Hyundai Getz

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Ir doma iegaadaaties jaunu autinju, kaut kam daargaakam naudas nepietiks bet shaadu vareetu pavilkt. Vai kaads nevareetu padaliities pieredzee par plusiem, miinusiem, apkopes izmaksaam utt. Tiesa, labaak iipashnieki, nekaa "viens choms teica" "kaut kur dzirdeeju" liimenii. Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: nu jau raspiz#$@#$@ te tauta. NAv ne vainas tiem Hyundai. Pašam man ir Matrix (lielāks par getz) un nu jau 75 tūkst. KM nobraukti. 2,5 gados. Garantijas gadījums bija pagājušo vasaru un neviens man pat ne mājiena nedeva, ka būs pašam kaut kas jāmaksā vai kā... atbraucu, samainīja un vēl uz tām pāris dienām iedeva rezerves mašīnu (Getz)... vot... Tie dirs@#$ te vienīgais ko zina ir pagarināt savus krāniņus un mēģināt iestāstīt, ka viņu vecās grabažas ir labākas par normāliem jauniem autiņiem. Apkopes salīdzinoši ir lētas. Dārgākā bija uz 60 tūkst. km kad sanāca nedaudz zem 300 Ls. Parādiet vēl kādu jauno autiņu kam krutākā apkope maksā tik lēti!

Ar saviem mazlietotajiem Jūs visbiežāk ieliekat papildus 2..3 tūkst Ls gadā remontos kā arī braucat grabēdami un baidaties no bedrēm, ka nesasit kādu amortizātoru!

Es saku: Jauns auto paliek jauns auto, un nekādi 3..5 gadi lietotie nestāv ne blakus. Ja pietiek ar Getz (salona, bagažnieka plašumi kā arī aprīkojums) tad neviens cits īsti neko nevar likt blakus.

Negribu aizstāvēt nevienu pusi, ne hyundajus, ne bmw, bet attiecībā uz šo konkrēto viedokli - ar ko tikko nopirkts mazlietots (teiksim, tā pat 2 gadi, noskrējiens tie paši 75 tūkst.) vienalga kas ir sliktāks par matrixu? tik daudz sliktāks, ka blakus nevar likt? jauns auto ir jauns auto, tik jāņem vērā, ka jauns viņš ir tikai veikalā, un pēc lielas (dārgas vai nedārgas) apkopes to ka viņš tev ir jauns vari stāstīt mazgadīgām. Vēl IQ garināšanai var uz pieres uzlīmēt pirkuma čeku, lai neviens nevar kļūdīties, ka tev ir JAUNS AUTO!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Cap: Mans IQ ir lielāks par tavējo... un pat netaisos to pierādīt, savādāk sagraušu tavu pašvērtējumu.

Attiecībā uz jaunu auto tad varu teikt, ka vidējais pārvietošanās kreņķu skaits periodā no 0 līdz 75 tūkst km. ir mazāks, kā citai (pieņemsim BMW) mašīnai no 75 līdz 150 tūkst km.

Bet par gaumi jau nestrīdās... ir cilvēki, kam patīk jaunas meitenes, bet ir tādi, kam ar pieredzi!

Martinich: Man nav aoizgājis ciet... vienkārši man riebjas, ka cilvēki ceņšas apdirst citus vienkārši tādēļ, ka tie citi ir izdarījuši savu izvēli, kas atšķiras no tavējās. Vai tad es saku, ka lietots ir slikti (nu ja neskaita SteelRat...tas ir atsevišķs temats) vienkārši katram savs. Es izvēlos ar mašīnu braukt bez galvassāpēm, nevis pagarināt krāniņu... pie tam par t=pietiekami pamatotu cenu. Un tie, kas stāsta, ka savu auto nolietotu pārdos dārgāk - ok. Uz priekšu... tikai varu teikt, ka esmu redzējis pietiekami daudz aplauzienus no tādiem muldoņām... MAšīna ir patēriņš un es skatos uz to, ka viss ko es maksāju līzingā ir iztērēts... un ja manizdosies pārdot par tiem pašiem 3000 EUR pēc 5 gadiem, tad es nemaz par to nepiedzīvošu... vienkārši iekāpšu jaunā auto un braukšu atkal 3..5 gadus bez bēdu!

Yeti: SteelRat saistība ar Getziem ir maza... bet es ar savu tekstu gribēju viņam atgādināt, ka manā priekšā viņš ir neizaudzis tīnis, par ko liecina viņa uzvedība kā internetā tā arī dzīvē, kad viņš reāli savas neapdomības dēļ apdraudēja citu cilvēku dzīvības un citu cilvēku lolojumus automašīnu izskatā.

Kuka: Man nav pašmēºķis zīmēt saulītes... ne ar getz ne ar BMW 730 ne ar Chrysler 300C ne ar pārējām jaunajām mašīnām ar kurām esmu pārvietojies... tas ir gaumes lieta. JA gribas savu auto bezmērķigi bojāt, to var darīt...

Batka: definē vārdu mašīna. Ja tu aprobežojies ar BMW/MB vai taml... tad es varu piebilst, ka tu pats nēesi redzējis un kur vēl braucis ar normālu auto... pamēģini Cadillac (kā jaunos tā vecos), pamēģini Chrysler 300c SRT8 ...Pamēģini Dodge Viper... un tad mēs parunāsim par mašīnām...

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Cap: Mans IQ ir lielāks par tavējo... un pat netaisos to pierādīt, savādāk sagraušu tavu pašvērtējumu.

Attiecībā uz jaunu auto tad varu teikt, ka vidējais pārvietošanās kreņķu skaits periodā no 0 līdz 75 tūkst km. ir mazāks, kā citai (pieņemsim BMW) mašīnai no 75 līdz 150 tūkst km.

Bet par gaumi jau nestrīdās... ir cilvēki, kam patīk jaunas meitenes, bet ir tādi, kam ar pieredzi!

Martinich: Man nav aoizgājis ciet... vienkārši man riebjas, ka cilvēki ceņšas apdirst citus vienkārši tādēļ, ka tie citi ir izdarījuši savu izvēli, kas atšķiras no tavējās. Vai tad es saku, ka lietots ir slikti (nu ja neskaita SteelRat...tas ir atsevišķs temats) vienkārši katram savs. Es izvēlos ar mašīnu braukt bez galvassāpēm, nevis pagarināt krāniņu... pie tam par t=pietiekami pamatotu cenu. Un tie, kas stāsta, ka savu auto nolietotu pārdos dārgāk - ok. Uz priekšu... tikai varu teikt, ka esmu redzējis pietiekami daudz aplauzienus no tādiem muldoņām... MAšīna ir patēriņš un es skatos uz to, ka viss ko es maksāju līzingā ir iztērēts... un ja manizdosies pārdot par tiem pašiem 3000 EUR pēc 5 gadiem, tad es nemaz par to nepiedzīvošu... vienkārši iekāpšu jaunā auto un braukšu atkal 3..5 gadus bez bēdu!

Yeti: SteelRat saistība ar Getziem ir maza... bet es ar savu tekstu gribēju viņam atgādināt, ka manā priekšā viņš ir neizaudzis tīnis, par ko liecina viņa uzvedība kā internetā tā arī dzīvē, kad viņš reāli savas neapdomības dēļ apdraudēja citu cilvēku dzīvības un citu cilvēku lolojumus automašīnu izskatā.

Kuka: Man nav pašmēºķis zīmēt saulītes... ne ar getz ne ar BMW 730 ne ar Chrysler 300C ne ar pārējām jaunajām mašīnām ar kurām esmu pārvietojies... tas ir gaumes lieta. JA gribas savu auto bezmērķigi bojāt, to var darīt...

Batka: definē vārdu mašīna. Ja tu aprobežojies ar BMW/MB vai taml... tad es varu piebilst, ka tu pats nēesi redzējis un kur vēl braucis ar normālu auto... pamēģini Cadillac (kā jaunos tā vecos), pamēģini Chrysler 300c SRT8 ...Pamēģini Dodge Viper... un tad mēs parunāsim par mašīnām...

O dusmīgs!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Attiecībā uz jaunu auto tad varu teikt, ka vidējais pārvietošanās kreņķu skaits periodā no 0 līdz 75 tūkst km. ir mazāks, kā citai (pieņemsim BMW) mašīnai no 75 līdz 150 tūkst km.

Tieši tā! Pirmie 75 tūkstoši kilometru katram auto ir tie baudāmākie... Tad viss vēl tāds svaigs...

Ar Getzu neesmu braucis, bet ar Hyundai-i30 1,6 CRDi gan izbraucu testa braucienu. Ļoti patīkams auto - kluss, ekonomisks un ar teicamu vadāmību. Par 15100 eiro (10612 latiem) dabūjams ietilpīgs, taupīgs, komfortabls (ar kondicionieri - !!!) jauns automobilis.

autohalle.lv/...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

atļaušos iek akāt

avtor m udak, topik ga vno

kāda mārutka pēc jāpērk tādas mašīnas, kuras pēc tam nevarēs pārdot. un nekāda konforta, nu ateja vnk

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Matrix Auto - kroplis, tas tik mans personiigs viedoklis Sore, offtopic.

Aaa, lai nebuutum naacaas ar Getz pabraukt - tikai un vieniigi kaa darba auto tas dereetu, tikai ne savaam vajadziibaam. Pi*du taadu plastmasas gabalu, kas neiet un ne suuda nav leets bendzjas pateerinja zinjaa. Turaas !

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: atļaušos iek akāt

avtor m udak, topik ga vno

kāda mārutka pēc jāpērk tādas mašīnas, kuras pēc tam nevarēs pārdot. un nekāda konforta, nu ateja vnk

Auto pērk lai braugtu nevis lai pārdotu!

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Ko Jūs šei tik daudz fleitējat par to otreizējo vērtību. Kāda tur var b† liela otreizēja vērtība ? Piem, viens mans PABIEZS paziņa 99.gadā nopirka pilnīgi jaunu s klases mersi par teju 100 000 eiro. Šobrīd, autotirgū , par to mersi viņš knapi var dabūt 20 000 eiriku. Kāda gan tur liela starpība - pērkot jaunu getzu par 11000 eirikiem un pārdodot to pēc 8 gadiem par 2-3 stabiem eiriku ? Tas pats vien procentuali sanāk.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Cap: Mans IQ ir lielāks par tavējo... un pat netaisos to pierādīt, savādāk sagraušu tavu pašvērtējumu.

Attiecībā uz jaunu auto tad varu teikt, ka vidējais pārvietošanās kreņķu skaits periodā no 0 līdz 75 tūkst km. ir mazāks, kā citai (pieņemsim BMW) mašīnai no 75 līdz 150 tūkst km.

Bet par gaumi jau nestrīdās... ir cilvēki, kam patīk jaunas meitenes, bet ir tādi, kam ar pieredzi!

Martinich: Man nav aoizgājis ciet... vienkārši man riebjas, ka cilvēki ceņšas apdirst citus vienkārši tādēļ, ka tie citi ir izdarījuši savu izvēli, kas atšķiras no tavējās. Vai tad es saku, ka lietots ir slikti (nu ja neskaita SteelRat...tas ir atsevišķs temats) vienkārši katram savs. Es izvēlos ar mašīnu braukt bez galvassāpēm, nevis pagarināt krāniņu... pie tam par t=pietiekami pamatotu cenu. Un tie, kas stāsta, ka savu auto nolietotu pārdos dārgāk - ok. Uz priekšu... tikai varu teikt, ka esmu redzējis pietiekami daudz aplauzienus no tādiem muldoņām... MAšīna ir patēriņš un es skatos uz to, ka viss ko es maksāju līzingā ir iztērēts... un ja manizdosies pārdot par tiem pašiem 3000 EUR pēc 5 gadiem, tad es nemaz par to nepiedzīvošu... vienkārši iekāpšu jaunā auto un braukšu atkal 3..5 gadus bez bēdu!

Yeti: SteelRat saistība ar Getziem ir maza... bet es ar savu tekstu gribēju viņam atgādināt, ka manā priekšā viņš ir neizaudzis tīnis, par ko liecina viņa uzvedība kā internetā tā arī dzīvē, kad viņš reāli savas neapdomības dēļ apdraudēja citu cilvēku dzīvības un citu cilvēku lolojumus automašīnu izskatā.

Kuka: Man nav pašmēºķis zīmēt saulītes... ne ar getz ne ar BMW 730 ne ar Chrysler 300C ne ar pārējām jaunajām mašīnām ar kurām esmu pārvietojies... tas ir gaumes lieta. JA gribas savu auto bezmērķigi bojāt, to var darīt...

Batka: definē vārdu mašīna. Ja tu aprobežojies ar BMW/MB vai taml... tad es varu piebilst, ka tu pats nēesi redzējis un kur vēl braucis ar normālu auto... pamēģini Cadillac (kā jaunos tā vecos), pamēģini Chrysler 300c SRT8 ...Pamēģini Dodge Viper... un tad mēs parunāsim par mašīnām...

Man darbs saistits ar auto remontu un tirdznieciebu ta ka esmu gana redzejis.Par Cadillac ir komforts bet no sportiskakas pavizinašanas neka,ko nevar teikt piemeram par 7 BMW kur tas ir apvienots.Un kapec doma ka no 75 lidz 150 tk kaut kas jaremonte???Pats braucu ar mašinu kurai ir krietni pari 300tk un skati izgaju bez aizradijumiem un remonti triju gadu laika ap 200 ls.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Vigants rakstīja: Cap: Mans IQ ir lielāks par tavējo... un pat netaisos to pierādīt, savādāk sagraušu tavu pašvērtējumu.

Attiecībā uz jaunu auto tad varu teikt, ka vidējais pārvietošanās kreņķu skaits periodā no 0 līdz 75 tūkst km. ir mazāks, kā citai (pieņemsim BMW) mašīnai no 75 līdz 150 tūkst km.

Bet par gaumi jau nestrīdās... ir cilvēki, kam patīk jaunas meitenes, bet ir tādi, kam ar pieredzi!

Martinich: Man nav aoizgājis ciet... vienkārši man riebjas, ka cilvēki ceņšas apdirst citus vienkārši tādēļ, ka tie citi ir izdarījuši savu izvēli, kas atšķiras no tavējās. Vai tad es saku, ka lietots ir slikti (nu ja neskaita SteelRat...tas ir atsevišķs temats) vienkārši katram savs. Es izvēlos ar mašīnu braukt bez galvassāpēm, nevis pagarināt krāniņu... pie tam par t=pietiekami pamatotu cenu. Un tie, kas stāsta, ka savu auto nolietotu pārdos dārgāk - ok. Uz priekšu... tikai varu teikt, ka esmu redzējis pietiekami daudz aplauzienus no tādiem muldoņām... MAšīna ir patēriņš un es skatos uz to, ka viss ko es maksāju līzingā ir iztērēts... un ja manizdosies pārdot par tiem pašiem 3000 EUR pēc 5 gadiem, tad es nemaz par to nepiedzīvošu... vienkārši iekāpšu jaunā auto un braukšu atkal 3..5 gadus bez bēdu!

Yeti: SteelRat saistība ar Getziem ir maza... bet es ar savu tekstu gribēju viņam atgādināt, ka manā priekšā viņš ir neizaudzis tīnis, par ko liecina viņa uzvedība kā internetā tā arī dzīvē, kad viņš reāli savas neapdomības dēļ apdraudēja citu cilvēku dzīvības un citu cilvēku lolojumus automašīnu izskatā.

Kuka: Man nav pašmēºķis zīmēt saulītes... ne ar getz ne ar BMW 730 ne ar Chrysler 300C ne ar pārējām jaunajām mašīnām ar kurām esmu pārvietojies... tas ir gaumes lieta. JA gribas savu auto bezmērķigi bojāt, to var darīt...

Batka: definē vārdu mašīna. Ja tu aprobežojies ar BMW/MB vai taml... tad es varu piebilst, ka tu pats nēesi redzējis un kur vēl braucis ar normālu auto... pamēģini Cadillac (kā jaunos tā vecos), pamēģini Chrysler 300c SRT8 ...Pamēģini Dodge Viper... un tad mēs parunāsim par mašīnām...

Man darbs saistits ar auto remontu un tirdznieciebu ta ka esmu gana redzejis.Par Cadillac ir komforts bet no sportiskakas pavizinašanas neka,ko nevar teikt piemeram par 7 BMW kur tas ir apvienots.Un kapec doma ka no 75 lidz 150 tk kaut kas jaremonte???Pats braucu ar mašinu kurai ir krietni pari 300tk un skati izgaju bez aizradijumiem un remonti triju gadu laika ap 200 ls.

ls200+mella mute

P.S.dizaina peerles -matrixi un geci manai pakaljai pat murgos neraadaas tachu paareejie x-daji nemaz nau 'nebaudaami'(iespeejams) nesen mani nelatvijaa 2dienas ~700km mocija ar accent 'sport' 1,4 16V , nu neko taa pepeloc un nekas tur negrabeeja , pat ar 205/45-16 ??!!! galashaam

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tapec jau ari negrabeja ka nelatvija brauci

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

SteelRat rakstīja: ko tu muldi, pilniigie mesli ivnji ir, plastmasa visas malas, grab, klab, neit, detaljas dargas, luzt uz vella paraushanu un 0 iespejas izdziivot krash gadijuma

Es atvainojos...stulbs jautājums man sanāca... droši vien ar kādu pavecāku BMW E30 brauc...

M5

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Yetti rakstīja:

Vigants rakstīja: un vēl es te tā patinu bildi atpakaļ... vai tikai tu, SteelRat, nebiji tas, kas pāris gadus atpakaļ iAuto tusiņā saulītes zīmēji nelielā laukumā... kārtīgi jau tu sadzēries biji toreiz... kārtīgi...

teksts tāds aplams - un kāda saistība SteelRat saulīšu zīmēšanai ar Getz, Matrix un tml?

Taa ir skaudiiba ka neviens getz nav nu tuvu speejiigs uz nekadaam sauliiteem un ja arii buutu tad taupiigie Getz ipashnieki to taapt nekad nepieljautu! DD

biju sadzeeries, un tapec sauli nevar uzgriezt ja kautkas nepatika tad vareeji ieverot ka prom es nekur nebeegu, vareji pienakt un pastastiit man visu kas tev nepatik, kapec nepatiik un tada garaa, un neapdraudeju es neveinu, jo atshkjiriibaa laikam no tevis vigant, es maku auto vadiit, un es tak pa trasi negaazu paali, bet tikai sauli uzgriezu, tu nekadu maku ipashu venvajag, bet tev jau ar suxainu fwd to nesaprast

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Vigants rakstīja:

SteelRat rakstīja: ko tu muldi, pilniigie mesli ivnji ir, plastmasa visas malas, grab, klab, neit, detaljas dargas, luzt uz vella paraushanu un 0 iespejas izdziivot krash gadijuma

Es atvainojos...stulbs jautājums man sanāca... droši vien ar kādu pavecāku BMW E30 brauc...

M5

nemuldi tu brauc ar vecu troiku, tu, bomzi un lupatlasi nozhelojamais!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

blja, tu gan ar jaunu kia parvietojies gan jau biezais ibio

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: blja, tu gan ar jaunu kia parvietojies gan jau biezais ibio

...nevis taka tu bomaars hrenovs

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

kapec tu par savu senci visu laiku runaa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: kapec tu par savu senci visu laiku runaa

kapec tu uzvedies ka praidists?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

praids ir tavs milakais izklaides pasakums tad tu uz ielas vari iziet, savadak jau visu laiku gejaaru purvaa rakom pavadi

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tapec jau ari negrabeja ka nelatvija brauci

tur Irelandijaa , ap Limerick , tie celji ar nu taadi - ielaapinji , 'gaisa bedres' utt., tobish ja buutu kam grabeet , tad grabeetu netaisos celt saulee to xdajus , bet nu nau vinji pilniigi pee tik cik dizains 'na ljubikjelja' un plastikas paleetaas netruukst , tas cic jautaajums , bet tehniski/kvalitatiivi tie grabazjas nau slikti sanaakushies "P un kaa jau te pilsonji mineeja , 3-5gadus tur krenjkjiem nevajadzeetu buut , a taalaakais ir poooo - naakamaa lietaataaja krenjkjis

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dzirdeju ka tiem kuri brauc ar bmw ir mazinsh kraans.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ko Jūs šei tik daudz fleitējat par to otreizējo vērtību. Kāda tur var b† liela otreizēja vērtība ? Piem, viens mans PABIEZS paziņa 99.gadā nopirka pilnīgi jaunu s klases mersi par teju 100 000 eiro. Šobrīd, autotirgū , par to mersi viņš knapi var dabūt 20 000 eiriku. Kāda gan tur liela starpība - pērkot jaunu getzu par 11000 eirikiem un pārdodot to pēc 8 gadiem par 2-3 stabiem eiriku ? Tas pats vien procentuali sanāk.

te blakus topikā par savu auto un tā vēr'tbas kritumu izsakās.............................................superb

29.01.2008 14:44

Pirmkart kam tu to auto atdod - dilerim vai citam tirgonim. Man piem. VW Jetta 2006.g. (Comfortline ;1,9TDI) ar 25000 km nobraukumu Volvo dīleris noverteja par ~14000 EUR, kaut tirgus vertiba ir ~17500 EUR. Jauna maksāja 24200 EUR...............

_____________

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: dzirdeju ka tiem kuri brauc ar bmw ir mazinsh kraans.

tev sameloja tapec tu nebrauc ar bmw lai neviens tavu saapi neatkozh

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

biju sadzeeries, un tapec sauli nevar uzgriezt ja kautkas nepatika tad vareeji ieverot ka prom es nekur nebeegu, vareji pienakt un pastastiit man visu kas tev nepatik, kapec nepatiik un tada garaa,

un tad tu viņam iedotu čerepā

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nah var tak ari zoliidi padiskuteet

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti