Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

TKO Reģ.: 01.09.2002

Iespējams tā arī būs, kad LV būs ES. Prognoze. Mana. Panika?

[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..24
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

A man nav variantu - darba STATOIL karte ...

No kuras leju, cik vajag Un summu bez PVN atskaita no algas...

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:Naukseenos jau ir taa razotne un pagaajusogad to razoja!

(jebsu iepriekseejo jau nodedzinaaja??)

WWW.BELAZ.RU

tā ražošana ir apturēta, jo neatbilda ES normām, bet pēc mēn. atsāks pumpēt. Firmele saucas Delta Rīga.

bismarks Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nez ,vai tas ir paradokss -visi spiedz , ka degviela dārga ai ,ai ai ,bet centrs pilns ar autiņiem,būs jāiet padomāt uz poda.

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

a ko dariit??

a kam tagad viegli?!

jaabrauc tak ir!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja:a ko dariit??

a kam tagad viegli?!

jaabrauc tak ir!

Un to jau arii daraam!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vot uz centru vilkties ar autinju tochna ir mulkjiiba lielaakajaa meeraa. Pa centru braucot tik masiina nojaajaas, a tolka nau nekaada, tad labak pajaat sabiedrisko transportu.

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu ko, mīlīši - tas ir piepildījies... Degviela tagad maksā 50-60 santīmus litrā... Tagad varam atbildēt uz topika virsrakstā uzstādīto jautājumu - ko darīsiet, kad degviela maksās 50-60 sant.? Izskatās, ka atbilde ir tāda, ka tauta tāpat močī ar autiņiem kā močījuši...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Tā nu vis nav. Brauc arvien mazāk. Tikmēr kamēr iekrātās naudas rezerves netiks nobrauktas. Es pats arī gadu atpakaļ katru weekendu kautkur aizšāvu pavazāties - ta uz Līgatni, ta uz Kurzemes pusi... Tagad tikai stroga mājas-darbs-veikals-mājas. Ja akrāk pildījos 3-4 reizes mēnesī (ikreiz pa ~65l) tad tagad vairs tikai 1-2 reizes mēnesī.

Par cik ikdienas maršrutu ar 1 sabiedrisko transportu izbraukt nav iespējams tad pagaidām vēl ir izdevīgi braukt ar autiņu (gan es gan sieva strādājam vienā un tai pašā kvartālā aiz kam kopā braucam un tai pašā kvartālā sīkam bērnudārzs vēl).

Te pa TV teica ka dēļ straujās attīstības degvielas cenu kāpums neizraisīja strauju degvielas patēriņa kritumu, bet tas sāk kavēt attīstību. Un vienā brīdī valsts tālākā attīstība var apstāties un šinī brīdī arī nokritīsies degvielas patēriņš.

Vai arī visi brauks ar kontrabandas degvielu - ka tik kust.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu es gan neesmu gatavs braukt mazāk, un, šķiet, ka paradumus nemainīšu. Drīzāk taupīšu uz citām lietām - apģērbu, apaviem, izklaidi, mājokļa iekārtošanu...

Es gan nebraucu katru dienu, bet, kad braucu, tad pagarus gabalus. Man ar Vento-VR6 vidēji sanāk 1500-1600 km mēnesī. Sarēķināju, ka mēnesī vidēji tērēju 143 litrus 98.benzīna. Pēdējais cenu kāpums (no 52,8 līdz 55,8 santīmiem Nestē) manus ikmēneša izdevumus degvielai, ja turpināšu braukt tikpat, palielinās par nedaudz vairāk kā 4 latiem - no Ls 75 līdz Ls 79... Zināma sāpe jau tā ir... Domāju kā nākamo auto pirkt 2002.-2004.gada Opel-astra Caravan 1,7 DTI, kura degvielas patēriņš ir vidēji zem 5 litriem uz 100 km.

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

a kas ta man, kā braucu - tā arī braukšu....

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

gluzhi kaa irbux... kam jau vajadzees, tas brauks. Pachiikstees, bet brauks...

Moraale? NAV KO CHIIKSTEET!!!!

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:Iespeejams taa arii buus, kad LV buus ES.Prognoze.Mana.Panika?

[addsig]

vakar jau zinaas teica, ka viss rullee cena ir pakapusies degvielai, bet auto skaits uz ielaam un pildishanaas apjomi paliek tadi pashi... secinajums--> valstii dzivo bagati ljaudis un var panest "nelielos degvielas cenas kapumus". taa veci, bus jagaida vien taa viena eiro 0.7Ls cena gan benzam, gan dd. tikai aldzinas paliek uz vietas bet vai tad kadam tas ruup... cipari paraada savu...

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Kā braucu līdz šim tā braukšu turpmāk,jo visa tērētā degviela tiek izlietota darba vajadzībām.Cena vairumtirdzniecībā ir ~0,51 Ls/l.Reizi nedēļā ņemu pa tonnai uz visu autoparku un traktoriem.Vienkārši jācenšas izplānot izdevīgākus maršrutus.

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Degviela gada beigas maksas vismaz 70 santimus, bet ja notiek ka sola eksperti - tad visus 90.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad beidzot nopirkshu kaaroto V8 dzineeju pa leetu naudinju!

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Nu es gan neesmu gatavs braukt mazāk, un, šķiet, ka paradumus nemainīšu. Drīzāk taupīšu uz citām lietām - apģērbu, apaviem, izklaidi, mājokļa iekārtošanu...

Ar to jau arī tu samazināsi degvielas patēriņu. Mazāk pirksi pienu, mazāk to piegādās veikalam etc. It kā šķiet ka 1 piena paka ir tik maz ka tur pat piliens ar degvielas sanāk. Bet tu jau neesi viens kas piena naudu iztērē benzīnam. Tādu ir daudz. Rezultātā nedēļas laikā viens reiss ar piena kravu izpaliek vispār - degviela netiek patērēta...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Storms

Pārtiku mazāk pirkt gan netaisos, to nu gan nē. Varētu taupīt, atliekot mājas datora uzlabošanu (manējais ir dikti vecs, 2000.gada un ar pieticīgiem tehniskajiem rādītājiem). Vēl varētu taupīt, piemēram, nepērkot jaunu velosipēdu, kādu gribētos. Mazāk audiokasetes (CD man vispār nav), mazāk žurnālu...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

captain rakstīja:

TKO rakstīja:Iespeejams taa arii buus, kad LV buus ES.Prognoze.Mana.Panika?

[addsig]

vakar jau zinaas teica, ka viss rullee cena ir pakapusies degvielai, bet auto skaits uz ielaam un pildishanaas apjomi paliek tadi pashi... secinajums--> valstii dzivo bagati ljaudis un var panest "nelielos degvielas cenas kapumus"..

Driikst es oponeeshu? Latvijaa dziivo visizturiigaakaa tautinja, kas panes dajebko. Secinaajums- maazaak eediisim, bet brauksim

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ierosinu nebraukt mazāk, bet braukt tikpat ar ļoti ekonomiskajiem 2001.-2004.gada Opel-astra 1,7 DTI !

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār sāku domāt par dīzeļauto iegādi ...

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Es saaku domaat par dieetu un braukt taapataas!

+ laikam jaasaved kaartiibaa veljuks, buus leetaak liidz veicim aizskriet!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TKO

Un veļļukam noteikti sagādā labu atslēgu, lai kāds neaizstiepj !

asxs Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

es arii saaku domaat par paarvietosanos ar velo ir veel variants pirkt gaazes auto bet gaazei arii sola cenu celt

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nekaadas gaazes juus neglaabs. Vasaraa arii domaaju paarseesties uz velli. Bet vairaak gan ne taupiibas noluukaa, bet lai nebuutu trakajos vasaras korkjos jaaseezh (iedomaajieties, cik celji vienlaikus tiks remonteeti riigaa ) Taa tak ir fantastiska sajuuta - visi seezh korkjii, a tu paej vinjiem garaam kaa staavoshiem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti