Hyundai Getz

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Ir doma iegaadaaties jaunu autinju, kaut kam daargaakam naudas nepietiks bet shaadu vareetu pavilkt. Vai kaads nevareetu padaliities pieredzee par plusiem, miinusiem, apkopes izmaksaam utt. Tiesa, labaak iipashnieki, nekaa "viens choms teica" "kaut kur dzirdeeju" liimenii. Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja: vot tas ir p|zdec - getz džips. kas būs nākamais

auto.delfi.lv/...

Nekādu tehnisko datu, ne par klīrensu, ne ko citu.

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Un priekšpiedziņa un tā pati piekare. Īsts tanks

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

vareja jau pierubiit atsledzamu pakalju, moshka tad pljava varetu iebraukt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gadijums iz dzīves.... tā ka mans Volvo ir profilaktiskājā remontā un mūsu rezerves daļu veikalos detaļas jagaida nedēļām.... braukāju ar savu veco Asconu....

Vakarā pie viena veikala jeks painteresējas cik gadi autiņam- nu Opels nav meitene- nav ko slēpt - 20 gadi jau... Šīs sāka pasaciņu par savu vecu Audi 100 sigāru 2.0 un BMW 525..... bet tagad šīs iegadājies sev Getzu.... un apmierināts "kak slon".....

it kā parēķināja ka ar Audiku braukajot 170 km dienā pie 8 litru pateriņa - šīm 5 gados 17000Euro pārtēriņš... Tādēļ šīs ilgi nedomajot paņema Getzu..... Nez kāpēc pēc maniem aprēķiniem tur pārtēriņš max... 6000Euro.... nu bet laikām tiem Getzu pircējiem ir tik kruta matemātika.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tālāk palejas ūdens par to cik liels Getza salons - tipo iepriekš minētiem Audikam un BMW saloni ir maziņi un neērti.....

Es jau nerunāju par to ka šīs it ka no luksofora izkoda BMW 525... par ko es vairs nespēju noturēties un apjautāties - vai viņš tiešam bija pārliecināts ka BMW vispār bija padomā ar šo skrieties....

Tā ka jeks noignorēja šo piezīmi - kartina stala jasnaja - širminieks....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tālāk es painteresējos cik tad kruts 3 cilindru brīnums ar ko tika apgādāts viņa brinumauto.... uz jautājumu kas notiek kad nospied gāzes pedali - šīs atbildēja ka auto "vpered letit kak pulja".... tipo cēliens krutāks par Audika un pat viņa bembbuka

Gal;venais ka viņa megarulzam paātrinajums lidz 100km/h ir tikai 10 sekundes.....

Koroče man rodas jautājums - Getz - ta ir slimība vai man vienkarši širminieks trāpijies????

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

starp citu kautkaadaa vecaa AUTO BILD latvieshu--bij izjaukts jauns getz ar 100 shtuk noskrejienu--cik atminu tad atsauksmes nebija sliktas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: starp citu kautkaadaa vecaa AUTO BILD latvieshu--bij izjaukts jauns getz ar 100 shtuk noskrejienu--cik atminu tad atsauksmes nebija sliktas

Tu pamēģini izjaukt getz vadītāju pēc 100k noskrējiena kopā ar to drotu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

man tagad izjauca Volvo 940 dīzeli ar 345 000km noskrējienu... cik oriģināls hz.... atsauksmes ir ļoti labas motora galvā nevienas plaisiņas.... nodilums - divos cilindros 2/3 no tās robežas kur sākas kapitālais remonts...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

runa bija vienkarši par to ka cilvēciņs - Getza īpašnieks - vienkārši dzīvo citā realitātē.... jo visiem tiem brīnumiem ko šis man sastāstīja viņš reāli tic... viņš arī tic ka 5 gadu garantija - ir periods kad viņš jās to auto ka gribes- šie tikai visu pēc kārtas viņam mainīs....

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

5 gadi hundai garantija ir tikai uz caurrūsēšanu, motoru, kārbu!

pārējam 3gadi!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

taa jau ir-kad jasak kautkas remonteet --tas saka ka tas nu agrantija neietilpst

kaads gec ip[ashnieks varetu uzraxtit ko vins ir garantijas laika saremontejis par dileru naudu un ko par savejo?

kaa liekas vai pec 2 gadi pa musu celjiem jaatos amishus dileris mainis pa free?

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

ir lietotāja atsauksmes par Matrix Hundai 60 000 km izņemot apkopes nekas nav darīts.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

It kā 60K km ir labs nobraukums, lai būtu izslimotas visas "bērna" slimības

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Hyundai peļņa kritusies par 31%

www.db.lv/...

Ar LV muļķiem pārdotajiem šrotiem vien finansu rādītājus nenoturēsi.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Ble kaut kaadu vecu topiku te izrakushi

Poņel

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

nu jau raspiz#$@#$@ te tauta. NAv ne vainas tiem Hyundai. Pašam man ir Matrix (lielāks par getz) un nu jau 75 tūkst. KM nobraukti. 2,5 gados. Garantijas gadījums bija pagājušo vasaru un neviens man pat ne mājiena nedeva, ka būs pašam kaut kas jāmaksā vai kā... atbraucu, samainīja un vēl uz tām pāris dienām iedeva rezerves mašīnu (Getz)... vot... Tie dirs@#$ te vienīgais ko zina ir pagarināt savus krāniņus un mēģināt iestāstīt, ka viņu vecās grabažas ir labākas par normāliem jauniem autiņiem. Apkopes salīdzinoši ir lētas. Dārgākā bija uz 60 tūkst. km kad sanāca nedaudz zem 300 Ls. Parādiet vēl kādu jauno autiņu kam krutākā apkope maksā tik lēti!

Ar saviem mazlietotajiem Jūs visbiežāk ieliekat papildus 2..3 tūkst Ls gadā remontos kā arī braucat grabēdami un baidaties no bedrēm, ka nesasit kādu amortizātoru!

Es saku: Jauns auto paliek jauns auto, un nekādi 3..5 gadi lietotie nestāv ne blakus. Ja pietiek ar Getz (salona, bagažnieka plašumi kā arī aprīkojums) tad neviens cits īsti neko nevar likt blakus.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ko tu muldi, pilniigie mesli ivnji ir, plastmasa visas malas, grab, klab, neit, detaljas dargas, luzt uz vella paraushanu un 0 iespejas izdziivot krash gadijuma

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: ko tu muldi, pilniigie mesli ivnji ir, plastmasa visas malas, grab, klab, neit, detaljas dargas, luzt uz vella paraushanu un 0 iespejas izdziivot krash gadijuma

hmm... interesanti ar kādu auto tu pārvietojies... tanku?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: ko tu muldi, pilniigie mesli ivnji ir, plastmasa visas malas, grab, klab, neit, detaljas dargas, luzt uz vella paraushanu un 0 iespejas izdziivot krash gadijuma

Es atvainojos...stulbs jautājums man sanāca... droši vien ar kādu pavecāku BMW E30 brauc...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

un vēl es te tā patinu bildi atpakaļ... vai tikai tu, SteelRat, nebiji tas, kas pāris gadus atpakaļ iAuto tusiņā saulītes zīmēji nelielā laukumā... kārtīgi jau tu sadzēries biji toreiz... kārtīgi...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: nu jau raspiz#$@#$@ te tauta. NAv ne vainas tiem Hyundai. Pašam man ir Matrix (lielāks par getz) un nu jau 75 tūkst. KM nobraukti. 2,5 gados. Garantijas gadījums bija pagājušo vasaru un neviens man pat ne mājiena nedeva, ka būs pašam kaut kas jāmaksā vai kā... atbraucu, samainīja un vēl uz tām pāris dienām iedeva rezerves mašīnu (Getz)... vot... Tie dirs@#$ te vienīgais ko zina ir pagarināt savus krāniņus un mēģināt iestāstīt, ka viņu vecās grabažas ir labākas par normāliem jauniem autiņiem. Apkopes salīdzinoši ir lētas. Dārgākā bija uz 60 tūkst. km kad sanāca nedaudz zem 300 Ls. Parādiet vēl kādu jauno autiņu kam krutākā apkope maksā tik lēti!

Ar saviem mazlietotajiem Jūs visbiežāk ieliekat papildus 2..3 tūkst Ls gadā remontos kā arī braucat grabēdami un baidaties no bedrēm, ka nesasit kādu amortizātoru!

Es saku: Jauns auto paliek jauns auto, un nekādi 3..5 gadi lietotie nestāv ne blakus. Ja pietiek ar Getz (salona, bagažnieka plašumi kā arī aprīkojums) tad neviens cits īsti neko nevar likt blakus.

Te nav ko piebilst.Var redzet ka cilveks nekad ar mašinu nav braucis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: un vēl es te tā patinu bildi atpakaļ... vai tikai tu, SteelRat, nebiji tas, kas pāris gadus atpakaļ iAuto tusiņā saulītes zīmēji nelielā laukumā... kārtīgi jau tu sadzēries biji toreiz... kārtīgi...

teksts tāds aplams - un kāda saistība SteelRat saulīšu zīmēšanai ar Getz, Matrix un tml?

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Vigants rakstīja: un vēl es te tā patinu bildi atpakaļ... vai tikai tu, SteelRat, nebiji tas, kas pāris gadus atpakaļ iAuto tusiņā saulītes zīmēji nelielā laukumā... kārtīgi jau tu sadzēries biji toreiz... kārtīgi...

teksts tāds aplams - un kāda saistība SteelRat saulīšu zīmēšanai ar Getz, Matrix un tml?

Taa ir skaudiiba ka neviens getz nav nu tuvu speejiigs uz nekadaam sauliiteem un ja arii buutu tad taupiigie Getz ipashnieki to taapt nekad nepieljautu! DD

Martinich Reģ.: 02.12.2007
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: nu jau raspiz#$@#$@ te tauta. NAv ne vainas tiem Hyundai. Pašam man ir Matrix (lielāks par getz) un nu jau 75 tūkst. KM nobraukti. 2,5 gados. Garantijas gadījums bija pagājušo vasaru un neviens man pat ne mājiena nedeva, ka būs pašam kaut kas jāmaksā vai kā... atbraucu, samainīja un vēl uz tām pāris dienām iedeva rezerves mašīnu (Getz)... vot... Tie dirs@#$ te vienīgais ko zina ir pagarināt savus krāniņus un mēģināt iestāstīt, ka viņu vecās grabažas ir labākas par normāliem jauniem autiņiem. Apkopes salīdzinoši ir lētas. Dārgākā bija uz 60 tūkst. km kad sanāca nedaudz zem 300 Ls. Parādiet vēl kādu jauno autiņu kam krutākā apkope maksā tik lēti!

Ar saviem mazlietotajiem Jūs visbiežāk ieliekat papildus 2..3 tūkst Ls gadā remontos kā arī braucat grabēdami un baidaties no bedrēm, ka nesasit kādu amortizātoru!

Es saku: Jauns auto paliek jauns auto, un nekādi 3..5 gadi lietotie nestāv ne blakus. Ja pietiek ar Getz (salona, bagažnieka plašumi kā arī aprīkojums) tad neviens cits īsti neko nevar likt blakus.

Nu cilvēkam ir galīgi aizgājis ciet. Tu gribēji teikt- nevis auto, bet gan lēts pārvietošanās līdzeklis. + esi padomājis, kur Tu to Hujdaju grūdīsi pēc garantijas. Pa 3000 EUR pārdosi ? diezvai, atrodi tādu muļķi.

Toties es savu veco dzelzi (MB), kuru nevarētu nolikt blakus Hyday , arī pēc trīs gadiem pārdošu pa 5000 EUR, ja gribēšu, un apkopēs nebūšu sagrūdis tik daudz cik Tu savā ķilavu bundžā 3 gadu laikā. Piedevām braucu ar auto (uzsvars), kas priecē pašu un citus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti