs- 35.Galīgs dalbajēobs- 40.Mainīja dzimumu beidzamā gada laikā (Veēērmaņdārzā uz soliņa)-60.Zem soliņa/brīvprātīgi- 69.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Par tām barikādēm. Šodien Sigurds Graudiņš vadīja antivaxeru pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Viņam barikāžu piemiņas medaļa un skaļākā balss visā Rīgas apkārtnē. Vecs jau, bet nu ņemās kā bullis

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt nevajag aiziet galējībās?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu fakbuukā. Iemet citu linku uz video

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Viņam vēl jūtubā kanāls, bet tur maz video. Šis vēl nav

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Ramončiks devakcinējies.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
10 3 Atbildēt

Ir daudz vakcinēto, kuri iestājas pret šo farsu, ko dara LV valdība. Viss normāli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Izlasi, kas uz tā plakāta rakstīts.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

tie, kas no tā gūst labumu. Ne jau visi ir pamuļķi, kas brēc mulķības par baltu velti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vakar biju restorānā. Interesanti, ka neprasīja uzrādīt QR. Tikai pa telefonu, rezervējot galdiņu, paprasīja vai ir...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 1 Atbildēt

Tev noteikti gribētos lai pie restorāna ieejas stāv gludi skūts bulliss un tie kuriem nav sertifikāta, tie pie ieejas tiek atpizģīti.

Un kā tu atļaujies uz restorānu iet šajā grūtajā laikā, slimnīcās omes smok.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 6 Atbildēt

Omēm ir iespēja sevi pasargāt no smakšanas vakcinējoties. Ja viņas ir izvēlējušās paklausīt tev līdzīgiem kartupeļiem un to nedarīt, tai vairs nevajadzētu būt manai problēmai.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Es pats nesen ēdu tādā restorānā. Divi galdiņi aizņemti, visi pārējie brīvi, bet pie ieejas stāv rinda 6 dolbajobi. Gaida, kad atbrīvosies vieta pie āra galdiņiem. Un tur prasīja qr kodus.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Par tām barikādēm. Šodien Sigurds Graudiņš vadīja antivaxeru pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Viņam barikāžu piemiņas medaļa un skaļākā balss visā Rīgas apkārtnē. Vecs jau, bet nu ņemās kā bullis

Vecums ne vienmēr nāk kopā ar saprātu un gudrību. Parasti, sasniedzot noteiktu slieksni, notiek pilnīgi pretējais. Graudiņu nepazīstu, bet, piemēram, Ulme tam ir izcili spilgts piemērs.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Šito kāds skatījās.

42 minūtē tā iesmējos kad manējie padomāja kad ar mani nav viss labi,jo uz asīm man bija austiņas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Jjjjap... un ir ļautiņi, kas vēlas, lai šāds tipiņš vada valsti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
7 4 Atbildēt

Protams, tu jau esi laimīgs par tiem trim psihopātiem, kas tur ir no varas pozīcijām. Un tevi nesatrauc, ka jebkāda cita adekvātāka opozīcija par šeit redzamo, ir iznīcināta.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Sēne

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 1 Atbildēt

Bet Bordāns reti stulbs radījums,tas par tiem kremļa tv sazombētiem kas neiet potēties,kur var šitādu hujņu izdomāt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Nav jau nepareizi, kremļa hibrīdkara sastāvdaļa ir izplatīt dezinformāciju par vakcīnām, novērojama pat šinī tēmā(piemēram ka Johnson ir dubiltdeva, Sputnik reklāma utt). Tiem nepotētajiem un sazombētiem jau nav savu domu, ber ārā dežūrfrāzes.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 1 Atbildēt

Tik pat labi es varu teikt kad iespējams Tu daļēji ar pirkstu taisīts.Ja gribi es tev varu izklāstīt savu domu graudu kā tu tiki radīts,vai gribi zināt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Kremļa? Lielāko dezinformāciju par C19 un t.sk. vakcīnām koordinēti izplata WHO un Dr.Fauci, kuru dziesmu dzied arī mūsu valdība. Nē nu... Iespējams, ka viņi darbojas Kremļa uzdevumā - tā jau būtu pavisam interesanta sazvērestība.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Lumpenīši ierunājās. Kā tur bija ar Johnson dubulto devu? To tev WHO iestāstija vai tas ārsts, kas urļiku TV pārskatījies?

To video ko ieliku kā pareizi kolu testēt noskatījies? Vai atkal tā ir WHO dezinformācija?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pirmkārt jau tev nākas melot par "dubulto devu", jo tas izklausās iespaidīgāk, nekā tas, ko minēju patiesībā. Otrkārt jāmelo par to, ka "kāds iestāstīja" - tikai informēja, ka jautājums vēl tiek pētīts - un secīgais lēmums tomēr ir, ka J&J ir OK pareizajai mērķauditorijai, un vienlaikus atšķiras rekomendācijas par vakcīnas izvēli un ar to nevajadzētu spēlēt loteriju, kā to piedāvā tavi elki.

Tas, kā "testēt kolu" ir TAVA dezinformācija, kuru sev vien zināmu apsvērumu dēļ propagandē, lai vēl vairāk iebiedētu cilvēkus, kam ir bail vakcinēties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Ar J&J un kolu tu esi iekritis savos melos un pierādījis kritiskās domāšanas trūkumu, tātad esi mēsls.

Fauci, Psaki, Berlīnes pacients, Skripaļu feiks utt. šie ir kremļa naratīvi un hibrīdkara upuru "domas". Nav tur ko kaunēties, izkāp no skapja.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kādos vēl melos? Pamuļķis esi? Pamēģini noformulēt, kas tad bija tie meli...

"Kremļa naratīvi" ir pamuļķu ad hominem arguments, kā noraidīt jebkuru sev nepatīkamu domu, nespējot argumentēt pēc būtības.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Elementāros melos, J&J nav dubulta deva un to jebkurš var pārbaudīt pirms publicē melus, un arī kolu var notestēt negatīvi tik instrukcija jāizlasa kā tests lietojams. Analfabēts tu esi, kas ieciklējas uz vienu un vairs neko citu nespēj uztvert. Sāc filtrēt info, bet laikam bezcers, tā kā trūkst kritiskās domāšanas tad nespējot saskatīt kopainu tik atkārto dezinformatoru naratīvu nesagremotā formā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Delfi apgraizīja video,tagad joks no 35:30.

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 1 Atbildēt

Es tik atgādinu, ka pasākums pie pils 18.08 nav atcelts. Ierašanās OBLIGĀTA

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Es laikam pirmo reizi arī aiziešu. Miermīlīgi ar visu ģimeni. Skaidrs, ka tur nebūs vien pāris tūkstošu šoreiz

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Ja pareizi saprotu, tad visi dižorganizātori no atbildības nolekuši, atsaucot oficiāli pieteiktos pasākumu. Aldiņš ar kaut ko tikai internetā muld, bet kad pienāks kārta atbildēt, tad kā parasti...

Bet ja baigo kasjaku nebūs un organizatorus nemeklēs, tad leks pa gaisu, rekā es saorganizēju! Klauni, ibio!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 5 Atbildēt

Atbildība par ko? Par to ka es tur stāvēšu es pats atbildu un nevienam citam par to nav jāatbild.

Man ir vienalga vai Aldis tur būs, vai Lasis meklēs Satversmes originālu. Pahuj. Man ir zajebal šī klaunāde.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 6 Atbildēt

Pareizi, vietējam pļūtīzeram-teslašrota magnātam nav jāatbild par kolektīvo sabiedrības veselību kā konceptu. Galvenais brāļoties ar līdzīga līmeņa taisnības cīnītājiem, iešķaudīt plaukstā, sadoties rokā un kopīgi protestēt "WALDIBA SUUC ATLAJST SAJMU"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Kāda kolektīvā veselība dunduk. Ar kolektīvo veselību viss ir vislabākajā kārtībā.

Cienītais pacient, jums uz tvaika ielu

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 6 Atbildēt

Vai tiešām? Nez kāpēc nospiedošais vairākums saslimstības gadījumu ir anti vaxxeri.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
6 5 Atbildēt

Tapēc, ka vakcinētie var nekontrolēti vazāties apkārt slimi un viņi netiek uzskaitīti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 1 Atbildēt

Faken tu esi riktīgs ujobāns. Godavārds. Lētticīgs ujobāns bērna prātā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 5 Atbildēt

Lumpeni, vismaz man nav jāraud par katru sūdu internetā un jānodirš valdība par to. Turpini čīkstēt un īdēt par to,kā tevi apspiež.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 1 Atbildēt

Tev patīk ši valdošas varas demagoģijas klaunāde, jo tu esi smirdīgs tārps liekēdis, kuram vienīgā interese ir šefes akcepts strādāt "attālināti". Tas ir nestrādāt, dīkdieņot, saņemt algu par neko. Tev patīk šī klaunāde, jo tev personīgi tas ir izdevīgi. Tikai un vienīgi. Un nekāda sakara ar nodrāztajam frāzēm par sabiedrisko veselību. Šodien tu redzēsi, ka sabiedrībai ar veselību viss ir kārtībā. Tev savukārt nav kārtiibā ar galvu un veselo saprātu. Tādus kā tevi vajadzētu pizģīt ar sūdainu mietu un pēc tam likt pie betona virpas, tad tu nolaistos uz zemes.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pārējam varētu piekrist, bet tev tāds naids pret tiem, kuru darbs nav piesaistīts vietai, jo jānīkst korķos ar savu nabassaitesmobīli?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Pilnīgi pajāt kā kurš strādā. Man riebj cilvēki, kuri izmanto kāda cita nelaimi, slimību vai neērtības savu savtīgu interešu nolūkā.

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 3 Atbildēt

To esi lohs, vai arī tiešām tev smadzeņu vietā ir betona masa? Man ir pie kājas kur es strādāju - birojā, uz vietas, svaigā gaisā vai jahtā. No manis tiek prasīts darbs, es to izdaru, un tas ko es daru pārējā laikā ir manis paša darīšana - pašizglītojos vai rakstu komentārus internetā.

Izskatās ka Tev pašam ir cemme par to, ka nevari strādāt mājās un izvēlēties sev tīkamo darba laiku, jo visu laiku jābrauc uz būvlaukumu savā baltajā zirga pajūgā un jāstrādā ar sava līmeņa intelektuāļiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
5 0 Atbildēt

Tad ko tu pis pauri citiem? Sēdi savā kvarķiirkā, izolējies, dročī savus taustiņus sasvīdušais ļutausi un atpisies ar savu demagoģiji un saviem ierobežojumiem. uz jahtu tu vari tikai no attāluma nodročīt, tas tāka butu skaidrs...

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 2 Atbildēt

Neaizmirsti ka tu esi tas, kurš neko citu kā personigus apvainojumus nav ierakstījis. Ej ārstējies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Paraudi spilvenā inteliģentais estēt.

Tu paskaties uz saviem elkiem. Piemērs. Citkovskis. Dombura raisījumā. Škoha seju kā ahtists un nevienu normālam loģiski domājošam indivīdam saprotamu domu nespēj izdzemdēt. Beigas vēl paka - "runa iet". un nejau vienreiz pārtrikšanas pēc. Bet tāpēc ka viņš vienkārši stulbs.

A tu ieslēdz smadzenes beidzot, tev viņas ir galīgi sapisušās un vairs nestrādā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Te jau jāpiemin slaveno Citskovska ierēdņu skaita samazināšanas reformu... Publiski jau nav zināms, kā tas notika. Bet formula pamatā vienkārša - nolikvidētas 2 "sīko gariņu" vietas ar ierēdņa satusu un vietā 1 "priekšnieka ierēdņa" vieta un 4 darbinieku. Irēdņi jau mazāk sanāk, tikai klāt lielas algas siltā vietiņa nedarītājiem un reālo darbu dara vēl vairāk mazkvalificētāki cilvēki, jo pieņemt cilvēku ar minimālu kompetenci kas ir gatavs par minimālo algu būt ar 2 līmeņa augstāko izglītību vairs nebija iespējams.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-tur šoreiz arī pati Elite būs, vai (atKāl) tikai (cien.) Lohi ??

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

A pret ko tieši tas protests būs? Kāda ir pamattēma? Pret kovidu? Pret vakcināciju? Pret Kariņu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 4 Atbildēt

Tu tiešam esi duraks vai izliecies?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 2 Atbildēt

Neņem galvā,tas viņam no moču laikiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 2 Atbildēt

Tagad pret Kariņu, vēlāk pret Gobzemu, tie lumpeņi jau nav un nekad nebūs apmierināti. Nederīgs elektorāts.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tvziņās šovakĀr kkāds liels milicis esot brīdinājis, ka lielākā erektorāta daļa būšot bandīti un iespējama plānota vardarbība.Ģimenēm ieteicams ņemt līdzi pa 2k uz/galviņu, jo dalībass maksa šoreiz būšot augsta.Viss tik dārgs,labi ka Nelīst..Jā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: O, pats pašpasludinātais superuzņēmējs(kurš gan nav Facebook, jo slēpjas no kreditoriem) par mani domā, kāds pagodinājums. Bet atkal kļūdijies, lumpeņi ir tie kas nevakcinējas, pēc definīcijas.

Malacis - kārtējo reizi pierādīji, ka neko nejēdz. "Pēc definīcijas" antivakseri un lumpeņi ir tieši pretēji jēdzieni.

Saskaņā ar Marksa radīto definīciju "lumpenis" ir tas, kurš pārstāv apspiesto šķiru, bet pats nesaprot, ka ir apspiests - t.i. "nenoderīgais idiots".

Antivakseri aktīvi pārstāv uzskatu, ka vakcinācija ir apspiešana - līdz ar to nekādi nevar būt "lumpeņi pēc definīcijas".

Tāpat - tu savā vientiesībā esi sametis visus vienā katlā "tie kas nevakcinējas" - pēc tavas definīcijas sanāk, ka lumpeņi ir bērni, cilvēki ar medicīniskām kontrindikācijām un antivakseri kopā ņemti... Protams, tev ir tiesības uz jaunu definīciju radīšanu, tomēr tad ir ieteicams ņemt to apzīmēšanai jaunus vārdus, nevis putroties ar jau pieņemtajām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Nē lumpeņi pēc plašākas definīcijas ir deklasētie elementi un sabiedrības pabiras. Tādus kas ir pret varu arī komunisti necienīja. Izņēmuma gadījumi neatceļ likumsakarību.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, iauto publika kārtīgi sašūmējusies. Nāk ārā patiesa ekspresija, kā teica klasiķis - no iekšām

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: O, pats pašpasludinātais superuzņēmējs(kurš gan nav Facebook, jo slēpjas no kreditoriem) par mani domā, kāds pagodinājums. Bet atkal kļūdijies, lumpeņi ir tie kas nevakcinējas, pēc definīcijas.

Tev pienākas gada loha balva nr1

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nr1 jau ir Shiira kontā, varu tikai pretendēt uz nr2 vai nr3.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7317835/policija-mudina-cilvekus-neeskalet-situaciju-rigas-centra-planotaja-protesta-akcija

Rekā. Valdības apmaksātais demagoģijas rupors tvnet pat izslēdz komentārus.

Bija 100 komentāru. Tad parādījjās, ka "komentēšana atspējota". Tagad jau viss ir izdzēsts un komentēt nevar.

Labākajās pīzdabolu tradīcijās

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

"pat"?! Visvairāk jau jābrīnās, ka tie komentāri vispār sākotnēji bija "ieslēgti". Rupja kļūda priekš tāda cenzūras pirmrindnieka, kā TvNet.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
6 0 Atbildēt

Feisītī redzēju video kā vakar vēlu vakarā pie pils pilns ar policiju,evakuē autiņus,neļāva filmēt dažas personas,viss tā pat kā krievzemē,esošā vara ir pārmīzusi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
4 5 Atbildēt

Pareizi, savu "pareizo" (lasīt pilnīgi samurgotu sūdu) viedokli var izpaust tikai elitārās mājaslapās,piemēram iAuto un Reddit un 4chan. Tikai šajās vietnēs ir pareizā informācija un nenotiek cenzūra. Pārējie ir valsts uzpirkti mēdiji un strādā Bila Geitsa labā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
6 4 Atbildēt

Piedod, bet tu fucken esi riktīgs dandālis un niks tev arī atbilstošs. Tevo toč broileris izperējis

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Bila Geitsa labā

Lai dievs nogrābstās,kādus sūdus viņš dzer?

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Izskaidroju dažu indivīdu domāšanas kapacitāti un spējas viņiem saprotamā valodā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
6 0 Atbildēt

Skatos "tiešraidi". Es ceru ka tur visi pēc tam izklidis un viss būs bumbās. Pagaidām kariņam ir ļoti sliktas kārtis. Šito pat tadus dalbēbus ka fuckens un pārējos nekas nepārliecinās. Tas ir fakts. Idiņus nekas nemainīs, jo viņi tādi ir. Vienkārši nesaprotu, ka tie pajoļi nesaprot, ka normāliem cilvēkiem nav laika ar huiņu nodarboties. Bet te ir tik daudz cilvju. Psc. Dalbēbiem valsts varā ir ātri un rītdien jāmaina sava attieksme. Citadi viņus slānis ar dārza šlauku. Garantēts.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 4 Atbildēt

Dalbajobi bija tie kas aizgāja tur un nodarbojas ar hujņu, tas tiesa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 3 Atbildēt

Nepaguvu būt uz vietas kopā ar citiem NORMĀLIEM cilvēkiem. Kuriem patiešām nav bail ne no kāda sūda vīrusa, kuri patiešām izvēlētos pilnīgi neierobežotu ikdienu utt. Smieklīgi, ka mediji ziņo par "vairāku simtu cilvēku pulcēšanos" Nu, ja - kad saimnieki diktē, kas jāpublicē ideoloģijas uzturēšanai. Cirvis Kariņš ar svītu. Aizņemsies viņš, jādomā par parāda atdošanu jau būs citiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 5 Atbildēt

Nu re, kārtējais dīvānā pirdējs. Saņemies vienreiz.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Kaspi.tvnetā nav vispar nekadu ziņu par šito.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Protams, tas neizbrīna. Ja nu cilvēki ieraudzīs, ka daļa TAUTAS ir pret. Protams

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Niecīga daļa, at tādiem revolūcija nesanāks. Atlajst sajmu!!!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Šodien biju Viļņā. Interesēja, kā tad tur īsti ir, gadu nebiju tur bijis. CIlvēki dzīvo savu dzīvi. Vīrusa ideju mana tikai iekštelpās, kur tāpat kā LV ir prasība vilkt masku. Pagaidām LT vēl zināma brīvība, ar LV salīdzinot. TC jābūt maskā, bet tad, kad kafejnīcā grasies pusdienot - masku nost. Un civilizēti paēd kā baltais cilvēks, atkal neviena nešķirots (ok, līdz 13.09.) Citādi joprojām LT meitenes ir daiļas un pat TC liela daļa personāla... ar masku pat zem zoda Kārtējā reize, kad valdība tomēr domā citādāk nekā tauta.

mnm Reģ.: 25.01.2018
2 3 Atbildēt

nezinu kā tev, bet man nekur Latvijā nevajadzēja ēst ar uzvilktu masku , bet nu visur citur zāle zaļaka...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 10 Atbildēt

Ko tu dirs ujobān. Ko tu dirs. Visur kur tu gāji ēst, tev lika uzvilkt masku. Un tad kad tu apsedies pie galda, tad varēji novilkt masku un stumt kotleti. Un te stāsta kāds par kotleti un šņabīti? Tu esi daunis? Tev ar veselo saprātu ir kārtībā?

mnm Reģ.: 25.01.2018
1 0 Atbildēt

"biezais" smerdelis iesmirdējās, ej ierurj dūrītē, nolaid tviku

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

LV nevakcinētam iekštelpas vispār slēgtas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vispar jau tā nav, jo uņēmejiem nepis dauņu tā saucamie "ministru kabineta nosacījumi"

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 7 Atbildēt

Nabadziņi, ka viņiem neiet, tās vakcīnas baisi dārgas, bomži nevar tās atļauties.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti