Fm parveidotajs

Borgore Reģ.: 28.10.2017

Pasmaju veikalos var iegadaties usb fm transmiteri? Vajag, lai darbojas ar usb pieslegumu un caur magnetolu izvada pasu fm radio.

Ir piepipetaja variants, uz kura caur magnetolu laid usb muzonu, bet variants ar usb pieslegumu, kurs noduble fm radio uz magnetolu?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 3 Atbildēt

Kas tas pa hlamu, kuram vēl kasetes var klausīties?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Kas par auto/maģi?

Opcija 1-sameklēt saderīgu aux adapteri ar USB/bt funcionalitāti

Opcija 2-nomainīt maģi, no pa lēto € 13,05 30% Off | Car Multimedia Player Bluetooth Autoradio MP3 Music Player Car Stereo Radio FM Aux Input Receiver USB 12V In-dash 1 din

a.aliexpress.com/_mq5yNSL

Ar FM raidītāju ausis drīzāk sāks asiņot.

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
2 0 Atbildēt

Ar to magnetolu ātrāk asiņos ausis, man tāds līdzīgs mājās mētājas.. Pēc mēneša lietošanas izmetu no auto un ieliku atpakaļ veco maģi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu jautājumu. Autoram jau nevajag transmiteri, kas no fleškas spēlē mūziku automagnetolā, bet kaut ko pretēju. Tipa ielaist kasetniekā caur pāreju radio? Kāpēc?

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
0 0 Atbildēt

Man arī grūti uztvert jautājumu. “... noduble fm radio uz magnetolu?”

Sanāk, ka ir maģis bez fm?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Hm. Kādreiz bija magnetolas, nezinu, vai ir vēl tagad ir, kuru frekvenču diapazons neatbilst pilnībā mūsējam. Tātad, vajadzētu uztvert mūsu frekvenču diapazona FM stacijas un konvertēt uz attiecīgās magnetolas FM diapazonu :-/

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja stāsts ir par to, ka mašīnas maģī nestrādā radio, tad jēdzīgākais risinājums būs pieslēgt telefonu un laist radio no tā. Pa tiešo caur Aux In, caur Bluetooth, caur FM modulatoru, kuram var pieslēgt telefonu vai kaut caur kasetes pāreju. Tāds verķis, kas pats uztver radio un noraida to tālāk izvēlētā FM frekvencē vai caur USB, neeksistē.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es saprotu, ka autoram vajag FM transmiteri, tikai tādu, kas spraužās USB ligzdā, nevis piepīpētājā. Tā?

Ja tā, tad kāds ir iemesls šādai vajadzībai? Aizņemta piepīpētāja ligzda?

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

Atskiras vadu gali antenai un magnetolai, kaut kadu pareju vajagot. Interese vienam calim, kurs forumos nesez. Baigi sito temu neparzinu, tapec varbut nelogisks jautajums skiet. Tjipa magnetola skan pati, bet neatskano radio.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Pāreju visdrīzāk nav nekāda problēma nopirkt attiecīgā veikalā, piemēram, lemonā...

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

Kas par lemonu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labrīt. www.lemona.lv

juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kopumā iecerētā ideja atgādina medicīniski teorētisko uzdevumu "kā izraut zobu caur pakaļu"

Nav skaidrs, kā paredzēts iebarot "magnetolai" to signālu, kurš nāks no miniatūrā FM uztvērēja, ar vadiem vai bluetooth. Pēdējā gadījumā, jādomā, nekas tāds vienā korpusā neeksistē. Vispār savest kārtībā antenu šķiet daudz vienkāršāk.

Borgore Reģ.: 28.10.2017
0 0 Atbildēt

Blin, msh, tas tak lemona eveikals, ka es neiedomajos, mana ikdiena! Paldies, juriz.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti