Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

TKO Reģ.: 01.09.2002

Iespējams tā arī būs, kad LV būs ES. Prognoze. Mana. Panika?

[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..24
Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:Nekaadas gaazes juus neglaabs. Vasaraa arii domaaju paarseesties uz velli. Bet vairaak gan ne taupiibas noluukaa, bet lai nebuutu trakajos vasaras korkjos jaaseezh (iedomaajieties, cik celji vienlaikus tiks remonteeti riigaa ) Taa tak ir fantastiska sajuuta - visi seezh korkjii, a tu paej vinjiem garaam kaa staavoshiem

Vairāk bi tādu kā tu, tad arī korķu nebūs jo visi ar velo pārvietosies. Mazāk korķu - ātrāk līdz darbam - mazāk benžas aizies. =)

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Ierosinu nebraukt mazāk, bet braukt tikpat ar ļoti ekonomiskajiem 2001.-2004.gada Opel-astra 1,7 DTI !

bik esi ieklemmejies uz to astru, katraa topikaa par to vien kladzini

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:

Vairāk bi tādu kā tu, tad arī korķu nebūs jo visi ar velo pārvietosies. Mazāk korķu - ātrāk līdz darbam - mazāk benžas aizies. =)

problēmas manuprāt trīs:

* velo nevar visur kur novietot

* līdz ar to otra problēma - noziedzība. pie veikala atstāj, skaiti, ka jāpērk jauns

* nav veloceliņu - jātraucē autovadītājiem, gājējiem.

+ disrespekts no dažu autovadītāju puses.

es pats gan ar auto braucu gan ar velo. un kad braucu ar velo tad braucu pa trotuāru, jo zinu, ka traucē velobraucēji uz braucamās daļas lai gan likumīgi viss ir ok.

nu piemēram - minās pa brīvībeni viens tāds. nu i ko es ar viņu iesākšu? jāapbrauc ar normālu intervālu, ja nu gadījumā šis tur kko sametās. a blakus joslā tak arī mašīnas. nu i sanāk tā viltīgi. vienreiz paej viņam garām. pie luksafora šis visiem atkal ieliek, un ta atkal jādzen nost

asxs Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

Tev tipa sanaak skrieties ar velospeedistu kurs pirmais liidz juglai vai centram

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

asxs rakstīja:Tev tipa sanaak skrieties ar velospeedistu kurs pirmais liidz juglai vai centram

o jāā

bet nu velobraucējiem pašiem drošāk ir pārvietoties pa trotuāru. baisa sajūta, kad pusmetru no tevis pilnā gaitā paiet smagais garām + vēl pievelk pie sevis .. whuh

lai gan trotuāriem nobrauktuves un uzbrauktuves apmales ir tādas baigi tizlas un parastam riteņbraucējam pamatīgi jāsabremzējas.

tie kas brauc jau ar advancētākiem vellapēdiem vai ar tiem mazajiem, tie jau lec pāri

Qued Reģ.: 12.06.2001
0 0 Atbildēt

hmnc

ahā, jātaisa klubiņš. Es kā reiz taisos sākt uz darbu braukāt ar veļļuku.

Es gan labprāt izmantoju ielu, ja vien tā nav baigi šaura un tādēļ bīstama vai arī ja satiksme nav baigi intensīva. Tortuāri ir jauki, tomēr manāmi nelīdzenāki un arī neskaitāmās iebrauktuves pagalmos un sānceļos traucē raiti pārvietoties.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Savulaik intensīvi pārvietojos ar velo vairākus gadus. Sākumā tā ellīgi bija, bet ikdienā pieradu un beigās jau varēju bez liekas ģorgāšanās braukt 0,5m joslā starp trolejbusu un trotuāru. Protams bija arī situācijas un konkrēti ceļu posmi kad tika braukts pa trotuāru. Lai arī cik tas nebūtu dīvaini bet daudzās diezgan šaurās un bīstamās vietās trotuāru nav vispār - tad gan nācās braukt pa braucamo daļu kaut čura raustījās.

Pilnīgi nereāla braukšana ir lietus laikā, tādā kā šodien. Konkrēts murgs. Ja nav skafandra ta tikai pa trotuāriem.

Starpcitu ir velokurjeri kuri neatkarīgi no gadalaika un laika apstākļiem cauru dienu pa Rīgu pucē. Tie ir rūdīti pēc velna. Redzēju kā vienu notrieca vieglais kas no sētas brauca ārā. Vieglā šoferis bija tā pārbijies ka nevarēja izkāpt no autiņa. A kurjers fiksi piecēlās, paņēma savu rumaku, neapmierināti paskatījās uz šoferi un mierīgi, itkā nekas nebūtu noticis, aizpucēja tālāk. Tēls autiņā vēl ilgi blisināja acis... :>

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Es airu laivā iesēžos...

irbux Reģ.: 27.09.2004
0 0 Atbildēt

Nav jau nekādas jēgas te čīkstēt... čīkst jau tie kam tās naudiņas degvielai vecāki dod.....

Nu atļaušos retāk aliņu iestrebt, uz kino sievieti aizvest, bet braukt - turpināšu... VNK mazāk braukšu uz 120, bet vairāk uz 90

Ko arī jums visiem novēlu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ar5 robu uz 70

SilentShadow Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

es ar anzugu uz darbu ar velo...tas būtu jautrs skats...

ķīmiskās tīrīšanas rēķins pārspēs degvielas izmaksu kopsummu, plus vēl klienti dīvaini skatīsies...

SilentShadow Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Palikšu ar auto

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Da ar degvielas cenaam taapat kaa ar celju nodokli. Maksaat maksaasim bet Jaunais laiks tik visu bojaas un lauziis. Repshe buudams par galveno ministru sataisiija baisos kraamus tage Aksenoks lauziis visus iespeejamos liigumus un mees tik maksaasim soda naudas un meginaasim sametinaat BTRus lai vareetu kaut kaa parvietoties.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

irbux rakstīja:Nav jau nekādas jēgas te čīkstēt... čīkst jau tie kam tās naudiņas degvielai vecāki dod.....

Nu atļaušos retāk aliņu iestrebt, uz kino sievieti aizvest, bet braukt - turpināšu... VNK mazāk braukšu uz 120, bet vairāk uz 90

Ko arī jums visiem novēlu

Sieviete dos aizvien retaak,alu tu vareesi atlauties tiikai tad,kad tuksaas pudeles pa ielu salasiisi un nodosi,bet liesi un liesi un liesi to benju.

Man buutu poh,ja senci naudinjas dotu,bet taa kaa ir jaalej pasam,tad saac aizdomaaties,vai ieliet,vai arii izmantot tos $$$ lietderiigaak.

es izveelos lietderiigaak.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A vot tuutisti brtauks uz shejieni skatiities uz akmenslaikmetu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaa muusu baalelinji maizes gabalu iz mutes izrauj,lai tik savaa $rootaa 3 litrus "dziiviibas suslas" ielietu.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

SilentShadow rakstīja:es ar anzugu uz darbu ar velo...tas būtu jautrs skats...

ķīmiskās tīrīšanas rēķins pārspēs degvielas izmaksu kopsummu, plus vēl klienti dīvaini skatīsies...

A vot ir viens ideaals variants. No pasha riita aizminies uz sporta klubu, kursh atrodas netaalu no darba, peec trenninja nomazgaajies uzvelc savu ancuku un leeniitinjaam aizmin uz tuveejo ofisu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ta jau labaak dziivot darbaa

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:ta jau labaak dziivot darbaa

Arī neslikta ideja

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Jaapaarsezhaas uz velo!!!

ja nee, tad jagriezh veenas

we all live in banana republic

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

BTW veikali "Banana Republic" nav no leetaakajiem...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:Jaapaarsezhaas uz velo!!!

ja nee, tad jagriezh veenas

we all live in banana republic

Tev no vēnām bendža tek?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Lai arī degvielas cenas kāpj, kaut kā auto samazinājums uz ielām nav novērojams. Visi pumpainie tīņi tāpat ielej pa pāris latiem un ārdās ar šrotainiem bmw, opeļiem utt.

Nekas nemainīsies. Kā brauca tā brauks. Un arī aliņu pirks un sievietes tāpat dos kā līdz šim..

Ja nu vienīgi kādam deva tikai tāpēc, ka tas brauc ar ūberkūlo vāģi, kuru tagad vairs nevarēs pabarot... A bet man, kā jau normālam vīrietim, mašīna nav noteicošais lai dabūtu sievieti...

Vārdu sakot, nekāda krīze neiestāsies. It īpaši jau pavasarī...

Maarvils Reģ.: 29.03.2005
0 0 Atbildēt

nu jau 6dienaa, Riigas ielas ir tukshaakas.

Maarvils Reģ.: 29.03.2005
0 0 Atbildēt

un kopsh kura laika, netirgo 80 vai to pashu 76?

taadam retro auto, kaa pirmais zhigulis vajag, bet naacaas liet 92.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti