Tunings

snow Reģ.: 03.05.2002

She var patecinat mazliet siekalas

www.abbottracing.com/2002/index.htm

 
Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

aero sleedziishi ieinstaleeti, tagad riit vadi jaasavelk. cik nu te var saprastu ( ar telefonu bildeec ) var uzmest aci

home.delfi.lv/legers/mmstdod.jpg

home.delfi.lv/legers/mmstdod2.jpg

home.delfi.lv/legers/mmstdod3.jpg

Bad

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

bad

ja pats liki tad jau Tev zelta knagji

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

liku un izplaanoju pats, bet izzaagjeeja un izurba cohrumus choms + nopuleeja (4h darba)

Bad

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Dzirdeeju no viena .lv tuning kluba, ka SAABiem esot baigaas probleemas ar galvu, esot jau braakji no ruupniicas, un ka SAABiem neesot veerts uzdziit motorus, jo tad uzreiz iestaajoties galvas naave.. Kas Jums sakaams shinii sakaraa?

p.s. nevienaa aarzemju forumaa, neko par galvas pliishanu neesmu atradis..

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

to ierisagājušo nedēļ runāju ar rallistiem par jaudas pacelšanu, izteicās, ka šad tad izspiež blīvi, par pašu galvas kvalitāti neko neteica. Varbūt tas arī ir tas, ko Tu domā.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Tas rupucis tur nejauši iespruka!

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

nu mosh ja tur nenormaalos jaudas apgreidos iet, betnu taadus saabam pacelt nezinu cik izmaxaat. a tur 30zs neko sliktu neizdariis

Bad

decl Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Var buut kaadam ir Audi RS2 bamperi un slieksnji,ja ir kaada cena un kaadaa stavoklii.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

decl

Kur SAABistiem buus AUDI bamperi??????????

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

Es jau vispaar neko nedomaaju, jo neko nebiju ne dzirdeejis, ne lasiijis par galvas probleemaam.. ja tik iznjemot to, ka Bizenaajam bija kaut kas ar galvu (SAAB motora)..

Kaa mineeju, tad runaajot ar vienu .lv tuning kantori, "nejaushi" iejautaajos par SAAB tuningu.. un tad saaka birt, ka labaak redz aizbraucot, nekaa atbraucot SAABus, ka galvas pliist jau defaultaa, kur nu veel pie tuninga, etc, etc... Man liekas, ka vinji savaa servii droshvien vispaar nav redzeejushi SAAB, ja ir, tad vai nu neprofesionaalisms (taa teikt liikas rokas), vai arii vinjiem nav liimenis, lai tuningotu SAAB...

Jebshu Jums citas domas?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

^^^ tas biju es

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Man viens džeks (tas pats kurš rallistam M. Balodim autiņu ķīlē) teica - ļoti vienkārši, gribi jaudu, dajoš, dzen iekšā, un es tev viņu tūlīt pat (x2) uz 400Zs pārlikšu, bet nu rēķinies, ka motora resurss arī uzreiz par tik pat (x2) vai pat (^2) tev samazināsies... Tā arī neiedzinu... A "čipots" dotajā gadijumā tiek ļoti vienkārši - ja iespējams, to pašu čipu "pārsvilina", un ja ne, tad "Latgalītē" nopērk jaunu, tukšu - par kādiem pāris latiem, un "iecep" to gudrību (no vecā, protams, ar attiecīgām izmaiņām) viņam vienkārši iekšā.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Nufi: tas tak skaidrs, ka celjot jaudu zuud resurs.. bet ne par to runa..

Par chiposhanu: taa tas teoreetiski ir, tikai iespeejams, ka Latgaliitee tos chipus nedabuusi, jo ljoti suudiigs piedaavaajuma klaast (agraak kad ar lodeeshanu nodarbojos mazliet, tad no .ru saitiem visko izvelkot, gaaju uz Latgaliiti melkeeties, un maz kas tur bija.. par populaarokaas PICus gruuti atrast, kur nu veel oscilatorus vai kvarcus ar nestandarta frekvenceem). Pienjemot, ka chipu dabuusi, kur njemsi kvalitaativu info, ko cept iekshaa?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Iekš Bosch ECU project jau gatavi BINi ir dabūjami - ņem tik un iekodē.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Ne pie mums, ne SAAB, bet MB, tomēr kādam var noderēt. Cena gan tāda stipri sālīta, bet reklāmas klipiņš (arī kaut kur internetā) stipri iespaidīgs (mēģināšu atrast...)

www.myhps.com/index.html[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bet ko dariit, ja TRIONIC?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, tā iet kad izraujas no pelēkās masas

Reģ.: 10.05.2024
0 0 Atbildēt

man te jauna ideja bish. parcik turbiinas man nav un vietas dafiga tur labajaa pusee , tad vareetu iemonteet veel 1 gaisa filtru klaat tagad tik jaadabuu sakariigu kastiiti, trubai sadaliitaaju un jaaiestiprina. gaisa pluusma 2x labaaka. kaada ir origjinaalaa saab kaste gaisa filtram? mosh to var iemaaniit kaut kur. uzmontee veel norma auxtaa gaisa pluusmu kaut kur un ies lopaa - leetais tjuunings

Bad

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien kopa a martsSR izpetijam ka var no LPT iegut HOT. Isteniba viss i paredzets lai var pieslegt APC varstu tadejadi atliek nomainit vadibas bloku vai parprogrammet chipu.

Izmeginashu uz savejas.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

SNOW & MartsSR: apsveicu ar idejaam un atklaajumiem, gaidiishu rezultaatus..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

sanemu mailu no chiptunung.lv

vini piedava chiptuning SAABam par 510EUR+PVN

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nekislo...

Droshi vien var dabut daudz letak...[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Ne jau par cenu iet runa.

Vienkarshi vini piedava parchipotu mikreni bet zviedri pie ta vel klat APC varstu, K&N atklato gaiasa filtru un silikona trubas lai to visu pieliktu. Tadel jau shaubos. A un cena speedpartiem par visu i 880USD.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Rīt piebraukšu pie Keksika, šim ir dažas domas, ko var ar nesāpīgiem līdzeķliem darīt, lai palielinātu benzīna patēriņu

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch!

ja nu galīgi nav kur to bendžu bāzt - man bākā vēl ir brīva vieta! Bet vispār labs tūnings -" patēriņa palielināšana "

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti