Kāpēc beidzās Audi 2006 2.7 TDI ģenerātora regulātora oglītes?

Interesanti Reģ.: 18.11.2022

Karoč beidzās auģikam a6c6 2006.g. 2.7tdi priekšpiedziņa ģenerātora regulātora oglītes, zinu jo esmu noņemis jau , un oglītes gandrīz nav, tagad īsti pa netu ņemoties nevaru pat pēc vin atrast (met daudz un dažādus spriegumus) kur un kā lai precīzi uzsūta atbilstošo, jo zinu, ja nav tāds kādu noņēmi tad jākodē un vēl viss kkas jādara. Varbūt ir kāds kurš saskāries un var noprecizēt.

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Noskaidro ģeneratora kodu no Audi kataloga un mēģini iebakstīt to numuru šeit - e-autoplus.lv/

Ja fiziski der tad ņem jebkuras, nav tur spriegumi svarīgi.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Kur tu te taisies tagd kko "passūtīt"? Turēsi to auto izjauktu? Vispirms vajag konkretizēt.Tas, ko tev kkur tur ekrāns "met", tas drošvien ir sprieguma regulators kā tāds.Tie "dažādie spriegumi" rādās tādēļ, ka viena modeļa auto var būt kaut 5 dažādi ģenerātori,atkarībā no konkrētās mašīnas komlektācijā esošo agregātu elektrorijības.

Regulatora maiņai ir 2 varianti.Vai nu par dārgu naudu origin oem tavam Konkrētajam Ģeneratoram (nevis vnk tavam auto!), vai nu ķīniešu suuds pa 9eur (ar sekojošu atkārtojumu pēc pāris ned.).Ja pats regulators ir ok, nav pamata tur vispār iesaistīties.

Oglītes kā tādas ir tie nodilušie 2 grafīta suudiņi un (vismaz daļai regulatoru) tās ir fiziski iespējams nomainīt.Tai katrai grafīta serdei galā ir vadiņš, kurš ir pareizi jāpielodē.Pašas tās oglītes nemaksā daudz, nekas tur jākodē nav, bet pielodēt ir jāmāk.

Bosch ģeneratoriem maināmās oglītes gandrīz visiem bija vienādas un savulaik pirms 15g par kādi 5Ls tās varēja nopirkt oficiālā Boš servisā.Ja tavs ģenerators ir Valeo vai Hyjaleo, nu tad hvz- kas tur "der" un kur tam ko dabūt.

Ja šādus jautājumus uzdod pirmsbrīvdienass vakarā, labāk būtu aiznest VISU to noņemto agregātu (ģeneratoru) uz ģenerator/starteru remontdarbnīcu un palūgt lai pārbauda un vajadzīgo lai samaina.JO (!) - tas ir fufelis, ka 15g vecam ģeneratoram (ja tas jau noņemts!) tupa iebāzt citu regulatoru un domāt, ka nu tagd būs ok vēl uz 15g.Pārbaudi vismaz luftes gultņos un paša kolektora izdilumu- stipri iespējams, ka jāmaina abi.Savādāk tie ppji noēdīs tās tavas jaunās oglītes jau pāris braucienu laikā.

Labāk pārdemit eur noziedot darbnīcai, nevis pašam tur kko ķīmiķot ar reālu atkārtojuma risku.Pie kam, samērā iespējams, ka drīz mūs Ziema apmeklēs.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt
Interesanti Reģ.: 18.11.2022
0 0 Atbildēt

Noop.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

drīzāk ka šāds:

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja gribi tikai oglītes mainīt, tad:

www.salidzini.lv/cena?q=%C4%A3eneratora+ogl%C4%ABtes

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Matīsa ielā ģenerātorus remontē! Netālu no Valmieras ielas.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 1 Atbildēt

Arī Pārdaugavā remontē.

www.izdarigs.lv/

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Pilna RĪGA ar tām darbnīcām.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

SIA Nērings var uzreiz samainīt savu veco pret atjaunotu. Protams, ar piemaksu.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu vēl jau var kaut šrotā atrast līdzīgu (vai elektriski bojātu) to regulatora tableti un tās oglītes vnk pārlodēt.Tie 8eur regulatori ir pa lielam meesli elektriskā ziņā un tādu vismaz sev es neliktu.Tas tur sia "izdarīgs" man pašam pārreiz ir reāli palīdzējis, bet tas gan bija pagājušajā gadusimtenī un citā adresē;)

Tiem ģen servisiem taču ir gan iemaņas,gan arī uz vietas kaudze piemērotu detaļu.Un, ja jau tā tablete ir izvilkta, tad būtu grēks neiebāzt pirkstu un nepārbaudīt arī pārējo.Agregātsiksnas stāvokli ieskaitot.Reti kurš agrāko gadu ģenerators "iet" vairāk par 300kkm, un pie 350k ir gaidāmas jau teju garantētas problēmas.Ne tikai oglīšu nodiluma ziņā, bet arī gultņus un kolektora gredzenus ieskaitot.

Ja reiz ar to auto taisies kādu laiku braukt, vispār to suudu jau preventīvi vajadzētu izvilkt un apskatīt, pat ja tur (pagaidām) viss ok darbojas.Tas ir izmaksu ziņā kapeikas,taču sirdsmieram ļoti noderīgi.Labāk būtu apzināt iepriekš, nekā atjēgties kkur ziemas tumsā vai brīvdienā.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 1 Atbildēt

Interesanta pišša, mainīt kkur kādas ogles. manuprāt ir jāsāk :

1) ģenģeru restaurētāji, pēc atsauksmēm gada/diviem atkal pie tā būs jāatgriežas pie līdzīga jautājuma

2) Šrota "baigais deficīts" tirsējdraugi un piedāvājums ņemt no turienes

3) trodo, dipexi un citi draugi, kādreiz labi, varēja Grossā piemeklēt daļu un pasūtīt...loģiski gan, ka auto pie šķuņa tikmēr stāv...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti