Hyundai Getz

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Ir doma iegaadaaties jaunu autinju, kaut kam daargaakam naudas nepietiks bet shaadu vareetu pavilkt. Vai kaads nevareetu padaliities pieredzee par plusiem, miinusiem, apkopes izmaksaam utt. Tiesa, labaak iipashnieki, nekaa "viens choms teica" "kaut kur dzirdeeju" liimenii. Paldies!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Jautri Tauta Jūsu viedoli iepazīt

Izsena tēma! Nekas 1.5 gada laikā nav mainijies!

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m (salīdzinot ar 4000 mēnesī ko maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava nobraucu es).

Joprojām - tikai to labāko par auto. 1.5 gada laikā neviena defekta. Joprojām nekas tai auto, par cenu 10700 EUR, negrab, nečīkst! Nobraukums - tuvu pie 90 000 km un rudenī būs patiešām lielā apkope.

Un vēl - piebiedrojoties Vigantam, ar kā jau janunu auto tirgotājam ar daudz lielāku pieredzi izmēģinot citas markas un automašinas, varu pateikt, ka Hyundai sākot ar Getzmobīli spērusi platu soli un iesoļojusi labu, kvalitatīvu auto saimē.

Ja nebūs kādam grūti - atceraties 3-4 mēnešus atpakaļ AutoBild veica salīdzinošpo testu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu pareizi - ja jau mēnesī nobrauc 800-900 metrus, tad tā noteikti būs ļoti laba mašīna - gadā sanāk veseli 10 km!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:...

Yeti: SteelRat saistība ar Getziem ir maza... bet es ar savu tekstu gribēju viņam atgādināt, ka manā priekšā viņš ir neizaudzis tīnis, par ko liecina viņa uzvedība kā internetā tā arī dzīvē, kad viņš reāli savas neapdomības dēļ apdraudēja citu cilvēku dzīvības un citu cilvēku lolojumus automašīnu izskatā....

un atcerējies vairākus gadus vecas saulītes? kur tad biji?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja:...

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m ...

mjā, nopietni attālumi... no mājas līdz malkas šķūnim un atpakaļ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

PTCruiser rakstīja:...

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m ...

mjā, nopietni attālumi... no mājas līdz malkas šķūnim un atpakaļ...

da ne tak... pie tochkas ziimeejaas

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Oi, cik traki tas viss izklausās, it īpaši, ka taisnība nav nevienai pusei.

Esmu ļoti ilgu laiku braucis ar Getz, tāpat arī diezgan daudz ar ļoti lielu skaitu pavisam citādāku jaunu auto.

Secinājumi - nekad otreiz nevēlētos ar to braukt, bet ne jau tāpēc, ka tas būtu slikts, vienkārši nepietiek ar to, ka tas ir labāks par kādu vai labāks par lietotu un tas tiešām ir labāks, bet ne labs.

Hyundai gan kopumā visu cieņu, labi auto, attiecīgā kategorijā un arī ārpus tās, iespējams labākie auto.

Martinich Reģ.: 02.12.2007
0 0 Atbildēt

Dārgais PT Cruiser: neviens jau nesaka, ka GEC ir slikts auto, attiecīgai auditorijai - Opim ir kā kulaks uz acs. Daži opji vēl brauc ar asconām, kurām arī nekas vēl negrab - ko tu gribi noskrējiens ap 100km/ gadā.

Gribu teikt to, ka ir daudz labākas automašinas par to korejiešu mēslu un ir arī desmit un peicpadsmit gadus vecu automašinu starpā - līdzīgā cenu grupā.

Cilvēkiem ir tāda pazīme, ja izdara kaut ko slikti, nepareizi vai nepārliecinoši, tad nepārtraukti sevi mierina ar dažādiem argumentiem. Tikai garīgi slimi cilvēki to nedara.

Tā ka nesatraucieties viss ir kārtībā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja:

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m (salīdzinot ar 4000 mēnesī ko maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava nobraucu es).

Joprojām - tikai to labāko par auto. 1.5 gada laikā neviena defekta. Joprojām nekas tai auto, par cenu 10700 EUR, negrab, nečīkst! Nobraukums - tuvu pie 90 000 km un rudenī būs patiešām lielā apkope.

Un vēl - piebiedrojoties Vigantam, ar kā jau janunu auto tirgotājam ar daudz lielāku pieredzi izmēģinot citas markas un automašinas, varu pateikt, ka Hyundai sākot ar Getzmobīli spērusi platu soli un iesoļojusi labu, kvalitatīvu auto saimē.

PTCruiser

Man no sirds prieks, ka ir tāds foršs auto kā Hyundai-Getz. No mūsu mazās ielas vienā kaimiņu ģimenē nesen sievai tika nopirkts 2004.gada Hyundai-Getz ar dīzeļmotoru. Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu. Tanī ģimenē pirms tam jau bija 1991.-1994.gada Audi-100 Avant 2,8 benzīnnieks, un tagad ir klāt nācis Getziņš.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja: Jautri Tauta Jūsu viedoli iepazīt

Izsena tēma! Nekas 1.5 gada laikā nav mainijies!

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m (salīdzinot ar 4000 mēnesī ko maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava nobraucu es).

Joprojām - tikai to labāko par auto. 1.5 gada laikā neviena defekta. Joprojām nekas tai auto, par cenu 10700 EUR, negrab, nečīkst! Nobraukums - tuvu pie 90 000 km un rudenī būs patiešām lielā apkope.

Un vēl - piebiedrojoties Vigantam, ar kā jau janunu auto tirgotājam ar daudz lielāku pieredzi izmēģinot citas markas un automašinas, varu pateikt, ka Hyundai sākot ar Getzmobīli spērusi platu soli un iesoļojusi labu, kvalitatīvu auto saimē.

Ja nebūs kādam grūti - atceraties 3-4 mēnešus atpakaļ AutoBild veica salīdzinošpo testu.

Platu soli ? tas ir uz sāniem? vai ar pieliktām biksēm?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

VWfans rakstīja:

PTCruiser rakstīja:

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m (salīdzinot ar 4000 mēnesī ko maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava nobraucu es).

Joprojām - tikai to labāko par auto. 1.5 gada laikā neviena defekta. Joprojām nekas tai auto, par cenu 10700 EUR, negrab, nečīkst! Nobraukums - tuvu pie 90 000 km un rudenī būs patiešām lielā apkope.

Un vēl - piebiedrojoties Vigantam, ar kā jau janunu auto tirgotājam ar daudz lielāku pieredzi izmēģinot citas markas un automašinas, varu pateikt, ka Hyundai sākot ar Getzmobīli spērusi platu soli un iesoļojusi labu, kvalitatīvu auto saimē.

PTCruiser

Man no sirds prieks, ka ir tāds foršs auto kā Hyundai-Getz. No mūsu mazās ielas vienā kaimiņu ģimenē nesen sievai tika nopirkts 2004.gada Hyundai-Getz ar dīzeļmotoru. Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu. Tanī ģimenē pirms tam jau bija 1991.-1994.gada Audi-100 Avant 2,8 benzīnnieks, un tagad ir klāt nācis Getziņš.

bļe tu toč esi slims

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

wot muujaabelji

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Kad es noorganizeeshu Indieshu TATA tirdznieciibu Latvijaa tad jums visiem Getz liksies ka aluxsus klase jau !

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Kad es noorganizeeshu Indieshu TATA tirdznieciibu Latvijaa tad jums visiem Getz liksies ka aluxsus klase jau !

Eu davai ludzu nevajag.padoma kadi tad topiki te cepsies.Cik laba un klusa mašina ta TATA un nekas neluzt tra tra tra.......

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

VWfans rakstīja:

PTCruiser rakstīja:

Nu jau 1.5 gadu ar manis 2004.gadā pirkto jauno Getz 1.5CRD brauc sievastēvs. Nobraukums mēnesī: 800-900 m (salīdzinot ar 4000 mēnesī ko maršrutā Jelgava-Rīga-Jelgava nobraucu es).

Joprojām - tikai to labāko par auto. 1.5 gada laikā neviena defekta. Joprojām nekas tai auto, par cenu 10700 EUR, negrab, nečīkst! Nobraukums - tuvu pie 90 000 km un rudenī būs patiešām lielā apkope.

Un vēl - piebiedrojoties Vigantam, ar kā jau janunu auto tirgotājam ar daudz lielāku pieredzi izmēģinot citas markas un automašinas, varu pateikt, ka Hyundai sākot ar Getzmobīli spērusi platu soli un iesoļojusi labu, kvalitatīvu auto saimē.

PTCruiser

Man no sirds prieks, ka ir tāds foršs auto kā Hyundai-Getz. No mūsu mazās ielas vienā kaimiņu ģimenē nesen sievai tika nopirkts 2004.gada Hyundai-Getz ar dīzeļmotoru. Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu. Tanī ģimenē pirms tam jau bija 1991.-1994.gada Audi-100 Avant 2,8 benzīnnieks, un tagad ir klāt nācis Getziņš.

bļe tu toč esi slims

Patiesi vārdi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

kuka rakstīja: Kad es noorganizeeshu Indieshu TATA tirdznieciibu Latvijaa tad jums visiem Getz liksies ka aluxsus klase jau !

Eu davai ludzu nevajag.padoma kadi tad topiki te cepsies.Cik laba un klusa mašina ta TATA un nekas neluzt tra tra tra.......

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja:

PTCruiser rakstīja: Hyundai spērusi platu soli

Platu soli ? tas ir uz sāniem? vai ar pieliktām biksēm?

platu soli grāvja virzienā

P.S. www.db.lv/...

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu.

Vismaz smuka, esi mēģinājis piešļūkt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja:

VWfans rakstīja:

Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu.

Vismaz smuka, esi mēģinājis piešļūkt

vwfanam prieks par to, ka kāds brauc ar lielāku lamatu, nekā viņš pats

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja:

VWfans rakstīja:

Bieži ar prieku noskatos, kā tā sieviete brauc garām pa ielu.

Vismaz smuka, esi mēģinājis piešļūkt

Smukajām Getz nepērk Tam ir domāti SUV klases vācu zīmoli

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nekad neesmu īpaši par getziem un citiem mazauto interesējies - man vienmēr ir patikuši TIKAI auto sākot no vidēji/lielās klases. Bet, ar getzu jau pāris gadus vienā privatā kurjerpasta kompanijā ikdienas rullē mans kaimiņš no zoļļuka. Ar savu getzu esot jau nobraucis tuvu 200 000km, bet problemu nekādu vēl neesot. Tikai regulārās apkopes, kurās pa garantiju nomainot visādus sīkumus. Pirms tam trīs gadus braucis ar BORU - tehnisku problemu un bojājumu bijis vairāk jau pēc 150 000km. Pie 250 000 km jau nav bijis vērts remontēt - BORA placī pardota. Protams, var strīdēties par getza komfortu, ietilpību,vadāmību - bet izturības ziņā getzam gan neesot kur piesieties.

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: NU tad tā:

4. lieto disku plusu ir mazāk kā mīnusu.[addsig]

Man šitais patika, varbūt autors var minēt konkrētāk lieto disku plusus un mīnusus attiecībā pret dzelzs?

Man pietiek ar dažiem lieto disku plusiem, lai tos izvēlētos:

vieglāki,

nerūsē,

dizainiskāki.

Dzelzs disku vienīgais pluss - var iztaisnot ar āmuru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Dzelziniekus nezog, nevajag sekretkas. Var katru pavasari ar maksimas krāsu pārkrāsot. Izturīgāki, u.t.t.

Maximas krāsa sū kā, tas tā, starp citu

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Nav jau 90-to sākums, kad zaga.

Mani 15" lietie ir krieeeetni vieglāki par 15" dzelziniekiem.

Par kaltajiem nestrīdos, tos, kurus staipīju, svēra gandrīz kā plasmasa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ivarinators rakstīja: Nav jau 90-to sākums, kad zaga.

Mani 15" lietie ir krieeeetni vieglāki par 15" dzelziniekiem.

Par kaltajiem nestrīdos, tos, kurus staipīju, svēra gandrīz kā plasmasa

viena lieta kur aluminija diski smagi pakaash ir izturiiba. tas nu ir fakts. pietam remonts ir daudz daargaaks. bet ja godigi kam tas interesee, kursh tad tagad vel brauc ar auto kuram ir terauda diski... ja nu vienigi ziemaa...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

vaig normalus lietos nevis italju sudus

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti