Paskatiet Renault Trafic/Opel Vivaro / Nissan Primastar dažādàs versijas. Tur kopā pa visiem milzumdaudz salona versiju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto
Paskatiet Renault Trafic/Opel Vivaro / Nissan Primastar dažādàs versijas. Tur kopā pa visiem milzumdaudz salona versiju.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Dacia Lodgy noripojusi ap 15000 km. Nekas negrab, nekas nekaitina, viss strādā, pie dīlera nav jābrauc, degvielu patērē tik, cik rakstīts grāmatiņā (4,7 l/100 km). Logu slotiņas nomainīju. Lai labāk redzu pa logu.
Man šķiet, ka neviens auto netiek ražots bez iebūvētām ķezām. Ja kādam būs izturīgs motors, tad tam nokritīs pakaļas tilts, ja kādam būs izturīga hadene, tad izbeigsies elektronika. Ja kāds būs visādi izturīgs, tad nonēsāsies salons un vizuālais būs pē. Lai tik tu aizņemtos naudu nākošā drunduļa maksāšanai.
BTA bez internetbankas neielaida. cena - divreiz dārgāka, kā lētākais piedāvājums.
Iespējams, ka ir.
Tēma: Jaunumi "korķu" plānos
Īsumā: ceļu būvēšana satiksmi neuzlabo. youtu.be/N4PW66_g6XA
Tēma: Jaunumi "korķu" plānos
Dzīvoju Siguldā. Reizi pa reizei man vai sievai vajag uz Rīgu. Sabtranss der tikai, ja vajadzība ir lielpilsētas centrā. Ja jāapmeklē sākot no divām adresēm un/vai jābrauc divatā, vai ja vēl kas vedams, tad ne starppilsētu transports ne pilsetas variants neder ne laika , ne ērtību, ne cenas ziņā.
GM un Ford arī saņem milzu dotācijas. Lielākas kā Tesla.
Tēma: NISSAN JUKE
Gaumes jautājums, bet tas džūks ārprātīgi nesmuks man šķietas. Un vispār, tie auto, kas izlaišanas brīdī ir a-ļa avangardiski izskatā, ātrāk vizuāli noveco. Kurš atceras Ford Ka, un 2. megani?
Murx, lūdzu sīkāk. Manam 10 gadus vecajam logan nekas tāds nav novērots.
Tēma: nebankas debetkarte
kaut kāds blueorange piedāvā 5% atmaksāt uz karti atpakaļ no degvielas pirkumiem. Jebkurā tankštellē, jebkurā valstī. paņēmu karti. Darbojas.
Kafiju-mājās no rīta, vai restorānā pēc labām vakariņām. Degvielu-pie sūkņa. Fui kafijai papīrturzā.
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Otrajā lieku mellās grīdas skaideni ar jau iefrēzētu gropi trubām. Pa virsu divslāņu ozola dēli tāpat kā 1. stāvā. Variantu ir vairāki. Var jau arī betonēt. Vecās 100 gadu pārsedzes turēja kādas 8 tonnas smikšu un kaļķa. Turētu arī betona 5 cm slāni. Man patīk silto grīdu temperatūras vienmērība telpā. Un nepatīk radiatoru esamība. P.N. un par ādermuļķībām neklausos nevienu.
Tēma: Kādu auto izvēlēties?
Ieguldījums? Auto nav nekads ieguldījums. Tā ir iztērēta nauda. Neatgriezeniski. Pie kam vel par to ikdienas jāmaksā. To neaizmirsti!
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Pī r kvadrāts reiz trubas garums. Manā gadījumā 128 kg ūdens. Kas ir pupu mizas. It īpaši pēc tam, kad no pārsedzes sijām tika noņemts nost ap 8 tonnām smilšu un kaļķa "siltumizolācijas "
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
Lieku remontejamai majai 2. stāvā siltas grīdas. Bez monolītiem. Uz koka pārsedzēm. Painteresējies velreiz pie speciālistiem
Nav iemesla. Viss apraksts liecina, ka brauc nedroši. Ņem kādu rada gabalu un brauc daudz un dikti ar mācību tiesībām. Tev vajag praksi.