Volvo xc90 reika

kilbaz Reģ.: 03.11.2022

Tika restaurēta reika, jo tecēja gar blīvslēgu.

To sataisīja, uzliku reiku virsū, ielēju eļlu, iedarbināju mašīnu, un sāka spiest eļļu gar iekšējo šarnīru vītnēm, kur tie ieskrūvējas reikas stienī.

Aizvedu pa garantiju, tur man pateica, ka esmu pārvilcis kaut kādas vītnes, ka skrūvējot iekšējos šarnīrus ir jātur pretī, bet šai reikai nav kur turēt. Šarnīrus biju pievilcis ar 50kn - tāpēc šaubos, ka es kaut ko biju pārvilcis.

Varbūt ir kāds zinošāks, un var pastāstīt kur jātur, lai nepārvilktu vītnes.

Iekšējo šarnīru nepārvilku, runa par kaut kādām citām vītnēm, servisā nepaskaidroja.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu neko tieši par XC90 mehānismu, bet kaut kas tajā tavā stāstā neiet kopā:

Bet aiz kā turēt ??? - te video ir redzams ka XC90 pat ir 6-kante uz "kāta" :

Bet jebkurā gadijumā, kā minimums ar roratslēgu ( to ko lieto cauruļu skrūvēšanai) vai analogu mehāniķa darbarīku tos var turēt pat ja nav speciālas vietas parastām atslēgām.

Un kas ir 50 kn , ar ko tu tādu spēku tur dabūji, jo ja vien neesi pārrakstījies tad uz auto ar tādu spēku jebko pievelkot man škiet ka pat resnākās kravas auto pusasis novērpsi nahren ????

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Varbūt tie 50 kn faktiski domāti 50 n*m, tas ir 5 kg uz 1 metru garas atslēgas sviras, vai attiecīgi 10kg uz pusmetru ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un tīri info kā izskatās tāda iekšējo un ārējo stūres savienojumu nomaiņa, te gan neparāda kā un ar ko turēt, bet teiktajā tas tiek minēts:

Specifikācijas pievilkšanai attiecīgi skatās atbilstoši ražotāja norādītajam.

kilbaz Reģ.: 03.11.2022
0 0 Atbildēt

Jā domāts 50nm

Manis teiktajam nekas neiet kopā, jo nav ne jausmas par kādām norautām vītnēm servisā teica, jo šarnīru vītnes ar parastu muciņatslēgu diez vai var apraut, un to es pats būtu jutis, kā arī tas neietekmētu eļļas tecēšanu.

Man šķiet, ka serviss uztaisīja brāķi, un nevēlas atzīt savu vainu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

to nu interneta komentāru līmenī vērtēt ir grūti, kļūdas var būt gan tur, gan tur, kaut es arī nestādos priekšā, kā ar šarnīra pieskrūvēšanu varētu panākt mehānisma sulošanos ... varbūt ja skatītos uz konkrētu mehanismu, to varētu pateikt, bet ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 2 Atbildēt

Volvo XC90 tak dārgs un prestižs automobilis. Tāda īpašniekam neklājas pašam sētmalē mainīt stūres sistēmas elementus. Aizdzen auto uz servisu un palūdz lai salabo.

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
0 0 Atbildēt

Pirmie xc90 maksā tikpat cik pasāts... bet vai tagad jaunajos xc90 nav reika ar elektropiedziņu?

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Izklausās pēc haltūras un sekojošas makaronu karināšanas, lai nav pakaļa 2x jākustina par jau reiz saņemtu naudu.

Var lūdzu reikas restaurētājus studijā ?

P.S.Nav tā, ka reikas pirmajiem xc 90 der no ļoti plaša un vecāku volvo klāsta - līdz ar to dabūnamas par adekvātām cenām šrotos ?

kilbaz Reģ.: 03.11.2022
3 0 Atbildēt

Freijers rakstīja: Izklausās pēc haltūras un sekojošas makaronu karināšanas, lai nav pakaļa 2x jākustina par jau reiz saņemtu naudu.

Var lūdzu reikas restaurētājus studijā ?

P.S.Nav tā, ka reikas pirmajiem xc 90 der no ļoti plaša un vecāku volvo klāsta - līdz ar to dabūnamas par adekvātām cenām šrotos ?

Salaboja pa garantiju, bet protams teica, ka es vainīgs, kaut ko aprāvis esmu lai gan tur vītņu nemaz nav

Proring - sarkandaugavā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti