Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

TKO Reģ.: 01.09.2002

Iespējams tā arī būs, kad LV būs ES. Prognoze. Mana. Panika?

[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..24
Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Man sii situaacija liekaas loti paradoksaala, jo vislaik censaas sev radit komfortu, labaaku dziivesveidu. It seviskji kops 90taa gada, kad auto kljuva latvijaa par nomraalu lietu katram latvijas iedziivotaajam. Tacu sobriid mees atkal speram soljus atpakalj, prom no komforta. Atkal parseediisimies pie mopeediem un velopeediem.

PARADOKSAALI NE????

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet tas tak normaali Par ko ir jaasatraucaas, ir vienk. vairaak jaapelna

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A peec maniem zinaatniskiem peetiijumiem, visu laiku ir kaads kas mums grib ielikt ausii

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Imho, cilvēks tik tiešām spēj pielāgoties jebkurai situācijai – kā teica universitātē viens mans pasniedzējs, tad arī sūdu cilvēks var apēst. Tas nav garšīgi, taču apēst var. Attiecīgi, bendža maksās vairāk, bišķi pabrēks, nomierināsies (atcerieties kāda bija brēkšana pirms un pēc 1.maija) un turpinās rullēt par 60 santīmiem tā kā nenoskan un priecāsies, ka kaut kur varēs nopirkt par santīmu lētāk. Tā kā viss ir štokos, lai cik tas bēdīgi neskanētu. Vienīgi cilvēki sāks prātīgāk domāt uz kurieni un cik ātri braukt... Vēl pagājušā gadā, kad radās nojausma, ka cenas lidos augšā, paņēmu turbodīzeli un tagad nevaru vien nopriecāties par to, ka maksimālais patēriņš ir 5,5-6l uz 100 km.

Var tikai paredzēt, ka vidējais slānis kārtīgāk un ilgāk domās par ar cik lielu motoru ņemt mašīnu un redzot uz ielas 1.1l un 1.3l mašīnās, vairums nedomās, ka vot brauc kapeikpisējs.

Vēl tikai atliek cerēt, ka valsts nepieļaus tādu klaju melošanu kādu izveica Statoils un Neste pirms 1.maija – jau aprīļa 20os datumos cenas bija augšā tā kā nenoskan ar piebildi, ka vot akcīze, ES un kas tik vēl ne... Viņi ilgi pēc 1.maija tirgoja degvielu, kas bija ievesta vēl pa veco akcīzi...

Eku gari sanāca

Adatugalva Reģ.: 17.11.2003
0 0 Atbildēt

Nāksies braukt uz Ventspili tankoties! Tomēr tur degviela maksā ~4 santīmus lētāk nekā Rīgā...

titaaniks Reģ.: 06.08.2003
0 0 Atbildēt

Adatugalva rakstīja:Nāksies braukt uz Ventspili tankoties! Tomēr tur degviela maksā ~4 santīmus lētāk nekā Rīgā...

Cik tur dīzelis maksā? Intereses pēc

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Isak sakot turpinaasies cilveeku noslaanjosjanaas. Lielaka dalja brauks ar kapeikpiseju 1-1.6l motoriishiem un neliela daljinja ar 3.0 un lielaakiem mooriishiem.

AS7 Reģ.: 25.02.2003
0 0 Atbildēt

nekas neturpinaasies. braukshu ar diizeliiti un shad tad izvilkshu savu arklu aaraa, kuram sagaaziishu benzhu pilnu baaku un ar lielu prieku nosvilinaashu. shodien uzstaadiiju jaunu eko rekordu un mosh ar diizeli nemaz braukt nevajadzees.

audifans Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

Braukšu ātrāk un tālāk, jo būs mazāk auto uz ceļa, kas traucē...

:evilsmile:

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es arī taisos braukt vēl vairāk

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

es biezhaak braukshu uz plato galu uzpildiities, bet draco&co buus nodibinaajushi santiimpiseeju partiju, un knakstiisies ap leetajaam bulcinjaam saeimas bufetee.

xmen77 Reģ.: 28.10.2002
0 0 Atbildēt

baac, kas tas par tizlu jautaajumu: ko dariisiet kad degviela maksaas 60 sant. blje iesim un piekausim visus ministrus un piespiediisim pazeminaat cenas. vai arii atklaasim pashi savu naftu.

neko nedariisim. brauksim uz darbu ar mashiinu. un taadi kaa tu nenormaali katram par to zheelosies. saac vien pierast, pats jau par es nobalsoji...

Goosh Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

Visi kas te baigos bendzjas dedzinaataajus meetaa ir tiiniishi kuriem nemaz autinja nav vai arii viss tiek apmaksaats ta kaa...

Ejiet ka dirst ... lielie bendzjas pirceeji....

Nav normaalas shiis cenas...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Goosh rakstīja:Visi kas te baigos bendzjas dedzinaataajus meetaa ir tiiniishi kuriem nemaz autinja nav vai arii viss tiek apmaksaats ta kaa...

Ejiet ka dirst ... lielie bendzjas pirceeji....

Nav normaalas shiis cenas...

Nav gan, taču mazākas tās točna nekļūs

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

jaaa mani pakalpojumi vienkarshi paliks daargaaki

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nevajag baidīties no lieliem izdevumiem, bet no maziem ienākumiem!

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:Nevajag baidīties no lieliem izdevumiem, bet no maziem ienākumiem!

Adatugalva Reģ.: 17.11.2003
0 0 Atbildēt

Šad tad gadās braukt uz Ventspili. Tad lūk - kad biju pēdējās 2 reizes acīs konkrēti iekrita, ka gan Nest, gan Statoil(arī 123), viss maksāja ~ 4 santīmus lētāk! Precīzi tagad cenas neatceros, bet tā tiešām bija! Saprotu kad uz brīvdienām nolaiž cenu par ~1 santīmu, bet darbdienās un pa ~ 4 zemāk?!!

Aivars?! Reālā cena?! Nezinu, kas varētu būt par vainu?! Un nebija kaut kā dzirdēts, ka degvielas tirgotāji baigi brēktu, ka nu nevar pavilkt- tipa, lieli zaudējumi! Laikam jau tiešām Aivars pateica un...

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

absoluuti piekriitu hesus.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko,tas laiks ir sitis,benja 50 sant litraa,ko ta mees dara,da neko,dirst sakusi tikai vairaak

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vismaz es braucu tāpat kā agrāk!

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

nu nepatīkami, nepatīkami un vēlreiz nepatīkami, bet ..... dzīve turpinās arī pēc cenu kāpuma. Sex ir tikpat baudāms, gastranomiskās izvirtības ar. Peugeot ar nerulz sliktāk.

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Vispār, b.ļ.a.a.a.a! Bet mēs tur tāpat neko mainīt nevaram, tāpēc būs vien jābrauc kā līdz šim :/

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

kaa braucu taa braukshu....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja:Nu bet tas tak normaali Par ko ir jaasatraucaas, ir vienk. vairaak jaapelna

tieši tā - dzīve ies uz augšu, pelnīsim vairāk, tērēsim vairāk..

1 2 3 4 5 6 7 8 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti