Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Man likās, ka tanī Rolī maksā 67Ls.. vai tuvu tam. Arī 30Ls negribētos izgāzt lai uzzinātu cik ZS.. Tad labāk K&N filtru pa to naudiņu nopirkt..

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

sorry.. Zirgus skaitīt maksā tomēr 36Ls!

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

vienalga daudz ! - samaksaat , lai uzzinaatu cik no vinjiem pa n-tajiem gadiem nospraagushi .

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu i probeelma zirgus izskaitiit. iekaap auto panjem kaadu ar hronometru rokaa un uzrauj liidz 100. ja buus 6-7sec znachit 225 lopi ir

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Tāda ģēla ir, bet es to netaisos izmantot... nesatraucās!

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF: Tu savam esi mērījis ar hronometru?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

vasaraa meegjinaaju - precizitaate nav diesko laba,bet taa ap 9sec kaa peec papiiriem ar ir. un veel meegjinaaju faatera 2.0t 9-5 ar 5pak automaatu. shim bija kaut kaadas 11 tikai... jaaliek chips un buus kaadas 7.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

betnu man sajuuta ka vinjsh ir kljuvis shvakaaks nav vairs kaa jauniibas dienaas. man ir baigais projekts bet nez kaa ar finansiaalo atbalstu buus. domaaju panjemt 2.3HOT motoru (reklaamaa redzeeju) un paarlasiit pasham shamo lai ir kaa jauns un veel sho to pieviileet un iemociit manaa bundzhaa.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ieri - uz kādu emīlu sūtīji infu, lai par savējo auto kaut ko uzzinātu. Un ko norādi? WIN numuru?

Pēc norādītās adreses apskatījos un secināju, ka man varētu būt tie paši 230 Zs, jo pārdodot arī bija minēts, ka 230 ...

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF: skaidrs.. bet tad jau ņem motoru no SaaBeR'a!

Hirsch: manā gadījumā to pateica pēc koda, kas uz ECU rakstīts. Pirmā reizē, kad interesējos sūtot VIN, neviens neatbildēja Šoreiz atbildi saņēmu no Urs Ziegler [uziegler@hirsch-performance.ch] (Viņš bum-bum pa english )

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

To BAD_FM

Vot kaa reizi man ir taads motors (reklaamaa staav), ko domaa njemt prieks projekta. Kjeede ir mainiita, iisaak labaa staavoklii. Padomaa . . .

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Sorry BAD par BAD_MF . . .

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

A man te i cilvēki, kuri franciski rubī Palūgšu, lai aizraksta, cerībā, ka CH ir tā daļa, kur francūži mīt

Tobiš, jāvel akvalangs un jāmēģina ienirt akvārijā

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

ĒeEĒĒēeeeeeeeee!

Nebrauciet uz ROLIS...!!!

Tur man Golf II GTI (Kamei Tuning) itkā regulēja saregulēja un auto sāka vispār slāpt nost.... sen gan tas bija ,bet iespaids slikts un paliekošs.

Nesen paziņa, Audi Coupe fans tur 25,- LVL UZDĀVINĀJA, jo neko tie pidriķi nenoregulēja - auto pat sūdīgāk sāka iet!

AVOID!!!

[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

he izraadaas ka tas arii ir SaaBeR baigi interesantais variants ar to motora mainju sanaak. jaapaskaita +/- bet uzmetot aci shkjiet baigi izdeviigi, ja man tur taadi nopietni remonti tajaa motoraa taapat.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Skataties kā ar visās sistēmā Ka nesanāk mainīt i kārbu, i vēl visu priekšējo tiltu Biedētājs

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jaa par kaarbu es domaaju. vieniig ka tas dvizhoks labs ta pasham iekshaa liist negribaas - mosh vecajaa ieliidiishu. man jaunu gribeejaas vinju paarlasiit un ar hromeetaam detaljinjaam spiidoshu uztaisiit

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

njaa parunaaju par motoru mainju un man paprasiija vai es esu iisti vesels

1) karbas kaadas ir turbo un neturbo

2) diffs priekshaa

3) uz kaa motors seezj

4) kompis

5) elektriiba

6) zupas sisteema

7) bremzhu sisteema

visaadas fignjas jaanoskaidro. un galu galaa kaadu ciparu veel ierubiis par mainju. neisskataas tik skaisti kaa saakumaa betnu jaauzzin to visu.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad: par pirmo punktu bija viens smuks webs, kur viss bija uzskaitīts, rīt darbā pacentīšos atrast to saitu.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

njaa pa pirmo vien jau vesels webs uzcepts?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kas te notiek?! jāstºādā vairs nevienam nav?.. tuningot vaig sadzīvi!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

sadziive nav zakjis - nekur neaizmuks

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaa Bad naf visss tik skaisti . . .

Baigais cakars sanaak ar elektriibu, jo jaasavelk visi vadi, ka pietruuksts, tipa sanaak visus vadus paarvilkt, a to var normaali izdariit tikai K-galee un arii jautaajums vai vinji to uznjemsies un vinju cenas zin visi . . .

Ja Tev izmaksu cipars ir svarigs ( hhhmm, kam tas naf svariigs) tad atmet domu par sho projektu . . .

Vieglaak panjem jau gatavu . . .

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad: sorry.. nav man bookmarkos tā lapa saglabājusies..

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Iepriekš spriedām par APC vārstu LPT ja ir tad varētu būt kas tuningots. Taču, ka tas tur ir vēl neko nenozīmē. Var būt arī tā, ka ir uzlikts, bet nav pievienots vai regulēšana ir bloķēta ar smadzenes palīdzību. Tā lūk, vakar intereses pēc painteresējos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti