Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Ko saki par šo priekšlikumu!

 
1 2 3 4
Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Kur var parakstīties, ka atbalsti? Es atbalstu, ka dzīvojamās zonās nebraukt ar 62km/h

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 3 Atbildēt

Nekur!

Parakstu vākšana ir par nesodīšanu Dzīvojamās zonās!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Iedod, lūdzu, saiti uz to likumprojektu, kuru piesauc un pārmet citiem, ka neesot lasījuši. Pievienot "Dzīvojamās zonas" parakstu vākšanai ir tikai tavs melīgais izdomājums - parakstījušies ir cilvēki, kas (iespējams maldīgi) uzskata, ka iecere ir šos sodus piemērot VISUR. Gribētos redzēt jau, kā ir patiesībā, bet kaut kā nesanāk tādu likumprojektu vispār atrast.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tu tagad stāstīsi ka tiesību atņemšanu ierakstīs sadaļā ar mazāku sodu, bet sadaļu ar bargāku sodu atstās negrozītu?

Tev kā ar galvu - loģika kaut nedaudz ir?

Tu tagad stāstīsi ka kriminālatbildība par braukšanu reibumā ir par 1,0 - 1,5 promilēm bet par 1,5 promilēm nav???

No sākuma palasi ko tev saka policija:

www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vaditaja-apliecibu-par-atruma-parsniegsanu-plano-atnemt-atkartotiem-csn-parkapejiem-14291704

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nē, es nestāstīšu neko, kā esi iedomājies. Tu minēji likumprojektu uz kuru prasīju atsauci. Tā vietā ir tukša muldešana un links uz propagandas mediju un pat tajā NEKAS nav minēts par "Dzīvojamo zonu", bet gan tikai par atkārtotiem pārkāpumiem. Tajā pat laikā - policijas pārstāvis tevis iedotajā rakstā skaidri pasaka, ka grib piešķirt tiesības parastajam policistam subjektīvi izlemt, nevis likumā skaidri ierakstīt, kad šo papildodu ir jāpiemēro.  

Izklausās, ka pats vien kaut ko esi iedomājies un nekādu likumprojektu nesi lasījis. Vienkārši tupi melo, uzstājot, ka tavas iedomas ir "likumprojekts".

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Ā es nevis tu izdomāju ka par dzīvojamo zonu būs sods par +30 bet par šoseju nebūs! Tas es parakstos lai nesodītu autovadītājus par ātrumpārkāpumu Dzīvojamā zonā!

Melot uz acīmredzamām lietām prot krievu vatņiki!

Noliegt parakstu vakšanu var tikai bradypus!

Vēl jo vairāk - mana balss būs par tiesību atņemšanu ne tikai apdzīvotā vietā bet arī uz šosejas!!! Apsveicu - bradypuss savu būs panācis - zajebala šitie meļi kuri noliedz parakstu vākšanu!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Jā, tieši tā, to izdomāju TU. Parakstu vāksāna ir pret VISPĀRĒJU +30 robežu. 

Melot, ka es noliedzu paraktu vākšanu kaut kādu iemeslu dēļ vajag TEV.

To, ka tava balss ir par vispārēju sodīšanu vienmēr un visur, jo tev vienkārši patīk sodīt. Tiekai tu melo gan par parakstu vākšanas noliegšanu, gan par to, par ko ir parasktu vākšana - citāts tieši no ManaBalss: "Jāņem vērā arī reālā situācija – ja uz ceļa ir jāapdzen divas vienu aiz otras braucošas mašīnas, sevišķi jau kravas auto, tad ātrums manevra beigās visai ticami būs ap 120 km/h. ". Tikai tavos melos tā iniciatīva ir par "dzīvojamo zonu".

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Es tā konkrēti nezinu, bet man labpatiktos ticēt, ka tie policisti, cik jau nu viņu mums ir, tomēr dara savu darbu un dīkā nesēž. Un tas, ka viņus neredz uz ielām, ir sekas iepriekšminētam. Pieļauju, ka satiksmes noteikumu ievērošanas kontrole, esošo resursu ietvaros, prioritāšu sarakstā ir stingri lejasgalā.

Protams,  jo jau saknē par cik mums trūkst reālie policisti, jo nav pieprasīta profesija, tad valsts sistēmā nevis padara šo profesiju pievilcīgāku, bet vienkārši ir uzstadījums, ka šo ātruma kontrolējošo funkciju galvenokārt pilda FR.

 Bet 'policisti' cīnās tikai ar sekām- brauc uz avāriju vietām utml.

  Tapēc jau mūsu mazajā valstī tie visur ir sakarināti priekšā pakaļā un tie blīvuma ziņā, attiecībā pret ceļu km. liekas, ka apsteidzam visas eiropas valstis. 😂

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Faktā par fotoradaru blīvumu es gan nesaskatu nekādu problēmu. Kāpēc izmantot cilvēku darbu, ja to visu var paveikt robots nesūdzoties ne par nakts stundām, ne sliktiem laikapstākļiem utt?

saf Reģ.: 20.07.2006
1 1 Atbildēt

A ievērot ātrumu vajag tikai ja ir policists priekšā pakaļā?

Ja nav redzami policisti, tad maucam kā gribam? Te neredz problēmu? Tikai visi citi vainīgi un sistēma?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Kuru ātrumu īsti ir pareizāk ievērot? CSN ir minēti DIVI, kas bieži ir pretrunīgi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Var runāt par kaut kādu hipotētisku problēmu un tās risinājumu, un var paskatīties uz reālo dzīvi - ...

"no tribībnes" saka, ka ir bijis "labs gads" -  no radariem "labi iekasējies", bet neko pat nepiemin par satiksmes drošību ...

Uupis saka, ka dzīvojamā zonā "reaktīvo lidmašīnu saviesies" pa daudz, bet "lidojumu uzraudzība" atstāta pašplūsmā ... (un kad dzīvoju daudzīvokļu namos - novērojumi nebija bieži, bet nu bija "piloti"). Tad nez vai problēma ir likumos un "fotoaparātos", bet drīzāk tautas izlaidībā, un "lidojumu kontroles dienesta" nespējā ....

Tā ka papaīru var smērēt kā vien ienāk prātā ... tas mainīs ... laikam jau NEKO ...

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Es tā konkrēti nezinu, bet man labpatiktos ticēt, ka tie policisti, cik jau nu viņu mums ir, tomēr dara savu darbu un dīkā nesēž. Un tas, ka viņus neredz uz ielām, ir sekas iepriekšminētam. Pieļauju, ka satiksmes noteikumu ievērošanas kontrole, esošo resursu ietvaros, prioritāšu sarakstā ir stingri lejasgalā.

Tas ir sekas beidzamo gadu "pārdomātajam" policijas darba algoritmam! KĀDS to visu šitā te (apzināti,tīšām!) "izplānoja"!

To ne "tev (un pat ne "man") bija jāuztraucās/Par! 

Policists, kurš sēž valmierā aiz piemiizta krūma un (plus vēl ka ar šādu Grand Pompu!) tvarsta tukšā stāvvietā drifterus- tas ir LOHS, kāda lai nebūt viņa (un/vai viņa muldoņPriekšnieka)  "motivācija"!

Šis ir absoluuuts fufelis, pilnīgs suuuds, ka tiek izdomāti arvien jauni "iekasēšanas" paņēmieni un tarifi, tajā pat laikā APZINĀTI nolaižot podā reālo policijas klātbūtni!

Šobrīd Bandīti valda gan ielās, gan arī aizkadrā- lohšoferiem nesodīti sit pa purnu gaišā dienas laikā,drifterbandīti driftē rīgass centrā,uz jūmalas šossejas (demonstratīvi publiskai demonstrācijai!) nupat vel bezniega perisodā tika sazīmētas "kaunuma saules" vairāku kilometru garā ceļa posmā! LOHI ir vainīgi ;p

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu izplānoja vai kā, bet naudas ir tik daudz, cik ir.

Par pieminēto Valmieras gadījumu tā konkrēti nezinu, bet pilnīgi iespējams, ka kāda tante bija zvanījusi uz policiju un sūdzējusies, vai arī novērošanas kamerās redzēja (tā notiek manā mazpilsētā), ka konkrētajā stāvlaukuma bandīti driftē. Un tad policija izbrauc uz notikuma vietu un bandītu noķer. Tāds varētu būt iespējamais scenārijs. Tu tak nedomā, ka viņi tupa sēž pie stāvlaukuma ar cerību, ka kāds varbūt kaut kad padriftēs?

Gan jau to sitēju noķers un sodīs, video tak bija safilmēti. Katram potenciālam sitējam policiju vienalga klāt nepieliks. 

Es pat importa zemēs esmu redzējis tās briesmīgās "kaumuma saules" un ar grafiti noķellētus tramvajus, mēs neesam izņēmums.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tas ir skaidrs, ka visur visā pašsaulē viss ir apķēpāts.Kas nav skaidrs- cik tālu spēj izplesties šī glumā demagoģija, ierēdņu paranormālā nesodāmības sajūta un/vai atklātā textā visas sabiedrības iesvētīšana galējo lohu kārtā.

Ja tos tur bwm krievbandīt drifterus uz savas "brīvībass ielas" būtu x-netā redzējis piem Lietuvas pol.Pr-nieks, tie tirliņi jau aiznākamajā dienā visi būtu "apzināti" un viņējajā Gauajssielā pēc nopelniem" noformēti.Bet te nē- ikkatram daudzmaz godīgajam braucējam vai lohsabiedrības loceklim ir jāizjūt bailes un pazemojums.Tas ir primārais, tāds ir tas plĀns.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja kamerās, tad sūdīgas kameras ka menti jāsūta. Manā ciemā gadu vai divus atpakaļ kaut kas pasūdzējās ka centrā čaļi vakarā frēzējuši, a pie autobusa pieturas ir pašvaldībnieku kamera - pazīstams čalis dabūja samaksāt sodiņu, gan samazinātu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un arī šitā ir "varen labi" :

www.delfi.lv/auto/42826658/zinas/56169550/video-mers-elksnins-pie-eglites-piedrifte-ar-bmw-policija-ierosinajusi-lietu

P.S. prātiņ nāc majās - uzkalniņā sēž bērni, bet "dirsteris" sniegā "čurā" ....

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Konkrēts vatņiks! Ar visu svītu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 0 Atbildēt

Šim nu var piekrist. Stulbi bez gala. Bet no drošības viedokļa - šie bērni tika mazāk apdraudēti, nekā vienkārši pa ietvi ejošie: degpunkta.tv3.lv/degpunkta-satiksme/sajauc-pedalus-un-ietriecas-siena-sofere-bez-tiesibam-rigas-centra-piedzivo-avariju/

Un no "pedāļu jaucējiem" nepasargās nekādas sodīšanas shēmas - tās ir paredzētas tikai "pokazuhai", lai iekasētu pēc iespējas vairāk no tiem, kas pārkāpj formāli un nevienu nepadraud. Un lai tās varētu "pārdot" noderīgajiem idiotiem, ir nepieciešams nodrošināt stabilu "pedāļu jaucēju" daudzuma nonākšanu satiksmē un attiecīgu upuru skaitu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šis ir (kārtējais!) spļāviens ģīmī visām varass iestādēm un personīgi tam tur vārdos treknajam uzraugu pr-niekam.Tas, ka Valmieras policejā "dien" āksti, tas arī ir skaidrs.Princepā jau te "viss" ir skaidrs.

Diez Elksniņam dēls ir? Varbūt drīz derētu kādu Ordeni un tāa?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 3 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Jā, tieši tā, to izdomāju TU. Parakstu vāksāna ir pret VISPĀRĒJU +30 robežu. 

Melot, ka es noliedzu paraktu vākšanu kaut kādu iemeslu dēļ vajag TEV.

To, ka tava balss ir par vispārēju sodīšanu vienmēr un visur, jo tev vienkārši patīk sodīt. Tiekai tu melo gan par parakstu vākšanas noliegšanu, gan par to, par ko ir parasktu vākšana - citāts tieši no ManaBalss: "Jāņem vērā arī reālā situācija – ja uz ceļa ir jāapdzen divas vienu aiz otras braucošas mašīnas, sevišķi jau kravas auto, tad ātrums manevra beigās visai ticami būs ap 120 km/h. ". Tikai tavos melos tā iniciatīva ir par "dzīvojamo zonu".

Muhahahahahahaha!!! 😂😂😂

bradipus toč nav adekvāts!!!

Tava vispārējā robeža attiecas uz Dzīvojamo zonu vai neattiecas?

Jeb ātruma pārsniegšana Dzīvojamā zonā, tas ir kaut kas cits (nu kā krievu Dubultie standarti)?

Tu noliedzi ka parakstījies par ātruma pārsniegšanas sodu atcelšanu Dzīvojamā zonā tā it kā Dzīvojamā zonā drīkst pārsniegt un par bērnu sabraukšanu Dzīvojamā zonā nedrīkst atņemt tiesības! Tu esi kremlins kurš melo ka ātruma pārsniegšana Dzīvojamā zonā, pie skolām un bērnudārziem nav jāsoda ar tiesību atņemšanu!

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Tu kaut kādas zāles lieto? Neesi aizmirsis iedzert?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Kurš nu runātu par adekvātumu. Tieši tu sludini pašiedomātu dzīvojamās zonas izņēmumu. 

Tieši tu melo, ka es esmu pret jebko parakstījies. 

Tieši tu melo, ka CSL dzīvojamā zona ir izdalīta atsevišķi. 

Tieši tu melo, ka esi lasījis likumprojektu, kuru tikai mediji ir sagrozījuši. 

Tieši tu melo, ka atrunājoties ar dzīvojamo zonu netiek ieviesta policijas iespēja atņemt tiesības par 120 km/h apdzenot uz šosejas, kas arī tieši un nepārprotami ir minēts ManaBalss iniciatīvā.

Tieši tu melo, ka kāds (tai skaitā es) ir apgalvojis, ka nav pieņemami, ja šis tiek ieviests, attiecinot tieši uz dzīvojamo zonu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 3 Atbildēt

Ceļu satiksmes likums.

57. pants

(11) Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam sešpadsmit naudas soda vienību apmērā.

(12) Par šā panta vienpadsmitajā daļā paredzēto pārkāpumu, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar 519. vai 555. ceļa zīmi "Apdzīvotas vietas sākums" vai ar 533. ceļa zīmi "Dzīvojamā zona", piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam trīsdesmit divu naudas soda vienību apmērā.

😂😂😂 Es meloju ja?😂😂😂

Lasītprasme nav tava stiprā puse! Sorry! 😂😂😂

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 0 Atbildēt

Un kur ir garantija ka netaisās ieviest 

(11) sešpadsmit naudas vienības un tiesības nost

(12) trīsdesmitdivas naudas vienības un tiesības nost?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 3 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Kurš nu runātu par adekvātumu. Tieši tu sludini pašiedomātu dzīvojamās zonas izņēmumu. 

Tieši tu melo, ka es esmu pret jebko parakstījies. 

Tieši tu melo, ka CSL dzīvojamā zona ir izdalīta atsevišķi. 

Tieši tu melo, ka esi lasījis likumprojektu, kuru tikai mediji ir sagrozījuši. 

Tieši tu melo, ka atrunājoties ar dzīvojamo zonu netiek ieviesta policijas iespēja atņemt tiesības par 120 km/h apdzenot uz šosejas, kas arī tieši un nepārprotami ir minēts ManaBalss iniciatīvā.

Tieši tu melo, ka kāds (tai skaitā es) ir apgalvojis, ka nav pieņemami, ja šis tiek ieviests, attiecinot tieši uz dzīvojamo zonu.

Un tagad uzmanību!

ES ESMU PAR TIESĪBU IZMANTOŠANAS LIEGUMU PAR +30!!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 2 Atbildēt

bradypus drīkst burtot lielos burtus kamēr saprot rakstīto!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ceļu satiksmes likums.

57. pants

(11) Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu no 31 kilometra stundā līdz 40 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam sešpadsmit naudas soda vienību apmērā.

(12) Par šā panta vienpadsmitajā daļā paredzēto pārkāpumu, ja tas izdarīts vietā, kura apzīmēta ar 519. vai 555. ceļa zīmi "Apdzīvotas vietas sākums" vai ar 533. ceļa zīmi "Dzīvojamā zona", piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam trīsdesmit divu naudas soda vienību apmērā.

😂😂😂 Es meloju ja?😂😂😂

Lasītprasme nav tava stiprā puse! Sorry! 😂😂😂

Jā, melo. Un vēl izgāzies melojot. Dzīvojamā zona NAV atdalīta no apdzīvotas vietas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Un kāda starpība ir vai nav atdalīta?

Šoseja ir atsevišķi - IR! Dzīvojamā zona ir atsevišķi - IR!

Un tagad priekš īpaši apdāvinātiem starp garīgi atpaliekušiem - tādiem kā bradypus - Dzīvojamā zona var būt arī ārpus apdzīvotas vietas! Kā tā - neviens nepabrīdināja bradipus ka tā arī mēdz būt?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Cik tupi tu spēj turpināt melot?!

"Dzīvojamā zona ir atsevišķi - IR!" ir tupi meli, kuros jau esi pieķerts. Nē, tā NAV atsevišķi. Tā ir kopā ar Apdzīvotu vietu, kas dos iespēju CP ignorēt tevis piesaukto dzīvojamo zonu un pildīt plānu mežā, kur uz šosejas ir krūmu aizsegta apdzīvotas vietas zīme vai uz Krasta ielas pie kāda aizmirsta remontdarbu 30, pat tad, ja pie "ārpus apdzīvotām vietām" to nepieliks. 

Un tu tikmēr laimīgs lasīsi ziņās, kā ķer ļaunprātīgos pārkāpējums, kamēr driftotāji pagalmos neliksies traucēti. Jo... Tu sava tupumā nespēj aptvert, ka driftošana nav dragreiss un nekāda ātruma pārkāpšana tās laikā īsti nenotiek. Noskaties kaut 5x to Elksniņa eglītes video un padomā ar kādu ātrumu tas auto pārvietojas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Kā tā sagadījās ka ir? Ai ai ai!

www.google.com/maps/@56.9069548,24.3152621,3a,75y,8.75h,86.88t/data=!3m7!1e1!3m5!1sUiuIYBxGe5vfpIFzPiKHew!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DUiuIYBxGe5vfpIFzPiKHew%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D153.5236%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Atrodi zīmi Apdzīvota vieta!

shorturl.at/jrQT9

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nu tu tak esi vienkārši apbrīnojami tups. Kā tava bildīte maina faktu, ka policija varēs pildīt plānu manis nosauktajās vietās? Vai tiešām iedomājies, ka tieši šī vieta nekurienē nu būs tā, kur policija dežurēs un glābs no ātrumpārkāpējiem, kas to ir apsēduši?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Bradypus rakstīja: Kurš nu runātu par adekvātumu. Tieši tu sludini pašiedomātu dzīvojamās zonas izņēmumu. 

Tieši tu melo, ka es esmu pret jebko parakstījies. 

Tieši tu melo, ka CSL dzīvojamā zona ir izdalīta atsevišķi. 

Tieši tu melo, ka esi lasījis likumprojektu, kuru tikai mediji ir sagrozījuši. 

Tieši tu melo, ka atrunājoties ar dzīvojamo zonu netiek ieviesta policijas iespēja atņemt tiesības par 120 km/h apdzenot uz šosejas, kas arī tieši un nepārprotami ir minēts ManaBalss iniciatīvā.

Tieši tu melo, ka kāds (tai skaitā es) ir apgalvojis, ka nav pieņemami, ja šis tiek ieviests, attiecinot tieši uz dzīvojamo zonu.

Un tagad uzmanību!

ES ESMU PAR TIESĪBU IZMANTOŠANAS LIEGUMU PAR +30!!!

Par to neesmu ne mirkli šaubījies. Kā tas izskaidro nepieciešamību pēc visas melošanas?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Šim nu var piekrist. Stulbi bez gala. Bet no drošības viedokļa - šie bērni tika mazāk apdraudēti, nekā vienkārši pa ietvi ejošie: degpunkta.tv3.lv/degpunkta-satiksme/sajauc-pedalus-un-ietriecas-siena-sofere-bez-tiesibam-rigas-centra-piedzivo-avariju/

Un no "pedāļu jaucējiem" nepasargās nekādas sodīšanas shēmas - tās ir paredzētas tikai "pokazuhai", lai iekasētu pēc iespējas vairāk no tiem, kas pārkāpj formāli un nevienu nepadraud. Un lai tās varētu "pārdot" noderīgajiem idiotiem, ir nepieciešams nodrošināt stabilu "pedāļu jaucēju" daudzuma nonākšanu satiksmē un attiecīgu upuru skaitu.

Pedāļu jaukšanu var novērst diezgan elementāri - nolikvidēt tomātkārbas vadītāja apliecību - tie kas jauc pedāļus diez vai noliks eksi ar mešalku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Bradypus rakstīja: Šim nu var piekrist. Stulbi bez gala. Bet no drošības viedokļa - šie bērni tika mazāk apdraudēti, nekā vienkārši pa ietvi ejošie: degpunkta.tv3.lv/degpunkta-satiksme/sajauc-pedalus-un-ietriecas-siena-sofere-bez-tiesibam-rigas-centra-piedzivo-avariju/

Un no "pedāļu jaucējiem" nepasargās nekādas sodīšanas shēmas - tās ir paredzētas tikai "pokazuhai", lai iekasētu pēc iespējas vairāk no tiem, kas pārkāpj formāli un nevienu nepadraud. Un lai tās varētu "pārdot" noderīgajiem idiotiem, ir nepieciešams nodrošināt stabilu "pedāļu jaucēju" daudzuma nonākšanu satiksmē un attiecīgu upuru skaitu.

Pedāļu jaukšanu var novērst diezgan elementāri - nolikvidēt tomātkārbas vadītāja apliecību - tie kas jauc pedāļus diez vai noliks eksi ar mešalku.

Nolikvidēt? Tu ko?! Kā tev liekas, kādēļ to ieviesa? Es taču skaidri uzrakstīju, kam tie ir nepieciešami!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 3 Atbildēt

Par braukšanu bez iegūtas vadītāja apliecības būtu nepieciešams tāds pats sods kā par 1,5 promilēm! Kriminālatbildība + auto konfiskācija!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Precīzi! Nekad neaizmirsti atgādināt savu sodīt kāro burta kalpa dabu! 

Jo tevi neinteresē drošība un nesatrauc tā "nelielā" problēma, ka tiesību ieguvēji nezin CSN un neprot vadīt auto.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Cik tiesību ieguvējiem tu esi iemācijis braukt un cikiem no viņiem esi iemācījis CSN, kurus pats nezini, kā jau te atklājās!

Pirms tukšpļūtīt pats būtu kaut vienu darbiņu paveicis nevis vaimanājis uz dīvāna ka neviens izņemot tevi nemāk braukt!

Sāc ar Ceļu satiksmes noteikumu atsvaidzināšanu!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Turpini vien melot. Ko tad es tieši no CSN nezinu?

Un kā nez man tiem, kam CSDD ir pateicis, ka drīkst braukt, vajadzētu kaut ko mācīt? Savā marasmā lien arvien dziļāk. Aicini uz to bremzēšanu priekšā un beisbola nūjas iegādi vai ko tieši?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šitas ir, jā.Tikko jebkurš  Lohs izmācās CSN,tā viņam ir Tiesības un visi ceļi vaļā.Šīs progressīvās apmācības metodes vidēji statistiskie rezultāti un/vai globālie Sassniegumi ir lieliski redzami.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Bradypus rakstīja: Kurš nu runātu par adekvātumu. Tieši tu sludini pašiedomātu dzīvojamās zonas izņēmumu. 

Tieši tu melo, ka es esmu pret jebko parakstījies. 

Tieši tu melo, ka CSL dzīvojamā zona ir izdalīta atsevišķi. 

Tieši tu melo, ka esi lasījis likumprojektu, kuru tikai mediji ir sagrozījuši. 

Tieši tu melo, ka atrunājoties ar dzīvojamo zonu netiek ieviesta policijas iespēja atņemt tiesības par 120 km/h apdzenot uz šosejas, kas arī tieši un nepārprotami ir minēts ManaBalss iniciatīvā.

Tieši tu melo, ka kāds (tai skaitā es) ir apgalvojis, ka nav pieņemami, ja šis tiek ieviests, attiecinot tieši uz dzīvojamo zonu.

Un tagad uzmanību!

ES ESMU PAR TIESĪBU IZMANTOŠANAS LIEGUMU PAR +30!!!

Es pret!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 2 Atbildēt

Ja tu esi pret sodu par +30, tad ko tas nozīmē? Tas nozīmē ka esi PRET sodīšanu par ātruma pārsniegšanu Dzīvojamā zonā, pie Skolām un Bērnudārziem! Ko tas nozīmē? Tas nozīmē ka tiek uzspļauts vadītāja pamatpienākumam - darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti gājēji un velo! Līdz ar to vairojas tiesiskais nihilisms un anarhija uz ceļiem!

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Nē tas gluži vienkārši nozīmē to ka cilvēks nenodarbojas ar demagoģiju, nemeģina "izliekties" ka ir šausmīgi pareizs, un visticamāk skaidri apzinās ka "sasmērēts papīrs" nerisina problēmu pēc būtības - sodu neizbēgamību tiem kas tos būtu patiesi pelnījuši !

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Punkts 1 -  kur es esmu rakstījis ka es esmu šausmīgi pareizs? Likumu zināšana tiek uzskatīta par šausmīgu pareizumu?

Punkts 2 - līdzīgie bradipusam un wala pirms kāda laika piegaudoja pilnus internetus ka sodi par A joslu ir nežēlīgi un ka nav jāsoda tie vadītāji, kuri nedaudz ātrāk iebrauc A joslā! Rezultātā uzbrauktuve uz Vanšu tilta no Ķīpsalas ir kļuvusi baisi godīga - visi brauc vienā joslā un zem ķieģeļa nelien!

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

1. nē, bet kāda jēga no likumu zināšanas, ja ievērošana ir selektīva.

2. Sab. trans. jolas var un VAJAG pareizi izmantot.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 2 Atbildēt

Nu taisni tāpēc par +30 pastaigā kājām 3 mēnešus!

Es pat piedāvātu pārlikt teorijas eksāmenu +30 pārkāpējiem!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Šitas jau izklausās pēc progresīvo demagoģijas no sērijas "ja esi pret Stambulas konvenciju, tad atbalsti sieviešu sišanu"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Nu tu tak esi vienkārši apbrīnojami tups. Kā tava bildīte maina faktu, ka policija varēs pildīt plānu manis nosauktajās vietās? Vai tiešām iedomājies, ka tieši šī vieta nekurienē nu būs tā, kur policija dežurēs un glābs no ātrumpārkāpējiem, kas to ir apsēduši?

Tu nebēdz no tēmas!

Tu apgalvoji ka es meloju par to ka Dzīvojamā zona nav atsevišķi no apdzīvotas vietas! Tad es meloju vai meloji tu? Noskaidrojam šo jautājumu un tad ejem tālāk pie likuma kur ir atsevišķi izdalīta Dzīvojamā zona! Tad ir Dzīvojamā zona atsevišķi no apdzīvotas vietas vai nav? Jānoskaidro kurš ir MELIS!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

TU melo. Likumā tās ir apvienotas viena pantā un NAV izdalītas atsevišķi. Runa ir par likumu, kurā NAV paredzēts atdalīts sods tieši pārkāpumam dzīvojamā zonā, kādu tu te propagandē. Un tieši TU centies aizbēgt no tēmas, kad esi pieķerts melos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

āāā, skaidrs!

Tad par +30 uz šosejas ir tāds pats sods kā Dzīvojamā zonā! Sapratu! Nu ja nav atsevišķa soda, tad arī nav atsevišķi izdalīts!

Pipec kā var dirst - krievu vates atpaliek!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Turpini vien melot. Es nepārprotami uzrakstīju, ka likumā Dzīvojamā zona nav atdalīta no Apdzīvotas vietas. Bet tu tik turpini malt savu, jo esi sapinies melos. Apdzīvotās vietās IR šosejas, dzīvojamās zonās NAV. Tātad vēlreiz - jā, "uz šosejas" IR tāds pat sods, kā Dzīvojamā zonā!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

āāāā

Latviešu valodā vārdiņam VAI nav nekādas nozīmes!

Ej tak skolā un pamācies!

Tu savu statusu esi apstiprinājis!

Tagad ir cits jautājums - kādā ceļā tu tiki pie vadītāja apliecības? Koruptīvā vai seksuālā? Bez lasītprasmes eksāmenu nevar nokārtot!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 3 Atbildēt

GB12 rakstīja: Šitas jau izklausās pēc progresīvo demagoģijas no sērijas "ja esi pret Stambulas konvenciju, tad atbalsti sieviešu sišanu"

Vari sīkāk paskaidrot kā tu var būt par tiesību atņemšanu par +30 Dzīvojamā zonā ja tu parakstījies PRET tiesību atņemšanu par +30 vispār! Kā tavā skābputrā tas iet kopā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Elementāri. Tas nozīmē, ka ir PRET vispārēju ieviešanu, kurā plānu pildīs uz šosejas, bet atrunāsies ar tavu dzīvojamo zonu, kurā varēs turpināt izpildīties, jo nekas netiks kontrolēts.

msh Reģ.: 16.04.2007
7 0 Atbildēt

Ūpi, ej dirst! Nopietni!

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 2 Atbildēt

Nu ja jums patīk dzīvot melos tad ok!

Vienam Dzīvojamā zona nav bez apdzīvotas vietas citam divas dažādas ceļa zīmes ir viens un tas pats, vēl citam priekšroka ir taisnvirziena kustībai un pajāt uz labo roku un visi šitie laiķi sevi uzskata part eakspeartiem!

Viens ir skaidrs - man vēl daudz spama ko rakstīt uz CSDD un Sat. min. lai par braukšanu bez tiesībām piemēro tādu pašu sodu kā par 1,5 promilēm!

Un 3 mēneši kājām par +30 Dzīvojamā zonā būs būt!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tikai pilnīgi tups radījums var izdomāt piemērot par braukšanu bez tiesībām tādu pat sodu kā par promilēm. Nu tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ka par promilēm piemēro... tiesību atņemšanu

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Nezinu izplānoja vai kā, bet naudas ir tik daudz, cik ir.

Par pieminēto Valmieras gadījumu tā konkrēti nezinu, bet pilnīgi iespējams, ka kāda tante bija zvanījusi uz policiju un sūdzējusies, vai arī novērošanas kamerās redzēja (tā notiek manā mazpilsētā), ka konkrētajā stāvlaukuma bandīti driftē. Un tad policija izbrauc uz notikuma vietu un bandītu noķer. Tāds varētu būt iespējamais scenārijs. Tu tak nedomā, ka viņi tupa sēž pie stāvlaukuma ar cerību, ka kāds varbūt kaut kad padriftēs?

Gan jau to sitēju noķers un sodīs, video tak bija safilmēti. Katram potenciālam sitējam policiju vienalga klāt nepieliks. 

Es pat importa zemēs esmu redzējis tās briesmīgās "kaumuma saules" un ar grafiti noķellētus tramvajus, mēs neesam izņēmums.

Pilsetas kamerās arī skatās, ja kameru uzraugs, veic savu darbu pienācīgi, nevis tikai atsēž stundas, saņemot ikmeneša algu  'pabalsta' veidolā, tad parasti pārsūta video materialus pašvaldības policijai, kur pēc policijas ieskatiem tālāk uzsāk administratīvās lietas.

Iz dzīves vēl pirms kovida -  pazīstams ziemas laikā gribēja pazīmēties ar savu bembi(klasiski), bija brīvdienu vēls vakars... pāris reizes Tukuma apļus paņēma, pazīmējās, savu 'ego' piepildīja un aizbrauca. Uz ielām NEVIENA policista.

 

Pēc 2ned uz deklarēto dzīvesvietu atnāk ierakstīta vēstulīte no policijas, ka ir kontatēts agresīvas braukšanas fakts, par ko tiek uzsakta tāda un šāda lieta atsaucoties un tādiem tādiem pantiem un ka līdz x datumam ir jādod informācija, kurš konkrētajā laikā un vietā bija pie auto stūres.

Tā nu sanāca skaidroties un beigās iet uz tukuma pašvaldības iecirkni klātienē pie vecākā inspektora(visticamāk, tad bembists vairs nekrutojās, bet bija ar lielām, skumīgām acīm utml) 

 Jo pēc likuma panta protams bija uzrakstīts maksimālais sods- pāris simti un daži soda punkti.

 Par cik iepriekšējo sodu nebija, bija 'vēls' jebšu nebija daduz auto uz ielām, tad punktus neiedeva, bet uzlika 100€ sodiņu, apsolot, ka vairs tā nedrīs.

Uz jautājumu kas nofilmējis, teica no videonoverošanas centrāles. 😉 Nu bet tad arī maigāk skatījās uz ko tādu, domaju ka tagad tik maigi netiktu cauri...

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Varu tikai pateikt, ka no visām pusēm ne pārāk gudrs kadrs.

Gribas darīt ko nelikumīgu - kāpēc brauc ar savām numura zīmēm, tiešām pat bandītu filmas neskatās ???

P.S. laikos kad biju tuvāks autosportam, ne tādas vien lietas tika darītas un no policijas vilka prom, un neko neatrada ... tagad protams sportisti var atvadīties no diezgan daudz kā par šādiem "prikoliem" ...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Redz kā dzīvē notiek, vājākais ķēdes posms sabojā visu pasākumu. Tā ar to dzeršanu kuri jau vairs neko nekontrolē, tāpat ar ātruma pārsniegšanu. Kam negadās, dabūja žagaru un palika mierīgs. Tagad atņem auto un tiesības. Vēl tik ieroči agresīvajiem iztrūkst pilnai laimei.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 1 Atbildēt

Tā ir bijis un būs!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tikai pilnīgi tups radījums var izdomāt piemērot par braukšanu bez tiesībām tādu pat sodu kā par promilēm. Nu tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ka par promilēm piemēro... tiesību atņemšanu

Īpaši apdāvinātais starp garīgi atpalikušajiem - bradypus - tagad dzīs ūdeni ka par promilēm nav kriminālatbildības!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu nu melīt... Kur es kaut ko tādu teicu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Paņem acis pirkstos un atrodi savā tekstā vārdiņu krimanālatbildība!

Tu pieminēji tikai tiesību atņemšanu, kas ir administratīvs sods!

Nu kā tur būs ar demagoģiju un meleim? Tā jau aplauzies ar CSN; CSL nezināšanu, pēc tam izgāzies kā veca sēta ar Dzīvojamo zonu un vārdiņu VAI!

Ar ko vēl izgāzīsies un iekāpsi iekš govs pļekas?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Protams, ka pieminēju, jo tā neizbēgami tiek piemērota par braukšanu reibumā un tā NEKĀDI nav piemērojama par braukšanu bez tiesībām. Tikai tu kārtējo reiz ķeries pie meliem, un tagad mēģināsi apgalvot, ka tur tādas NAV vai to, ka es kaut kā esmu minējis vārdiņu TIKAI.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tāpat kā vārdiņu VAI un fotofaktus par to ka Dzīvojamā zona var būt bez Apdzīvotās vietas tieši tāpat tu tagad dirs ka esi  speciāli noklusējis par kriminālatbildību bet piesaucis tikai administratīvo atbildību un tagad pieprasi parādīt tavā tekstā kur tu esi noliedzis!

Izlasi savus tekstus un atceries ka pirms runāt ar gudrāku cilvēku nu vismaz iepazīsties ar bāziskiem elementiem! Tautas valodā runājot - pirms dirst novelc bikses!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tikai tavā slimajā fantāzijā. Man neko speciāli nebija jānoklusē - minēju tikai komponeti, kas attiecas uz tēmu - t.i. to daļu, ko gluži vienkārši nav iespējams piemērot, lai sods būtu "tāds pats".

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tikai tavā slimajā fantāzijā. Man neko speciāli nebija jānoklusē - minēju tikai komponeti, kas attiecas uz tēmu - t.i. to daļu, ko gluži vienkārši nav iespējams piemērot, lai sods būtu "tāds pats".

Ar taviem ieročiem pret teivi pašu:

kur es rakstīju ka jāpiemēro TEŠI tāds pats sods????

Jeb tavā mazizglītībā ja tu saki ka piemēram ka VW ir tāds pats auto kā visi pārējie nozīmē ka viņš ir TIEŠA KOPIJA?

😂😂😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ja cilvēks saka "tāds pat" par lietu, kas ir atšķirīga, tad viņš vienkārši ir tups. Nevajag melot, ka man JEBKAD varētu ienākt prātā teikt tik idiotisku frāzi, kā "VW ir tāds pats auto kā visi pārējie".

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Varu tikai pateikt, ka no visām pusēm ne pārāk gudrs kadrs.

Gribas darīt ko nelikumīgu - kāpēc brauc ar savām numura zīmēm, tiešām pat bandītu filmas neskatās ???

P.S. laikos kad biju tuvāks autosportam, ne tādas vien lietas tika darītas un no policijas vilka prom, un neko neatrada ... tagad protams sportisti var atvadīties no diezgan daudz kā par šādiem "prikoliem" ...

Kā jau jebkurs, kurš ziemas apstākļos speciāli ar nodomu  izslidina savu auto uz publiskas ielas.

 Un ja noķer, tad domā, ka ir baigi gudrais, cenšoties piestātīt policistiem ausis  'man kāja nošļuka no sajūga, centās savākt.. utml...'

Tad visiem actiņas ir lielas, bēdīgas un runas maniere ir ļoti padevīga, cenšot iežēlināt= cenšoties maksimāli lai izslīdētu no soda.

Un kad policitu nav blakus, tad atkal turpina mētāt mega  krutos, it kā kādam interesetu vai būtu jālepojas ka viņš veic šīs bīstamās darbības...

 Diemžel jāsaka, ka BMW- tā ir diagnoze. (protams ar izņēmumiem)

  

P.S. Vispār radās interesanta reklāmas kampaņa CSDD ko palaist- gribi pontoties, lūdzu! Piesakies bezmaksas publiskam izaicinājumam un parādi visiem, ka to vari ar savu kruto dampi! 

 Kur trasē jāsacenšas un jaapsteidz  piemēram J.Baumani vai R. Nitišu vai citiem profesionālajiem sportistiem.... 😉 Domāju, ka absolūtais vairākums smagi izgāzīsies, jo māk tik muti brāķēt, jeb radīt bīstamas situācijas uz ceļa!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

To gan neviens nav cieti pierādījis- vai vienmēr un no jebkura punkta uz kādu citu punktu ātrāk aizbrauks Nitišs, vai kāds tāds Venipuck kurjeršs.Labs volejbolists kādam viduvējam karatistam iespējams vienkārši sadotu pa muti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Laikam jau neesi aptvēris, ka bīstamas situācijas uz ceļa visvairāk rada tie, kuriem nav ne jausmas, ko darīt ar izslīdējušu auto. Un policisti vēlas, lai tādu, kam izslīdēšana neizbēgami beidzas ar avāriju, būtu pēc iespējas vairāk. 

Pārbaudit, kā auto turas uz ceļa ir tas pats, kas pārbaudīt bremzes, uzsākot braukšanu, nevis attapties pilnā ātrumā, ka bremžu nav. Agrāk to mācīja autoskolās. Tagad... Hrenviņzin, ko māca, bet vadīšanas prasmes un sapratne par ceļu satiksmi kopumā ir dramatiski zema.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Ja cilvēks saka "tāds pat" par lietu, kas ir atšķirīga, tad viņš vienkārši ir tups. Nevajag melot, ka man JEBKAD varētu ienākt prātā teikt tik idiotisku frāzi, kā "VW ir tāds pats auto kā visi pārējie".

VW golpam ir 4 riteņi un stūre? Ir! OPEL ir 4 riteņi un stūre? Ir! BMW ir 4 riteņi un stūre? Ir! Peugeot ir 4 riteņi un stūre? Ir! Ar visiem šiem auto var aizbraukt no punkta A uz punktu B? Var! Kas šeit ir idiotisks?

bradypus uzskata ka DELFI nav ziņu portāls tikai tāpēc ka tur nau tāds pats dizains kā iAuto?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pašam neapnīk savas stulbības? 

VW, OPEL, BMW un Peugeot ir DAŽĀDI auto. 

Delfi un iAuto ir DAŽĀDI portāli. 

Idiotiski ir teikt "tāds pats" par atšķirīgām lietām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā nu jā!

Delfos nav ziņas bet iAuto ir ziņas!

Ar VW var aizbraukt no pukta A uz punktu B, bet ar BMW nevar neskatoties uz to ka abiem ir stūre un 4 riteņi! 

IIdiotiski ir melot par acīm redzamām lietām - tā ir krievu vates īpatnība!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Laikam jau neesi aptvēris, ka bīstamas situācijas uz ceļa visvairāk rada tie, kuriem nav ne jausmas, ko darīt ar izslīdējušu auto. Un policisti vēlas, lai tādu, kam izslīdēšana neizbēgami beidzas ar avāriju, būtu pēc iespējas vairāk.

Pārbaudit, kā auto turas uz ceļa ir tas pats, kas pārbaudīt bremzes, uzsākot braukšanu, nevis attapties pilnā ātrumā, ka bremžu nav. Agrāk to mācīja autoskolās. Tagad... Hrenviņzin, ko māca, bet vadīšanas prasmes un sapratne par ceļu satiksmi kopumā ir dramatiski zema.

 Bradypus

Īsti negribētu piekrist. Daudzi ņem braukšanas papildstundas. Tad arī tie mierīgie braucēji, kas tomēr vēlas nokļūt mērķī. Un tiem kuriem xvz kas traucē, un pēc pus seksinājumiem arī CP JAU traucē. 

 Tad beidzam tērēt resursus un daram kā amīši. Kam vajag piemācīties lai ņem instruktoru un brauc tur, kur.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Laikam jau neesi aptvēris, ka bīstamas situācijas uz ceļa visvairāk rada tie, kuriem nav ne jausmas, ko darīt ar izslīdējušu auto. Un policisti vēlas, lai tādu, kam izslīdēšana neizbēgami beidzas ar avāriju, būtu pēc iespējas vairāk.

Pārbaudit, kā auto turas uz ceļa ir tas pats, kas pārbaudīt bremzes, uzsākot braukšanu, nevis attapties pilnā ātrumā, ka bremžu nav. Agrāk to mācīja autoskolās. Tagad... Hrenviņzin, ko māca, bet vadīšanas prasmes un sapratne par ceļu satiksmi kopumā ir dramatiski zema.

 Bradypus

Īsti negribētu piekrist. Daudzi ņem braukšanas papildstundas. Tad arī tie mierīgie braucēji, kas tomēr vēlas nokļūt mērķī. Un tiem kuriem xvz kas traucē, un pēc pus seksinājumiem arī CP JAU traucē. 

 Tad beidzam tērēt resursus un daram kā amīši. Kam vajag piemācīties lai ņem instruktoru un brauc tur, kur.

Nav runa par pamācīšanos. Ir runa par ieradumu KATRU braukšanas reizi pārbaudīt auto saķeri un bremzes.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti