Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

ja nopietni llxx tad mix bija 75 zirdzinji.

Taapeec ir viela paardomaam kures esmu iebaazis tos divdesmit piecus. Protams meerijums jau arii nav tik preciizs, bet tomeer kaut kur vinji ir pakaast.

Un secinaaju, ka viena no lietaam mashiinai tomeer jau ir 20 gadi. Otrkkart vinja ir juutiiga uz benziinu un statoil 98 nav nemaz tas labaakais. Treshkaart driiz jaamaina ellja. Ceturtkaart shauda izpuuteejs, taatad kaut kas nav ar aizdedzi, bet tas vareetu buut arii citu iemeslu peec. Protams shaaa veida testaa arii riepaam ir noziime. Un svaram.

Preciizaak jaanomaina dazhas lietas un tad var meegjinaat veelreiz. Mans meerkjis ir dabuut atpakalj 100 zirgus.

Starp citu llxx naakamnedeelj vareesi dabuut paraadu graudaa.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

khm. gribeet piebilst par zaudushajiem zirgiem:

1) zudumi transmisijaa

2) benziins

3) veci gultnji

4) riepu rites pretestiiba

5) ...

razhotajs uzraada jaudu pie spararata, a meera tak pie ritenjiem neiesaku satraukties.

mazule Reģ.: 26.10.2003
0 0 Atbildēt

Ieri,

nedēļa?

mazule Reģ.: 26.10.2003
0 0 Atbildēt

es arī redzēju

bet rīt iešu uz klavierkoncertu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ieri, Tu jau zini, kā man patīk visu komentēt

SaaBer, šovakar 7os turpat? Gugi arī būs? Vēl kāds? Lēdijai jātiek skaidrībā par ponijiem, citādi dzīves nebūs. Tas nekas, ka ledus uz ceļa?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Zinu, zinu Nezinīt.. Jā, tas bija Nedēļā.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Paldies Ierim un SaaBeR par vakardienas "samērīšanos", bet arī es esmu par to, lai rezultāti tiktu noprotestēti! Tas aparāts ir gatavais čigāns, un to es prasīšu no saimnieka, kur licis manus kleperus, koa ? Nu baigais prieks man tagad jaukt ārā to nelaimīgo biksi, nolaužot tās sasodītās skrūves, lai nomainītu to pretīgo zirguzagli- gredzenu aiz turbīnas

Vēl varu noziņot, ka Mixerim ir reaktīva skaņa pie pakaļas, Bad_MF tā inde un kloķīši salonā izskatās pat ļoti OK, lai gan bildēs man tā nemaz nelikās. Ieris vispār nav aprunājams, viņam mainās kļička uz Hirsheris, jo pārākais pulks ērzeļu jāpārdzenā. Kā Tu to auto pirki? Pārdevējs bija pilnīgs Tumsa vai 79 īpašnieks vai vēsturisku dokumentu tam auto nav vispār? LPT viņam! Patiesībā tagad redzu uz ko var tiekties un, Ucul, nemaz nevajag to uzrakstu "Aero" uz pēcpuses!

Bet Belochkas diski - ETO CHTOTTO!!! Es pat nevaru to aprakstīt, bet, kad ieraudzīsiet uz ielas "mazliet dīvainus diskus uz 9K", noteikti sapratīsiet, par ko iet runa, ticiet man!

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Ko tad es.. visu lielais PALDIES pienākas SaaBeRim!

Yukki, par cik zirgiem Tev bija mazāk? Var jau pieļaut kļūdu.. Otrā mērīšanās reizē, kad precīzāk tika izrēķināta auto masa, ņemot vērā arī benzīna daudzumu, rezultāts bija tieši kā uz papīra - 230zs.

Arī es Bad_MF teicu, ka dzīvē tā kāju sauļošana izskatās daudz labāk (pat smuki) nekā uz foto (bildē bija tikai m/).

Auto pirku, kā 2.3LPT 170zs. Auto pārdevējs tikai to vien dara, kā nodarbojas ar SAAB tirdzniecību. Izrādījās, ka arī Nezinītes auto pirkts tanī par placī. Šinī gadījumā auto tirgonis ir bijis TUMSA... kaut gan auto cena bija ~1k USD virs tirgus cenas... bet es domāju, ka pārmaksāju dēļ auto kvalitātes, bet te izrādījās, ka vēl 60zirgi dāvanā..

Pērkot, auto testēja "Auto aprūpes" šefs, kurš pēc izbraukšanas teica "...iet BAIGI labi..." Bes jau nesapratu.. domāju, ka labi strādā LPT , jo līdz šim ar SAAB nebiju braucis.

Hirscheris

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

ieroplān: a kas tad Tev ir HOT vai apgreidots LPT?[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki visiem . . .

Sodien varam atkal uz to pashu laiku, kaa vakar, ja ir gribeetaaji, protams . . .

Hei, Mix nu uzfrisinaaji savu auto pa nakti un sodiem buusi atkal klaat un paraadiisi visiem ))

Vai tad upgreidots LPT naf HOT?

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Labrīt! T ir lielāka par t, kā Tu viņu taisies uzaudzēt? [addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

gr: man ir upgreidots LPT

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

gr: LPR & HOT turbas vienādas.

Nu gluzhi HOT man tagad nav, jo nav man turbo bedres... Vai ne tā, SaaBeR?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Pikritu, Gr LPT ir mazaa turbiina TB25, bet HOTam ir T28, bet ar abaam var uzvilkt liidz 2 bar un 300 HP

Vienkaarshi LPT (T25) ieksh Stage 1 ir

1.Chips

2.Magneticventi ar trubaam (tipa APC)

3. Sporta filtrs (rekomendee)

HOT (T2

1.Chips

2. Sporta filtrs (rekomendee)

Rezultaas vienaads abi ir ar 235 HP un 401 Nm

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Par taam turbo bedreem iisti nezinu, bet cik saprotu, ka jo mazaaka turbiina, jo aatraak iegriezaas, jo aatraak iegriezaas, jo mazaaka turbobedre. Kaut kaa taa, bet visam ir savas robezas, tipa + un -

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Man gan poniji apmierināja, pie esošiem mērījumiem , ja ņem vērā vidējo, tad pēc skrūvgrieža iejaukšanās Zs attiecība pret iepriekšējiem ir palilinājies un ir kā jaunam

Piebraukšu arī šovakar, lai redzētu kā iet citiem

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu feini Jums tur vakar gājis, visapmierinātākais tā kā varētu justies ieris. Ja šovakar atkal ir ieplānota mērīšanās es labprāt pievienotos. Varētu būt viens no pēdējiem, beidzu darbu 19, kamēr aiziesu līdz masīnai, kamēr aizbraukšu...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirms es mēru ponijus, es gibu zināt ar ko man jāsamērojas? Vai kādam te bez manis vēl vispār ir 2l motors un t, jeb lielā turbīna???

gr, Tu būsi?

Vispār, lai es saprastu, ko tie visi cipari nozīmē, tad droši vien jāzina, kādās klasēs tos auto vispār drīkst salīdzināt - e.g. ar turbīnām (T vai t) vai bez, pēc litriem, pēc aero (neaero) utt utt utt

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Klasees var daliit peec tam . . .

Galvenaa ideja ir saliidzinaat esoshos ponijus ar tiem, kas dotajam motoram ir kopsh dzimsanas . . .

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu kā tad ar šovakaru, būs kaut kas vai nebūs?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

shovakar rezultaati ir? nesanaaca pieskriet. vareetu mees katru 5dienu dragaa pulceeties un zirgus pa nedeelju uzaudzeetos skaitiit

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik zinu, kamēr es biju, bija Nezinīte, Iz9 un Gugi, ja vēlēk kāds piebrauca, tad arī, bet savādāk neviena cita nemanīju

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es gan manīju vēl arī 4sandra un baronu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ups! SaaBer tak arī bija. Hirsch, Kas Tev ar atmiņu?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Es uzskaitīju tikai tos, kuri mērījās ar kr...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti